- Nejčastěji objednávané
- Víno
- ČEPOVANÉ PIVO 2L PET
- AKCE 1 + 1
- AKCE 30%
- ⭐NOVINKY
- Combo menu + nápoj 0,33l
- Burger menu + nápoj 0,33l
- Dětské menu s hračkou + nápoj
- Pizza Ø33 menu
- Pizza Ø45 menu
- 🍔 VELKÉ BURGERY
- PIZZA klasik
- PIZZA pálivá
- PIZZA špenát
- PIZZA s masem
- PIZZA speciál
- 🍔 MALÉ BURGERY
- Malé Burger Menu + nápoj 0,33l
- 🍝 TĚSTOVINY
- 🍝 LASAGNE A ZAPEČENÉ
- ⏱️ MINUTKY
- 🥗 SALÁTY
- 🍟 PŘÍLOHY
- 🥤 NEALKO NÁPOJE
- PIVO / VÍNO
- 🍦 ZMRZLINY
Nejčastěji objednávané
PROSCUITTO
salsa, sýr, šunka 1, 6, 7
189,00 Kč
SALAMI
salsa, sýr, salám 1, 7
189,00 Kč
QUATRO FORMAGGI
salsa nebo smetana-dle vyberu, sýr, niva, hermelín, balkánský sýr 1, 7
210,00 Kč
2x Czechburger menu + 300g hranolek + 2x nápoj 330ml + Tatarka
2x Czechburger - sezamová bulka, 70g burger sekané maso, cheddar, ledový salát, kečup, hořčice, tatarka, hranolky 300g, 2x nápoj 330ml dle nabídky 1, 3, 7, 10, 11
269,00 Kč
Czechburger
Sezamová bulka, 70 g burger sekané maso, cheddar, hořčice, tatarka, kečup, salát 1, 3, 7, 10, 11
89,00 Kč

2x Czechburger menu + 300g hranolek + 2x nápoj 330ml + Tatarka
2x Czechburger - sezamová bulka, 70g burger sekané maso, cheddar, ledový salát, kečup, hořčice, tatarka, hranolky 300g, 2x nápoj 330ml dle nabídky 1, 3, 7, 10, 11
269,00 Kč
HAWAI
salsa, sýr, šunka, ananas 1, 6, 7
199,00 Kč
DIAVOLA I
salsa, sýr, pikantní salám, feferonky 1, 7
199,00 Kč
Big bacon & cheeseburger + 300g DIP Hranolky
+DIP hranolky, omáčka, velká bulka, 200g mleté hovězí maso, slanina, sýr, majonéza, relish, salát, kroužky z čer. cibule, rajče 1, 3, 7, 10, 11
289,00 Kč

Pivní Cibulové kroužky
85,00 Kč
REGINA
salsa, sýr, šunka, žampióny 1, 6, 7
199,00 Kč
Big juice luky king burger + 300g Domácí steakové hranolky
+ Domácí steak hranolky, omáčka, velká bulka,200g hovězí maso, salát, cibule, majonéza, kyselá okurka, rajče, blatacké zlato, chedar, dr. pepper omáčka, bacon jam, hořčice 1, 3, 7, 10, 11
299,00 Kč

