Nejčastěji objednávané
Red velvet dort - porce
Ikonický červený korupus s jemným krémem. Elegantní dezert, který okouzlí na první pohled a chuť.
167,00 Kč(170 g, 982,35 Kč/Kg)

Arašíd dezert
Čokoláda se smetanou, karamel a arašídy uvnitř, obal, křupavá čokoláda,NOVINKA
199,00 Kč

Makronky 3+1
Lotus,vanilla,malina a pistácie Naše OBLÍBENÉ COMBO❤️
156,00 Kč

Citron dezert
Unikátní citrónový dezert z bílé ganáže a ovocné složky
199,00 Kč

Kokosový dezert
Unikátní kokos dezert z bílé ganáže a ovocné složky
199,00 Kč

Nanuk "bílá"
Ručně vyráběný nanuk z kvalitních surovin. Originální sladkost, která potěší svým vzhledem a chutí. Design a barva se může měnit dle denní nabídky.(bílá, modrá, růžová - náplň piškot světlý nebo tmavý). 50g 1,7,8
116,00 Kč

Kokos dezert+bezlaktozové latté
249,00 Kč

Nanuk 3+1
Ručně vyráběný nanuk z kvalitních surovin. Originální sladkost, která potěší svým vzhledem a chutí. Design a barva se může měnit dle denní nabídky.(bílá, modrá, růžová - náplň piškot světlý nebo tmavý).
348,00 Kč

Bezlaktozove latté s Davidoff intensive
99,00 Kč(300 ml, 330,00 Kč/l)
Limonáda malina
Ovocná limonáda plná svěží chuti, ideální pro každý den i k Vašemu oblíbenému dezertu.
89,00 Kč(500 ml, 178,00 Kč/l)

Čokoláda medailonky
Ručně vyráběné čokoládky v originálních kombinacích chuti a dekorů. Každé balení obsahuje 8ks - idelní jako dárek, nebo sladké potěšení.Vychutnáte si spojení ovoce plného anioxidantů, křupavých ořechů a lahodné čokolády. Každý kousek je malým uměleckým dílem - nejen skvělé chuti, ale i nádherného vzhledu. Ideální jako dárek nebo sladké potěšení pro Vás samotného.
390,00 Kč

Čokoláda krystaly
Ručně vyráběné čokoládky v originálních kombinacích chuti a dekorů. Každé balení obsahuje 8ks - idelní jako dárek, nebo sladké potěšení.Vychutnáte si spojení ovoce plného anioxidantů, křupavých ořechů a lahodné čokolády. Každý kousek je malým uměleckým dílem - nejen skvělé chuti, ale i nádherného vzhledu. Ideální jako dárek nebo sladké potěšení pro Vás samotného.
390,00 Kč

"LETNÍ NOVINKY"🌼🍰
Mango dezert
Unikátní dort s bílou ganáží a ovocnou složkou
199,00 Kč

Malina dezert
Unikátní dezert z bílé ganáže a ovocnou složkou
199,00 Kč

Kokosový dezert
Unikátní kokos dezert z bílé ganáže a ovocné složky
199,00 Kč

Citron dezert
Unikátní citrónový dezert z bílé ganáže a ovocné složky
199,00 Kč

"KETO KÁVOVÉ ZRNKO"
Keto kávový dezert,z bílé ganáže a s POUZE 6G SACHARIDŮ NA PORCI a lahodnou kávovou příchutí
199,00 Kč

Arašíd dezert
Čokoláda se smetanou, karamel a arašídy uvnitř, obal, křupavá čokoláda,NOVINKA
199,00 Kč

Dorty, zákusky, dezerty 🍰
Celý dort Karamelový
Máslový karamelový krém s vlaššskými ořechy a vláčný korpus. Ideální k čaji nebo ke kávě, pro rodinné večery i chvíle sladkého potěšení. 800g 1,3,7,8
1 180,00 Kč(800 g, 1 475,00 Kč/Kg)

Dort karamel-ořech
Neodolatelný dort s máslovým kramelovým krémem a křupavými vlašsskými ořechy. Dokonalá volba k Vaší kávě či čaji. 130g 1,3,7,8
167,00 Kč(130 g, 1 284,62 Kč/Kg)

Nanuk "bílá"
Ručně vyráběný nanuk z kvalitních surovin. Originální sladkost, která potěší svým vzhledem a chutí. Design a barva se může měnit dle denní nabídky.(bílá, modrá, růžová - náplň piškot světlý nebo tmavý). 50g 1,7,8
116,00 Kč

Red velvet dort - porce
Ikonický červený korupus s jemným krémem. Elegantní dezert, který okouzlí na první pohled a chuť.
167,00 Kč(170 g, 982,35 Kč/Kg)

Napoleon
Křehké listové těsto spojené s lehkým vanilkovým krémem. Tradiční francouzský dezert, který nikdy nezklame. 160g 1,3,7
167,00 Kč(160 g, 1 043,75 Kč/Kg)

Nanuk "růžová"
Ručně vyráběný nanuk z kvalitních surovin. Originální sladkost, která potěší svým vzhledem a chutí. Design a barva se může měnit dle denní nabídky.(bílá, modrá, růžová - náplň piškot světlý nebo tmavý). 50g 1,7,8
116,00 Kč(50 g, 2 320,00 Kč/Kg)

Věneček
Typický věneček s moderním nádechem "Armin's cake"
119,00 Kč

Tiramisu
Klasický dezert v italském stylu,piškoty máčené v kávě +mascarpone+kakao,lehká krémová chuť
99,00 Kč

