Δημοφιλή
Πίτα Γύρος Χοιρινός
Πίτα γύρος χοιρινός με τα υλικά της επιλογής σου
3,90 €

Πίτα Γύρος Κοτόπουλο
Πίτα γύρος κοτόπουλο με τα υλικά της επιλογής σου
3,90 €

Πίτα Καλαμάκι Χοιρινό
Πίτα καλαμάκι χοιρινό με τα υλικά της επιλογής σου
3,90 €

Μισό Κοτόπουλο Σχάρας
Με πατάτες τηγανητές και σάλτσα Kitsomanis. Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί βάση των επιλογών σου
10,50 €

Πίτα Καλαμάκι Κοτόπουλο
Πίτα καλαμάκι κοτόπουλο με τα υλικά της επιλογής σου
3,90 €

Sandwich Γύρος Χοιρινός
Sandwich γύρος χοιρινός με τα αγαπημένα σου υλικά
3,10 €
Sandwich Γύρος Κοτόπουλο
Sandwich γύρος κοτόπουλο με τα αγαπημένα σου υλικά
3,10 €
Sandwich Πανσέτα
Sandwich πανσέτα με τα αγαπημένα σου υλικά
3,20 €
Πίτα Πανσέτα
Πίτα πανσέτα με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €

Σουβλάκι Κοτόπουλο Μερίδα
Από φιλέτο μπούτι. Με σαλάτα, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι ή σως μουστάρδας
9,00 €

Χοιρινή Μπριζόλα
Δεινοσαυρίσια
10,00 €
Sandwich Μπιφτέκι
Sandwich μπιφτέκι με τα αγαπημένα σου υλικά
3,20 €
Τηγανόψωμο της Γιαγιάς
Χειροποίητο Κιτσομάνης
5,50 €

Πατάτα Ψητή Στη Χόβολη με Philadelphia
4,80 €

Πατάτες Τηγανητές
Στρογγυλές. Φρεσκοκομμένες και φρεσκοκαθαρισμένες
4,00 €

Πατάτες Τηγανητές με Σως
Στρογγυλές. Φρεσκοκομμένες και φρεσκοκαθαρισμένες
4,60 €
Πατάτα Ψητή Στη Χόβολη Χωριάτικη
Με ελαιόλαδο, κρεμμυδάκι και μαϊντανό
4,50 €
Φλογέρα Ζαμπόν-Τυρί
4,30 €
Πιπεριές Φλωρίνης Ψητές
Με λάδι και σκόρδο
3,80 €
Πιπεριές Φλωρίνης Γεμιστές
Με φέτα
4,50 €
Πίτα
0,90 €

Ψωμί
0,60 €

Τζατζίκι
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί βάση των επιλογών σου
1,00 €

Σως Μουστάρδας
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί βάση των επιλογών σου
1,00 €

Τυροκαυτερή
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί βάση των επιλογών σου
1,00 €

Τυροσαλάτα
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί βάση των επιλογών σου
1,00 €

Σως Dressing
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί βάση των επιλογών σου
1,00 €

Σως Φέτας
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί βάση των επιλογών σου
1,00 €

Philadelphia
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί βάση των επιλογών σου
1,00 €
Μαγιονέζα
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί βάση των επιλογών σου
1,00 €

Ketchup
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί βάση των επιλογών σου
0,80 €

Μουστάρδα
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί βάση των επιλογών σου
0,80 €

Φέτα σε Φύλλο Κρούστας
Με μέλι και σουσάμι
5,50 €

Φέτα Λαδορίγανη
4,00 €

Μπουγιουρντί
Με φέτα ψητή, ντομάτα και καυτερή πιπεριά
4,50 €
Σαλάτα Καίσαρα Kitch.en Grill
Με τριλογία μαρουλιών, κρουτόν, καπνιστή γαλοπούλα, παρμεζάνα και σως βαλσάμικου
6,00 €

Σαλάτα Βλάχικη
Με ψιλοκομμένη ντομάτα, πιπεριά, αγγούρι, ελιές και τριμμένη φέτα
6,00 €

Σαλάτα Χωριάτικη
Με ντομάτα, πιπεριά, αγγούρι, ελιές, φέτα και κρεμμύδι
6,00 €

Ντοματοσαλάτα
Με ντομάτα, πιπεριά, αγγούρι, ελιές και κρεμμύδι
4,00 €

Σαλάτα του Σεφ
Με σως dressing, μαρούλι, ντομάτα, αγγούρι, ζαμπόν και τυρί
6,00 €

Σαλάτα Μαρούλι
Με φρέσκο κρεμμυδάκι
4,00 €

Σαλάτα Κιτσομάνης
Με τριλογία μαρουλιών, αγγούρι, ντοματίνια, κρουτόν, παρμεζάνα και σως μελιού
6,00 €
Πανσέτα Χοιρινή
Λεπτοκομμένη. Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί βάση των επιλογών σου
9,00 €

Ψαρονέφρι
8,50 €

Φιλέτο Κοτόπουλο Στήθος
8,00 €

Μπιφτέκι Κιτσομανής
70% μοσχάρι, 30% χοιρινό. Με την μυστική συνταγή της γιαγιάς Ερασμίας
8,30 €

Λουκάνικο Σχάρας
6,70 €

Χοιρινή Μπριζόλα
Δεινοσαυρίσια
10,00 €
Μοσχαρίσια Μπριζόλα Γάλακτος
12,00 €
Κεμπάπ Τεμάχιο
2,50 €
Μισό Κοτόπουλο Σχάρας
Με πατάτες τηγανητές και σάλτσα Kitsomanis. Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί βάση των επιλογών σου
10,50 €

