Най-поръчвани
Капричоза
доматен сос, прошуто кото, гъба, скаморца, кашкавал
9,70 €
Шунка
доматен сос, шунка, чушка, маслина, кашкавал
8,40 €
Луканка
доматен сос, луканка, топено пушено сирене, кашкавал
8,60 €
Пиле със сметана
сметана, пиле, гъба, лук, топено пушено сирене, кашкавал
10,10 €
Айрян 500мл.
500мл
1,80 €
Маргарита
доматен сос, моцарела, кашкавал
7,10 €
Пеперони
доматен сос, пеперони, кашкавал
8,60 €
Сирена
доматен сос, синьо сирене, топено пушено сирене, кашкавал
8,60 €
Пеперони и чушка
доматен сос, пеперони, чушка, царевица, кашкавал
9,40 €
Поло
доматен сос, пилешко, царевица, кисели краставички, скаморца, кашкавал, Филаделфия
9,70 €
Пиле и пеперони
доматен сос, пиле, пеперони, царевица, топено пушено сирене, кашкавал
10,60 €
Coca-Cola Original Taste 500мл
Coca-Cola Original Taste, вкусна и освежаваща газинрана напитка с отличн вкус, създадена през 1886 г. Coca-Cola - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.
2,20 €(500 мл. и 4,40 €/l)
Пица Капричоза + Cоса-Cola 330мл
11,60 €
Пица Прошуто крудо + Cоса-Cola 330мл
12,70 €
Пица Сирена + Cоса-Cola 330мл
10,50 €
Семейно комбо | 4 пици + 4 напитки
Пици Мафиозо, Прошуто Крудо, Калцоне, Лафунги + 4 Coca-Cola 330мл
48,80 €
Комбо Гости | 6 пици + 6 напитки
Пеперони, Чоризо, Шунка, Моцарела (handmade), Поло (handmade), Панчета (handmade) + 3 Coca-Cola 330мл + 3 Fanta 330мл
64,40 €
Парти комбо | 8 пици + 8 напитки
Пеперони и чушка, Сирена, Пиле, Панчета (handmade), 2х Прошуто крудо (handmade), Калцоне (handmade), Лафунги (handmade) + 4 Coca-Cola 330мл + 4 Fanta 330мл
93,50 €
Маргарита
доматен сос, моцарела, кашкавал
7,10 €
Зеленчуци
доматен сос, чушка, гъба, тиквичка, кашкавал
7,60 €
Шунка
доматен сос, шунка, чушка, маслина, кашкавал
8,40 €
Бекон
доматен сос, бекон, гъба, кашкавал
8,40 €
Чоризо
доматен сос, чоризо, кашкавал
8,40 €
Пилешко
доматен сос, пилешко, царевица, кисели краставички, кашкавал
8,40 €
Сирена
доматен сос, синьо сирене, топено пушено сирене, кашкавал
8,60 €
Пеперони
доматен сос, пеперони, кашкавал
8,60 €
Луканка
доматен сос, луканка, топено пушено сирене, кашкавал
8,60 €
Пеперони и чушка
доматен сос, пеперони, чушка, царевица, кашкавал
9,40 €
Шунка и бекон
доматен сос, шунка, бекон, гъба, лук, кашкавал
10,10 €
Пиле и гъби
доматен сос, пилешко, гъба, царевица, топено пушено сирене, кашкавал
10,10 €
Бекон и луканка
доматен сос, бекон, луканка, гъба, чушка, кашкавал
10,60 €
Бекон и чоризо
доматен сос, бекон, чоризо, гъба, топено пушено сирене, кашкавал
10,60 €
Шунка и луканка
доматен сос, шунка, луканка, кисела краставичка, топено пушено сирене, кашкавал
10,60 €
Луканка и синьо сирене
доматен сос, луканка, гъба, синьо сирене, кашкавал
10,60 €
Пиле и пеперони
доматен сос, пиле, пеперони, царевица, топено пушено сирене, кашкавал
10,60 €
Прошуто кото и чоризо
доматен сос, прошуто кото, чоризо, гъба, кашкавал, барбекю
10,60 €
Пиле със сметана
сметана, пиле, гъба, лук, топено пушено сирене, кашкавал
10,10 €
Специално меню handmade
