Coffee Lab

Coffee Lab Neos Kosmos

High quality coffee varieties and unique beverages!

This menu is in Greek. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Iced Caramel Macchiato

€3.20

Iced Caramel Latte

€3.20

Γιαούρτι με Τσία, Φρούτα Εποχής, Granola και Μέλι

€3.60

Σοκολάτα Γάλακτος

€3.10

Freddo Cappuccino Coffee Lab

Με σκόνη βανίλια, γάλα εβαπορέ και αφρόγαλα

€3.00

Γιαούρτι με Μέλι και Granola

€3.20

Caramel Macchiato

€3.20

Γιαούρτι με Μέλι και Καρύδια

€3.20

Κάψουλες Brazil 10 Τεμάχια

Καφές με έντονη γεύση καφέ και γεμάτο σώμα, επίγευση σοκολάτας υγείας που διαρκεί και νότες ξηρών καρπών

€4.40

Caramel Latte

€3.20

Φυσικός Χυμός Red Rum

Με φράουλα, κεράσι και chia

€3.30

Iced Matcha Latte

Κρύο ρόφημα matcha με γάλα, σε ελαφριά και κρεμώδη εκδοχή

€3.50

OFFERS

1 Καφές Regular + 1 Νερό 0.5 l

1 καφές regular της επιλογής σου + 1 νερό 0.5 l ΔΩΡΟ!

€2.40€2.90

Popular

Espresso

€1.80

Espresso Americano

€2.40

Freddo Espresso

€2.40

Popular

Iced Caffe Americano

€2.40

Cappuccino

€2.50

Flat White

€2.70

Freddo Cappuccino

€2.60

Popular

Freddo Cappuccino Coffee Lab

Με σκόνη βανίλια, γάλα εβαπορέ και αφρόγαλα

€3.00

Iced Flat White

€2.70

Cappuccino Latte

€2.70

Iced Latte

€2.70

Caramel Latte

€3.20

Iced Caramel Latte

€3.20

Caramel Macchiato

€3.20

Iced Caramel Macchiato

€3.20

Spanish Latte

Ρόφημα καφέ με βάση τον espresso και γάλα, με απαλή και ισορροπημένη γεύση. Ιδανικό για καθημερινή απόλαυση

€2.40

Iced Spanish Latte

Κρύο ρόφημα καφέ με βάση τον espresso και γάλα, με απαλή και ισορροπημένη γεύση. Ιδανικό για όλες τις ώρες της ημέρας

€3.10

Φίλτρου V60

€2.20

Φίλτρου Clever Dripper

€2.20

Φίλτρου Cold Brew Bottle 0.25 l

Με μονοποικιλιακό καφέ Kenya

€3.30

Στιγμιαίος Κρύος

€2.20

Στιγμιαίος Ζεστός

€2.20

Ελληνικός

€2.00

Milkshake Espresso

Ένας τέλειος συνδυασμός καφέ και milkshake με σκόνη βανίλια και πλήρες γάλα. Παγωμένο, με απαλή υφή, γεμάτο ενέργεια που σε ξυπνάει.

€4.10

Σοκολάτα Γάλακτος

€3.10

Σοκολάτα Γάλακτος με Γεύση Αλατισμένη Καραμέλα

€3.40

Σοκολάτα Γάλακτος με Γεύση Φράουλα

€3.40

Σοκολάτα Γάλακτος με Γεύση Φουντούκι

€3.40

Σοκολάτα Λευκή

€3.10

Σοκολάτα Bitter

€3.10

Τσάι του Βουνού

€2.00

Χαμομήλι

€2.00

Τσάι Ζεστό

€2.00

Τσάι Κρύο

€2.40

Matcha

Ζεστό ρόφημα matcha με απαλή γεύση

€2.90

Iced Matcha

Κρύο ρόφημα matcha, σε αναζωογονητική εκδοχή για τις ζεστές μέρες

€2.90

Matcha Latte

Ζεστό ρόφημα matcha με γάλα, με ήπια γεύση και απαλή υφή

€3.40

Iced Matcha Latte

Κρύο ρόφημα matcha με γάλα, σε ελαφριά και κρεμώδη εκδοχή

€3.50

Feeju Τσάι Κεϋλάνης με Χυμό Ροδάκινο 0.25 l

€2.30

Feeju Βιολογικό Τσάι Matcha με Λεμονάδα 0.25 l

€2.30

Chocco Ball με Donut

Με πάγο, γάλα, Nutella, σκόνη βανίλια, σιρόπι σοκολάτα και από πάνω Donut σοκολάτα

