0
Vis ordre
0,00 kr.
Gift & Go
Gift & Go
Alle varer
30,00 kr.
Jordbær 330ml - Fresh
330 ml
90,91 kr. / l
Ekskl. 1,50 kr. pant
30,00 kr.
Mango 330ml - Fresh
330 ml
90,91 kr. / l
Ekskl. 1,50 kr. pant
36,00 kr.
Ocean Blue, Calypso 473ml - Calypso
473 ml
76,11 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
36,00 kr.
Kiwi Lemonade 473ml - Calypso
473 ml
76,11 kr. / l
Ekskl. 1,50 kr. pant
36,00 kr.
Original Lemonade 473ml - Calypso
473 ml
76,11 kr. / l
Ekskl. 1,50 kr. pant
20,00 kr.
0,50 l Kokkens Catering
500 ml
40,00 kr. / l
25,00 kr.
Vimto Original (Dåse) 330ml - Vimto
330 ml
75,76 kr. / l
25,00 kr.
Vimto Original (Dåse) 330ml - Vimto
330 ml
75,76 kr. / l
25,00 kr.
Vimto Original (Dåse) 330ml - Vimto
330 ml
75,76 kr. / l
30,00 kr.
Pineapple Ramune Soda 200ml - Hata Kosen
200 g
150,00 kr. / kg
30,00 kr.
Ramune Blueberry 200ml - Hata
200 ml
150,00 kr. / l
25,00 kr.
Exotic 330ml - Fanta
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Orange 330ml - Fanta
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Cherry 330ml - Dr. Pepper
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Kina Watermelon 330ml - Fanta
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Strawberry Slim 330ml - Coca-Cola
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Kina Jasmine Peach 330ml - Fanta
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Zero Sugar 330ml - Coca-Cola
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
White Peach Slim 330ml - Coca-Cola
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
White Peach Slim 330ml - Coca-Cola
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Vanilla Float 330g - Dr. Pepper
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Gazoz 330ml - Gazoz
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Vanilla 330ml - Coca-Cola
355 g
70,42 kr. / kg
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Twist Lemon 330ml - Pepsi
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Papbæger 330ml - Coca-Cola
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
0 Kalorie 330ml - Faxe Kondi
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Faxe Kondi 330ml - Faxe Kondi
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Pepsi 330ml - Pepsi
330 ml
75,76 kr. / l
25,00 kr.
Max 330ml - Pepsi
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Zero 330ml - Coca-Cola
330 ml
75,76 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
30,00 kr.
The Organics By Red Bull Simply Cola 355ml - Red Bull
Ekskl. 1,00 kr. pant
30,00 kr.
The Organics By Red Bull Simply Cola 355ml - Red Bull
Ekskl. 1,00 kr. pant
30,00 kr.
Mojito 330ml - Fresh
330 ml
90,91 kr. / l
Ekskl. 1,50 kr. pant
30,00 kr.
Pinacolada 330ml - Fresh
330 ml
90,91 kr. / l
Ekskl. 1,50 kr. pant
30,00 kr.
Cn Pepsi White Peach Slim Can 330g - Pepsi
330 g
90,91 kr. / kg
Ekskl. 1,00 kr. pant
30,00 kr.
Cn Pepsi Pomelo Bamboo Slim Can 330g - Pepsi
330 g
90,91 kr. / kg
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Winter Edition 250ml - Red Bull
250 ml
100,00 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Abrikos-Jordbær 250ml - Red Bull
250 ml
100,00 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Sugarfree 250ml - Red Bull
250 ml
100,00 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Pink Edition U/S 250ml - Red Bull
250 ml
100,00 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Iced Vanilla Berry-Smag 250ml - Red Bull
250 ml
100,00 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Iced Vanilla Berry-Smag 250ml - Red Bull
250 ml
100,00 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Summer Edition 250ml - Red Bull
250 ml
100,00 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
25,00 kr.
Original 250ml - Red Bull
250 ml
100,00 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
30,00 kr.
The Organics By Red Bull Minty Blackberry 355ml - Red Bull
Ekskl. 1,00 kr. pant
30,00 kr.
The Organics By Red Bull Fizzy Peach 355ml - Red Bull
Ekskl. 1,00 kr. pant
30,00 kr.
Carabao Energy Original 330ml - Carabao
330 ml
90,91 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
30,00 kr.
Carabao Energy Original 330ml - Carabao
330 ml
90,91 kr. / l
Ekskl. 1,00 kr. pant
36,00 kr.
Calypso Strawberry Lemonade 473ml - Calypso
473 ml
76,11 kr. / l
Ekskl. 1,50 kr. pant
Vand
Gift & Go
Se lignende butikker
Kiosker
Adresse
Møllevej 1D Skt Klemens
5260 Odense
Se kort
Leveringstider
Mandag
08:00–18:00
Tirsdag
08:00–18:00
Onsdag
08:00–18:00
Torsdag
08:00–18:00
Fredag
08:00–18:00
Lørdag
08:00–16:00
Søndag
Lukket
Mere information
Fødevarestyrelsens kontrolrapport
Wolt
Odense
Butikker og dagligvarebutikker | Odense
Gift & Go