Ολόκληρο Κοτόπουλο Σχάρας
Με πατάτες τηγανητές και σάλτσα Kitsomanis. Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί βάση των επιλογών σου
21,00 €

SANDWICH
Sandwich Γύρος Χοιρινός
Sandwich γύρος χοιρινός με τα αγαπημένα σου υλικά
3,10 €
Sandwich Γύρος Κοτόπουλο
Sandwich γύρος κοτόπουλο με τα αγαπημένα σου υλικά
3,10 €
Sandwich Καλαμάκι Χοιρινό
Sandwich καλαμάκι χοιρινό με τα αγαπημένα σου υλικά
3,10 €
Sandwich Καλαμάκι Κοτόπουλο
Sandwich καλαμάκι κοτόπουλο με τα αγαπημένα σου υλικά
3,10 €
Sandwich Μπιφτέκι
Sandwich μπιφτέκι με τα αγαπημένα σου υλικά
3,20 €
Sandwich Λουκάνικο
Sandwich λουκάνικο με τα αγαπημένα σου υλικά
3,20 €
Sandwich Πανσέτα
Sandwich πανσέτα με τα αγαπημένα σου υλικά
3,20 €
Sandwich Κεμπάπ
Sandwich κεμπάπ με τα αγαπημένα σου υλικά
3,20 €
Sandwich Μπιφτέκι Λαχανικών
Sandwich μπιφτέκι λαχανικών με τα αγαπημένα σου υλικά
3,20 €
Πίτα Γύρος Χοιρινός
Πίτα γύρος χοιρινός με τα υλικά της επιλογής σου
3,90 €

Πίτα Γύρος Κοτόπουλο
Πίτα γύρος κοτόπουλο με τα υλικά της επιλογής σου
3,90 €

Πίτα Καλαμάκι Χοιρινό
Πίτα καλαμάκι χοιρινό με τα υλικά της επιλογής σου
3,90 €

Πίτα Καλαμάκι Κοτόπουλο
Πίτα καλαμάκι κοτόπουλο με τα υλικά της επιλογής σου
3,90 €

Πίτα Λουκάνικο
Πίτα λουκάνικο με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €

Πίτα Κεμπάπ
Πίτα κεμπάπ με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €

Πίτα Πανσέτα
Πίτα πανσέτα με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €

Πίτα Μπιφτέκι
Πίτα μπιφτέκι με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €
Πίτα Μπιφτέκι Λαχανικών
Πίτα μπιφτέκι λαχανικών με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €

Πίτα Χωρίς Κρέας
2,50 €
Καλαμάκι Χοιρινό
140g
2,40 €

Καλαμάκι Κοτόπουλο
150g. Από φιλέτο μπούτι
2,40 €

Σουβλάκι Χοιρινό Μερίδα
Με σαλάτα, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι ή σως μουστάρδας
9,00 €

Σουβλάκι Κοτόπουλο Μερίδα
Από φιλέτο μπούτι. Με σαλάτα, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι ή σως μουστάρδας
9,00 €

Γύρος Χοιρινός Μερίδα
Με σαλάτα, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι ή σως μουστάρδας
9,70 €

Γύρος Κοτόπουλο Μερίδα
Με σαλάτα, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι ή σως μουστάρδας
9,70 €

Ποικιλία Κρεατικών
Για 2 άτομα. Με πανσέτα, μπιφτέκι, φιλέτο κοτόπουλο, λουκάνικο, πατάτες τηγανητές και 2 σως
20,00 €
Coca-Cola 0.33 l
2,00 €

Coca-Cola Zero 0.33 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
2,00 €(330 ml, 6,06 €/l)

Fanta Λεμόνι 0.33 l
Fanta Λεμονάδα: δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με ζωηρές νότες από λεμόνι. Ζωηρόχρωμο και γευστικό, με παιχνιδιάρικες φυσαλίδες.
2,00 €(330 ml, 6,06 €/l)

Sprite 0.33 l
Ζωντάνεψε τον αληθινό σου εαυτό με τη Sprite: ένα δροσιστικό αναψυκτικό με κρυστάλλινη γεύση λεμόνι και λάιμ για όσους ζουν έντονα. 100% φυσικά αρώματα.
2,00 €(330 ml, 6,06 €/l)
Schweppes Soda Water 0.33 l
2,00 €

Coca-Cola 0.5 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
2,40 €(500 ml, 4,80 €/l)

Coca-Cola Zero 0.5 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
2,40 €(500 ml, 4,80 €/l)

Coca-Cola 1.5 l
3,10 €
Coca-Cola Zero 1.5 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
3,10 €(1,5 l, 2,07 €/l)

Νερό 0.5 l
0,50 €

Νερό 1.5 l
1,50 €

ΜΠΥΡΕΣ - ΠΟΤΑ
Heineken Lager 0.33 l
2,20 €
Amstel 0.33 l
2,20 €
Fix Hellas Lager 0.33 l
2,20 €
Amstel 0.5 l
2,80 €(5%vol)

Fix Hellas Lager Κουτάκι 0.5 l
2,80 €(5%vol)

Heineken Lager Κουτάκι 0.5 l
Ανοιχτόχρωμη ξανθιά Lager. Η Heineken είναι η μπύρα με την πιο διεθνή παρουσία, καθώς διατίθεται σε περισσότερες από 200 χώρες στον κόσμο. Η μοναδικότητά της οφείλεται στη μέθοδο καλλιέργειας μιας ειδικής μαγιάς που την κάνει ξεχωριστή σε άρωμα και γεύση.Έχει γεμάτη γεύση και διακριτικό άρωμα λυκίσκου και βύνης.
2,80 €(500 ml, 5%vol, 5,60 €/l)

Κρασί Λευκό 1.5 l
4,50 €(14%vol)

Κρασί Ροζέ 1.5 l
4,50 €(14%vol)
