- Δημοφιλή
- OFFERS
- ΚΑΦΕΔΕΣ
- MY CROISSANT
- ΦΥΣΙΚΟΙ ΧΥΜΟΙ
- ΠΑΓΩΤΟΜΠΑΡΕΣ
- ΡΟΦΗΜΑΤΑ
- BRUNCH
- MY PANCAKES
- SANDWICHES
- MY SANDWICH
- CLUB SANDWICH
- ΜΠΑΓΚΕΤΙΝΙΑ
- SANDO MILK BREAD TOAST
- MY SANDO MILK BREAD TOAST
- ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ - BAGELS ΠΑΠΑΡΟΥΝΟΣΠΟΡΟΥ
- ΚΡΟΥΑΣΑΝ
- LOBSTER LOAFS
- MY LOBSTER LOAF
- BURGERS
- HOT DOGS
- FINGER FOOD
- ΣΑΛΑΤΕΣ
- SNACKS
- FROZEN TEA
- MILKSHAKES
- ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ
- ENERGY DRINKS
- ΜΠΥΡΕΣ
Δημοφιλή
Ομελέτα
3 αυγά
4,50 €

Ομελέτα Τορτίγια
2 αυγά ομελέτα σε τορτίγια με κρέμα τυριού, γαλοπούλα, μανιτάρια και καλαμπόκι
7,00 €

1+1 Φτιάξε τo Δικό σου Αλμυρό Croissant
6,00 €
Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι
3,10 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
1+1 Φτιάξε τo Δικό σου Γλυκό Croissant
6,00 €
Panini Grilled
Με ψητό κοτόπουλο, gouda, αυγό, μπέικον, λόλα και sauce μουστάρδα - μέλι
4,20 €

Club Sandwich Κοτόπουλο Πανέ
Με κοτόπουλο πανέ, philadelphia, μπέικον, μαρούλι, ντομάτα, μαγιονέζα και sauce μουστάρδα - μέλι. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
10,00 €
Croissant Αλμυρό Extreme
Κρουασάν γίγας με 2 αυγά τηγανητά, cheddar, μπέικον, ζαμπόν, ντοματίνια, πατάτες τηγανητές και μαγιονέζα
10,50 €
Bagel Παπαρουνόσπορου Γαλοπούλα
Με τυρί κρέμα, γαλοπούλα, αυγό βραστό και μαγιονέζα
3,70 €
Φτιάξε τα Δικά σου Γλυκά Pancakes
3 τεμάχια. Δημιούργησε τα δικά σου γλυκά pancakes με τα αγαπημένα σου υλικά. Η τελική τιμή του προϊόντος θα καθοριστεί βάσει των επιλογών σου
3,50 €

Αυγά Τηγανητά
2 αυγά, συνοδεύονται από ψωμάκι
3,50 €

Bagel Παπαρουνόσπορου Προσούτο
Με γραβιέρα καπνιστή, προσούτο, ρόκα, και μαγιονέζα μυρωδικών
4,10 €
OFFERS
1 Club Sandwich Vegan +1 Χυμός Vegan
9,00 €
1+1 Φτιάξε τo Δικό σου Αλμυρό Croissant
6,00 €
1+1 Φτιάξε τo Δικό σου Γλυκό Croissant
6,00 €
1 Ομελέτα Τορτίγια + Monster 0.5 l της Επιλογής σου
2 αυγά ομελέτα σε τορτίγια με κρέμα τυριού, γαλοπούλα, μανιτάρια και καλαμπόκι
7,60 €

