Най-поръчвани
Креп палачинка с шамфъстък
с топинг от шамфъстък (пистачио), бял шоколад, ягоди и натрошен шамфъстък
8,03 €
Малка порция Poffertjes с Нутела
с Нутела (Nutella), ягоди и пудра захар
5,94 €
Гофрета Lotus Biscoff
крем Lotus Biscoff, банан, натрошена бисквитка
6,30 €
Направи си сам гофрета
3,20 €
Минерална вода Банкя 500мл
Впуснете се в промените на живота с Банкя – натурална минерална вода с ниска минерализация, подходяща за ежедневна консумация. БАНКЯ. Извор на живот. Всеки ден.
1,20 €(500 мл. и 2,40 €/l)
Холандски палачинки (Poffertjes)
Малка порция Poffertjes с Нутела
с Нутела (Nutella), ягоди и пудра захар
5,94 €
Малка порция Poffertjes с карамел
с карамел, боровинки, пудра захар и сметана
5,94 €
Малка порция Poffertjes с шамфъстък
с топинг от шамфъстък (пистачио), натрошен шамфъстък и сметана
5,79 €
Направи си сам порция мини холандски палачинки
3,70 €
Креп палачинка с Нутела
с Нутела (Nutella), топинг Kinder Bueno, банан и натрошен лешник
7,79 €
Креп палачинка с Нутела и ягоди
с Нутела (Nutella), ягоди и натрошен шамфъстък
6,54 €
Креп палачинка с шамфъстък
с топинг от шамфъстък (пистачио), бял шоколад, ягоди и натрошен шамфъстък
8,03 €
Креп палачинка с боровинки
с карамел и боровинки
5,94 €
Направи си сам креп палачинка
3,70 €
Гофрета Lotus Biscoff
крем Lotus Biscoff, банан, натрошена бисквитка
6,30 €
Гофрета Nutella
Нутела (Nutella), банан, натрошени лешници
6,04 €
Гофрета Шамфъстък
топинг от шамфъстък (пистачио), ягоди, натрошен шамфъстък
6,54 €
Направи си сам гофрета
3,20 €
Традиционни холандски вафли (Stroopwafels)
6 броя стропвафли с карамел
с карамел
2,79 €
Coca-Cola Original Taste 330мл
Coca-Cola ORIGINAL TASTE, вкусна и освежаваща газирана напитка с отличен вкус, създадена през 1886 г. Кока Кола - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.
1,49 €(330 мл. и 4,52 €/l)
Coca-Cola Без Захар 330мл
Coca-Cola БЕЗ ЗАХАР има същия легендарен вкус на Coca-Cola, но е без захар. Освежаващо вкусна газирана безалкохолна напитка, създадена за споделяне
1,49 €(330 мл. и 4,52 €/l)
Шоколадово мляко Chocomel 250 мл
2,30 €
Минерална вода Банкя 500мл
Впуснете се в промените на живота с Банкя – натурална минерална вода с ниска минерализация, подходяща за ежедневна консумация. БАНКЯ. Извор на живот. Всеки ден.
1,20 €(500 мл. и 2,40 €/l)
Schweppes Клуб Сода 500мл
Газираната безалкохолна напитка на базата на оригиналната формула на Schweppes. Наслади ѝ се чиста или в коктейл с алкохол.
1,49 €(500 мл. и 2,98 €/l)
Фреш
340мл
2,99 €
Лимонада
340ml
2,30 €