Víno
Veltlínské zelené Bag in Box 5l
Grüner Veltliner má slámově žlutou barvu, příjemnou ovocnou vůni s citrusovým aroma. Harmonická chuť s medovo-ovocitým nádechem, špetkou bílého pepře a svěžestí jemných kyselinek. a12
499,00 Kč
Chardonnay Bag in Box 5l
Chardonnay má světle žlutou barvu, ovocnou vůni, v chuti je kořenitější s pikantní kyselinkou, plné a extraktivní. a12
499,00 Kč
Modrý portugal Bag in Box 5l
Modrý Portugal: Jemnější červené víno s výraznou barvou, lehkým, svěžím buketem a elegantní chutí. a12
499,00 Kč
Cabernet sauvignon Bag in Box 5l
Cabernet Sauvignon: Výrazná černofialová barva, ve vůni objevíte tóny černého rybízu a lesního ovoce, chutˇ je mohutná, plná, bohatá a strukturovaná s příjemnými tříslovinami a kyselinkami. a12
499,00 Kč
Dr.Zenzen Müller Thurgau Bag in box 2023 3l
Víno světle žluté barvy s jemnými zelenkavými odlesky. Vůně je decentní, květinová s náznakem muškátu a zeleného jablka. Chuť je lehká, harmonická, s příjemnou kyselinkou a čistým, osvěžujícím závěrem. Díky Bag in Box balení si víno uchovává svou svěžest po delší dobu.
399,00 Kč
NEON Malbec Bag in Box 3l
NEON Malbec je přesně ten typ vína, který si otevřete jednou a rádi se k němu vracíte. Nabízí výrazné tóny zralých švestek, višní a lesního ovoce doplněné jemným kořenitým nádechem. Chuť je kulatá, hebká a snadno pitelná, takže potěší jak milovníky červených vín, tak příležitostné konzumenty. Bag in Box balení navíc přináší pohodlí, delší čerstvost vína a skvělý poměr ceny a množství.
399,00 Kč
Bursting Barrel Shiraz & Cabernet Sauvignon Bag in Box 3l
Kombinace Shirazu a Cabernetu přináší bohatou chuť plnou tmavého ovoce, jemného koření a hladkých taninů víno je přístupné, ovocné a skvěle pitelné ideální na grilovačky, párty i každodenní pití Bag in Box zajistí dlouhou čerstvost a pohodlné dávkování bez ztráty kvality
399,00 Kč
Crocodile Creek Chardonnay Bag In Box 3l
Lehké a osvěžující suché bílé víno odrůdy Chardonnay z Austrálie. Chuť i vůně jsou primárně ovocné, s lehkým dotekem květinových tónů. Víno se nejlépe hodí k pokrmům z ryb nebo ke studeným předkrmům. Vůně svěží, ovocná. Chuť harmonická, plná, dominantně ovocná
399,00 Kč
Azabache Blanco Fermentado en Barrica 2023
Bílé víno z oblasti La Rioja, které je vyrobeno z hroznů odrůdy Viura a zrálo tři měsíce v barikových sudech. Ve vůni identifikujeme tropické ovoce, ořechy a balsamico, na patře má víno komplexní strukturu a díky zrání na dřevě pěkné taniny. DOC. Doporučujeme k mořským plodům, rybám a drůbeži.
249,00 Kč
Azabache Semidulce Blanco 2022
Španělské cuvée 60% Verdejo 40% Viura. Hrozny Viura byly sklizeny brzy. Se sběrem se začalo první týden v září, kvůli dobrým povětrnostním podmínkám tohoto léta. Metodou odkapávání byla získaná šťáva, která projde alkoholovým kvašením při kontrolované teplotě mezi 14oC a 16oC po dobu 8 až 10 dní. Fermentace byla zastavena tangenciální filtrací a snížením teploty až na 3oC pod nulou. Tímto způsobem se stabilizuje a odstraní kvasinky, které přeměňují cukr na alkohol. Výsledkem je aromatická, dobře vyvážená, polosladká bílá s 35 g cukru. Aroma je ovocné, s vůní bílého ovoce a velmi výrazným květinovým nádechem. Na patře je víno hladké, sladké a svěží. Má vynikající harmonii a rovnováhu mezi kyselostí, alkoholem a jemnou sladkostí. DOCa. Vůně bílé květy, zralé ovoce. Chuť elegentní, nasládlá, svěží kyselinka. Doporučujeme k předkrmy, sýry, ovoce s výraznou kyselostí.
249,00 Kč
HORT Muller Thurgau Veselé víno 2025
HORT Müller Thurgau Veselé víno 2025 přináší svěží zážitek plný jarního charakteru. Vůně odhaluje tóny květin, citrusů a muškátového oříšku. V chuti je víno lehké, harmonické, s příjemnou kyselinkou a ovocnou svěžestí. Typické moravské Müller Thurgau v moderním pojetí, které skvěle osvěží a zpříjemní každý okamžik.
229,00 Kč
HORT Znojemský Müller Thurgau 2024
Znojemský Muller Thurgau 2024: Svěží a radostný společník pro každou příležitost. Muller Thurgau je svěží a lehké víno, které vás okamžitě okouzlí svou příjemnou vůní zralých broskví. Tato vůně je typická pro odrůdu Muller Thurgau a dodává vínu jeho charakteristickou ovocnou notu. V chuti je víno lehce nasládlé, což ho činí velmi příjemným a pitelným. Kompotová dochuť pak dodává vínu hřejivý a uklidňující pocit.
219,00 Kč
Vican Chardonnay Rodinná rezerva Výběr z hroznů 2020
