Nejčastěji objednávané
Chico
smažená kuřecí prsíčka v křupavé panádě složené v máslové bulce na čerstvém salátu, plátky nakládané okurky, čedar a jemná majonéza
229,00 Kč
“Silver”
smažená kuřecí prsíčka v křupavé panádě složené v máslové bulce na čerstvém salátu, rajčata na kostičky mongo - chilli majonéza
239,00 Kč
150g Cibulové Kroužky
79,00 Kč
Jalapeño
smažená kuřecí prsíčka v křupavé panádě složené v máslové bulce na plátky krájené jalapeño papričky, čedar a jemná majonéza
239,00 Kč
300g smažené kuřecí křidélka v křupavé panádě
marinované smažené kuřecí křidélka v lehce pikantní panádě - křupavé a šťavnaté (300g)
249,00 Kč
350g pikantní smažené kuřecí stripsy v křupavé panádě
marinované smažené kuřecí stripsy v lehce pikantní panádě - křupavé a šťavnaté
379,00 Kč
Chicago marinade
aktuální dočasná nabídka 😍
400g Marinovaná kuřecí křidélka v BBQ marinádě
400g marinovaných šťavnatých kuřecích křidélek v BBQ marinádě, sypané sezamem
309,00 Kč
400g Marinovaná kuřecí křidélka ve sladko kyselé marinádě
400g marinovaných šťavnatých kuřecích křidélek ve sladko kyselé marinádě, sypané sezamem
309,00 Kč
400g Marinovaná kuřecí křidélka ve sriracha marinádě 🌶🌶🌶
400g marinovaných šťavnatých kuřecích křidélek ve sriracha marinádě, sypané sezamem ! pozor pikantní ! 🌶🌶🌶
309,00 Kč
🥙 SENDVIČE
Chico
smažená kuřecí prsíčka v křupavé panádě složené v máslové bulce na čerstvém salátu, plátky nakládané okurky, čedar a jemná majonéza
229,00 Kč
BBQ bacon
smažená kuřecí prsíčka v křupavé panádě složené v máslové bulce s plátky slaniny na čerstvém salátu, nakládané okurky, bbq omáčka
239,00 Kč
“Silver”
smažená kuřecí prsíčka v křupavé panádě složené v máslové bulce na čerstvém salátu, rajčata na kostičky mongo - chilli majonéza
239,00 Kč
Jalapeño
smažená kuřecí prsíčka v křupavé panádě složené v máslové bulce na plátky krájené jalapeño papričky, čedar a jemná majonéza
239,00 Kč
🍗 STRIPSY & KŘÍDLA & BITES
200g nepálivé smažené kuřecí stripsy v křupavé panádě
marinované smažené kuřecí stripsy v křupavé panádě - křupavé a šťavnaté (200g)
229,00 Kč
200g pikantní smažené kuřecí stripsy v křupavé panádě
marinované smažené kuřecí stripsy v pikantní panádě - křupavé a šťavnaté (200g)
229,00 Kč
350g nepálivé smažené kuřecí stripsy v křupavé panádě
marinované smažené kuřecí stripsy v křupavé panádě - křupavé a šťavnaté
379,00 Kč
350g pikantní smažené kuřecí stripsy v křupavé panádě
marinované smažené kuřecí stripsy v lehce pikantní panádě - křupavé a šťavnaté
379,00 Kč
300g smažené kuřecí křidélka v křupavé panádě
marinované smažené kuřecí křidélka v lehce pikantní panádě - křupavé a šťavnaté (300g)
249,00 Kč
450g smažené kuřecí křidélka v křupavé panádě
marinované smažené kuřecí křidélka v lehce pikantní panádě - křupavé a šťavnaté 450g
309,00 Kč
🍟 PŘÍLOHY
150g Hranolky + tatarská omáčka 40ml
105,00 Kč
150g Hranolky
79,00 Kč
150g Cibulové Kroužky + česneková mayo 40ml
105,00 Kč
150g Cibulové Kroužky
79,00 Kč
Čalamáda
75,00 Kč
Coleslaw salát - červený
75,00 Kč
5 ks 🧀 sýrové nugetky s jalapeno papričkou
5 ks 🧀 sýrové nugetky s jalapeno papričkou
109,00 Kč
👌 5ks jemně pikantní čedarové uhlíky
5ks
109,00 Kč
🍯 OMÁČKY
Jemná majonéza 60ml
45,00 Kč
Guacamole dip
Dip z čerstvého avokáda
59,00 Kč
Naše tatarská omáčka 60ml
49,00 Kč
BBQ omáčka 60ml
49,00 Kč
Čedarová omáčka 60ml
59,00 Kč
Česneková majonéza 60ml
49,00 Kč
Sriracha omáčka ( pálivá - originál s kohoutem ) 40ml
49,00 Kč
Mango a chilli majonéza ( lehce sladko - pikantní )
49,00 Kč
Chipotle majonéza 60ml
49,00 Kč
Sweet chilli omáčka 60ml
49,00 Kč
🥤 NÁPOJE
domácí ledový čaj 0,33 l PET
55,00 Kč
Red Bull Energy drink 250ml
Red Bull® Energy Drink - celosvětově ceněný vrcholovými sportovci, studenty, ve vysoce náročných profesích a také při dlouhých jízdách. Red Bull je funkční nápoj, který vám dává křídla kdykoliv je potřebujete. KDY JEJ PÍT? Při řízení, ve škole a během studia, v práci, při sportu či hraní videoher anebo když se jdete bavit - jak ve dne, tak v noci. Více o tom, jak Red Bull dává křídla, najdete na www.redbull.cz.
85,00 Kč(250 ml, 340,00 Kč/l)
Red Bull Sugar free 250ml
Niacin a vitamín B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a také k normálnímu energetickému metabolismu.
85,00 Kč(250 ml, 340,00 Kč/l)
Red Bull Blue edition 250ml
Red Bull je funkční nápoj, který vám dává křídla kdykoliv je potřebujete. KDY JEJ PÍT? Při řízení, ve škole a během studia, v práci, při sportu či hraní videoher anebo když se jdete bavit - jak ve dne, tak v noci. Více o tom, jak Red Bull dává křídla, najdete na www.redbull.cz
85,00 Kč(250 ml, 340,00 Kč/l)
Tropical Sun Original nealkoholický nápoj se zázvorovou příchutí 330ml
Nealkoholický nápoj se zázvorovou příchutí, sycený. Pasterovaný.
75,00 Kč(330 ml, 227,27 Kč/l)
Pepsi Max 330ml
65,00 Kč(330 ml, 196,97 Kč/l)
Pepsi Cola 330ml
65,00 Kč(330 ml, 196,97 Kč/l)
7UP 330ml
65,00 Kč(330 ml, 196,97 Kč/l)
Mirinda Pomeranč 330ml
Limonáda s pomerančovou příchutí s obsahem pomerančové šťávy, s cukry a sladidly.
65,00 Kč(330 ml, 196,97 Kč/l)