Най-поръчвани
Голяма Баница със Сирене (1,200г)
10,70 €
Кренвиршка
2,10 €
Вита Баница със Сирене
Избери вид вита баница
1,80 €
Саламка
2,20 €
Пица с Шунка
2,50 €
Айрян "Явор" - 500мл
1,00 €
Боза със Захар "Явор" - 500мл
500ml
0,90 €
Вита Баница със Сирене и Праз
1,90 €
Кашкавалка
2,00 €
Кифла с Шоколад
1,70 €
Шоколадова Пита
2,50 €
Плетеница
2,30 €
Голяма Баница Комбо
Офертата включва голяма баница със сирене (1.200г) и 4 напитки от 500ml по ваше предпочитание.
12,00 €
Вита Баница със Сирене
Избери вид вита баница
1,80 €
Вита Баница със Сирене и Праз
1,90 €
Вита Баница с Тиква
2,00 €
Дълга Баница със Сирене
2,10 €
Кренвиршка
2,10 €
Плетеница
2,30 €
Саламка
2,20 €
Милинка
2,20 €
Кашкавалка
2,00 €
Пица с Шунка
2,50 €
Пица с Кренвирш
2,40 €
Кифла с Шоколад
1,70 €
Мини Кроасан с Шоколад (3 бр.)
Три мини кроасана с пухкаво тесто и шоколадов пълнеж.
1,80 €
Голяма Баница със Сирене (1,200г)
10,70 €
Голяма Баница с Бекон и Кашкавал (1,200г)
Голяма вита баница с бекон и кашкавал, идеална за споделяне със семейство, приятели или колеги.
10,70 €
Голяма Баница с Кайма (1,200г)
Голяма вита баница със сочна плънка от кайма, идеална за споделяне със семейство, приятели или колеги.
10,70 €
Пастички Орео
3 бр.
1,80 €
Пастички Шоколад
3 бр.
1,80 €
Баклава Саралия
3 бр.
1,10 €
Триъгълна Баклава
3 бр.
1,10 €
Кадаиф
3 бр.
1,10 €
Портокалова Пита
2,50 €
Шоколадова Пита
2,50 €
Захаросан Донът с Пълнеж от Шоколад
2,80 €
Шоколадов Донът с Пълнеж от Шоколад
3,00 €
Oreo Донът
3,00 €
Мъфин с Ванилия и Парченца Шоколад
Мек и пухкав ванилов мъфин с парченца шоколад във всяка хапка.
1,90 €
Мъфин с Боровинки
Мек и пухкав мъфин с ароматни боровинки и нежен плодов вкус.
1,90 €
Мека Бисквитка с Парченца Шоколад
Мека и нежна бисквитка с парченца шоколад.
1,70 €
Coca-Cola Original Taste 500мл
Coca-Cola Original Taste, вкусна и освежаваща газинрана напитка с отличн вкус, създадена през 1886 г. Coca-Cola - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.
1,30 €(500 мл. и 2,60 €/l)
Кока Кола Zero Zero 330 Мл Кен-122295
1,25 €
Sprite 330мл
Ежедневието е по-напрегнато от всякога. SPRITE ти помага да запазиш хладнокръвие всеки път, когато стане напечено.
1,25 €(330 мл. и 3,79 €/l)
Минерална вода Банкя 500мл
Впуснете се в промените на живота с Банкя – натурална минерална вода с ниска минерализация, подходяща за ежедневна консумация. БАНКЯ. Извор на живот. Всеки ден.
1,00 €(500 мл. и 2,00 €/l)
Минерална вода Банкя 1л
Минерална вода Банкя се характеризира с изключителна природна чистота, тъй като се добива от 740 м дълбочина. Поради ниската си минерализация – 387 mg/L е подходяща за ежедневна употреба.
1,10 €(1 л. и 1,10 €/l)
Боза с Подсладители "Явор" - 300мл
300ml
0,75 €
Боза с Подсладители "Явор" - 500мл
500ml
0,85 €
Боза със Захар "Явор" - 300мл
300мl
0,80 €
Боза със Захар "Явор" - 500мл
500ml
0,90 €
Айрян "Явор" - 300мл
0,90 €
Айрян "Явор" - 500мл
1,00 €
Студен Чай "Frutteto" Праскова - 500мл
1,00 €
Студен Чай "Frutteto" Лимон - 500мл
1,00 €
Студен Чай "Frutteto" Манго - 500мл
1,00 €
Студен Чай "Frutteto Limited Edition" - 500мл
1,00 €
Сандвич с Пуешко Филе
3,60 €
Сандвич с Пикантен Салам
3,60 €