Chardonnay pochází z Burgunska a ve světě slouží často k výrobě cuvée, třeba i pro výrobu šampaňského. Medová barva se zlatými odlesky. Mohutná vůně žlutého ovoce, podpořená o ušlechtilé dřevo, vanilku a karamel. Šťavnatá minerální chuť, s dotykem kandovaného ovoce a jemného dřeva.
289,00 Kč
Volařík Solaris Výběr z hroznů 2024
Vinařství Volařík patří mezi mistry aromatických bílých vín a tento Solaris je důkazem jejich preciznosti. Sklizený z tratě Za Turoldem nabízí vůni čerstvého ovoce a květin, v chuti dominuje mango a citrus, doprovázené minerálním závěrem. Vyvážená kombinace cukru a kyselin z něj činí výtečný doprovod k lehké kuchyni.
289,00 Kč
Azabache Rioja Rosado 2024
100 % Garnacha. Příjemná lososová barva s květinovým aroma. Chuť je svěží s tóny jahod a doteku tropického ovoce. Charakter elegantní a je dokonale vyvážen grapefruitovou kyselinkou.
169,00 Kč
Azabache Rioja Crianza 2021
Víno tvoří cuvée ze tří typických španělských odrůd. Jedná se o Tempranillo, Garnacha a Mazuelo, a to v poměru 70:20:10. Na pohled jasná, granátová barva s rubínovými okraji. Voní po džemu z červeného a černého ovoce s dobře integrovanými tóny vanilky a vypáleného sudu. Chuť je velice líbivá s dobrou strukturou a dlouhou dochutí. Víno zrálo 12 měsíců na v malých dubových sudech a na 6 měsíců bylo uloženo ve sklepě u vinaře. DOCa. Doporučujeme ke zvěřině, zralým sýrům a k červenému masu.
289,00 Kč
Azabache Rioja Tempranillo Tunante 2023
Azabache Rioja Tempranillo Tunante 2023 je španělské červené víno z oblasti Rioja s bohatou vůní tmavých plodů a jemnou tannínovou strukturou. Ideální k masu a specialitám.
169,00 Kč
Lahofer Frankovka Pozdní sběr 2019
Půvabné víno sytě karmínové barvy, v jehož vůni ucítíte výrazné aroma vyzrálých černých třešní a třešňového kompotu, doplněné o lehkou tabákovou stopu. Kompotované třešně vévodí i hřejivé ovocné chuti podtržené jemným kořenitým závěrem a elegantním tónem připomínajícím kvalitní hořkou čokoládu.
199,00 Kč
Maršovice Cabernet Sauvignon Výběr z hroznů 2021
Tento Cabernet Sauvignon z ročníku 2021 je výsledkem precizní práce vinařství Maršovice. Víno má temně rubínovou barvu, bohatou vůni zralého ovoce, černého rybízu a lehký dotek tabáku. Na patře působí sametově, s pevnými tříslovinami a dlouhým, harmonickým dozvukem. Výborně ukazuje potenciál moravských červených vín z výběru z hroznů.
269,00 Kč
Felungo Prosecco Extra Dry DOC
Dopřejte si jiskřivou eleganci s Proseccem Felungo Extra Dry 0,75 l. Toto výjimečné Prosecco je ztělesněním italské radosti ze života, dokonale vyvážené a připravené na každou příležitost. Zamilujete si ho pro jeho jemnou svěžest s harmonickou kyselinkou a jemnou sladkostí stylu „Extra Dry“, která nabízí nádherně osvěžující zážitek. Vychutnejte si podmanivé tóny zralých jablek, šťavnatých hrušek a delikátních bílých květů, které se rozvinou při každém doušku. Jemné, ale vytrvalé bublinky dodávají Proseccu krémovou texturu a slavnostní charakter. Je to všestranný společník, ideální jako aperitiv, k lehkým předkrmům, mořským plodům nebo prostě jen na oslavu běžných okamžiků.
249,00 Kč
Serena Prosecco DOC Treviso Spago
Lehké a svěží Prosecco postavené na primárním aroma připomínající čerstvé zahradní ovoce a květiny. Chuť je jemná, vyvážená a dobře srozumitelná. Láhev je uzavřena korkem. Vůně povzbuzující, ovocitá a květinová. Chuť svěží, citrusová a posekané trávy. Doporučujeme jako aperitiv, k salátům či rybám.
219,00 Kč
Cantolio Salento Primitivo IGP 2024
Suché červené víno s podmanivým charakterem plným bylinkových, zemitých tónů ve vůni. Na patře plná chuť s hedvábnou texturou a ovocným profilem. Výborně se hodí k těstovinám s rajčatovou omáčkou, zvěřině nebo hovězímu masu. Vůně podmanivá, zralé ovoce, čokoláda. Chuť zakulacená, jemné taniny, intenzivní. Doporučujeme k těstovinám s rajčatovou omáčkou, ke zvěřině, zejména ke kančímu se šípkovou omáčkou či k hovězímu masu.
219,00 Kč
ČEPOVANÉ PIVO 2L PET
!!!AKCE!!! Staropramen COOL Grep Nealko 2L
a1
139,00 Kč
Obora Žitohola 11° 2L
a1
179,00 Kč(4,5% alc)
AKCE 1 + 1
Cena uvedena za celé menu
CHUTNEY PULLED PORK 1 + 1 + nápoj 0,33l
!!BURGER MĚSÍCE!! +nápoj 0,33l : Medová bulka, 130g trhané vepřové maso, chutney z červené cibule, cheddarový chips s rajčetem, majonéza s pečenou červenou paprika a 1, 3, 7, 10, 11
344,00 Kč516,00 Kč

