Nejčastěji objednávané
Falafel
Libanonský chléb potřený krémovým hummusem a tahini, plněný čerstvou zeleninou, nakládanou vodnicí a naším domácím křupavým falafelem. Svěží, výrazný a plný chuti.
325,00 Kč

Koshari
Tradiční egyptské koshari z rýže, těstovin, hnědé čočky, cizrny a křupavé smažené cibulky, doplněné výraznou rajčatovou omáčkou. Podává se s česnekovo-octovou a chilli omáčkou (obě jsou volitelné).
350,00 Kč

Halloumi
Grilovaný sýr halloumi zabalený v čerstvém pečivu se zeleninou a omáčkou dle vašeho výběru.
339,00 Kč

Hranolky s omáčkou
145,00 Kč

Chléb
110,00 Kč

Chutné čerstvě připravené rostlinné a sýrové pokrmy s klasickými blízkovýchodními bylinkami a dresinky.
Koshari
Tradiční egyptské koshari z rýže, těstovin, hnědé čočky, cizrny a křupavé smažené cibulky, doplněné výraznou rajčatovou omáčkou. Podává se s česnekovo-octovou a chilli omáčkou (obě jsou volitelné).
350,00 Kč

Falafel
Libanonský chléb potřený krémovým hummusem a tahini, plněný čerstvou zeleninou, nakládanou vodnicí a naším domácím křupavým falafelem. Svěží, výrazný a plný chuti.
325,00 Kč

Halloumi
Grilovaný sýr halloumi zabalený v čerstvém pečivu se zeleninou a omáčkou dle vašeho výběru.
339,00 Kč

Salátový talíř
Svěží pestrá směs křupavého salátu, rajčat, okurky, cibule a čerstvé zeleniny, podávaná s naším domácím dresinkem.
169,00 Kč

Přílohy 🍟
Hranolky s omáčkou
145,00 Kč

Chléb
110,00 Kč

Rýže
140,00 Kč

Nápoje 🍹
Ayran
63,00 Kč

Coca-cola
77,00 Kč(500 ml, 154,00 Kč/l)

Fanta Orange
77,00 Kč(500 ml, 154,00 Kč/l)

Kofola Original
77,00 Kč(330 ml, 233,33 Kč/l)

Lipton Ice Tea Green 0.5 l
84,00 Kč(500 ml, 168,00 Kč/l)

Birell (nealkoholický)
84,00 Kč

Red Bull
105,00 Kč

Magnesia Plus 0.7 l
84,00 Kč(700 ml, 120,00 Kč/l)

Perlivá voda
42,00 Kč(500 ml, 84,00 Kč/l)
Neperlivá voda
42,00 Kč(500 ml, 84,00 Kč/l)
Dezerty 🍰
Rýžový nákyp
145,00 Kč

Domácí dort
109,00 Kč

Baklava
115,00 Kč
