Nejčastěji objednávané
21a.Teriyaki Chicken Deopbap
Kuře teriyaki s houbami a rýží
179,00 Kč
14a.Chicken Udon
Smažené udonové nudle s kuřecím masem a zeleninou.
179,00 Kč
28.Bulgogi Bibimbap
Hovězí maso, zelenina, vejce, rýže s korejskou omáčkou.
239,00 Kč
17.Tteokbokki
Rýžové koláčky s korejskou omáčkou, zeleninou a rybími koláčky.
189,00 Kč
4.Taštičky 5ks
Smažené korejské masové taštičky.
109,00 Kč
14b.Duck Udon
smažené udon nudle s kachním masem a zeleninou.
209,00 Kč
3.Kimchi Jeon 3 ks
Korejské placky s kimchi.
109,00 Kč
22a.Kimchi Chicken Deopbap
Dušené kuřecím maso s kimchi a rýží.
179,00 Kč
15.Bulgogi Japchae
Restované skleněné nudle s hovězím masem a zeleninou.
209,00 Kč
35a.Corn Dog
Smažený párek v těstíčku se sýrem.
99,00 Kč
18.Gungjung Tteokbokki
Restované rýžové koláčky s hovězím masem a zeleninou.
209,00 Kč
1.Kimchi
Korejský zelný salát.
99,00 Kč
🥟 PŘEDKRMY/🥣 POLÉVKA
1.Kimchi
Korejský zelný salát.
99,00 Kč
2.Wakame
Salát z mořských řas.
99,00 Kč
3.Kimchi Jeon 3 ks
Korejské placky s kimchi.
109,00 Kč
4.Taštičky 5ks
Smažené korejské masové taštičky.
109,00 Kč
5.Shrimp Tempura 5 ks
Smažené krevety v tempuře.
119,00 Kč
6.Pikantní Polévka
49,00 Kč
7.Kimchi Dubu
Pálivá polévka s kimchi a tofu.
69,00 Kč
8.Mungo Klíčky
Polévka s mungo klíčky, vejcem a hovězím masem.
79,00 Kč
🍲 JJIGAE/🍚 RÝŽE/🍜NUDLE
9.Doenjang Jigae
Korejský guláš s kimchi, zeleninou, tofu a rýží.
249,00 Kč
10.Yookgaejang Jjigae
Korejský guláš s hovězím masem, zeleninou a rýží.
269,00 Kč
11.Kimchi Bokkeumbap
Smažená rýže s kimchi, vejcem a mořskými řasami.
179,00 Kč
12.Chicken Bokkeumbap
Smažená rýže s Kuřecím masem, kimchi a mořskými řasy.
179,00 Kč
13.Chicken Curry Bokkeumbap
Smažená rýže s kuřecím na kari.
179,00 Kč
14a.Chicken Udon
Smažené udonové nudle s kuřecím masem a zeleninou.
179,00 Kč
14b.Duck Udon
smažené udon nudle s kachním masem a zeleninou.
209,00 Kč
15.Bulgogi Japchae
Restované skleněné nudle s hovězím masem a zeleninou.
209,00 Kč
16.Haemul Japchae
Restované skleněné nudle s mořskými plody a zeleninou.
229,00 Kč
17.Tteokbokki
Rýžové koláčky s korejskou omáčkou, zeleninou a rybími koláčky.
189,00 Kč
18.Gungjung Tteokbokki
Restované rýžové koláčky s hovězím masem a zeleninou.
209,00 Kč
🍙 KIMBAP/🥗 BIBIMBAP
19.Kimchi Kimbap
Korejské sushi se zeleninou a kimchi.
169,00 Kč
20.Bulgogi Kimbap
Korejské sushi s hovězím masem, omeletou, zeleninou a kimchi.
209,00 Kč
26.Vege Bibimbap
Zelenina, vejce, rýže s korejskou omáčkou.
189,00 Kč
27.Ttangkonggui Bibimbap
Smažené kuřecí stehno, zelenina, rýže s korejskou omáčkou.
219,00 Kč
28.Bulgogi Bibimbap
Hovězí maso, zelenina, vejce, rýže s korejskou omáčkou.
239,00 Kč
29.Ottanggui Bibimbap
Smažená kachna, zelenina, rýže s korejskou omáčkou.
259,00 Kč
🍚 DEOPBAP/🍣 POKÉ BOWL
21a.Teriyaki Chicken Deopbap
Kuře teriyaki s houbami a rýží
179,00 Kč
21b.Teriyaki Tofu Deopbap
Tofu v teriyaki omáčce, rýže a zelenina.
179,00 Kč
22a.Kimchi Chicken Deopbap
Dušené kuřecím maso s kimchi a rýží.
179,00 Kč
22b.Kimchi Pork Deopbap
Dušené vepřové maso s kimchi a rýží.
189,00 Kč
23a.Mushroom Chicken Deopbap
Restované maso se žampiony a rýže.
179,00 Kč
23b.Mushroom Beef Deopbap
Restované hovězí maso se žampiony a rýží.
209,00 Kč
24a.Spicy Chicken Deopbap
Restované kuřecí maso v chilli omáčce se zeleninou a rýže.
