Nejčastěji objednávané
Spaghetti Chitarra Ragù Bolognese
Ragú z mletého hovězího masa s červeným vínem, cibule, italský tvrdý sýr, petržel
325,00 Kč
Spaghetti Carbonara
Slanina, smetana, vaječný žloutek, italský tvrdý sýr, petržel
325,00 Kč
Penne Pollo Aurora
Grilované proužky kuřecích prsou, omáčka Sugo Aurora, cibule, mrkev a cuketa nakrájené na julienne, česnek, oregano, italský tvrdý sýr, petržel
358,00 Kč
Margherita
Sýr Mozzarella, bazalka
295,00 Kč
Tortelloni Prosciutto e Panna
Šunka, smetanová omáčka, cibule, italský tvrdý
325,00 Kč
Prosciutto
Sýr Edamer, šunka
355,00 Kč
Ice Tea Peach 0,33L
Nápoj z černého čaje s příchutí broskve 0,33 l
88,00 Kč(991 ml, 88,80 Kč/l)
Gnocchi Gamberetti
Krevety, Sugo Aurora, brandy, česnek, petržel, pikantní olej
358,00 Kč
Maccheroncini Gorgonzola
Sýr Gorgonzola, smetana, italský tvrdý sýr, petržel
305,00 Kč
Conchiglie di Fiume
Račí maso, mrkev, cuketa, cibule, humrová omáčka, rozmarýn
355,00 Kč
Con Zucca e Mela
Pizza s Mascarpone omáčkou, Edamer sýrem, pečenou dýní, cibulí, jablkem, česnekem, pepřem a baby špenátem
335,00 Kč
Insalata di Zucca e Feta
Míchaný salát s pečenou dýní, borůvkami, praženými dýňovými semínky, fetou a balsamikovým dresinkem
305,00 Kč
Spaghetti Chitarra alla Zucca
Těstoviny ve smetanové omáčce s pečenou dýní, šalvějí, cibulí, praženými dýňovými semínky, česnekem, pepřem a italským tvrdým sýrem
285,00 Kč
ANTIPASTI
Pizza rolky
185,00 Kč
Crema di Pomodoro Grande
Italská tomatová polévka, smetana, bazalka
115,00 Kč
Burrata Caprese
Cherry rajčata, burrata, bazalka
278,00 Kč
Antipasti della Casa
Prosciutto Crudo, pizza chléb, italský tvrdý sýr, artyčoky, cuketa, lilek, olivy, nakládané cibulky, sýr Burrata, bazalkové pesto, Bruschetta, Vitello Tonnato
508,00 Kč
Bruschetta
Rajčata, česnek, bazalka
185,00 Kč
Pizza Pane
Pizzový chléb, rajčata, česnek, rozmarýn, bazalka
158,00 Kč
Pizza chléb
Pizza chléb, rajčata, česnek, rozmarýn, bazalka
158,00 Kč
Panini Piccoli
Pizza rolky s omáčkou podle vlastního výběru nebo bylinkovým máslem
185,00 Kč
Carpaccio
Hovězí maso, cherry rajčata, rukola, italský tvrdý sýr
338,00 Kč
Vitello Tonnato
Telecí maso, tuňáková omáčka, cherry rajčata, rukola, kapary
295,00 Kč
Tartufo Dip 40g
Majonéza s lanýži
33,00 Kč
Italiana Dip 40g
S italskými bylinkami a jemnou česnekovou příchutí
33,00 Kč
Rosso Delizioso Dip 40g
Z ovocných rajčat s pikantní středomořskou chutí
33,00 Kč
Dip Trio
TARTUFO DIP – majonéza s lanýži; ITALIANA DIP – s italskými bylinkami a jemnou česnekovou příchutí; ROSSO DELIZIOSO – z ovocných rajčat s pikantní středomořskou vůní
89,00 Kč
INSALATONE
Insalata Mista
Směs mladých listových salátů, cherry rajčat, směs okurek a ředkviček, domácí zálivka
125,00 Kč
Insalata Avocado e Gamberetti
Míchaný salát, cherry rajčata, okurka, ředkvička, avokádo, krevety, balsamikový dresink
345,00 Kč
Insalata Quinoa e Avocado
Míchaný salát, quinoa, červená řepa, cherry rajčata, avokádo, granátové jablko, balsamikový dresink
328,00 Kč
Insalata Campagnola