Freddo Espresso
Dimello
2,40 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Freddo Cappuccino
Dimello
2,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Cappuccino
Dimello
2,50 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Espresso
Dimello
2,30 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Espresso Americano
Dimello
2,30 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Espresso Macchiato
Dimello
2,30 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Cappuccino Latte
Dimello
2,70 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Freddo Cappuccino με Κρέμα
Dimello
2,80 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Nes
Nestle
2,20 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Frappe
Nestle
2,20 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Φίλτρου
Speciality Coffee
2,20 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Φίλτρου Αρωματικός
Speciality Coffee..Επίλεξε τη γεύση που επιθυμείς
2,50 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Ελληνικός
Λουμίδης
1,80 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Ice Latte
Dimello
2,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Macchiato Double
Dimello
2,20 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Flat White Double
Dimello
2,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Americano Ice
Dimello
2,30 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Freddo Espresso Macchiato Regular
Dimello
2,40 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
MY CROISSANT
Φτιάξε τo Δικό σου Αλμυρό Croissant
Croissant γίγας. Δημιούργησε τo δικά σου αλμυρό croissant με τα αγαπημένα σου υλικά. Η τελική τιμή του προϊόντος θα καθοριστεί βάσει των επιλογών σου
3,00 €
Φτιάξε τo Δικό σου Γλυκό Croissant
Croissant γίγας. Δημιούργησε τo δικά σου γλυκό croissant με τα αγαπημένα σου υλικά. Η τελική τιμή του προϊόντος θα καθοριστεί βάσει των επιλογών σου
3,00 €
Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι
3,10 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι, Μήλο, Μπανάνα και Αχλάδι
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Banoffee Protein Ice Bar
Με γεύση banoffee
4,00 €
Lila Protein Ice Bar
Με γεύση lila
4,00 €
Strawberry Ice Bar
Με γεύση φράουλα
4,00 €
Banana Ice Bar
Με γεύση μπανάνα
4,00 €
Twix Protein Ice Bar
Με γεύση twix
4,00 €
Salted Caramel Ice Bar
Με γεύση salted caramel
4,00 €
Coconut Protein Ice Bar
4,00 €
Fit Praline Protein Ice Bar
4,00 €
Σοκολάτα
Novello
4,10 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Καραμέλα Βουτύρου και Αλάτι Ιμαλαϊων
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Cappuccino και Φουντούκι
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Πορτοκάλι και Κανέλα
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Ruby
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Viennois
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Black Forrest
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Μπανάνα
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Bueno
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Ginger και Κανέλα
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Μπισκότο
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Maltesers
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Twix
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Bounty
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Mars
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Τιραμισού
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Snickers
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Φράουλα και Βανίλια
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Λευκή Μαστίχα και Τριαντάφυλλο
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα Λευκή Raspberry και Blueberry
Novello
4,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Τσάι
Lipton
1,40 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος

Χαμομήλι
1,30 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος

BRUNCH
Pancakes Αλμυρά
3 τεμάχια. Με mix τυριών, μπέικον, σπανάκι, καλαμπόκι, αυγό τηγανητό και μαγιονέζα μυρωδικών
9,00 €

Pancakes Γλυκά
3 τεμάχια. Με σοκολάτα, φυστικοβούτυρο, μπανάνα και μπισκότο τριμμένο
8,50 €

Αυγοφέτες
3 τεμάχια. Με μέλι, mix ξηρών καρπών, σταφίδες και cranberries
9,00 €

Αυγά Τηγανητά
2 αυγά, συνοδεύονται από ψωμάκι
3,50 €

Ομελέτα
3 αυγά
4,50 €

Ομελέτα Τορτίγια
2 αυγά ομελέτα σε τορτίγια με κρέμα τυριού, γαλοπούλα, μανιτάρια και καλαμπόκι
7,00 €

Scrambled Eggs
4,50 €
Croissant Γλυκό Extreme
Κρουασάν γίγας με πραλίνα σοκολάτα, λευκή πραλίνα σοκολάτα, φουντούκια, cranberries, μπισκότο oreo τριμμένο, caprice και ινδοκάρυδο
9,00 €

