This menu is in Greek. Would you like to view a machine translation in another language?
Most ordered
Πίτσα Special
Με ζαμπόν, μπέικον, πεπερόνε, μανιτάρια, πιπεριές, φρέσκια σάλτσα ντομάτας και τυρί
€15.00

Μακαρονάδα Φούρνου
Με ζαμπόν, μπέικον, πεπερόνι, σάλτσα ντοματας και τυρί
€9.50
Πίτσα Μαργαρίτα
Με φρέσκια σάλτσα ντομάτας, τυρί και φρέσκια ντομάτα
€13.00

Μακαρονάδα Φούρνου Αγρότη
Με μανιτάρια, πιπιεριά, φρέσκια ντοματά, σάλτσα ντομάτας και τυρί
€9.50

Μακαρονάδα Καρμπονάρα
Με σάλτσα αλα κρεμ και μπέικον
€9.00
Σαλάτα Caesar's
Πράσινη σαλάτα με μπέικον, κοτόπουλο, κρουτόν, ντοματίνι, παρμεζάνα
€9.00

Μακαρονάδα Μπολονέζ
Με φρέσκια σάλτσα ντομάτας και κιμά μοσχαρίσιο
€9.50
Πίτσα Πεπερόνι
Με φρέσκια σάλτσα ντομάτας, τυρί και λουκάνικο πεπερόνι
€13.00

Coca-Cola Zero 1.5 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
€3.00(1.5 l, €2.00/l)
Ιταλική Πίτσα Μαργαρίτα
Με φρέσκια ντομάτα και πέστο βασιλικού
€11.00

Μπολονέζ Φούρνου με Αλλαντικά
Με σάλτσα ντομάτας, κιμά, αλλαντικά και τυρί γκούντα
€10.00
Σκορδόψωμο
Με ελαιόλαδο, τυρί γκούντα και σκόρδο
€6.50

Φοκατσίνι Παρμεζάνα
Με λαδόσκορδο, παρμεζάνα και πέστο
€6.50
Τηγανητές Πατάτες με Cheddar και Μπέικον
€6.50

Σκορδόψωμο
Με ελαιόλαδο, τυρί γκούντα και σκόρδο
€6.50

Τηγανητές Πατάτες Καρμπονάρα
Με σάλτσα Καρμπονάρα
€6.50
Ψωμί
Ανά άτομο
€1.00
Καλτσόνε Τυριών
€8.00
Σαλάτα Ρόκα - Λιαστή Ντομάτα
Πράσινη σαλάτα με ρόκα, παρμεζάνα, λιαστή ντομάτα και βαλσάμικο
€9.00
Σαλάτα Caesar's
Πράσινη σαλάτα με μπέικον, κοτόπουλο, κρουτόν, ντοματίνι, παρμεζάνα
€9.00

Σαλάτα Κοτόπουλο - Παρμεζάνα
Πράσινη σαλάτα με καλαμπόκι, ντοματίνι, κοτόπουλο, παρμεζάνα, κρουτόν, βινεγκρέτ
€9.00

Σαλάτα Ζυμαρικών
Με ριγκατόνι, μοτσαρέλα, ντοματίνι, παρμεζάνα, μπέικον, λαδόσκορδο, ρόκα, πέστο
€9.00
Σαλάτα Ζυμαρικών με Τόνο
Με ριγκατόνι, τόνος, μαγιονέζα, ελιές, κρεμμύδι, πιπεριές, σουσάμι
€9.00
Σαλάτα Σεφ
Πράσινη σαλάτα με μπέικον, αυγό, μαγιονέζα, ντοματίνι, κύβοι edam
€9.00
Μπιφτέκι Μοσχαρίσιο
€9.00
Μπιφτέκι Κοτόπουλο
€9.00
Φιλέτο Κοτόπουλο
€9.00

Σνίτσελ Κοτόπουλο
€9.50
Μπιφτέκι Μοσχαρίσιο
Με τυρί, μανιτάρια, πιπεριές και ριγκατόνι καρμπονάρα
€11.00

Μπιφτέκι Κοτόπουλο
Με τυρί, μπέικον, πιπεριά και ριγκατόνι α λα κρεμ μανιτάρια
€11.00
Μακαρονάδα Pomodoro
Με φρέσκια σάλτσα ντομάτας
€8.50
Μακαρονάδα Καρμπονάρα
Με σάλτσα αλα κρεμ και μπέικον
€9.00
Μακαρονάδα Μπολονέζ
Με φρέσκια σάλτσα ντομάτας και κιμά μοσχαρίσιο
€9.50
Μακαρονάδα Polo Al Fredo
Με κρέμα γάλακτος, παρμεζάνα και κοτόπουλο
€9.50
Μακαρονάδα Φούρνου Αγρότη
Με μανιτάρια, πιπιεριά, φρέσκια ντοματά, σάλτσα ντομάτας και τυρί
€9.50