€3.80

Chocco Ball Χωρίς Donut

Με πάγο, γάλα, Nutella, σκόνη βανίλια και σιρόπι σοκολάτα

€3.20

Biscollino Πτι Μπερ

€3.20

Biscollino Oreo

€3.20

Mochaccino

€3.20

ΣΦΟΛΙΑΤΕΣ - ΧΩΡΙΑΤΙΚΕΣ ΠΙΤΕΣ

Κασερόπιτα

€2.70

Σπιτική Λεμονάδα

Χωρίς ζάχαρη

€2.30

Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι

€2.70

Popular

Φυσικός Χυμός Red Rum

Με φράουλα, κεράσι και chia

€3.30

SMOOTHIES

Smoothie Φράουλα

Με γάλα

€3.00

Smoothie Μπανάνα

€3.00

Smoothie Mango

Με γάλα

€3.00

Smoothie Βατόμουρο

Με γάλα

€3.00

Smoothie Ροδάκινο

Με γάλα

€3.00

MOOD SHAKES

Mood Shake Βανίλια

€3.20

Γρανίτα Φράουλα

€2.90

Γρανίτα Μπανάνα

€2.90

Γρανίτα Mango

€2.90

Γρανίτα Βατόμουρο

€2.90

Γρανίτα Ροδάκινο

€2.90

BEVERAGES

Τσάι Ροδάκινο Κεϋλάνης

€2.10

Passion Fruit

€2.50

Βιολογικό Τσάι Matcha

€2.10

Pink Grapefruit

€2.50

Σπιτική Lemonade

€2.10

SPRITZ

Spritz Passion fruit

€2.70

18+

Spritz Grapefruit

€2.70

MINI BITES

Mini Μηλοπιτάκια

Σε κύπελλο

€2.20

Mini Brownies

Σε κύπελλο

€2.20

Mini Cake Ανάμεικτο

Σε κύπελλο

€2.20

Mini Cake Σοκολατοπιτάκι

Σε κύπελλο

€2.20

Mini Γκοφρετάκια

Σε κύπελλο

€2.20

Mini Brownies Red Velvet

€2.20

SUPERBOWLS

Γιαούρτι με Μέλι και Granola

€3.20

Γιαούρτι με Μέλι και Καρύδια

€3.20

Γιαούρτι με Τσία, Φρούτα Εποχής, Granola και Μέλι

€3.60

ΚΑΨΟΥΛΕΣ COFFEE LAB

Κάψουλες Decaffeine 10 Τεμάχια

€4.40

Κάψουλες Brazil 10 Τεμάχια

Καφές με έντονη γεύση καφέ και γεμάτο σώμα, επίγευση σοκολάτας υγείας που διαρκεί και νότες ξηρών καρπών

€4.40

Κάψουλες Guatemala 10 Τεμάχια

Ισορροπημένος καφές με οξύτητα πορτοκαλιού και επίγευση σοκολάτας γάλακτος

€4.40

Κάψουλες Ethiopia 10 Τεμάχια

Γλυκός καφές με την οξύτητα κρασιού. Γεύση περγαμόντο και πράσινο τσάι, με επίγευση μπαχαρικών

€4.40

Κάψουλες Kenya 10 Τεμάχια

Πολύ γλυκός καφές με οξύτητα βατόμουρου και δυνατή επίγευση

€4.40

Κάψουλες Strong 10 Τεμάχια

Πολύ έντονο σώμα με έντονη γεύση καφέ και επίγευση μαύρης σοκολάτας

€4.40

Espresso Single Origin Guatemala 200 g

Ισορροπημένος καφές με οξύτητα πορτοκαλιού και επίγευση σοκολάτας γάλακτος

€9.90

Espresso Single Origin Brazil 200 g

Καφές με έντονη γεύση καφέ και γεμάτο σώμα, επίγευση σοκολάτας υγείας που διαρκεί και νότες ξηρών καρπών

€9.00

Espresso Single Origin Ethiopia 200 g

Γλυκός καφές με την οξύτητα κρασιού. Γεύση περγαμόντο και πράσινο τσάι, με επίγευση μπαχαρικών

€10.40

Espresso Single Origin Kenya 200 g

Πολύ γλυκός καφές με οξύτητα βατόμουρου και δυνατή επίγευση

€11.00

Φίλτρου Αρωματικός Βανίλια 200 g

€6.00

Φίλτρου Αρωματικός Σοκολάτα 200 g

€6.00

Φίλτρου Αρωματικός Φουντούκι 200 g

€6.00

Φίλτρου Αρωματικός Καραμέλα 200 g

€6.00

Φίλτρου Αρωματικός Μπισκότο 200 g

€6.00

Φίλτρου Αρωματικός Πραλίνα 200 g

€6.00

Φίλτρου Αρωματικός Macademia Nut 200 g

€6.00

Φίλτρου Single Origin Brazil 200 g

Καφές με έντονη γεύση καφέ και γεμάτο σώμα, επίγευση σοκολάτας υγείας που διαρκεί και νότες ξηρών καρπών