AKCE 30%
Slevy 30%
CHUTNEY PULLED PORK 30%
!!BURGER MĚSÍCE!! : Medová bulka, 130g trhané vepřové maso, chutney z červené cibule, cheddarový chips s rajčetem, majonéza s pečenou červenou paprika a 1, 3, 7, 10, 11
179,00 Kč255,00 Kč

⭐NOVINKY
VEGGIE Vibes BURGER
Pivní bulka, vege burger, cheddar, salát, cherry rajčata, čerstvá okurka, červená cibule, BBQ omáčka, Burger omáčka a1 ,3 ,6 ,7 ,8 ,10 ,12
189,00 Kč
SMASH Fries BOX
Hranolky MAX Extra CRUNCH, mleté maso, sýrová omáčka, cheddar, červená cibule, jalapeňos, petržel, bbq omáčka a1, 3, 6, 7, 9, 10, 12
189,00 Kč
Fish & Crisps + 300g DIP hranolky s petrželkou
130g Maso z aljašské tresky, DIP hranolky s petrželkou, mushy peas, domácí cibulovo-okurkový dip, citrón a1, 3, 4, 7.
219,00 Kč

2x Cheeseburger + 1x pizza 33cm dle výběru + 3x nápoj 0,33l
PePe Combo menu + 3x nápoj 0,33l
2x Cheeseburger + Pizza Ø33 dle výběru + 3x nápoj 0.33l dle nabídky
629,00 Kč
+ nápoj 0.33l
2x Czechburger menu + 300g hranolek + 2x nápoj 330ml + Tatarka
2x Czechburger - sezamová bulka, 70g burger sekané maso, cheddar, ledový salát, kečup, hořčice, tatarka, hranolky 300g, 2x nápoj 330ml dle nabídky 1, 3, 7, 10, 11
269,00 Kč
Eidamburger menu + 200g hranolek + nápoj 330ml
Sezamová bulka, 125g smažený sýr, rajče, ledový salát, tatarka, 200g hranolky, 1x nápoj 330ml dle nabídky 1, 3, 7, 10, 11
199,00 Kč
DĚTSKÉ MENU Salát s těstovinami + nápoj a hračka
Těstoviny, kukuřice, okurka, cherry rajčata, 70g kuřecí maso, ledový salát, dresing, nápoj min. 200ml dle nabídky a1, 3, 7, 10, 11.
154,00 Kč

DĚTSKÉ MENU Dino nugetky 2ks s hranolky 200g + nápoj a hračka
2ks dinonugetky, tatarka, 1, příloha dle výběru, nápoj min. 200ml dle nabídky a1, 3, 6, 7.
154,00 Kč