Croissant Αλμυρό Extreme
Κρουασάν γίγας με 2 αυγά τηγανητά, cheddar, μπέικον, ζαμπόν, ντοματίνια, πατάτες τηγανητές και μαγιονέζα
10,50 €
Croque Madame
4 φέτες brioche ψωμί του τοστ με 4 φέτες ζαμπόν, 4 φέτες gouda, αυγό τηγανητό και μπεσαμέλ. Συνοδεύεται από πράσινη σαλάτα
10,50 €
Croque Monsieur
4 φέτες brioche ψωμί του τοστ με 4 φέτες ζαμπόν, 4 φέτες gouda και μπεσαμέλ. Συνοδεύεται από πράσινη σαλάτα
10,00 €
French Toast
2 φέτες brioche ψωμί με ομελέτα, ζαμπόν, gouda και αυγό τηγανητό
6,50 €
Στραπατσάδα
3 αυγά ομελέτα με ντομάτα τριμμένη και μυρωδικά
7,00 €
Pancake Banoffee
Με λευκή σοκολάτα, μπανάνα, σιρόπι καραμέλας, φουντούκια και σαντιγύ
13,00 €
Box Pancake
Με scramble eggs, πατάτες τηγανητές, λουκάνικα, μπέικον, Hollandaise sauce και cheddar
14,00 €
MY PANCAKES
Φτιάξε τα Δικά σου Αλμυρά Pancakes
3 τεμάχια. Δημιούργησε τα δικά σου αλμυρά pancakes με τα αγαπημένα σου υλικά. Η τελική τιμή του προϊόντος θα καθοριστεί βάσει των επιλογών σου
3,50 €

Φτιάξε τα Δικά σου Γλυκά Pancakes
3 τεμάχια. Δημιούργησε τα δικά σου γλυκά pancakes με τα αγαπημένα σου υλικά. Η τελική τιμή του προϊόντος θα καθοριστεί βάσει των επιλογών σου
3,50 €

SANDWICHES
Panini Grilled
Με ψητό κοτόπουλο, gouda, αυγό, μπέικον, λόλα και sauce μουστάρδα - μέλι
4,20 €

Μπαγκέτα Green Superfoods
Με ψητά λαχανικά, φυτικό τυρί, καλαμπόκι και sauce vegan μουστάρδα
4,20 €

Μπαγκέτα Χωριάτικη Rustico
Με πολύχρωμα ντοματίνια, αγγούρι, πάστα ελιάς, κοπανιστή και balsamico
4,00 €

Μπαγκέτα Ολικής Άλεσης Rustico
Με τόνο, τυρί κρέμα, αγγούρι, καρότο, λόλα και french sauce
4,00 €

Μπαγκέτα Brown Superfoods
Με προσούτο, λιαστή ντομάτα, καπνιστή γραβιέρα, ρόκα και βαλσάμικο με ροδάκινο
4,30 €

Μπαγκέτα Πολύσπορη Rustico
Με γαλοπούλα, iceberg, τυρί κρέμα, ντομάτα και μαγιονέζα light
3,60 €

Μπαγκέτα Λευκή Rustico
Με ζαμπόν, gouda, iceberg, ντομάτα και μαγιονέζα
3,60 €

Mezzaluna Χαρουπιού
Με ψητό κοτόπουλο, ανθότυρο, ρόκα, ντοματίνια και βαλσάμικο με σύκο
4,00 €
Mezzaluna Λευκή
Με γραβιέρα, σαλάμι αέρος, iceberg, ντομάτα και μαγιονέζα μυρωδικών
4,00 €

Brioche Μπαγκέτα
Με ψητό κοτόπουλο, παρμεζάνα, iceberg, καλαμπόκι και Caesar`s sauce
4,00 €
Λαγανάκι Νηστίσιμο
Με φυτικό τυρί, ταραμοσαλάτα, αγγούρι, ντοματίνια και σως μπαλσάμικου
4,00 €
Τοστ Γαλοπούλα και Gouda
3,30 €

