Най-поръчвани
Пилешко бутче с ориз
апетитно печено пилешко бутче, сервирано върху канапе от ароматен ориз с моркови, лук и подправки, 350г
6,64 €
Пилешка супа
пилешка супа с пържола бут, със застройка, ако желаете лимон във супата, моля пишете коментар, 350мл
3,06 €
Таратор
таратор от кисело мляко, краставици и копър, ако желаете чесън моля добавете като коментар към поръчката или се обадете в ресторанта, 350мл
3,06 €
Пълнени чушки с ориз и кайма
вкусни пълнени чушки с кайма и ориз, 350г
7,15 €
Боб в гърне
постен боб сготвен в глинено гърне в продължение на 6 часа, 380мл
3,83 €
Мусака с картофи и кайма
традиционна българска мусака с картофи – приготвена с ароматно мляно месо, крехки картофи и завършена с класическа заливка от яйца и кисело мляко, изпечена до златиста коричка, 350г
6,64 €
Зеленчукова крем супа
зеленчукова крем супа от тиквичка, картоф и морков, 350мл
2,55 €
Мусака с картофи и кайма
традиционна българска мусака с картофи – приготвена с ароматно мляно месо, крехки картофи и завършена с класическа заливка от яйца и кисело мляко, изпечена до златиста коричка, 350г
6,64 €
Картофени кюфтета със сирене
страхотни картофени кюфтета със сирене, 3 броя с чеснов сос
4,09 €
Франзела бяла
прясно изпечена франзел от нашата пекарна
0,76 €
Бисквитена торта
страхотна торта с млечен крем
3,06 €
Пълнени чушки с ориз и кайма
вкусни пълнени чушки с кайма и ориз, 350г
7,66 €
Пилешко бутче с ориз
апетитно печено пилешко бутче, сервирано върху канапе от ароматен ориз с моркови, лук и подправки, 350г
6,64 €
Мусака с картофи и кайма
традиционна българска мусака с картофи – приготвена с ароматно мляно месо, крехки картофи и завършена с класическа заливка от яйца и кисело мляко, изпечена до златиста коричка, 350г
6,64 €
Пълнени чушки с ориз и кайма
вкусни пълнени чушки с кайма и ориз, 350г
7,15 €
Пилешка супа
пилешка супа с пържола бут, със застройка, ако желаете лимон във супата, моля пишете коментар, 350мл
3,06 €
Пилешко бутче с ориз + Салата зеле и морков + Франзела + Кока Кола кен
16,36 €
Мусака + Шопска салата + Франзела + Кока Кола кен
16,36 €
Пълнени чушки с ориз и кайма
вкусни пълнени чушки с кайма и ориз, 350г
7,66 €
Пилешко бутче с ориз
апетитно печено пилешко бутче, сервирано върху канапе от ароматен ориз с моркови, лук и подправки, 350г
7,15 €
Мусака с картофи и кайма
традиционна българска мусака с картофи – приготвена с ароматно мляно месо, крехки картофи и завършена с класическа заливка от яйца и кисело мляко, изпечена до златиста коричка, 350г
6,64 €
Боб с кюфтета на скара
домашно приготвен боб в доматен сос, поднесен с ароматни кюфтета, изпечени на скара, 350г
6,13 €
Пилешко бутче с ориз и маслини
бутчета с ориз и маслини, 400г
6,13 €
Ориз със спанак и яйце
фин ориз със спанак и яйце, 350г
5,62 €
Качамак със сирене
страхотен пухкав качамак със сирене, 350г
5,62 €
Салата домати, краставици и лук
домат, краставици, лук и сирене, 250г
3,32 €
Таратор
таратор от кисело мляко, краставици и копър, ако желаете чесън моля добавете като коментар към поръчката или се обадете в ресторанта, 350мл
3,06 €
Пилешка супа
пилешка супа с пържола бут, със застройка, ако желаете лимон във супата, моля пишете коментар, 350мл
3,06 €
Кюфте
кюфте от свинско месо, 80г
1,27 €
Кебапче
кебапче от свинско месо, 80г
1,27 €
Млечна салата Снежанка
собствено производство, 250г
4,09 €
Зелена салата с яйце
зелена салата с репичка, краставица, домат и яйце, 200г
4,09 €
Шопска салата
салата с домат, краставица, лук, сирене и маслина, 250г
4,09 €
Салата Урнабез
сръбска пикантна разядка, 250г
3,57 €
Моркови с лимон
салата с морков и лимон, 300г
3,57 €
Руска салата с шунка
домашна руска салата, 250г
3,57 €
Салата зеле и моркови
овкусена салата от зеле и моркови, 250г
3,06 €
Картофена салата
страхотна картофена салата, 250г
3,06 €
Люти чушки
5 броя мариновани пукани люти чушлета
2,04 €
Боб в гърне
постен боб сготвен в глинено гърне в продължение на 6 часа, 380мл
3,83 €
Супа топчета