DĚTSKÉ MENU Czechburger s hranolky 200g + nápoj a hračka
Sezamová bulka, 70g burger sekané maso, cheddar, hořčice, tatarka, kečup, ledový salát, příloha dle výběru, nápoj min. 200ml dle nabídky a1, 3, 7, 10, 11
194,00 Kč

2x Pizza Ø33 + 1x Zmrzlina 100ml
Vyberte si 2 pizzy z výběru a dostaňte zmrzlinu zdarma
479,00 Kč

2x Pizza Ø45 + Nápoj 1l Zdarma
Vyberte si 2 velké pizzy a dostanete 1l nápoj zdarma
639,00 Kč

Pizza Ø45 + Velká zmrzlina
Vyberte si velkou pizzu a dostaňte zmrzlinu zdarma
489,00 Kč

🍔 VELKÉ BURGERY
SMASH Fries BOX
Hranolky MAX Extra CRUNCH, mleté maso, sýrová omáčka, cheddar, červená cibule, jalapeňos, petržel, bbq omáčka a1, 3, 6, 7, 9, 10, 12
189,00 Kč
VEGGIE Vibes BURGER
Pivní bulka, vege burger, cheddar, salát, cherry rajčata, čerstvá okurka, červená cibule, BBQ omáčka, Burger omáčka a1 ,3 ,6 ,7 ,8 ,10 ,12
189,00 Kč
BIG Smokey PePe Burger + 10ks Cibulové kroužky
+ cibulové kroužky, BBQ omáčka, velká bulka, 200g mleté maso, BBQ omáčka, salát, zelný salát, slanina, vejce, zkaramelizovaná červená cibulka, gremolata a1, 3
299,00 Kč

Big juice luky king burger + 300g Domácí steakové hranolky
+ Domácí steak hranolky, omáčka, velká bulka,200g hovězí maso, salát, cibule, majonéza, kyselá okurka, rajče, blatacké zlato, chedar, dr. pepper omáčka, bacon jam, hořčice 1, 3, 7, 10, 11
299,00 Kč

Big bacon & cheeseburger + 300g DIP Hranolky
+DIP hranolky, omáčka, velká bulka, 200g mleté hovězí maso, slanina, sýr, majonéza, relish, salát, kroužky z čer. cibule, rajče 1, 3, 7, 10, 11
289,00 Kč

Big double cheeseburger + 300g DIP Hranolky
+ DIP hranolky, omáčka, velká bulka, 300g mleté hovězí maso, sýr cheddar, červená cibule, rajče, salát, relish, majonéza 1, 3, 7, 10, 11.
339,00 Kč

Big american burger + 300g Hranolky julienne
+ hranolky, omáčka, velká bulka, 200g mleté hovězí maso, majonéza, kečup, hořčice, salát, čerstvá cibule, rajče, kyselá okurka 1, 3, 7, 10, 11
279,00 Kč

Cheeseburger
Velká bulka, 150g mleté hovězí maso, sýr cheddar, červená cibule, rajče, salát, relish, majonéza 1, 3, 7, 10, 11.
219,00 Kč

American burger
velká bulka, 150g mleté hovězí maso, majonéza, kečup, hořčice, salát, čerstvá cibule, rajče, kyselá okurka 1, 3, 7, 10, 11
209,00 Kč