Τοστ Ζαμπόν και Gouda
3,30 €

MY SANDWICH
Φτιάξε τo Δικό σου Sandwich
Δημιούργησε τo δικό σου sandwich με τα αγαπημένα σου υλικά. Η τελική τιμή του προϊόντος θα καθοριστεί βάσει των επιλογών σου
4,30 €
CLUB SANDWICH
Club Sandwich Ζαμπόν
Με gouda, ζαμπόν, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι και μαγιονέζα. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
8,50 €
Club Sandwich Γαλοπούλα
Με gouda, γαλοπούλα, ντομάτα, μαρούλι και μαγιονέζα. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
8,50 €
Club Sandwich Αλλαντικών
Με ζαμπόν, μπέικον, λουκάνικο, ντομάτα, iceberg, κοπανιστή και BBQ sauce. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
10,00 €
Club Sandwich Μπιφτέκι
Με μπιφτέκι μοσχαρίσιο, μπέικον, ντομάτα, iceberg, μαγιονέζα και BBQ sauce. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
10,00 €
Club Sandwich Κοτόπουλο Πανέ
Με κοτόπουλο πανέ, philadelphia, μπέικον, μαρούλι, ντομάτα, μαγιονέζα και sauce μουστάρδα - μέλι. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
10,00 €
Μπαγκετίνι Πολύσπορο Classico
Με γαλοπούλα, τυρί κρέμα, iceberg και μαγιονέζα
2,00 €
Μπαγκετίνι Ολικής Άλεσης Classico
Με ψητό κοτόπουλο, παρμεζάνα, λόλα και Caesar`s sauce
2,30 €
Μπαγκετίνι Λιναρόσπορος Classico
Με κοπανιστή, σαλάμι αέρος, ντομάτα και balsamico
2,30 €
Μπαγκετίνι Λευκό Classico
Με gouda, ζαμπόν, λόλα, ντομάτα και μαγιονέζα
2,00 €
SANDO MILK BREAD TOAST
Sando Toast Τόνος
Με τόνο, αγγούρι, καρότο, διπλό gouda και aioli sauce
4,80 €

Sando Toast Κοτόπουλο
Με κοτόπουλο ψητό, μπέικον, διπλό gouda, ντομάτα, Iceberg και sauce μουστάρδα - μέλι
5,00 €

Sando Toast Ζαμπόν
Με διπλό ζαμπόν, διπλό gouda, λόλα, ντομάτα και μαγιονέζα μυρωδικών
4,60 €

MY SANDO MILK BREAD TOAST
Φτιάξε τo Δικά σου Αλμυρό Sando Milk Bread Toast
Δημιούργησε τo δικά σου αλμυρό milk bread toast με τα αγαπημένα σου υλικά. Η τελική τιμή του προϊόντος θα καθοριστεί βάσει των επιλογών σου
3,00 €
Φτιάξε τo Δικά σου Γλυκό Sando Milk Bread Toast
Δημιούργησε τo δικά σου γλυκό milk bread toast με τα αγαπημένα σου υλικά. Η τελική τιμή του προϊόντος θα καθοριστεί βάσει των επιλογών σου
3,00 €
ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ - BAGELS ΠΑΠΑΡΟΥΝΟΣΠΟΡΟΥ
Bagel Παπαρουνόσπορου Γαλοπούλα
Με τυρί κρέμα, γαλοπούλα, αυγό βραστό και μαγιονέζα
3,70 €
Bagel Παπαρουνόσπορου Ζαμπόν
Με gouda, ζαμπόν, ντομάτα, λόλα και μαγιονέζα
3,50 €
Bagel Παπαρουνόσπορου Προσούτο
Με γραβιέρα καπνιστή, προσούτο, ρόκα, και μαγιονέζα μυρωδικών
4,10 €
Κουλούρι Λευκό
1,40 €
Κουλούρι Πολύσπορο
1,30 €
Κουλούρι Ολικής
1,80 €
Croissant Βουτύρου
2,50 €

Croissant Σοκολάτα
3,00 €

LOBSTER LOAFS
Lobster Loaf Scrambled Eggs
Mε scrambled eggs, λαχανικά, gouda, ketchup και μουστάρδα
6,00 €

