Пилешки дюнер
4,00 €
Телешки дюнер
6,00 €
Шиш Таук
5,00 €(350 г. и 14,29 €/kg)
Сандвич Фалафел
4,00 €(200 г. и 20,00 €/kg)
Суджу
5,00 €(350 г. и 14,29 €/kg)
Бургер с Пилешко Филе
Хлебче класик, месо, салати, сос.
5,00 €(350 г. и 14,29 €/kg)
Телешки Бургер BBQ
Бриош питка, кюфте, карамелизиран лук, бекон, BBQ сос
5,00 €(350 г. и 14,29 €/kg)
Вегетариански Бургер
Хлебче класик, салати, сос
4,00 €(350 г. и 11,43 €/kg)
Пилешки Бургер
Бриош питка, кюфте, чедър, горчица, кисели краставички
4,50 €(350 г. и 12,86 €/kg)
Хот-Дог
кренвирш, сосове
2,50 €
Американски Хот-Дог
кренвирш, салати, картоф, сосове
3,50 €
Порция Пилешки Крилца
8,00 €(350 г. и 22,86 €/kg)
Порция Пържени Картофи
3,00 €(350 г. и 8,57 €/kg)
Порция Дюнер
7,50 €(350 г. и 21,43 €/kg)
Порция Фалафел
5,50 €(350 г. и 15,71 €/kg)
Фалафел
1 брой
0,75 €
Пилешки крилца
5 броя
6,00 €
Яйце
1 брой
0,75 €
Кашкавал
50г
0,75 €