Nejčastěji objednávané
Dürum kebab
maso, salát, dresink
169,00 Kč

Mega dürüm se sýrem
tortilla s větší porcí masa, sýr, salát, dresink
219,00 Kč

Kebab talíř
maso, salát, dresink, s chlebem / hranolkami / rýží
199,00 Kč

Döner kebab
maso, salát, dresink
159,00 Kč

Dürum kebab se sýrem
maso, salát, dresink, sýr
189,00 Kč

Mega kebab talíř
maso, salát, dresink s tureckým chlebem / hranolkami / rýží
229,00 Kč

Mega döner se sýrem
extra porce masa, salát, dresink, sýr
210,00 Kč

Speciální dürüm
jen maso a dresink
199,00 Kč

Dürüm falafel
falafel, čerstvá zelenina, domácí tortilla, omáčka
129,00 Kč
Halloumi dürüm
halloumi sýr, salát, dresing, tortilla
139,00 Kč
Zeleninový salát
směs rajčat, červeného zelí, bíleho zelí a ledového salát podávané s dresinkem
119,00 Kč
Speciální döner
jen maso a dresink
169,00 Kč
Poplatky za obaly jsou již započítány v ceně jídel. Fotky použité v menu jsou pouze ilustrační.
Ubrousky
0,00 Kč

🥙 DÖNER
Döner kebab
maso, salát, dresink
159,00 Kč

Speciální döner
jen maso a dresink
169,00 Kč
Mega döner se sýrem
extra porce masa, salát, dresink, sýr
210,00 Kč

Döner kebab se sýrem
maso, salát, dresink, sýr
189,00 Kč

🌯 DÜRÜM
Dürum kebab
maso, salát, dresink
169,00 Kč

Speciální dürüm
jen maso a dresink
199,00 Kč

Mega dürüm se sýrem
tortilla s větší porcí masa, sýr, salát, dresink
219,00 Kč

Dürum kebab se sýrem
maso, salát, dresink, sýr
189,00 Kč

🍽️ KEBAB TALÍŘ
Kebab talíř
maso, salát, dresink, s chlebem / hranolkami / rýží
199,00 Kč

Mega kebab talíř
maso, salát, dresink s tureckým chlebem / hranolkami / rýží
229,00 Kč

🥗 VEGETARIAN & SALÁTY
Dürüm falafel
falafel, čerstvá zelenina, domácí tortilla, omáčka
129,00 Kč
Míchaný salát
ledový salát, rajčata, olivy, zelí, sýr, dresink
99,00 Kč

Řecký salát
ledový salát, rajčata, okurky, cibule, sýr, olivy, dresink
149,00 Kč

Tuňákový salát
tuňák, ledový salát, olivy, rajčata, okurka, olivový olej
159,00 Kč

Kuřecí salát
kuřecí maso, ledový salát, dresink
159,00 Kč

Zeleninový salát
směs rajčat, červeného zelí, bíleho zelí a ledového salát podávané s dresinkem
119,00 Kč
Halloumi dürüm
halloumi sýr, salát, dresing, tortilla
139,00 Kč
🍰 DEZERTY
Baklava s ořechy
sladký zákusek plněný ořechy a slazený sirupem
50,00 Kč

🍟 PŘÍLOHY
Balkánský sýr
Hranolky
smažené bramborové hranolky
70,00 Kč

Turecký chléb
tradiční turecká placka chleba zasypaná sezamem
30,00 Kč

Rýže
dušená bílá rýže
70,00 Kč
🥤 NÁPOJE
Pepsi 0,3 l
plech
55,00 Kč

Pepsi 0,5 l
plast
69,00 Kč

Mirinda - pomeranč 0,5 l
plast
69,00 Kč

7UP 0,5 l
lahev
69,00 Kč

Lipton - zelený čaj 0,5 l
plast
69,00 Kč(500 ml, 138,00 Kč/l)
Natura - jemně perlivá 0,5 l
plast
35,00 Kč(500 ml, 70,00 Kč/l)
Natura - neperlivá 0,5 l
plast
35,00 Kč(500 ml, 70,00 Kč/l)
Toma - multivitamin 0,5 l
69,00 Kč

Ayran
55,00 Kč

Türtamek mango nectar 0,33 l
ilustračné
55,00 Kč