179,00 Kč
24b.Spicy Beef Deopbap
Restované hovězí maso v chilli omáčce se zeleninou a rýže.
209,00 Kč
25.Bulgogi Deopbap
Restované hovězí maso se zeleninou a rýží.
209,00 Kč
30.Vege Bowl
Zelenina, wakame salát, rýže.
209,00 Kč
31.Salmon Bowl
Losos, zelenina, wakame salát, rýže.
239,00 Kč
32.Fried Salmon Bowl
Smažený losos, zelenina, wakame salát, rýže.
239,00 Kč
33.Fried Chicken Bowl
Smažené kuřecí stechno, zelenina, wakame salát, rýže.
239,00 Kč
34.Fried Duck Bowl
Smažená kachna, zelenina, wakame salát, rýže.
239,00 Kč
🍗 SMAŽENÉ JÍDLO
35a.Corn Dog
Smažený párek v těstíčku se sýrem.
99,00 Kč
35b.Corn Dog 2ks
Smažený párek v těstíčku se sýrem.
189,00 Kč
36a.Fried Chicken 5ks
Smažené kuřecí křídla se sladkou omáčkou a hranolkami.
179,00 Kč
36b.Fried Chicken 8 ks
Smažené kuřecí křídla se sladkou omáčkou a hranolkami.
219,00 Kč
37.Smažené Kuřecí Řízečky
Smažené kuřecí řízečky s hranolky.
179,00 Kč
38.Smažený Sýr
Smažený sýr s hranolky.
179,00 Kč
🍟 PŘÍLOHY/🥣OMÁČKA
Hranolky
55,00 Kč
Rýže
55,00 Kč
Kečup
15,00 Kč
Tatarka
15,00 Kč
Majonéza
15,00 Kč
Pikantní Majonéza
25,00 Kč
Korejska omáčka
25,00 Kč
Teriyaki
25,00 Kč
🥤 NÁPOJE/🍻 PIVO
Coca-Cola 500ml
Limonáda s kolovou příchutí.
55,00 Kč(500 ml, 110,00 Kč/l)
Fanta Pomeranč 500ml
Limonáda s pomerančovou příchutí.
55,00 Kč(500 ml, 110,00 Kč/l)
Natura Jemně perlivá 500ml
Natura Lightly Sparkling 500ml
50,00 Kč(500 ml, 100,00 Kč/l)
Sprite Citron limetka 500ml
Sprite, který vznikl v USA v roce 1961 a v současné době je k dostání ve více než 190 zemích světa, je vyhledávaný pro svoji osobitou citrónovo-limetkovou chuť a osvěžení.;
55,00 Kč(500 ml, 110,00 Kč/l)
FuzeTea Broskev ibišek 500ml
FuzeTea Peach Hibiscus 500ml
55,00 Kč(500 ml, 110,00 Kč/l)
FuzeTea Citron, citronová tráva 500ml
FuzeTea Lemon, Lemongrass 500ml
55,00 Kč(500 ml, 110,00 Kč/l)
FuzeTea Green Tea citrus 500ml
Skvělá chuť čaje s přírodními aromaty a nízkým obsahem kalorií.
55,00 Kč(500 ml, 110,00 Kč/l)
FuzeTea Green Tea jahoda aloe vera 500ml
FuzeTea Green Tea Strawberry Aloe Vera 500ml
55,00 Kč(500 ml, 110,00 Kč/l)
Cappy Pomeranč 250ml
Cappy Orange 250ml
55,00 Kč(250 ml, 220,00 Kč/l)
Cappy Multivitamin 250ml
Cappy Multivitamin 250ml
55,00 Kč(250 ml, 220,00 Kč/l)
Cappy Jablko 250ml
Začněte svůj den se 100% džusem Cappy plným toho nejlepšího z jablek. Podělte se o jeho výbornou chuť se svojí rodinou, protože když se staráte o sebe a své blízké, život chutná lépe.;
55,00 Kč(250 ml, 220,00 Kč/l)
Pilsner Urquell Pivo ležák světlý 330ml
Tajemství chuti legendárního spodně kvašeného ležáku s obsahem alkoholu 4,4 % leží především ve vysoce kvalitních surovinách a zachováním původního výrobního postupu. Charakteristickou vůni sladových zrn a vyváženou karamelovou chuť získává pivo trojitým rmutováním, měkká plzeňská voda mu propůjčuje unikátní jemnou chuť, žatecký chmel sametovou hořkost. Vlastní slad pak dodává pivu zlatavou barvu.“ napivosrozumem.cz
59,00 Kč(330 ml, 4,4% alc a 178,79 Kč/l)
Birell Světlý nealkoholické pivo 0,5l
Světlý Birell okouzluje plností chuti i příjemnou hořkostí dosahující podmanivé chuti alkoholických piv. Od svého zrodu posbíral Birell celou řadu pivních cen, mezi nimi i ocenění Nejlepší nealkoholické pivo roku na World Beer Awards 2012. V Česku byl v roce 2015 oceněn 1. místem v soutěži Zlatý pohár PIVEX 2015 v kategorii nealkoholické pivo. Neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani umělá sladidla.
52,00 Kč(500 ml, 0,5% alc a 104,00 Kč/l)