PIZZA klasik
CALABRIA VERDE AKCE 20%
salsa, sýr, slaninový džem, paprika, červená cibule, rukola a1, 6, 7, 9, 10, 12
199,00 Kč
MARGHERITA
salsa, sýr, čerstvá bazalka 1, 7
179,00 Kč
PROSCUITTO
salsa, sýr, šunka 1, 6, 7
189,00 Kč
SALAMI
salsa, sýr, salám 1, 7
189,00 Kč
VEGETARIANA
salsa, sýr, rajče, paprika, žampiony, kukuřice, červená cibule 1, 7
189,00 Kč
REGINA
salsa, sýr, šunka, žampióny 1, 6, 7
199,00 Kč
LAGO di GARDA
salsa, sýr, šunka, kukuřice 1, 6, 7
199,00 Kč
HAWAI
salsa, sýr, šunka, ananas 1, 6, 7
199,00 Kč
TONNO
salsa, sýr, tuňák, cibule 1, 4, 7
199,00 Kč
DIAVOLA I
salsa, sýr, pikantní salám, feferonky 1, 7
199,00 Kč
BUONGIORNO
salsa, sýr, pikantní salám, česnek, sladká chilli omáčka 1, 7
199,00 Kč
SOLE
salsa, sýr, slanina, cibule, grana plátky 1, 7
209,00 Kč
CARDINALE
salsa, sýr, šunka, žampiony, olivy 1, 6, 7
209,00 Kč
QUATRO FORMAGGI
salsa nebo smetana-dle vyberu, sýr, niva, hermelín, balkánský sýr 1, 7
210,00 Kč
ONESTA
salsa, sýr, niva, hermelín, žampióny 1, 7
209,00 Kč
CARBONARA
salsa, sýr, slanina, parmezán, smetana 1, 7
209,00 Kč
AMERICANA
salsa, sýr, šunka, žampiony, kukuřice 1, 3, 7
209,00 Kč
TORO ROSSO
salsa, sýr, pikantní salám, cibule, sladká chilli omáčka 1, 7
209,00 Kč
VALENTINO
salsa, sýr, slanina, sušené rajčata, cibule, balkánský sýr 1, 7
209,00 Kč
SICILIANA
salsa, sýr, hermelín, chorizo, klobása, beraní rohy 1, 7
209,00 Kč
MISKOVICO
salsa, sýr, šunka, slanina, klobása, feferonky 1, 6, 7
209,00 Kč
CHORIZO FRESCO
salsa, sýr, salám chorizo, černé olivy, vejce, čerstvá bazalka 1, 3
209,00 Kč
DIAVOLA II
salsa, sýr, salám, klobása, feferonky, cibule, sladká chilli omáčka 1, 7
209,00 Kč
DELIZIOSA I
salsa, sýr, špenát, niva, šunka, žampiony, česnek 1, 6, 7
209,00 Kč
CAPRISIOSA
salsa, sýr, salám, klobása, olivy, cibule, česnek 1, 7
209,00 Kč
LUDOVICO XIV.
salsa, sýr, parmská šunka, rukola, sýr grana plátky, parmazán 1, 3, 7
219,00 Kč
PIZZA pálivá
ALA ROSSI
salsa, sýr, slanina, pikantní salám, hermelín, feferonky, olivy 1, 7
219,00 Kč
MEXICANA
salsa, sýr, slanina, fazole, kukuřice, feferonky, cibule, sladká chilli omáčka 1, 7
219,00 Kč
PIZZA špenát
SPINACI II
salsa, sýr, špenát, slanina, poličan, česnek, smetana 1, 7
219,00 Kč
SPINACI
salsa, sýr, šunka, špenát, hermelín, parmezán, česnek 1, 7
230,00 Kč
PIZZA s masem
PRESSTO
salsa, sýr, kuře, cer.cibule, žampiony, paprika 1, 7
219,00 Kč
NAPOLLI
smetana (ochucená), sýr, slanina, kuře, niva, cibule 1, 3, 6, 7, 9, 13
219,00 Kč
PORK PEPERINO
Salsa, sýr, trhané maso, beraní rohy, camembert, cibule, feferony 1, 7
219,00 Kč
PIZZA speciál
PIRATA
salsa, sýr, niva, šunka, poličan, žampiony, cibule 1, 6, 7
219,00 Kč
CALZONE II
salsa, sýr, šunka, slanina, lovecký salám, klobása 1, 6, 7
229,00 Kč
LUKASO
salsa, sýr, šunka, salám, žampiony, kukuřice, olivy, cibule 1, 6, 7
229,00 Kč
QUATRO STAGIONI
salsa, sýr, šunka, pikantní salám, artyčoky, žampiony, paprika, olivy 1, 7
229,00 Kč
AL CAPONE
salsa, sýr, niva, šunka, slanina, poličan, žampiony, kukuřice 1, 6, 7
239,00 Kč
MICHELANGELO
sladká smetana a salsa, sýr, niva, šunka, poličan, lovecký salám, klobása, česnek 1, 6, 7
239,00 Kč
DANIELLO
salsa, sýr, niva, balkánský sýr, šunka, poličan, lovecký salám, žampiony, beraní rohy, kukuřice, cibule 1, 6, 7
259,00 Kč
🍔 MALÉ BURGERY
Czechburger
Sezamová bulka, 70 g burger sekané maso, cheddar, hořčice, tatarka, kečup, salát 1, 3, 7, 10, 11
89,00 Kč

