Nejčastěji objednávané
Pepperoni 32 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, paprikový salám 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
269,00 Kč

Ham & Cheese 32 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, šunka 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
289,00 Kč

Raketa 32 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, paprikový salám, šunka, klobása, slanina, oregáno 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
329,00 Kč

Pepperoni 40 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, paprikový salám 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
409,00 Kč

BBQ Crispy Chicken 32 cm
Omáčka BBQ Louisiana , mozzarella, cheddar, kuřecí stripsy a petržel 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
309,00 Kč

Raketa 40 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, paprikový salám, šunka, klobása, slanina, oregáno 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
439,00 Kč

Ham & Cheese 40 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, šunkav 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
399,00 Kč

Hawaiian 32 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, šunka, ananas 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
289,00 Kč

Deluxe 32 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, paprikový salám, maso burger, jalapeños, nakládaná cibule 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
319,00 Kč

Four Cheese 32 cm
Smetanový základ, mozzarella, cheddar, parmazán, uzený sýr 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
299,00 Kč

BBQ Crispy Chicken 40 cm
Omáčka BBQ Louisiana , mozzarella, cheddar, kuřecí stripsy a petržel 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
419,00 Kč

Deluxe 40 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, paprikový salám, maso burger, jalapeños, nakládaná cibule 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
439,00 Kč

AMERICKÁ PIZZA 32 cm
Margharita 32 cm
Rajčatové sugo, mozzarella, cheddar, bazalka 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
259,00 Kč

Raketa 32 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, paprikový salám, šunka, klobása, slanina, oregáno 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
329,00 Kč

Deluxe 32 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, paprikový salám, maso burger, jalapeños, nakládaná cibule 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
319,00 Kč

BBQ Crispy Chicken 32 cm
Omáčka BBQ Louisiana , mozzarella, cheddar, kuřecí stripsy a petržel 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
309,00 Kč

Pepperoni 32 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, paprikový salám 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
269,00 Kč

Vegetarian 32 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, paprika, žampiony, červená cibule 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
289,00 Kč

Ham & Cheese 32 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, šunka 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
289,00 Kč

Four Cheese 32 cm
Smetanový základ, mozzarella, cheddar, parmazán, uzený sýr 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
299,00 Kč

Hawaiian 32 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, šunka, ananas 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
289,00 Kč

AMERICKÁ PIZZA 40 cm
Margharita 40 cm
Rajčatové sugo, mozzarella, cheddar, bazalka 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
379,00 Kč

Raketa 40 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, paprikový salám, šunka, klobása, slanina, oregáno 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
439,00 Kč

Deluxe 40 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, paprikový salám, maso burger, jalapeños, nakládaná cibule 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
439,00 Kč

Pepperoni 40 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, paprikový salám 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
409,00 Kč

BBQ Crispy Chicken 40 cm
Omáčka BBQ Louisiana , mozzarella, cheddar, kuřecí stripsy a petržel 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
419,00 Kč

Ham & Cheese 40 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, šunkav 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
399,00 Kč

Hawaiian 40 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, šunka, ananas 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
399,00 Kč

Four Cheese 40 cm
Smetanový základ, mozzarella, cheddar, parmazán, uzený sýr 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
409,00 Kč

Vegetarian 40 cm
Rajčatové sugo, cheddar, mozzarella, paprika, žampiony, červená cibule 🇺🇸🇺🇸Americká pizza se nesnaží být dietní. Je to poctivé, nadýchané těsto, sýr, který se táhne do nekonečna, a nekompromisní nálož surovin. Žádné šetření na ingrediencích, jen čistá chuť a pořádná porce radosti, která zaručeně zažene i ten největší hlad.🇺🇸🇺🇸
399,00 Kč

LOADED FRIES
Jalapeño Fries
159,00 Kč(200 g, 795,00 Kč/Kg)

Classic Cheese Fries
139,00 Kč(200 g, 695,00 Kč/Kg)

Hranolky XXL
79,00 Kč(250 g, 316,00 Kč/Kg)

Bacon Cheese Fries
159,00 Kč(200 g, 795,00 Kč/Kg)

BBQ burger Fries
159,00 Kč(200 g, 795,00 Kč/Kg)

Pepperoni Pizza Fries
159,00 Kč(200 g, 795,00 Kč/Kg)

