Това меню е в английски. Искаш ли да видиш машинен превод на друг език?
Най-поръчвани
Greek Mixed Grill
1х Судзукаки, 1x Бифтекаки , 1х свинско Сувлаки, 1х пилешко Сувлаки, хрупкави пържени картофи, 1х гръцка пита, сос Карнивалиан, лук, чушки. (335г)
15,50 €
Grillmaster Evolution
2 кюфтета на мама, 1 семейно суджукáки (пикантно кюфте), Pork Souvlaki, нарязани на парчета, хрупкави пържени картофи, лук, карнавален сос и грилована пита 550 г
20,70 €
Тройно Изкушение
3 наденици Кацивели с пълнеж от кашкавал, салата Табуле, гръцка пита, сос Карнивалиан
17,50 €
Biftekakia Box
Xрупкави пържени картофи, 1х гръцка пита, сос Карнивалиан, лук, чушки, 10χ κюфтенца
31,57 €
Chicken Supreme
1. Мариновано и гриловано пиле (320g) сервирано с домашно картофено пюре 2. Цезар салата с гриловано пиле (320g) 3. Оригинално гръцко дзадзики (50g)
22,53 €
Mamas Greek Burger
1 свинско кюфте / домашни кисели краставички / кашкавал „Вермиу“ / маринован лук / майонеза [2,4,7], сервирано с хрупкави пържени картофи
20,00 €
Family MEAT Box
2х Судзукаки, 2х Бифтекаки , 2х свинско Сувлаки, 2х пилешко Сувлаки, хрупкави пържени картофи, 1х гръцка пита, сос Карнивалиан, лук, чушки. (670г)
22,10 €34,00 €
Препечена Гръцка Пита
сервирана с риган и зехтин 80g
3,30 €
Souvlaki Box
Xрупкави пържени картофи, 1х гръцка пита, сос Карнивалиан, лук, чушки, 6x Cвинско/Πилешко Сувлаки Box
31,57 €
Оригинално гръцко дзадзики
сервирано с маслини и зехтин 100g
5,70 €
Класическа гръцка портокалова пита
сервирана с кадифен крем от цитруси за допълнителен вкус.
7,90 €
Grillmaster Evolution OFFER
2 кюфтета на мама, 1 семейно суджукáки (пикантно кюфте), Pork Souvlaki, нарязани на парчета, хрупкави пържени картофи, лук, карнавален сос и грилована пита 550 г +1 Coca cola Zero 500ml
22,84 €
LIMITED OFFERS
Greek Mixed Grill
1х Судзукаки, 1x Бифтекаки , 1х свинско Сувлаки, 1х пилешко Сувлаки, хрупкави пържени картофи, 1х гръцка пита, сос Карнивалиан, лук, чушки. (335г)
15,50 €
Grillmaster Evolution OFFER
2 кюфтета на мама, 1 семейно суджукáки (пикантно кюфте), Pork Souvlaki, нарязани на парчета, хрупкави пържени картофи, лук, карнавален сос и грилована пита 550 г +1 Coca cola Zero 500ml
22,84 €
Family MEAT Box OFFER
2х Судзукаки, 2х Бифтекаки , 2х свинско Сувлаки, 2х пилешко Сувлаки, хрупкави пържени картофи, 1х гръцка пита, сос Карнивалиан, лук, чушки. (670г) +1 Coca cola Zero 500ml
36,30 €
Топ Оферти / Top Offers
Mamas Greek Burger
1 свинско кюфте / домашни кисели краставички / кашкавал „Вермиу“ / маринован лук / майонеза [2,4,7], сервирано с хрупкави пържени картофи
20,00 €
Тройно Изкушение
3 наденици Кацивели с пълнеж от кашкавал, салата Табуле, гръцка пита, сос Карнивалиан
17,50 €
Family MEAT Box
2х Судзукаки, 2х Бифтекаки , 2х свинско Сувлаки, 2х пилешко Сувлаки, хрупкави пържени картофи, 1х гръцка пита, сос Карнивалиан, лук, чушки. (670г)
22,10 €34,00 €
SPECIAL OF JUNE
Soutzoukakia Reloaded
4 бр. семейно суджукáки (пикантно кюфте), салата Табуле , домашнa фокача 450 гρ
18,40 €
Feast & Delight
3 наденици Кацивели с пълнеж от кашкавал, салата Табуле, гръцка пита, сос Карнивалиан и десерт по ваш избор (шоколадов пай или портокалов пай) 500 гρ
18,69 €
Greek Meze (Vegan)
Традиционен едър боб в червен сос, долмадакия (млади лозови листа, пълнени с ориз и билки), оригинално гръцко дзадзики, грилована пита и кремообразен хумус 660 гρ
22,87 €
CARNIVALE SPECIALS
Biftekakia Box
Xрупкави пържени картофи, 1х гръцка пита, сос Карнивалиан, лук, чушки, 10χ κюфтенца
31,57 €
Gym Addict ( Protein Boost )
Мариновано и гриловано пилешко месо, сервирано с домашно картофено пюре, сос "Карнивале" и гръцка салата табуле с гриловано пилешко 720 г
32,30 €
Chicken Supreme
1. Мариновано и гриловано пиле (320g) сервирано с домашно картофено пюре 2. Цезар салата с гриловано пиле (320g) 3. Оригинално гръцко дзадзики (50g)
22,53 €
Hangover Survival KIT.