Eidamburger
Sezamová bulka, 125g smažený sýr, rajče, ledový salát, tatarka 1, 3, 7, 10, 11
99,00 Kč

2x Czechburger menu + 300g hranolek + 2x nápoj 330ml + Tatarka
2x Czechburger - sezamová bulka, 70g burger sekané maso, cheddar, ledový salát, kečup, hořčice, tatarka, hranolky 300g, 2x nápoj 330ml dle nabídky 1, 3, 7, 10, 11
269,00 Kč
Eidamburger menu + 200g hranolek + nápoj 330ml
Sezamová bulka, 125g smažený sýr, rajče, ledový salát, tatarka, 200g hranolky, 1x nápoj 330ml dle nabídky 1, 3, 7, 10, 11
199,00 Kč
🍝 TĚSTOVINY
Bolognese di salsiccia
klobása Salsiccia, mleté maso, rajčata, cibule, mrkev, celer, bílé víno, máslo, česnek 1, 3, 7, 9, 12
249,00 Kč

Prosciutto di parma !!!nová receptura!!!
smetana, parmská šunka, cibule, parmezán 1, 3, 7
249,00 Kč

Putanesca
salsa, slanina, olivy, feferonky, cibule 1, 3, 7
249,00 Kč

Ala morez !!!nová receptura!!!
smetana, 150g kuřecí prsa, žampiony, pórek, kari, parmezán 1, 3, 7
249,00 Kč

Spinaci di pollo
smetana, listový špenát, 150g kuřecí prsa, parmezán 1, 3, 7
249,00 Kč

Formagio !!!nová receptura!!!
smetana, niva, sýr, gorgonzola, parmezán 1, 3, 7
249,00 Kč

🍝 LASAGNE A ZAPEČENÉ
Lasagne bolognese di salsiccia
originál bolognese di salsiccia omáčka, zapečené mozzarellou, parmezán 1, 3, 7
259,00 Kč

Lasagne spinaci con proscuitto
smetana, špenát, šunka, zapečené mozzarellou, parmezán 1, 3, 6, 7
259,00 Kč

⏱️ MINUTKY
Fish & Crisps + 300g DIP hranolky s petrželkou
130g Maso z aljašské tresky, DIP hranolky s petrželkou, mushy peas, domácí cibulovo-okurkový dip, citrón a1, 3, 4, 7.
219,00 Kč

Smažený sýr
125g smažený sýr, coleslaw, volitelná příloha a1, 3, 6, 7
219,00 Kč

Kuřecí řízek
200g kuřecí maso, kyselá okurka, citrón, volitelná příloha a1, 3, 6, 7
219,00 Kč

🥗 SALÁTY
Šopský salát 450g
křehké salátové listy, rajčata, paprika, okurka,červená cibulka,petržel,černé olivy, balkánský sýr, oliv.olej, koření a7
199,00 Kč

Kuřecí salát s těstovinami 600g
pečená paprika, cherry rajče, těstoviny spirály, 70g kuřecí maso, černé olivy, kukuřice, rukola, dresing a1, 3, 7.
219,00 Kč