Καρμπονάρα Φούρνου με Αυγό
€9.50
Μακαρόνια Polo Picante
Με πικάντικη σάλτσα, μανιτάρια, πιπεριά, μπέικον και κοτόπουλο
€10.00
Μακαρονάδα Pollo Funghi
Με σάλτσα α λα κρεμ, κοτόπουλο και μανιτάρια
€9.50

Μακαρονάδα Pollo Bacon
Με σάλτσα α λα κρεμ, κοτόπουλο και μπέικον
€9.50

Ριγκατόνι Α λα Κρεμ
Με μανιτάρια, παρμεζάνα και λάδι τρούφας
€9.50
Μπολονέζ Φούρνου με Αλλαντικά
Με σάλτσα ντομάτας, κιμά, αλλαντικά και τυρί γκούντα
€10.00
Μακαρονάδα Φούρνου
Με ζαμπόν, μπέικον, πεπερόνι, σάλτσα ντοματας και τυρί
€9.50
BURGERS
Συνοδεύονται από πατάτες
Burger Τρούφας
Με μπιφτέκι μοσχάρι, σαλάτα, τυρί, μπέικον και ντομάτα
€9.00

Burger Spicy Mayo
Με μπιφτέκι μοσχάρι, cheddar, μπέικον, ντομάτα, iceberg, spicy μαγιονέζα
€9.00

Burger BBQ
Με μπιφτέκι μοσχάρι, σαλάτα, τυρί, μπέικον και ντομάτα
€9.00
Burger Caesar's
Με μπιφτέκι κοτόπουλο, σαλάτα, τυρί, μπέικον και ντομάτα
€9.00
Parmesan Chicken Burger
Με σνίτσελ κοτόπουλο, iceberg, ντομάτα, παρμεζάνα, μαγιονέζα με μουστάρδα
€9.00
Cheeseburger
Με μπιφτέκι μοσχάρι, τυρί cheddar, τυρί γκούντα, κέτσαπ και μουστάρδα
€9.00
El Greco Burger
Με φιλέτο κοτόπουλο, ντομάτα, iceberg, cheddar, μπέικον, καπνιστή μαγιονέζα με μπέικον
€9.00
Πίτσα Τυρί - Σάλτσα
Με φρέσκια σάλτσα ντομάτας και τυρί
€12.50
Πίτσα Μπέικον
Με φρέσκια σάλτσα ντομάτας, τυρί και καπνιστό μπέικον
€13.00
Πίτσα Ζαμπόν
Με φρέσκια σάλτσα ντομάτας, τυρί και ζαμπόν μπούτι
€13.00
Πίτσα Μαργαρίτα
Με φρέσκια σάλτσα ντομάτας, τυρί και φρέσκια ντομάτα
€13.00

Πίτσα Πεπερόνι
Με φρέσκια σάλτσα ντομάτας, τυρί και λουκάνικο πεπερόνι
€13.00

Πίτσα Αγρότη
Με μανιτάρια, πιπεριά, φρέσκια ντομάτα, φρέσκια σάλτσα ντομάτας και τυρί
€14.00
Πίτσα Special
Με ζαμπόν, μπέικον, πεπερόνε, μανιτάρια, πιπεριές, φρέσκια σάλτσα ντομάτας και τυρί
€15.00

Πίτσα Αλλαντικών
Με ζαμπόν, μπέικον, πεπρόνε, γαλοπούλα, φρέσκια σάλτσα ντομάτας και τυρί
€15.00

Πίτσα Magic
Με 4 τυριά, μπέικον, μανιτάρια, φρέσκια σάλτσα ντομάτας και τυρί
€15.00

Πίτσα Χωριάτικη
Με φέτα, κρεμμύδι, ελιές, μανιτάρια, πιπεριές, φρέσκια ντομάτα, φρέσκια σάλτσα ντομάτας και τυρί
€15.00
Πίτσα Chicken
Με κοτόπουλο, πιπεριά, μπέικον, φρέσκια σάλτσα ντομάτας και τυρί
€15.00
Πίτσα Chicken Αραμπιάτα
Με σάλτσα αραμπιάτα, κοτόπουλο, μανιτάρια, πιπεριές και τυρί
€15.00
Πίτσα BBQ
Με σάλτσα bbq, κοτόπουλο, πεπερόνι, πιπεριά και τυρί
€15.00

Πίτσα Κλεοπάτρα
Με λευκή σάλτσα, κρεμμύδι, σκόρδο, μπέικον, ντομάτα, παρμεζάνα και τυρί
€15.00
Πίτσα Καρμπονάρα
Με σάλτσα καρμπονάρας, ζαμπόν και μπέικον
€15.00