Lobster Loaf Τόνος
Με τόνο, gouda, αγγούρι, καρότο, φρέσκο κρεμμυδάκι, πιπεριά και aioli sauce
6,00 €

Lobster Loaf Κοτομπουκιές
Με κοτομπουκιές, μπέικον, gouda, πολύχρωμα ντοματίνια και sauce μουστάρδα - μέλι
6,30 €

Lobster Loaf Λουκάνικο
Με λουκάνικο, gouda, λάχανο, καρότο, καραμελωμένο κρεμμύδι και BBQ sauce
6,30 €

MY LOBSTER LOAF
Φτιάξε τo Δικά σου Αλμυρό Lobster Loaf
Δημιούργησε τo δικά σου αλμυρό lobster loaf με τα αγαπημένα σου υλικά. Η τελική τιμή του προϊόντος θα καθοριστεί βάσει των επιλογών σου
3,50 €
Φτιάξε τo Δικά σου Γλυκό Lobster Loaf
Δημιούργησε τo δικά σου γλυκό lobster loaf με τα αγαπημένα σου υλικά. Η τελική τιμή του προϊόντος θα καθοριστεί βάσει των επιλογών σου
3,50 €
BURGERS
White Box Burger
Με λευκό ψωμί brioche, μπιφτέκι μοσχαρίσιο, μπέικον, διπλό cheddar, ντομάτα, iceberg, μαγιονέζα και BBQ sauce
7,00 €

Black Box Burger
Με ψωμί brioche ολικής άλεσης, μπιφτέκι λαχανικών βρώμης, φυτικό τυρί, ψητά λαχανικά και μαγιονέζα vegan
7,00 €
Red Box Burger
Με λευκό ψωμί brioche, κοτόπουλο πανέ, μπέικον, διπλό cheddar, ντομάτα, iceberg, μαγιονέζα και sauce μουστάρδα - μέλι
7,00 €
Extreme Box Burger
Με λευκό ψωμί brioche, διπλό μπιφτέκι μοσχαρίσιο, μπέικον, τετραπλό cheddar, ντομάτα, iceberg, καραμελωμένα κρεμμύδια, αυγό τηγανητό, burger sauce και BBQ sauce
9,50 €
Super Box Burger
Με ψωμί brioche ολικής άλεσης, διπλό κοτόπουλο πανέ, μπέικον, mix τυριών, μανιτάρια, τηγανητό αυγό, iceberg και aioli sauce
9,50 €
HOT DOGS
Με ψωμάκι brioche 20cm
Hot Dog Classic
Mε λουκάνικο Φρανκφούρτης, ketchup και μουστάρδα
4,00 €

Hot Dog Λάχανο και Καρότο
Mε λουκάνικο Φρανκφούρτης, καραμελωμένα κρεμμύδια, λάχανο, καρότο, μαγιονέζα, ketchup και μουστάρδα
4,70 €

Hot Dog Μπέικον
Mε λουκάνικο Φρανκφούρτης, μπέικον, καραμελωμένο κρεμμύδι, cheddar και BBQ sauce
5,00 €
FINGER FOOD
Πατάτες Τηγανητές
4,50 €
Πατάτες Τηγανητές με 2 Αυγά Τηγανητά
5,50 €
Πατάτες Τηγανητές με Cheddar και Μπέικον
5,50 €
Κοτομπουκιές
5 τεμάχια
6,00 €
Κοτομπουκιές με Πατάτες Τηγανητές
5 τεμάχια
8,70 €
Onion Rings
10 τεμάχια
4,50 €
Ντάκος
Σαλάτα με ντομάτα μαριναρισμένη, φέτα, κάππαρη, ελιά, παξιμάδια και βαλσάμικο
6,50 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος
Caesar`s
Σαλάτα με ανάμεικτα πράσινα λαχανικά, ψητό κοτόπουλο, μπέικον, παρμεζάνα, καλαμπόκι, κρουτόν και Caesar`s sauce
7,00 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος
Chef
Σαλάτα με ανάμεικτα πράσινα λαχανικά, ντομάτα, αγγούρι, gouda, ζαμπόν, αυγό και french sauce
7,00 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος
Bnb
Σαλάτα με ρόκα, σπανάκι,πολύχρωμα ντοματίνια,κανιστή γραβιέρα,καρύδια, κριτσίνια και βαλσάμικο με μέλι
8,00 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος
Super
Σαλάτα με ανάμεικτα πράσινα λαχανικά, λάχανο άσπρο, λάχανο κόκκινο, prosciutto, cottage cheese, mix ξηρών καρπών, σταφίδες και balsamico με σύκο
8,00 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος
SNACKS
Κριτσίνι Κλασικό 100 g
3,00 €
Κριτσίνι με Σουσάμι 100 g
3,00 €
FROZEN TEA
Frozen Tea Λεμόνι
Dimello
3,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος

