Mest bestilt
Jordbær Milkshake
65,00 kr.
Chokolade Milkshake
65,00 kr.
Mango Smoothie
65,00 kr.
Bland selv slik
Mixed pose af vingummier og chokolade.
95,00 kr.
Pistacie Milkshake
65,00 kr.
Jordbær Smoothie
65,00 kr.
Nougat Milkshake
65,00 kr.
Iskaffe
Iskaffe med valgfri smag.
50,00 kr.
Takis Volcano 90g - Takis
40,00 kr.
Red Pink Edition 0,25 l
27,00 kr.
Isboks
Isboks af 8 kugler med 4 valgfrie smage.
199,00 kr.
Mochi Mint Chocolate Chip
40,00 kr.
Is
Isboks
Isboks af 8 kugler med 4 valgfrie smage.
199,00 kr.
Snacks
Paprika 165g - Pringles
Pringles chips med paprika
40,00 kr.(200 g og 200,00 kr. / kg)
Original 165g - Pringles
Original Pringles Chips
40,00 kr.(200 g og 200,00 kr. / kg)
Sour Cream & Onion 165g - Pringles
Pringles Sour Cream & Onion er den absolute favourit blandt chips elskere.
40,00 kr.(165 g og 242,42 kr. / kg)
Takis Volcano 90g - Takis
40,00 kr.
Fuego 100g - Takis
40,00 kr.(4,735 kg og 8,45 kr. / kg)
Takis Dragon Sweet Chili 100g
40,00 kr.(281 g og 142,35 kr. / kg)
Mochi Peanut Butter
40,00 kr.
Mochi Mint Chocolate Chip
40,00 kr.
Mochi Strawberry Cheesecake
40,00 kr.
Mochi Maple Pancake
40,00 kr.
Pringles Paprika
Pringles Small Can Paprika 40g
16,00 kr.(40 g og 400,00 kr. / kg)
Pringles Original 40g
Pringles Small Can Original 40g
16,00 kr.(70 g og 228,57 kr. / kg)
Pringles Sourcream & Onion 40 g
Small Can Sour Cream & Onion 40g
16,00 kr.(480 g og 33,33 kr. / kg)
Slik
Bland selv slik
Mixed pose af vingummier og chokolade.
95,00 kr.
Milkshakes
Jordbær Milkshake
65,00 kr.
Chokolade Milkshake
65,00 kr.
Vanilje Milkshake
65,00 kr.
Pistacie Milkshake
65,00 kr.
Nougat Milkshake
65,00 kr.
Smoothies
Mango Smoothie
65,00 kr.
Jordbær Smoothie
65,00 kr.
Passionsfrugt Smoothie
65,00 kr.
Kaffe
Iskaffe
Iskaffe med valgfri smag.
50,00 kr.
Sort kaffe
35,00 kr.
Americano
35,00 kr.
Kaffe latte
35,00 kr.
Sodavand
Coca-Cola 0,33 l
23,00 kr.
Coca-Cola Zero 0,33 l
23,00 kr.

Pepsi Max 0,33 l
23,00 kr.
Faxe Kondi Free 0,33 l
23,00 kr.

Faxe Kondi 0,33 l
23,00 kr.
Sprite 0,33 l
23,00 kr.
Fanta Orange 0,33 l
23,00 kr.

Fanta Exotic 0,33 l
23,00 kr.
Ramune Melon 0,2 l
40,00 kr.
Ramune Original 0,2 l
40,00 kr.
Ramune Vandmelon 0,2 l
40,00 kr.
Ramune Mango 0,2 l
40,00 kr.
Mogu Mogu Jordbær 0,32 l
25,00 kr.
Mogu Mogu Mango 0,32 l
25,00 kr.
Mogu Mogu Melon 0,32 l
25,00 kr.
Energridrikke
Redbull 0,25 l
27,00 kr.
Redbull Sugarfree 0,25 l
27,00 kr.
Red Bull Lilac Edition 0,25 l
27,00 kr.
Red Bull Winter Edition 0,25 l
27,00 kr.
Red Pink Edition 0,25 l
27,00 kr.
Engangsservice
Bestik
0,00 kr.

Servietter
0,00 kr.