Míchaný salát, červená řepa, grilovaný kozí sýr, jablko, vlašské ořechy, med, balsamikový dresink
345,00 Kč
Insalata Caesare
Římský salát, česnekové krutony, italský tvrdý sýr, caesar dresink
265,00 Kč
Insalata Caesare con Pollo
Římský salát, grilované kuřecí proužky, česnekové krutony, italský tvrdý sýr, caesarový dresink
335,00 Kč
Insalata Pollo
Míchaný salát, kuřecí proužky, cherry rajčata, sýr Grana Padano DOP, rukolová omáčka
325,00 Kč
Insalata di Manzo
Míchaný salát, hovězí maso, mango, okurka, ředkvička, pomerančovo-zázvorový dresink 🌶️
345,00 Kč
Insalata Casa
Míchaný salát, cherry rajčata, okurka, ředkvička, tuňák, šunka, sýr Edamer, artyčoky, cibule, olivy, balsamikový dresink
315,00 Kč
PASTA
Maccheroncini Gorgonzola
Sýr Gorgonzola, smetana, italský tvrdý sýr, petržel
305,00 Kč
Mezzalune Spinaci
Špenát, smetana, cibule, česnek, muškátový oříšek, italský tvrdý sýr
335,00 Kč
Maccheroncini Pesto
Bazalkové pesto, piniové ořechy, italský tvrdý sýr
295,00 Kč
Spaghetti Pomodoro
Sugo di Pomodoro, bazalka, cibule, česnekový olej
275,00 Kč
Penne Arrabiata
Sugo di Pomodoro, bazalka, cibule, česnekový olej
275,00 Kč
Risotto Funghi
Italská rýže, lesní hříbky, žampiony, bílé víno, cibule, česnek, Italský tvrdý sýr, petržel
338,00 Kč
Maccheroncini Colorati
Sugo di Pomodoro, grilovaná zelenina, cibule, cherry rajčata, bazalka
325,00 Kč
Spaghetti Rucola
Rukola, cherry rajčata, česnekový olej, pikantní olej
278,00 Kč
Spaghetti Aglio Olio
Cherry rajčata, česnek, extra panenský olivový olej, čerstvá feferonka, sušená feferonka, petržel, pikantní olej
275,00 Kč
Lasagne
Omáčka z mletého hovězího masa s červeným vínem, bešamelovou omáčkou, sýrem Edam, italským tvrdým sýrem a bazalkou
325,00 Kč
Penne Pollo Aurora
Grilované proužky kuřecích prsou, omáčka Sugo Aurora, cibule, mrkev a cuketa nakrájené na julienne, česnek, oregano, italský tvrdý sýr, petržel
358,00 Kč
Orecchiette di Manzo al Limone
Hovězí maso, paprika, rukola, cibule, česnek, sýr Mascarpone, citron, rozmarýn, pikantní olej
385,00 Kč
Spaghetti Carbonara
Slanina, smetana, vaječný žloutek, italský tvrdý sýr, petržel
325,00 Kč
Tortelloni Prosciutto e Panna
Šunka, smetanová omáčka, cibule, italský tvrdý
325,00 Kč
Spaghetti Chitarra Ragù Bolognese
Ragú z mletého hovězího masa s červeným vínem, cibule, italský tvrdý sýr, petržel
325,00 Kč
Zoodles Gamberetti
Cuketové špagety, krevety, mrkev, řapíkatý celer, cherry rajčata, pikantní olej
345,00 Kč
Conchiglie di Fiume
Račí maso, mrkev, cuketa, cibule, humrová omáčka, rozmarýn
355,00 Kč
Gnocchi Gamberetti
Krevety, Sugo Aurora, brandy, česnek, petržel, pikantní olej
358,00 Kč
Risotto Frutti di Mare
italská rýže, Sugo Aurora, mořské plody, krevety, bílé víno, petržel, italský tvrdý sýr
408,00 Kč
PIZZA
Caprese
Sýr Mozzarella, cherry rajčata, bazalka,čerstvý pepř, extra panenský olivový olej
358,00 Kč
Margherita
Sýr Mozzarella, bazalka
295,00 Kč
Funghi Freschi
Sýr Edamer, žampiony
348,00 Kč
Rucola
Sýr Mozzarella, rukola, italský tvrdý sýr, česnekový olej
375,00 Kč
Braccio di Ferro
Sýr Edamer, špenát, vejce, česnekový olej