🍟 PŘÍLOHY
Nachos s cheddarovou omáčkou 100g
a7
95,00 Kč
Hranolky Julienne
75,00 Kč
DIP hranolky
75,00 Kč
Domácí steakové hranolky
75,00 Kč
Pivní Cibulové kroužky
85,00 Kč
Batátové hranolky
109,00 Kč
🥤 NEALKO NÁPOJE
FuzeTea - Zelený dle nabídky 0,5 l
plast
59,00 Kč(500 ml, 118,00 Kč/l)
FuzeTea - Černý dle nabídky 0,5 l
plast
59,00 Kč(500 ml, 118,00 Kč/l)
Monster Juiced Monarch 0,5l plech
Existuje teorie, že něco tak malého a bezvýznamného, jako je mávání motýlích křídel, dokáže ve výsledku spustit hurikán. Monster Monarch, pojmenován podle skromného motýla, má lehkou jemnou chuť s náznaky broskví a nektarinek. Můžete říci, že je to delikátní a ne příliš silné, ale připravte se na svůj vlastní „Efekt motýlích křídel," protože Monarch má plnou dávku legendární Monster Energy směsi.
79,00 Kč(500 ml, 158,00 Kč/l)
Monster Energy - the doctor 500 ml
plech
79,00 Kč(500 ml, 158,00 Kč/l)
Monster Energy - mango loco 500 ml
plech
79,00 Kč(500 ml, 158,00 Kč/l)
Monster Energy 500 ml
plech
79,00 Kč(500 ml, 158,00 Kč/l)
Coca-Cola 0,5 l
plast
59,00 Kč(500 ml, 118,00 Kč/l)
Coca-Cola zero 0,5 l
plast
59,00 Kč(500 ml, 118,00 Kč/l)
Coca-Cola 1 l
Coca-Cola je nejpopulárnější a nejprodávanější nealkoholický nápoj v historii a jako značka patří mezi nejznámější na světě. Vytvořil ji v Atlantě (stát Georgia) v roce 1886 Dr. John S. Pemberton smícháním Coca-Cola sirupu s vodou nasycenou oxidem uhličitým. Poprvé byla nabídnuta jako čepovaný nápoj v lékárně U Jakuba. Coca-Cola byla patentovaná v roce 1887, zapsaná jako ochranná známka v roce 1893 a do roku 1895 byla prodávána v každém státě na území Spojených států. V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.
75,00 Kč(1 l, 75,00 Kč/l)
Fanta 0,5 l
plast
59,00 Kč(500 ml, 118,00 Kč/l)
Fanta - pomeranč 1 l
plast
75,00 Kč(1 l, 75,00 Kč/l)
Sprite 0,5 l
plast
59,00 Kč(500 ml, 118,00 Kč/l)
Sprite 1 l
plast
75,00 Kč(1 l, 75,00 Kč/l)
Römerquelle citrónová tráva 0.5l PET
Přírodní minerální voda plněná z přírodních zdrojů Römerquelle 1+15 v Edelstalu a Römerquelle 17 v Prellenkirchenu (Rakousko)
45,00 Kč
Römerquelle nesycená 0,5l PET
45,00 Kč(500 ml, 90,00 Kč/l)
Römerquelle Sycená 0,5l PET
45,00 Kč(500 ml, 90,00 Kč/l)
Powerade 0,5l dle nabídky
Nesycený nápoj s příchutí černého rybízu. Bez energetické hodnoty, se sladidly a přidaným vitaminem B6.
59,00 Kč(500 ml, 118,00 Kč/l)
PIVO / VÍNO
Pivo a víno
Obora Žitohola 11° 2L
a1
179,00 Kč(2 l, 4,5% alc a 89,50 Kč/l)
!!!AKCE!!! Staropramen COOL Grep Nealko 2l
a1
139,00 Kč(2 l, 69,50 Kč/l)
Staropramen 10° výčepní světlé 0,5l láhev+záloha
a1
39,00 Kč(500 ml, 4% alc a 78,00 Kč/l)

Care Trio Red Blend 0,75l
a12
259,00 Kč(750 ml, 14% alc a 345,33 Kč/l)

Láhev Mancura Carmenére 0,75l
a12
239,00 Kč(750 ml, 13% alc a 318,67 Kč/l)

🍦 ZMRZLINY
Ben & Jerry's chocolate fudge brownies 500 ml
čokoládová zmrzlina s kousky brownies
259,00 Kč(500 ml, 518,00 Kč/l)
Ben & Jerry‘s Cookie Dough 500 ml
Karamelová zmrzlina se skořicovými proužky a kousky skořicových šneků.
259,00 Kč(465 ml, 556,99 Kč/l)
Magnum Almond 440 ml
Vanilková zmrzlina protkaná a obklopená křupavou magnum čokoládou s kousky mandlí
239,00 Kč(440 ml, 543,18 Kč/l)
Magnum Caramel Gold Billionaire 440ml
tato zmzlina spojuje smetanovou zmrzlinu a lahodné sušenky, které doplňují přirozené tóny čokolády
239,00 Kč(440 ml, 543,18 Kč/l)
Ben & Jerry's peanut butter cup 100 ml
arašídová zmrzlina plná kakaových košíčků s arašídovým krémem
89,00 Kč(100 ml, 890,00 Kč/l)
Ben & Jerry‘s Cookie Dough 100 ml
vanilková zmrzlina s velkou porcí čokolády a sušenkového těstíčka
89,00 Kč(100 g, 890,00 Kč/Kg)