топчета от свинско месо, картофи, моркови, чушки и подправки, със застройка, 350мл
3,06 €
Спаначена супа
спаначена супа с ориз – леко и питателно ястие, приготвено с пресен спанак, фино нарязани моркови и мек ориз в ароматен зеленчуков бульон, подправена с щипка черен пипер и капка олио за вкус, 350мл
3,06 €
Зеленчукова крем супа
зеленчукова крем супа от тиквичка, картоф и морков, 350мл
2,55 €
Крутони
прясно изпечени
0,61 €
Свински шницел с пържени картофи и сирене
шницел по виенски от свинско контра филе с гарнитура от пържени картофи със сирене, 450г
7,66 €
Кюфтета по чирпански
350г
6,64 €
Свинско с кисело зеле
350г
6,13 €
Боб в гърне с наденица
350г
6,13 €
Пилешко с броколи и сметана
350г
6,13 €
Запечен боб с бекон
350г
6,13 €
Пилешки пръчици с корнфлейкс
с чеснов сос, 250г
4,60 €
Дробчета в масло
крехки пилешки дробчета с масло, 250г
4,60 €
Постни лозови сарми с кисело мляко
с ориз, 300г
6,13 €
Огретен с картофи и сирене
картофи, сирене, мляко и яйца, 350г
6,13 €
Картофени кюфтета със сирене
страхотни картофени кюфтета със сирене, 3 броя с чеснов сос
4,09 €
Пилешко филе
посочения грамаж е преди изчитане, крайният грамаж е по бдс стандарт, 200г
9,20 €
Пилешко бутче с мед и соев сос
пилешко бутче с мед и соев сос с гарнитура зеле и морков и франзела, 250г
6,64 €
Пържени кюфтета
4 броя домашно пържени кюфтета – класическа рецепта с кайма, лук и подправки, оформени на ръка и изпържени до златисто-кафява коричка
6,39 €
Пилешки крилца с мед и соев сос
пилешки крилца на пара овкусени с мед и соев сос
5,62 €
Пилешки крилца с мед соев сос и сусам
5,62 €
Бирено бутче
350г
5,11 €
Лучени кръгчета
с чеснов сос и резени лимон, 200г
3,57 €
Пържени картофи със сирене
с настъргано краве сирене, 250г
3,57 €
Запечени картофи с мед и горчица
250г
3,06 €
Ориз с гъби
ориз с гъби, 200г
2,55 €
Басмати ориз с масло
ароматен Басмати ориз с масло, настърган морков и подбрани подправки, 200г
2,55 €
Запечени картофи соте с масло и копър
сочни картофки в масло, 200г
2,55 €
Пържени картофи
пържени картофи френски сорт, 250г
2,81 €
Франзела със семена
прясно изпечена франзела от нашата пекарна
0,76 €
Франзела бяла
прясно изпечена франзел от нашата пекарна
0,76 €
Кръгла питка със сусам
прясно изпечена
0,76 €
Филийка хляб 2 бр
2 броя пресен хляб
0,76 €
Бисквитена торта
страхотна торта с млечен крем
3,06 €
Печена тиква с мед и орехи
3,06 €
Млечна баница
сочна сладка и неустоима млечна баница
2,55 €
Бишкотено реване
сочен сладък, бишкотен десерт
2,55 €
Макарони на фурна
десерт с макарони захар и яйца
2,55 €
Mляко с ориз
ориз със мляко и захар
2,55 €
Coca-Cola Original Taste 500мл
Coca-Cola Original Taste, вкусна и освежаваща газинрана напитка с отличн вкус, създадена през 1886 г. Coca-Cola - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.
1,78 €(500 мл. и 3,56 €/l)
Coca-Cola Без Захар 500мл
Coca‑Cola Без Захар е за всички, които обичат вкуса на Coca‑Cola, но търсят напитка без калории. Coca‑Cola Без Захар е за любопитните и нетрадиционните, тези, които не се страхуват да откриват нови хоризонти и нови вкусове.
1,78 €(500 мл. и 3,56 €/l)
Fanta Портокал 500мл
Fanta утолява жаждата и освежава – тя е винаги и навсякъде до теб, когато заслужаваш или искаш да си подариш награда.
1,78 €(500 мл. и 3,56 €/l)
Fuzetea Iced Tea Forest Fruit 500мл
FUZETEA черен чай горски плодове е уникална, освежаваща напитка чай с малко калории*, която представлява фюжън от черен чай и горски плодове.
1,78 €(500 мл. и 3,56 €/l)
Coca-Cola Original Taste 330мл
Coca-Cola ORIGINAL TASTE, вкусна и освежаваща газирана напитка с отличен вкус, създадена през 1886 г. Кока Кола - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.
1,53 €(330 мл. и 4,64 €/l)
Минерална вода Банкя 500мл
Впуснете се в промените на живота с Банкя – натурална минерална вода с ниска минерализация, подходяща за ежедневна консумация. БАНКЯ. Извор на живот. Всеки ден.
1,02 €(500 мл. и 2,04 €/l)
Вилица
0,08 €
Лъжица
0,08 €
Нож
0,08 €