€9.00

Φίλτρου Single Origin Ethiopia 200 g

Γλυκός καφές με την οξύτητα κρασιού. Γεύση περγαμόντο και πράσινο τσάι, με επίγευση μπαχαρικών

€10.40

Φίλτρου Single Origin Guatemala 200 g

Ισορροπημένος καφές με οξύτητα πορτοκαλιού και επίγευση σοκολάτας γάλακτος

€9.90

Φίλτρου Single Origin Kenya 200 g

Πολύ γλυκός καφές με οξύτητα βατόμουρου και δυνατή επίγευση

€11.00

Τσάι Πράσινο Gunpowder 100 g

€5.00

Τσάι του Βουνού 50 g

€3.50

Τσάι Πράσινο Μυρωμένος Θάμνος 100 g

€5.00

Τσάι Μαύρο English Breakfast 100 g

€5.00

Τσάι Μαύρο Earl Grey 100 g

€5.00

Τσάι Πράσινο Goji Acai 100 g

€5.00

Τσάι Μαύρο Καραμέλα 100 g

€5.00

Τσάι Κόκκινη Πλατεία 100 g

€5.00

Τσάι 4 Κόκκινα Φρούτα 100 g

€5.00

Τσάι Κόκκινο Αμύγδαλο 100 g

€5.00

Χαμομήλι 50 g

€3.50

Coca-Cola 0.33 l

Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι

€1.70(330 ml, €5.15/l)

Coca-Cola Zero 0.33 l

Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι

€1.70(330 ml, €5.15/l)

Fanta Πορτοκαλάδα 0.33 l

Εκρηκτική γεύση πορτοκαλιού, γεμάτη φρεσκάδα και χαρά! Δροσιά και απόλαυση σε κάθε γουλιά!

€1.70(1 pc, €1.70/pc)

Fanta Πορτοκαλάδα Μπλε 0.33 l

Fanta Πορτοκαλάδα Μπλε: ένα γευστικό μη ανθρακούχο αναψυκτικό από χυμό φρούτων. Ιδανικό για σνακ και σχεδιασμένο για να δώσει χρώμα στη ζωή σου

€1.70(330 ml, €5.15/l)

Red Bull Energy Drink 0.25 l

€2.50(250 ml, €10.00/l)

Hell Energy Drink Classic Κουτί 0.25 l

Γεύση tutti –frutti, καφεϊνούχο , εμπλουτισμένο με βιταμίνες, ανθρακούχο ποτό, χωρίς αλκοόλ. Παστεριωμένο.

€1.20(250 ml, €4.80/l)

Θεόνη Φυσικό Μεταλλικό Νερό 0.5 l

Φυσικό μεταλλικό νερό Key Words: Θεόνη, Θεονη, Νερό, Νερο, Νερ, Water

€0.50(500 ml, €1.00/l)

Popular

Νερό 1.5 l

€1.00

Αμίτα Motion 0.33 l

Η Amita Motion, είναι ο πρώτος 100% φυσικός χυμός με 9 φρούτα και 7 βιταμίνες, που έχει ξεχωρίσει στην ελληνική αγορά. Έχει καταφέρει να γίνει ο αγαπημένος χυμός των νέων και όχι μόνο, με την άρρηκτη ταύτισή του τόσο με τη φυσική ενέργεια και τη διατροφική αξία όσο και με την έκφραση της Θετικής Ενέργειας που ο καθένας κρύβει μέσα του και μοιράζεται με τους γύρω του. Ένα ποτήρι Amita Motion 200ml καλύπτει το 40% της Συνιστώμενης Ημερήσιας Παροχής στις βιταμίνες, που περιέχει ο χυμός (Βιταμίνη C, βιταμίνη B6, Βιταμίνη Β12, Βιοτίνη, Βιταμίνη Ε, Νιασίνη, Φoλικό οξύ). Πλέον κυκλοφορεί και με μη αποσπώμενο καπάκι συμβάλλοντας στον περιορισμό των απορριμμάτων με την ανακύκλωση ολόκληρης της συσκευασίας.

€1.90(330 ml, €5.76/l)

Άλφα 0.33 l

€2.20(5% vol)

18+

Fix 0.33 l

€2.20(5% vol)

18+

Heineken 0.33 l

€2.20(5% vol)

18+

Amstel 0.33 l

€2.20(5% vol)

18+

Enjoy unique varieties of coffee and beverages along with delicious sweet and savory snacks!

Address

Ilia Iliou 77, Neos Kosmos

11744 Athens

See map

Delivery times

Monday07:00–17:45
Tuesday07:00–17:45
Wednesday07:00–17:45
Thursday07:00–17:45
Friday07:00–17:45
Saturday07:00–17:45
Sunday07:00–17:45