🍖GRILOVÁNÍ
- Vyprodáno
94,90 Kč179,90 KčSedlčanský Hermelín na gril originál s brusinkovou omáčkou 450g
450 g210,89 Kč/Kg- Vyprodáno
94,90 Kč179,90 KčSedlčanský Hermelín na gril pikantní s pikantním kořením 407g
407 g233,17 Kč/Kg- 54,90 Kč
119,90 KčHeinrichsthaler Grilltaler sýrové dukáty z kozího sýra na gril 4 x 60g (240g)
240 g228,75 Kč/Kg - Vyprodáno
59,90 Kč127,90 KčGRILL Party Polooštiepok duet s omáčkou švestka-chilli 250g
250 g239,60 Kč/Kg
- 18+
163,00 KčPilsner Urquell Pivo ležák světlý 6 x 0,33l (1,98l)
1,98 l, 4,4% alc73,23 Kč/lVč. 18,00 Kč zálohy- 18+
28,90 KčRadegast Ryze hořká 12 pivo ležák světlý 0.5l
500 ml, 5,1% alc51,80 Kč/lVč. 3,00 Kč zálohy