Πίτσα Πόλο Φούγκι
Με λευκή σάλτσα, κοτόπουλο, μανιτάρια και τυρί
€15.00
8 Κομμάτια. Με φρέσκια σάλτσα ντομάτας και φρέσκια μοτσαρέλα
Ιταλική Πίτσα Μαργαρίτα
Με φρέσκια ντομάτα και πέστο βασιλικού
€11.00

Ιταλική Πίτσα Πεπερόνι
Με λουκάνικο πεπερόνι
€11.00
Ιταλική Πίτσα Μπέικον Παρμεζάνα
€12.00
Ιταλική Πίτσα Αγρότη
Με μανιτάρια, πιπεριά και φρέσκια ντομάτα
€12.00
Ιταλική Πίτσα Προσούτο
Με φρέσκια ρόκαι και παρμεζάνα
€13.00

Ιταλική Πίτσα Αλλαντικών
Με ζαμπόν, μπέικον, πεπερόνι και γαλοπούλα
€13.00
Ιταλική Πίτσα Φιρένζε
Με πεπερόνι, μανιτάρια, φρέσκια ντομάτα, παρμεζάνα, φρέσκο ελαιόλαδο και φρέσκια ρίγανη
€13.00

Churros
€4.00
Φοκατσίνι Σοκολάτα
€6.50
Coca-Cola 0.33 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
€2.00(330 ml, €6.06/l)
Coca-Cola Light 0.33 l
Η Coca Cola διευρύνοντας το χαρτοφυλάκιο της με μία σειρά από light προϊόντα (Coca Cola Zero, Coca Cola χωρίς καφεΐνη & Coca Cola Light) και με την τελευταία προσθήκη της Coca Cola Stevia με γλυκαντικό από το φυτό Στέβια, κατάφερε να δημιουργήσει μια ολόκληρη νέα κατηγορία και ένανέο τρόπο ζωής? ιδανική πρόταση για όσους θέλουν να συνδυάσουν την αυθεντική γεύση Coca Colaμε τη δροσιστική απόλαυση χωρίς θερμίδες!
€2.00(330 ml, €6.06/l)
Coca-Cola Zero 0.33 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
€2.00(330 ml, €6.06/l)
Fanta Πορτοκαλάδα 0.33 l
Fanta Πορτοκαλάδα: το εμβληματικό, γευστικό ανθρακούχο αναψυκτικό από χυμό φρούτων. Ιδανικό για σνακ και σχεδιασμένο για να δώσει χρώμα στη ζωή σου
€2.00(330 ml, €6.06/l)
Fanta Πορτοκαλάδα Μπλε 0.33 l
Fanta Πορτοκαλάδα Μπλε: ένα γευστικό μη ανθρακούχο αναψυκτικό από χυμό φρούτων. Ιδανικό για σνακ και σχεδιασμένο για να δώσει χρώμα στη ζωή σου
€2.00(330 ml, €6.06/l)
Sprite 0.33 l
Ζωντάνεψε τον αληθινό σου εαυτό με τη Sprite: ένα δροσιστικό αναψυκτικό με κρυστάλλινη γεύση λεμόνι και λάιμ για όσους ζουν έντονα. 100% φυσικά αρώματα.
€2.00(330 ml, €6.06/l)
Schweppes Soda Water 0.33 l
Το πρώτο ανθρακούχο αναψυκτικό στον κόσμο, διατηρεί μέχρι και σήμερα την αυθεντική συνταγή του Jacob Schweppes από το 1783.
€2.00(330 ml, €6.06/l)
Coca-Cola 0.5 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
€2.50(500 ml, €5.00/l)
Coca-Cola Zero 0.5 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
€2.50(500 ml, €5.00/l)
Coca-Cola 1.5 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
€3.00(1.5 l, €2.00/l)
Coca-Cola Zero 1.5 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
€3.00(1.5 l, €2.00/l)
Nερό Εμφιαλωμένο 0,5 l
€0.70

Nερό Εμφιαλωμένο 1,5 l
€2.00

ΜΠΥΡΕΣ- ΚΡΑΣΙΑ
Ποτήρι Κρασί
€2.00
Κρασί 0.5l
€4.00
Κρασί 1l
€8.00
Μάμος 0.5 l
€4.00(5% vol)
Fisher 0.5 l
€4.00(5% vol)
Νύμφη 0.5 l
€4.00(5% vol)
Heineken 0.5 l
€4.00(5% vol)
Amstel 0.5 l
€4.00(5% vol)
Αλφα 0.5 l
€4.00(5% vol)
Αλφα Ανευ 0.5 l
€4.00(5% vol)
Amstel Radler 0.5 l
€4.00(5% vol)