Nejčastěji objednávané
PROSCIUTTO COTTO
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella fior di latte, dušená šunka, grana padano, bazalka, olivový olej
290,00 Kč

MARGHERITA
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella fior di latte, bazalka, olivový olej
245,00 Kč

CAPRICCIOSA
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella fior di latte, žampiony, dušená šunka, olivy, bazalka, olivový olej
300,00 Kč

DIAVOLA
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella fior di latte, italský pikantní salám, pálivá paprička, grana padano, bazalka, olivový olej
290,00 Kč

QUATTRO FORMAGGI
mozzarella fior di latte, gorgonzola, grana padano, provola di Napoli, olivový olej
300,00 Kč

SALAME
drcená rajčata San Marzano DOP, grana padano, mozzarella fior di latte, italský salám Padano, bazalka, olivový olej
295,00 Kč

MORTADELLA DI BURRATA
mozzarella fior di latte, grana padano, mortadella, burrata, pistácie, pistáciové pesto
370,00 Kč

MESSINA
smetana, mozzarella fior di latte, italský pikantní salám, červená cibule, grana padano, olivový olej
285,00 Kč

LABONETTA SPECIAL
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella fior di latte, italský pikantní salám, dušená šunka, rukola, grana padano, olivový olej
315,00 Kč

STAGIONALE
smetana, mozzarella fior di latte, grana padano, sýr Stracciatella, tyrolský speck, vlašský ořech, meruňkový džem
335,00 Kč

CRUDO DI PARMA
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella fior di latte, sušená parmská šunka, rukola, grana padano, olivový olej
320,00 Kč

Tiramisu
99,00 Kč

Předkrmy s sebou
Hovězí tataráček
s citrónovou majonézou, rajčaty, uzenými mandlemi, parmazánem a výhonky
285,00 Kč(100 g, 2 850,00 Kč/Kg)

Hovězí carpaccio
s parmezánovou majonézou, piniovými oříšky, smaženými kapary, polosušenými rajčaty, hobliny parmezánu a výhonky
259,00 Kč(80 g, 3 237,50 Kč/Kg)

Vitello tonnato
jemné plátky telecí kýty s tuňákovou omáčkou, kapary a petrželovým olejem, naše pečivo
265,00 Kč(100 g, 2 650,00 Kč/Kg)

Burrata se salátem Panzanella
rajčaty, grilovanými paprikami, krutóny, cibulí a bazalkou
215,00 Kč(250 g, 860,00 Kč/Kg)

Tradizionale
MARGHERITA
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella fior di latte, bazalka, olivový olej
245,00 Kč

MESSINA
smetana, mozzarella fior di latte, italský pikantní salám, červená cibule, grana padano, olivový olej
285,00 Kč

PROSCIUTTO COTTO
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella fior di latte, dušená šunka, grana padano, bazalka, olivový olej
290,00 Kč

DIAVOLA
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella fior di latte, italský pikantní salám, pálivá paprička, grana padano, bazalka, olivový olej
290,00 Kč

CAPRICCIOSA
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella fior di latte, žampiony, dušená šunka, olivy, bazalka, olivový olej
300,00 Kč

QUATTRO FORMAGGI
mozzarella fior di latte, gorgonzola, grana padano, provola di Napoli, olivový olej
300,00 Kč

SALAME
drcená rajčata San Marzano DOP, grana padano, mozzarella fior di latte, italský salám Padano, bazalka, olivový olej
295,00 Kč

CRUDO DI PARMA
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella fior di latte, sušená parmská šunka, rukola, grana padano, olivový olej
320,00 Kč

Speciale
LABONETTA SPECIAL
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella fior di latte, italský pikantní salám, dušená šunka, rukola, grana padano, olivový olej
315,00 Kč

VEGETARIANA
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella fior di latte, bazalka, grana padano, červená cherry rajčata, bazalkové pesto, sýr Stracciatella
325,00 Kč

STAGIONALE
smetana, mozzarella fior di latte, grana padano, sýr Stracciatella, tyrolský speck, vlašský ořech, meruňkový džem
335,00 Kč

BUFALA CALABRESE
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella di bufala, provola di Napoli, nduja Calabrese, citronová majo, microgreens, citronový olej
350,00 Kč

BRESAOLA
mozzarella fior di latte, grana padano, smetana, rukola, bresaola - sušená hovězí šunka, parmezánová majonéza
360,00 Kč

MORTADELLA DI BURRATA
mozzarella fior di latte, grana padano, mortadella, burrata, pistácie, pistáciové pesto
370,00 Kč

Puglia
drcená rajčata San Marzano DOP, mozzarella fior di latte, cherry rajčata, rukola, sušená parmská šunka, burrata, bazalkové pesto, grana padano
395,00 Kč

Nealko nápoje
Royal Crown Cola 0,33l
60,00 Kč(330 ml, 181,82 Kč/l)

Royal Crown Cola bez cukru 0,33l
60,00 Kč(330 ml, 181,82 Kč/l)

Targa Florio pomeranč 0,33l
60,00 Kč(330 ml, 181,82 Kč/l)

Targa Florio citron 0,33l
60,00 Kč(330 ml, 181,82 Kč/l)

Dilmah - Ice tea broskev, 0,33l
60,00 Kč(330 ml, 181,82 Kč/l)

Dilmah - Ice tea citron, 0,33l
60,00 Kč(330 ml, 181,82 Kč/l)

Kofola 0,33l
55,00 Kč(330 ml, 166,67 Kč/l)

Dezerty
Tiramisu
99,00 Kč

Panna Cotta
109,00 Kč

Tiramisu pistáciové
109,00 Kč

Tiramisu lotusové
109,00 Kč

Cannoli malé
59,00 Kč

Canolli velké
99,00 Kč
