Най-поръчвани
Порция картофи
1 брой
2,86 €
Хот дог класически
3,90 €
Пилешки дюнер XL
айсберг, кисели краставички, домати, картофи, месо, чеснов сос, лют сос по избор
7,80 €
Пилешки дюнер
айсберг, кисели краставички, домати, картофи, месо, чеснов сос, лют сос по избор
5,20 €
Айрян Балкан
1,50 €(330 мл. и 4,55 €/l)
Порция дюнер месо стандарт
айсберг, кисели краставички, домати, картофи, месо, арабска питка чеснов
9,10 €
Кутия сос
1 брой
1,30 €
Фалафел
1 брой
0,65 €
Coca-Cola Original Taste 330мл
Coca-Cola ORIGINAL TASTE, вкусна и освежаваща газирана напитка с отличен вкус, създадена през 1886 г. Кока Кола - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.
1,50 €(330 мл. и 4,55 €/l)
Телешки бургер с кюфте
майонеза салата колсло, кисели краставички, домати, картофи и телешко кюфте
5,85 €
Американски хот дог
5,20 €
Сандвич екстра с дюнер месо
aйсберг, домати, кисели краставици, месо от дюнер, картофи и чеснов сос
5,85 €
Комбо с Coca-Cola
Телешки бургер с кюфте + Кока кола 330мл
6,14 €
Пилешки дюнер среден+ Кока кола 330мл
5,63 €
Пилешки дюнер XL + Кока кола 330мл
7,26 €
Пилешки бургер с бонфиле + Кока кола 330мл
5,63 €
Пилешки бургер с месо от дюнер + Кока кола 330мл
5,63 €
Сандвич фахита + Кока кола 330мл
6,65 €
Сандвич суджу + Кока кола 330мл
5,88 €
Американски хот-дог + Кока кола 330мл
5,11 €
Хотдок класически + Кока кола 330мл
4,36 €
Порция месо от дюнер + Кока кола 330мл
9,46 €
Порция бонфиле + Кока кола 330мл
9,46 €
всичките ястия са приготвени с aйсберг, кисели краставички, домати, картофи, месо, чеснов сос и лют сос по избор
Пилешки дюнер
айсберг, кисели краставички, домати, картофи, месо, чеснов сос, лют сос по избор
5,20 €
Пилешки дюнер XL
айсберг, кисели краставички, домати, картофи, месо, чеснов сос, лют сос по избор
7,80 €
Пилешки бон филе
айсберг, кисели краставички, домати, картофи, месо, чеснов сос, лют сос по избор
5,20 €
Пилешки бон филе XL
айсберг, кисели краставички, домати, картофи, месо, чеснов сос, лют сос по избор
7,80 €
Дюнер шиш таук
айсберг, кисели краставички, домати, картофи, месо, чеснов сос, лют сос, кетчуп, майозена
5,85 €
Телешки бургер с кюфте
майонеза салата колсло, кисели краставички, домати, картофи и телешко кюфте
5,85 €
Пилешки бургер с бон филе
aйсберг, домати, кисели краставици, бон филе, картофи и чеснов сос
5,20 €
Мексикано бургер
пикантно месо, червена чушка, зелена чушка, царевица, кисели краставички, чеснов сос, домати, картофи
5,85 €
Пилешки бургер с дюнер месо
aйсберг, домати, кисели краставици, месо от дюнер, картофи и чеснов сос
5,20 €
Пилешки бургер с кюфте
aйсберг, домати, кисели краставици, пилешко кюфте, картофи и чеснов сос
5,20 €
Фахита бургер
месо, червена чушка, зелена чушка, царевица, кисели краставички, чеснов сос, домати, картофи
5,85 €
Вегетариански бургер
айсберг, домати, кисели краставички, салата колсло и картофи, чеснов сос, майонеза
3,90 €
Сандвич екстра с бон филе
aйсберг, домати, кисели краставици, бон филе, картофи и чеснов сос
5,85 €
Сандвич фахита
кисели краставички, домати, чеснов сос, картофи и фахита
5,85 €
Сандвич суджу
телешка кайма, люто, чеснов сос, кисели краставички, домат
5,85 €
Сандвич екстра с дюнер месо
aйсберг, домати, кисели краставици, месо от дюнер, картофи и чеснов сос
5,85 €
Сандвич мексикано
кисели краставички, домати, чеснов сос, картофи, месо леко пикантно
5,85 €
Хот дог класически
3,90 €
Американски хот дог
5,20 €
Порция фахита стандарт
червена чушка, зелена чушка, царевица, печено месо чеснов сос, айсберг, домати, кисели краставички, картофи, чеснов сос, питка
10,40 €
Порция мексикано стандарт
червена чушка, зелена чушка, царевица, печено пикантно месо, чеснов сос, айсебрг, домати, кисели краставички, картофи, чеснов сос
10,40 €
Порция шиш таук стандарт
картофи, айсберг, домати, кисели краставички, чеснов сос и питка
10,40 €
Порция фахита с ориз
червена чушка, зелена чушка, царевица, печено месо, чеснов сос, айсебрг домати, кисели краставички, чеснов сос
10,40 €
Порция мексикано с ориз
червена чушка, зелена чушка, царевица, печено месо, чеснов сос, айсебрг, домати, кисели краставички, чеснов сос, малко пикантно
10,40 €
Порция дюнер месо стандарт
айсберг, кисели краставички, домати, картофи, месо, арабска питка чеснов
9,10 €
Порция шиш таук с ориз
айсберг домати, кисели краставички чеснов сос
10,40 €
Порция дюнер месо с ориз басмати
айсберг кисели краставички, домати, месо, чеснов сос
9,10 €
Порция бон филе стандарт
червена чушка, зелена чушка, царевица, печено месо, чеснов сос, айсебрг домати, кисели краставички, чеснов сос
9,10 €
Порция бон филе с ориз басмати
айсберг кисели краставички, домати, месо, чеснов сос
9,10 €
Порция фалафел
aйсберг, домати, кисели краставички, картофи, 5 бр фалафел, сос тахан или чеснов сос
6,50 €
Порция Суджу
суджу с говеждо месо, 400г
10,40 €
Крилца пилешко месо
1 брой
5,85 €
Порция ориз басмати с фиде ориз басмати
4,55 €
Ориз със зеленчуци
4,55 €
Порция картофи
1 брой
2,86 €
Пилешко мeco от шиш
2,60 €
Kашкавал
0,78 €
Яйце
0,78 €
Арабска питка
0,78 €
Бургер питка
0,78 €
Бон филе пилешко месо
1 брой
1,30 €
Крилца пилешко месо
1 брой
0,78 €
Кутия сос
1 брой
1,30 €
Фалафел
1 брой
0,65 €
Вода Горна Баня
500мл
1,00 €(500 мл. и 2,00 €/l)
Fanta Портокал 330мл
Fanta утолява жаждата и освежава – тя е винаги и навсякъде до теб, когато заслужаваш или искаш да си подариш награда.
1,50 €(330 мл. и 4,55 €/l)
Coca-Cola Original Taste 330мл
Coca-Cola ORIGINAL TASTE, вкусна и освежаваща газирана напитка с отличен вкус, създадена през 1886 г. Кока Кола - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.
1,50 €(330 мл. и 4,55 €/l)
Айрян Балкан
1,50 €(330 мл. и 4,55 €/l)