0
Zobrazit objednávku
0,00 Kč
Ramen Brno
Japonský ramen z Brna
ALKOHOL
18+
50,00 Kč
Kamenice 10°
500 ml, 4,2% alc
100,00 Kč/l
18+
60,00 Kč
Weihenstephanner weissbier
500 ml, 5,4% alc
120,00 Kč/l
18+
70,00 Kč
Sapporo
330 ml, 4,7% alc
212,12 Kč/l
18+
70,00 Kč
Asahi
330 ml, 5% alc
212,12 Kč/l
18+
70,00 Kč
Kirin Ichiban
330 ml, 5% alc
212,12 Kč/l
18+
80,00 Kč
Zichovec Robin APA
500 ml, 5,1% alc
160,00 Kč/l
18+
80,00 Kč
Oatmeal Stout
355 ml, 5% alc
225,35 Kč/l
18+
90,00 Kč
Netopýrka Sakuráč
300 ml, 5% alc
300,00 Kč/l
18+
105,00 Kč
Joyda cidre
330 ml, 7,2% alc
318,18 Kč/l
18+
135,00 Kč
Allendorf Riesling dry
250 ml, 12,5% alc
540,00 Kč/l
TAKEAWAY
Authentic Ramen in Brno
Zobrazit podobné restaurace
Asijská
,
Kuřecí
,
Japonská
,
Nudle
,
Ramen
,
Street Food
,
Vegan
,
Vegetariánská
Adresa
Vaclavska 16
603 00 Brno
Prohlédnout mapu
Otevírací doba pro doručení
Pondělí
11:00–19:45
Úterý
11:00–19:45
Středa
11:00–19:45
Čtvrtek
11:00–19:45
Pátek
11:00–19:45
Sobota
11:00–19:45
Neděle
11:00–19:45
Více informací
+420731266224
Navštivte webové stránky
Wolt
Brno
Restaurace | Brno
Ramen Brno