Паста от детството с автентично фета сирене, доматена салата и гръцка пита 600 гρ
22,00 €
Grillmaster Evolution
2 кюфтета на мама, 1 семейно суджукáки (пикантно кюфте), Pork Souvlaki, нарязани на парчета, хрупкави пържени картофи, лук, карнавален сос и грилована пита 550 г
20,70 €
Mama's Offer
Автентична гръцка мусака, домашнa фокача, зелена салата и десерт по избор (шоколадов пай или портокалов пай) 600 гρ
19,87 €
Souvlaki Box
Xрупкави пържени картофи, 1х гръцка пита, сос Карнивалиан, лук, чушки, 6x Cвинско/Πилешко Сувлаки Box
31,57 €
Soutzoukaki Box
31,57 €
Four of a Kind
4x бифтекакия, салата Табуле 320гр
10,30 €
Funky салата
валериана, листа от цвекло , Цитрусов дресинг, Нар, Био Мед, Чери Домат, Орехи, Домашен Мармалад ,сушени домати 200g
13,70 €
Цезар салата Carnivale
прясно гриловано пиле/ зелена салата/ Традиционна Наденица Кацивели с Пълнеж от Кашкавал/ кефалотири кашкавал/ домашни крутони/ дресинг Carnivale 300g
11,40 €
Салата Табуле на мама с гриловано пиле
и оригинално фета сирене, кус кус, розови домати, гриловано пиле, червен лук, магданоз, микс чушки 300g
9,90 €
Гръцка Салата
домат/ краставица/ лук от туршия/ фета/ маслини/ риган/ микс чушки/ магданоз/люта чушка от туршия/ плод на каперси / листа от каперси 300g
11,70 €
Салата с чери домати
чери домати / атонитико с ирене / естрагон / лук от туршия 250g
11,30 €
Салата Натуралните маслини на нашето семейство
сервирани с домашна фокача, лимон и риган 150g
5,90 €
Домашната мусака на мама
Сервира се с оригинално гръцко дзадзики и фета сирене 350g
13,60 €
Бавно печено и топящо се свинско, поднесено с червени чушки
Био мед / лайм / дижонска горчица / вино Шардоне / сезонни зеленчуци 370g
14,80 €
Домашно и прясно свинско сувлаки
По домашна рецепта на прадядо Сервира се с домашна грилована фокача, био медена горчица и кетчуп „Карнивале 400g
17,50 €
Домашно приготвено прясно пилешко сувлаки
По домашна рецепта на прадядо Сервира се с домашна грилована фокача, био медена горчица и кетчуп „Карнивале 400g
17,50 €
Кюфтенцата на мама
сервирани с препечена домашна фокача, лук, паприка сладко чилии бърбън Фета сос, риган, магданоз, лимон 400g
13,00 €
Мариновано пиле 48 ч. с кашкавал Кефалотири
сервирано с прясно нарязани пържени картофи, сос Carnivale и кефалотири кашкавал. Обезкостено и мариновано пиле на грил 380g
15,90 €
Мариновано и гриловано пилешко филе
сервирано с домашно картофено пюре 320g
13,30 €
Паста от детството с кайма и оригинално фета сирене
магданоз, червено вино, сезонен микс зеленчуци, Хилопитес (Гръцки Папарделе) 300g
12,50 €
Домашно приготвен свински гирос
сервиран с прясно нарязани пържени картофи и препечена гръцка пита и дзадзики, червен лук, чушки микс, Carnivale тайна марината 450гр
16,40 €
Домашно приготвен пилешки гирос
сервиран с прясно нарязани пържени картофи, препечена гръцка пита и дзадзики, червен лук, чушки микс, балсамов крем, Carnivale, тайна марината 450гр
16,40 €
Grass fed free range ribeye stake 400g
Greek Blonde cattle, pirate beef, free-ranged grass-fed. Served with creamy potato pure
39,00 €
СЕМЕЙНО SOUTZOUKAKI (дълго пикантно кюфте)
