0
Zobrazit objednávku
0,00 Kč
Albert Ponava
Všechny položky
34,90 Kč
Nature's Promise sušenky s čokoládou bez lepku
50 g
698,00 Kč/Kg
93,90 Kč
Schär chipsy solené bez lepku
170 g
552,35 Kč/Kg
16,90 Kč
Emma proteinová kaše jahodová
60 g
281,67 Kč/Kg
169,00 Kč
4Slim Erythritol
300 g
563,33 Kč/Kg
37,90 Kč
Nový Věk kukuřičné lupínky mořská sůl bezlep
65 g
583,08 Kč/Kg
37,90 Kč
Nový Věk kukuřičné lupín. rajčatové a bazal. bezlep
65 g
583,08 Kč/Kg
29,90 Kč
RiceUp rýžové chipsy solené bez lepku
60 g
498,33 Kč/Kg
29,90 Kč
Nature's Promise sušenky jablečné bez lepku
55 g
543,64 Kč/Kg
29,90 Kč
Albert proteinová tyčinka s kakaem a kokosem
50 g
598,00 Kč/Kg
29,90 Kč
Albert proteinová tyčinka s křupinkami a vanilkou
50 g
598,00 Kč/Kg
29,90 Kč
Albert proteinová tyčinka s arašídy
50 g
598,00 Kč/Kg
Vyprodáno
36,90 Kč
Bombus Raw protein.tyčin. arašídová bez lepku
50 g
738,00 Kč/Kg
36,90 Kč
Bombus proteinová tyčinka přích. vanilky bez lepku
50 g
738,00 Kč/Kg
49,90 Kč
Sam Mills Polévkové nudle bez lepku
500 g
99,80 Kč/Kg
23,90 Kč
Albert proteinový koktejl banánový
30 g
796,67 Kč/Kg
23,90 Kč
Albert proteinový koktejl pistáciový
30 g
796,67 Kč/Kg
23,90 Kč
Albert proteinový koktejl jahodový
30 g
796,67 Kč/Kg
39,90 Kč
Nature's Promise sušenky slané makové bez lepku
100 g
399,00 Kč/Kg
49,90 Kč
Nature's Promise Bio pohan. hrudky bez lepku
100 g
499,00 Kč/Kg
54,90 Kč
Nature's Promise směs univerzální bez lepku
500 g
109,80 Kč/Kg
Vyprodáno
37,90 Kč
Brynmor Flapjack bezlepk. s příchutí karamel
80 g
473,75 Kč/Kg
37,90 Kč
Brynmor Flapjack bezlepk. s příchutí pistácie
80 g
473,75 Kč/Kg
37,90 Kč
Brynmor Flapjack bezlepk. s příchutí pekan
80 g
473,75 Kč/Kg
37,90 Kč
Brynmor Flapjack bezlepk. s přích. čokoláda zázvor
80 g
473,75 Kč/Kg
34,90 Kč
Bombus Raw Energy tyčinka kokos a kakao bez lepku
50 g
698,00 Kč/Kg
41,90 Kč
NP Bio polenta kukuřičná bez lepku
450 g
93,11 Kč/Kg
55,90 Kč
Nomina rýžová kaše bezlepková
300 g
186,33 Kč/Kg
55,90 Kč
Nomina jáhlová kaše bezlepková
300 g
186,33 Kč/Kg
24,90 Kč
Albert proteinová polévka hrachová
55 g
452,73 Kč/Kg
24,90 Kč
Albert proteinová směs na palačinky natural
60 g
415,00 Kč/Kg
49,90 Kč
Nature's Promise BIO sušenky hruš.bez lepku
100 g
499,00 Kč/Kg
46,90 Kč
Sam Mills Vřetena bez lepku
500 g
93,80 Kč/Kg
46,90 Kč
Sam Mills Špagety bez lepku
500 g
93,80 Kč/Kg
179,00 Kč
4Slim čekankový topping s příchutí čokolády
330 g
542,42 Kč/Kg
54,90 Kč
Nature's Promise Bio vločky pohankové
250 g
219,60 Kč/Kg
33,90 Kč
Nature's Promise Bio ovesný nápoj
1 l
33,90 Kč/l
33,90 Kč
Nature's Promise Bio sójový nápoj
1 l
33,90 Kč/l
121,90 Kč
Schär Mix B směs na chléb bez lepku
1 kg
121,90 Kč/Kg
229,00 Kč
Mixit müsli low carb borůvka
400 g
572,50 Kč/Kg
26,90 Kč
Healthyco sušenka plněná lískooř.krém.bez přid.cuk
21 g
1 280,95 Kč/Kg
34,90 Kč
Bob Snail Fruit Rolls jablko-jahoda bez lepku
30 g
1 163,33 Kč/Kg
34,90 Kč
Albert sójová omáčka bez lepku
205 g
170,24 Kč/Kg
19,90 Kč
Nature's Promise müsli tyčinky meruňkové
70 g
284,29 Kč/Kg
19,90 Kč
Nature's Promise müsli tyčinky banánové
70 g
284,29 Kč/Kg
19,90 Kč
Nature's Promise Kids tyčinka jahodová
33 g
603,03 Kč/Kg
19,90 Kč
Nature's Promise Kids tyčinka kakao a banán
33 g
603,03 Kč/Kg
Vyprodáno
35,90 Kč
Schär Wafer pocket oplatky bez lepku s oříškovou náplní 50g
50 g
718,00 Kč/Kg
39,90 Kč
Maxsport protein. tyčinka s přích. vanilky bezlep.
50 g
798,00 Kč/Kg
39,90 Kč
Maxsport protein. tyčinka s přích. jahoda bezlep.
50 g
798,00 Kč/Kg
39,90 Kč
Maxsport protein. tyčinka s přích. čokolády bezlep.
50 g
798,00 Kč/Kg
Speciální a dietní potraviny
Stojí za to jíst lépe
Zobrazit podobné obchody
Potraviny
,
Cena v obchodě
,
Albert
Adresa
Hrnčířská 573/6
60200 Brno
Prohlédnout mapu
Otevírací doba pro doručení
Pondělí
09:00–20:00
Úterý
09:00–20:00
Středa
09:00–20:00
Čtvrtek
09:00–20:00
Pátek
09:00–20:00
Sobota
09:00–20:00
Neděle
09:00–20:00
Wolt
Brno
Obchody a prodejny potravin | Brno
Albert | Brno
Albert Ponava