BREADS
Garlic Bread
Pizza těsto, olivový olej, petržel, česnek ❗️Tip šéfkuchařky❗️: Velmi doporučuji si k našemu pizza chlebu objednat rajčatové Sugo.
49,00 Kč

Cheese Bread
Pizza těsto, olivový olej, mozzarella, petržel ❗️Tip šéfkuchařky❗️: Velmi doporučuji si k našemu pizza chlebu objednat rajčatové Sugo.
59,00 Kč

OMÁČKY
Cheddarová
45,00 Kč(30 g, 1 500,00 Kč/Kg)

Lanýžová
45,00 Kč(30 g, 1 500,00 Kč/Kg)

Česneková
35,00 Kč(30 g, 1 166,67 Kč/Kg)

Chipotle
35,00 Kč(30 g, 1 166,67 Kč/Kg)

BBQ Louisiana
35,00 Kč(30 g, 1 166,67 Kč/Kg)

Sugo
19,00 Kč(30 g, 633,33 Kč/Kg)
Omáčka kombo, 3ks
79,00 Kč
Extra Hot
35,00 Kč(30 g, 1 166,67 Kč/Kg)
RAKETOVÝ KŘÍDLA
Křídla 15 ks
15ks KUŘECÍ KŘÍDLA, 2x omáčka dle vašeho výběru ZDARMA, zeleninové crudité ❗️Tip šéfkuchařky❗️: K našim křídlům se perfektně hodí hranolky ze sekce Loaded Fries a nebo bych si dala na zakousnutí česnekový pizza chléb 🤤 (1,3,6,7,8,9,10)
299,00 Kč

Křídla 6ks
6ks KUŘECÍ KŘÍDLA, 2x omáčka dle vašeho výběru ZDARMA, zeleninové crudité ❗️Tip šéfkuchařky❗️: K našim křídlům se perfektně hodí hranolky ze sekce Loaded Fries a nebo bych si dala na zakousnutí česnekový pizza chléb 🤤 (1,3,6,7,8,9,10)
219,00 Kč

Křídla 10 ks
10ks KUŘECÍ KŘÍDLA, 2x omáčka dle vašeho výběru ZDARMA, zeleninové crudité ❗️Tip šéfkuchařky❗️: K našim křídlům se perfektně hodí hranolky ze sekce Loaded Fries a nebo bych si dala na zakousnutí česnekový pizza chléb 🤤 (1,3,6,7,8,9,10)
259,00 Kč

Křídla 20 ks
20ks KUŘECÍ KŘÍDLA, 2x omáčka dle vašeho výběru ZDARMA, zeleninové crudité ❗️Tip šéfkuchařky❗️: K našim křídlům se perfektně hodí hranolky ze sekce Loaded Fries a nebo bych si dala na zakousnutí česnekový pizza chléb 🤤 (1,3,6,7,8,9,10)
359,00 Kč

MINI RAKEŤÁCI
Cibulové kroužky 5ks
89,00 Kč

Cibulové kroužky 8 ks
149,00 Kč

Jalapeño Cream cheese 5 ks
159,00 Kč

Boneless 6 / 2 příchutě
Boneless 6 / 2 příchutě (1,3,6,7,8,9,10)
229,00 Kč

Boneless 10 / 2 příchutě
Boneless 10 / 2 příchutě (1,3,6,7,8,9,10)
284,00 Kč

ALKO
Plzeň plech
79,00 Kč(500 g, 158,00 Kč/Kg)
NEALKO
Coca Cola Zero
59,00 Kč(330 g, 178,79 Kč/Kg)

Coca Cola
59,00 Kč(330 g, 178,79 Kč/Kg)

Fanta
59,00 Kč(330 g, 178,79 Kč/Kg)

Džus pomeranč
65,00 Kč(330 g, 196,97 Kč/Kg)
Sprite
59,00 Kč(330 g, 178,79 Kč/Kg)

Džus jablko
65,00 Kč(300 g, 216,67 Kč/Kg)
Voda neperlivá
55,00 Kč(500 g, 110,00 Kč/Kg)
Voda perlivá
55,00 Kč(500 g, 110,00 Kč/Kg)
Red Bull
69,00 Kč(250 g, 276,00 Kč/Kg)