сервирано с лук, домашна фокача на грил и био медено-горчичен сос 380g
13,00 €
Автентична гръцка тарама
поднесена със синапени семена и маслини от Халкидики 100g
5,90 €
Мелиджано салата с патладжан в наш стил
червена чушка, магданоз 100g
5,70 €
Лек кремообразен и мек хумус
поднесен с карамелизиран лук и семена от мак 100g
5,70 €
Тирокафтери пикантен фета сос, поднесен с пикантна чушка
сервиран с кисели люти чушки, доматен прах и риган 100g
6,40 €
Руска салата
с кисели краставички, каперси и естествено пушено варено свинско 100g
6,40 €
Оригинално гръцко дзадзики
сервирано с маслини и зехтин 100g
5,70 €
Домашно приготвена Скордалия, традиционен чеснов сос от Гърция
сервиран с натурални маслини, орехи, магданоз и зехтин 100g
4,90 €
Мистериозният сос на Carnivale
сервиран с домашни крутони и сладък червен пипер 100g
6,40 €
Паприка сладко чили и бърбън фета сос
поднесена с люта чушка, оригинално фета сирене 100g
6,40 €
Платото на мама от домашни разядки 500g
дзадзики/ тирокафтери/ мелиджано салата (патладжан)/ Скордаля (чеснов сос)/ розова тарама/ паприка/ Хумус/ Руска салата 400g
15,90 €
Оригинално фета сирене козе от планина Олимп
сервирано с щипка сладък розов пипер, риган, зехтин и маслини и домати 100g
6,30 €
Микрасиатико със зехтин, риган, черни маслини Цантила
Served with pickles and capers 90g
7,00 €
Гравиера Кашкавал с Риган и Зехтин сервиран с био мед
сервиран с био мед, маслини и ечемичен сухар 100g
7,00 €
Хрупкави Пържени Картофи
сервирани с риган 250g
6,60 €
Хрупкави Пържени Картофи Carnivale
сервирани с кайма, сезонни зеленчуци, яйца на очи, риган и магданоз 300g
10,90 €
Буюрди в стил Таверна
топящо се фета сирене, розов домат, люта чушка, риган 150g
8,70 €
Традиционен едър боб
Сервира се с маринован пипер и кисела краставичка 250g
12,00 €
Любимата ни Домашно Приготвена Наденица от Халкидики
served with homemade foccacia bread and pickeled onions 250g
11,80 €
Традиционна Наденица Кацивелиκο с Пълнеж от Кашкавал
сервирана с домашна фокача, лук, яйце на око и кетчуп Carnivale
11,30 €
Плато от подбрани хлебни изделия
290g
11,70 €
Домашна Печена Фокача
сервирана с риган, розмарин и зехтин 100g
4,15 €
Препечена Гръцка Пита
сервирана с риган и зехтин 80g
3,30 €
Порция бриош
сервирана с риган, розмарин и екстра върджин зехтин 70g
5,30 €
Класическа гръцка портокалова пита
сервирана с кадифен крем от цитруси за допълнителен вкус.
7,90 €
Домашен Шоколадов Пай
сервиран с мус от черен шоколад с метакса 250g
7,40 €
Традиционна гръцка халва
поднесена с йогурт и домашно приготвен мармалад
7,30 €
Гръцки йогурт сервиран с био мед и орехи
250г.
7,20 €
Минерална вода Банкя 1л
3,07 €(1 л. и 3,07 €/l)
Плодова напитка Cappy Pulpy Праскова 330мл
2,81 €(330 мл. и 8,52 €/l)
Sprite 250мл
2,81 €(330 мл. и 8,52 €/l)
Schweppes Клуб Сода 500мл
2,05 €(500 мл. и 4,10 €/l)
Coca-Cola Original Taste 250мл
2,81 €(500 мл. и 5,62 €/l)
Coca-Cola Без Захар 250мл
2,81 €(330 мл. и 8,52 €/l)
Fanta Лимон 250мл
2,81 €(1,5 л. и 1,87 €/l)
Fanta Портокал 250мл
2,81 €(500 мл. и 5,62 €/l)
Минерална вода Банкя 330мл
2,05 €(1 л. и 2,05 €/l)
Бира ALFA
4,35 €(5% алк.)
Kechrimpari 500мл
7,67 €(11,5% алк.)