Моцарела
доматен сос, моцарела, пресен домат, сос песто
8,20 €
Вегетариана
доматен сос, гъба, чушка, лук, тиквичка, рукола, кашкавал
8,70 €
Лафунги
доматен сс, манатарки, печурки, Филаделфия, кашкавал
10,30 €
Капричоза
доматен сос, прошуто кото, гъба, скаморца, кашкавал
9,70 €
Панчета
доматен сос, бекон, гъба, лук, чушки, топено пушено сирене, кашкавал
9,70 €
Калцоне
доматен сос, прошуто кото, гъба, кисели краставички, Филаделфия, кашкавал
10,30 €
Поло
доматен сос, пилешко, царевица, кисели краставички, скаморца, кашкавал, Филаделфия
9,70 €
Куатро формаджи
доматен сос, синьо сирене, скаморца, филаделфия, Пармезан, кашкавал
10,80 €
Мафиозо
доматен сос, луканка, скаморца, топено пушено сирене, кисели краставички, моцарела
10,80 €
Прошуто крудо
доматен сос, кашкавал, прошуто крудо, рукола, Пармезан, пресен домат
10,80 €
Домати конкасе
1,02 €
Майонеза
1,02 €
Кетчуп
1,02 €
Горчица
1,02 €
Чили сос
1,02 €
Чеснов сос
1,02 €
Специален сос
1,02 €
Барбекю сос
1,53 €
Coca-Cola Original Taste 330мл
Coca-Cola ORIGINAL TASTE, вкусна и освежаваща газирана напитка с отличен вкус, създадена през 1886 г. Кока Кола - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.
1,90 €(330 мл. и 5,76 €/l)
Coca-Cola Original Taste 500мл
Coca-Cola Original Taste, вкусна и освежаваща газинрана напитка с отличн вкус, създадена през 1886 г. Coca-Cola - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.
2,20 €(500 мл. и 4,40 €/l)
Fanta Портокал 500мл
Fanta утолява жаждата и освежава – тя е винаги и навсякъде до теб, когато заслужаваш или искаш да си подариш награда.
2,20 €(500 мл. и 4,40 €/l)
Минерална вода Банкя 500мл
Впуснете се в промените на живота с Банкя – натурална минерална вода с ниска минерализация, подходяща за ежедневна консумация. БАНКЯ. Извор на живот. Всеки ден.
0,80 €(500 мл. и 1,60 €/l)
Студен чай Fuzetea Манго и ананас 500мл
FUZETEA черен чай манго и ананас е уникална, освежаваща напитка чай с малко калории*, която представлява фюжън от черен чай манго и ананас.
2,30 €(500 мл. и 4,60 €/l)
Fuzetea Iced Tea Forest Fruit 500мл
FUZETEA черен чай горски плодове е уникална, освежаваща напитка чай с малко калории*, която представлява фюжън от черен чай и горски плодове.
2,30 €(500 мл. и 4,60 €/l)
Студен чай Fuzetea Праскова и хибискус 500мл
FUZETEA черен чай праскова и хибискус е уникална, освежаваща напитка чай с малко калории*, която представлява фюжън от черен чай, праскова и хибискус.
2,30 €(500 мл. и 4,60 €/l)
Студен чай Fuzetea Лимон и лимонена трева 500мл
FUZETEA черен чай лимон и лимонова трева е уникална, освежаваща напитка чай с малко калории*, която представлява фюжън от черен чай, лимон и лимонова трева.
2,30 €(500 мл. и 4,60 €/l)
Студен чай Fuzetea Череша и Бъз 500мл
500мл
2,30 €
Cappy Joy Бъз 500мл
Cappy Joy бъз е освежаваща комбинация с възхитителен вкус от ябълка и сироп от бъз. Перфектен за разхлаждане в горещите дни и с храна.
2,30 €(500 мл. и 4,60 €/l)
Айрян 330мл.
330мл
1,50 €
Айрян 500мл.
500мл
1,80 €