348,00 Kč
Rustica
Sýr Mozzarella, rajčata, olivy, cibule, oregáno, pikantní olej🌶️
345,00 Kč
Vegetariana
Sýr Mozzarella, grilovaná zelenina, žampiony, rukola, česnekový olej
348,00 Kč
Quattro Formaggi
Sugo di Pomodoro, sýr Mozzarella, sýr Edamer, sýr Gorgonzola, italský tvrdý sýr
375,00 Kč
Forza
Veganský sýr, veganské kuře, špenát, paprika, cibule, česnekový olej
398,00 Kč
Primavera
388,00 Kč
Salsiccia Piccante
sýr Mozzarella, italský pikantní salám, bazalka, pikantní olej
385,00 Kč
BBQ Chicken
Sýr Mozzarella, BBQ omáčka, smažené kuřecí nudličky, paprika, červená cibule, pikantní olej
395,00 Kč
Salami
Sýr Edamer, salám
355,00 Kč
Prosciutto
Sýr Edamer, šunka
355,00 Kč
Pizza Calzone
Plněná - sýr Edamer, šunka, žampiony, salám
358,00 Kč
Prosciutto Crudo
Sýr Mozzarella, italská sušená šunka
395,00 Kč
Degli Artisti
Sýr Edamer, šunka, žampiony, salám, paprika, beraní rohy, cibule
395,00 Kč
Canarino
Sýr Edamer, šunka, žampiony, salám, ančovičky
375,00 Kč
Prosciutto e Funghi
Sýr Edamer, šunka, žampiony
355,00 Kč
Hawaii
Sýr Edamer, šunka, ananas
355,00 Kč
Capricciosa
Sýr Edamer, šunka, žampiony, artyčoky, olivy
375,00 Kč
Nduja Calabrese
Sýr mozzarella, pikantní italský salám (nduja), sušená rajčata, rukola 🌶️ 🌶️
395,00 Kč
Caesare e Pollo
Sýr Mozzarella, smažené kuřecí nudličky, římský salát, italský tvrdý sýr, caesar dresink
395,00 Kč
Frutti di Mare
Sýr Edamer, mořské plody, petržel, citron, česnekový olej
378,00 Kč
Tonno
Sýr Edamer, tuňák, červená cibule
375,00 Kč
Gamberetti
Sýr Edamer, koktejlové krevety, rajčata, petržel, česnekový olej
375,00 Kč
DOLCI
Panna Cotta
s jahodovou omáčkou
175,00 Kč
Tiramisù
185,00 Kč
Soufflé al Cioccolato
Čokoládový fondant s mangovým a maracujovým sorbetem
208,00 Kč
BEVANDE
Mattoni perlivá 0,5l
Přírodní minerální voda s nízkým obsahem oxidu uhličitého, 0,5 l PET
60,00 Kč(500 ml, 120,00 Kč/l)
Mattoni jemně perlivá 0,5 l
Přírodní minerální voda s nízkým obsahem oxidu uhličitého, 0,5 l, PET láhev
75,00 Kč(500 ml, 150,00 Kč/l)
Aquila 0,5 l
Přírodní minerální voda 0,5 l PET
75,00 Kč(500 ml, 150,00 Kč/l)
Coca Cola 0,33l
88,00 Kč
Sprite 0,33l
88,00 Kč(660 ml, 133,33 Kč/l)
Fanta 0,33l
88,00 Kč(660 ml, 133,33 Kč/l)
Red Bull 0,25l
98,00 Kč(250 ml, 392,00 Kč/l)
Ginger Ale 0,23l
95,00 Kč(230 ml, 413,04 Kč/l)
Tonic Water 0,23 l
95,00 Kč(230 ml, 413,04 Kč/l)
Bitter Lemon 0,23l
95,00 Kč(230 ml, 413,04 Kč/l)
Ice Tea Pomegranate 0,33L
Ovocný čajový nápoj s příchutí granátového jablka a acai 0,33 l
88,00 Kč(991 ml, 88,80 Kč/l)
Ice Tea Peach 0,33L
Nápoj z černého čaje s příchutí broskve 0,33 l
88,00 Kč(991 ml, 88,80 Kč/l)
Ice Tea Lemon Lime 0,33L
Nápoj z černého čaje s příchutí citronu a limetky 0,33 l
88,00 Kč(991 ml, 88,80 Kč/l)
Ice Tea Lemon ZERO 0,33L
Osvěžující nápoj s příchutí citronu a sladidly, 0,33 l
88,00 Kč(330 ml, 266,67 Kč/l)
VIA Aranciata L'Osteria 0,33l
Perlivý pomerančový nápoj. Obsah ovoce: 22 %
88,00 Kč(334 ml, 263,47 Kč/l)
Limonata L'Osteria 0,33l
Ovocný nápoj s příchutí citronu a obsahem oxidu uhličitého. Obsah ovoce: 18 %.