Holčičí pusinky
Vaječné bílky, cukr, kyselina citronová. Dekor: oplatkový papír (bramborový škrob, voda, rostlinný olej), potravinářské barvivo.
64,00 Kč

Klučičí pusinky
Vaječné bílky, cukr, kyselina citronová. Dekor: oplatkový papír (bramborový škrob, voda, rostlinný olej), potravinářské barvivo.
64,00 Kč

Makronky
Makronka pistácie
Jemná makronka s lahodným pistáciovým krémem. Oříšková chuť v dokonalé rovnováze se sladkostí. Zelená 1ks 3,8,7
52,00 Kč(1 kus, 52,00 Kč/ ks)

Makronka vanilka
Klasická makronka s vanilkovým krémem. Jednoduchá, jemná a elegatní. 3,8,7
52,00 Kč(1 kus, 52,00 Kč/ ks)

Makronka malina
Ovocená makronka s malinovým krémem. Svěží a lehke kyselkvavá, ideální pro milovníky ovoce. 3,8,7
52,00 Kč(1 kus, 52,00 Kč/ ks)

Makronka kokos
Exotická makronka s krémem z kokosu. Lehká a voňavá, jako sladká dovolená. 3,8,7
52,00 Kč(1 kus, 52,00 Kč/ ks)

Makronka lotus
Makronka s krémem z karamelových sušenek "Lotus". Sladká, kořeněná a neodolatelná. 1,3,7,8
52,00 Kč(1 kus, 52,00 Kč/ ks)

Nápoje
Limonáda marakuja
Ovocná limonáda plná svěží chuti, ideální pro každý den i k Vašemu oblíbenému dezertu.
89,00 Kč(500 ml, 178,00 Kč/l)

Limonáda malina
Ovocná limonáda plná svěží chuti, ideální pro každý den i k Vašemu oblíbenému dezertu.
89,00 Kč(500 ml, 178,00 Kč/l)

Limonáda Bezinka
Květinová limonáda plná svěží chuti, ideální pro každý den i k Vašemu oblíbenému dezertu.
89,00 Kč(500 ml, 178,00 Kč/l)

Voda
Neperlivá voda z horských pramenů - značky Vittel.
49,00 Kč(500 ml, 98,00 Kč/l)

Čokolády-dárkové balení
Čokoláda krystaly
Ručně vyráběné čokoládky v originálních kombinacích chuti a dekorů. Každé balení obsahuje 8ks - idelní jako dárek, nebo sladké potěšení.Vychutnáte si spojení ovoce plného anioxidantů, křupavých ořechů a lahodné čokolády. Každý kousek je malým uměleckým dílem - nejen skvělé chuti, ale i nádherného vzhledu. Ideální jako dárek nebo sladké potěšení pro Vás samotného.
390,00 Kč

Čokoláda medailonky
Ručně vyráběné čokoládky v originálních kombinacích chuti a dekorů. Každé balení obsahuje 8ks - idelní jako dárek, nebo sladké potěšení.Vychutnáte si spojení ovoce plného anioxidantů, křupavých ořechů a lahodné čokolády. Každý kousek je malým uměleckým dílem - nejen skvělé chuti, ale i nádherného vzhledu. Ideální jako dárek nebo sladké potěšení pro Vás samotného.
390,00 Kč

Armin's cake nabídka za speciální promo cenu.
Nanuk 3+1
Ručně vyráběný nanuk z kvalitních surovin. Originální sladkost, která potěší svým vzhledem a chutí. Design a barva se může měnit dle denní nabídky.(bílá, modrá, růžová - náplň piškot světlý nebo tmavý).
348,00 Kč

Karamelový dort porce+ Armin's limonáda
Karamelový dort porce + Armin's limonáda dle denní nabídky /malina/marucuja/bez Pište do poznámek
209,00 Kč
Makronky 3+1
Lotus,vanilla,malina a pistácie Naše OBLÍBENÉ COMBO❤️
156,00 Kč

Celý Red Velvet dort + limonáda Armin's
Náš ikonický Red Velvet dort celý dort +limonáda (mix dle denní nabídky/malina/bez/maracuja
1 220,00 Kč(1 kus, 1 220,00 Kč/ ks)

Menu karamelový dort+bezlaktozové latté Davidoff
Skvělé Armin 's cake ikonické duo/karamelový dort +latté bez laktózy s kávou Davidoff. DOPORUČUJEME.
209,00 Kč

Menu "Napoleon" +bezlaktozové latté Davidoff
Napoleon dort upečen z listového vláčného těsta,prokládaný vanilkovým krémem,posypaný šupinky z list.těsta
209,00 Kč

Tiramisu+latté Davidoff bez laktozy
179,00 Kč

Věneček +Bezlaktozové Latte Davidoff
189,00 Kč
Pavlova se svěžím ovocem+bezlaktozové latté Davidoff
209,00 Kč

Mango dezert +bezlaktózové Latté
Unikátní mango dezert v kombinaci bezlaktozové kávy Latté
249,00 Kč

KETO kávové zrno+bezlaktozové Latté
Keto kávove zrno,jen 6g sacharidu+bezlaktozové Latté
249,00 Kč

Malina dezert+bezlaktozové Latté
Unikátní malina dezert+bezlaktozové Latté
249,00 Kč

Kokos dezert+bezlaktozové latté
249,00 Kč

DOPLŇKOVÝ PRODEJ🎀🎁
Nabízíme dle Vašeho přání doplnit dort dle Vašich požadavků
Svíčka 1ks
35,00 Kč

Voucher 500
Platnost 12měsíců
500,00 Kč

Káva
Bezlaktozove latté s Davidoff intensive
99,00 Kč(300 ml, 330,00 Kč/l)
Espresso
69,00 Kč