88,00 Kč(334 ml, 263,47 Kč/l)
Granini Jablečný džus 0,2l
75,00 Kč(200 ml, 375,00 Kč/l)
Granini Pomerančový džus 0,2l
75,00 Kč(200 ml, 375,00 Kč/l)
Granini Hruškový džus 0,2 l
75,00 Kč(200 ml, 375,00 Kč/l)
Granini Jahodový džus 0,2 l
75,00 Kč(200 ml, 375,00 Kč/l)
Granini Růžový grapefruitový džus0,2 l
75,00 Kč(200 ml, 375,00 Kč/l)
Granini Multivitamínový džus 0,2 l
75,00 Kč(200 ml, 375,00 Kč/l)
Granini Ananas džus 0,2 l
75,00 Kč(200 ml, 375,00 Kč/l)
Granini Černý rybíz džus 0,2l
75,00 Kč(200 ml, 375,00 Kč/l)
Budvar Tmavý 0,33l (láhev)
České tmavé ležákové pivo s obsahem alkoholu 4,7 % obj., prodej zakázán osobám mladším než zákonem stanovený minimální věk
75,00 Kč(330 ml, 227,27 Kč/l)
Peroni Nastro Azzurro 0,33L
Bière italienne 5,1 % vol, interdite aux moins de 18 ans
85,00 Kč
Pinot Grigio delle Venezie DOC 0,75l
Bílé víno z Benátska, 12 % obj., prodej zakázán osobám mladším než zákonem stanovený minimální věk
465,00 Kč(750 ml, 620,00 Kč/l)
Salento Bianco IGP 0,75l
755,00 Kč
Santa Christina Lugana 0,75l
655,00 Kč
Vermentino Apollo resisiti 0,75l
785,00 Kč
Valdo Prosecco Spumante DOC 0,75L
Šumivé víno Etchietta Nera DOC extra suché, 11,0 % obj., prodej zakázán osobám mladším než zákonem stanovený minimální věk
685,00 Kč(1,503 l, 455,76 Kč/l)
Lambrusco dell’Emilia IGT 0,75L
Červené víno s obsahem oxidu uhličitého, 7,5 % obj., prodej zakázán osobám mladším než zákonem stanovený minimální věk
505,00 Kč(1,503 l, 335,99 Kč/l)
Le Volte Toscana 0,75l
935,00 Kč
Rosso Salento 0,75l
855,00 Kč
Primitivo Puglia IGT L’Osteria 0,75L
Červené víno z Apulie, 13 % obj., prodej zakázán osobám mladším než zákonem stanovený minimální věk
465,00 Kč(1,503 l, 309,38 Kč/l)
Primitivo Rosato di Puglia IGT L‘Osteria IGT 0,75L
Růžové víno z Itálie, 12 % obj., prodej zakázán osobám mladším než zákonem stanovený minimální věk
465,00 Kč(1,503 l, 309,38 Kč/l)
ESSENTIALS BY L'OSTERIA
Aceto Balsamico L'Osteria 250ml
Jemná tmavá omáčka s výraznou sladkokyselou chutí pro dochucení jídel
165,00 Kč
Espresso L'Osteria 250g
Aromatická káva s plnou chutí a příjemnou intenzitou pro každodenní chvíle
385,00 Kč
Olivový olej Extra Vergine L'Osteria 500 ml
Kvalitní olej s jemnou vůní a čistou chutí pro studenou kuchyni
385,00 Kč