Frozen Tea Σμέουρο
Dimello
3,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος

Frozen Tea Ροδάκινο
Dimello
3,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Frozen Tea Mango
Dimello
3,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Frozen Tea Κουφοξυλιά
Dimello
3,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
MILKSHAKES
Milkshake Chocolate
5,00 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Milkshake Vanilla Cream
5,00 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Milkshake Strawberry Lila
5,00 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Milkshake Ferrero
5,00 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Milkshake Toffee Caramel
5,00 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Milkshake Banoffee
5,00 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Coca-Cola 0.33 l
1,80 €

Coca-Cola Light 0.33 l
1,80 €

Coca-Cola Zero 0.33 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
1,80 €(330 ml, 5,45 €/l)

Fanta Κόκκινη 0.33 l
1,80 €

Fanta Μπλε 0.33 l
1,80 €

Fanta Λεμόνι 0.33 l
Fanta Λεμονάδα: δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με ζωηρές νότες από λεμόνι. Ζωηρόχρωμο και γευστικό, με παιχνιδιάρικες φυσαλίδες.
1,80 €(330 ml, 5,45 €/l)

Fanta Shokata 0.33 l
2,00 €
Fanta Κόκκινη 0.5 l
2,30 €
Sprite 0.33 l
Ζωντάνεψε τον αληθινό σου εαυτό με τη Sprite: ένα δροσιστικό αναψυκτικό με κρυστάλλινη γεύση λεμόνι και λάιμ για όσους ζουν έντονα. 100% φυσικά αρώματα.
1,80 €(330 ml, 5,45 €/l)
Sprite 0.5 l
2,30 €
Schweppes Soda Water 0.33 l
2,00 €

Schweppes Orangeade 0.33 l
2,00 €

Schweppes Lemonade 0.33 l
2,00 €

Schweppes Pomegranate 0.33 l
2,00 €

Fanta Πορτοκαλάδα 0.5 l
2,30 €
Fanta Tropical 0.5 l
2,30 €
Coca-Cola 0.5 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
2,30 €(500 ml, 4,60 €/l)

Coca-Cola Light 0.5 l
2,30 €

Coca-Cola Zero 0.5 l
2,30 €

Schweppes Mojito 0.33 l
2,00 €

Fuze Tea Black Ice Tea Lemon – Lemongrass 0.5 l
2,20 €

Fuze Ice Tea Ροδάκινο Ιβίσκος 0.5 l
Το FUZETEA Black Tea Peach Hibiscus είναι ένα μοναδικό, δροσιστικό ρόφημα με χαμηλές θερμίδες* που συνδυάζει μαύρο τσάι, ροδάκινο και ιβίσκο.
2,20 €(500 ml, 4,40 €/l)

FuzeTea Black Ice Tea Λεμόνι χωρίς Ζάχαρη 0.5 l
2,20 €

Fuze Ice Tea Passionfruit Χωρίς Ζάχαρη 0.5 l
Το FUZETEA Green Tea Passionfruit χωρίς ζάχαρη είναι ένα μοναδικό, δροσιστικό ρόφημα με μηδέν θερμίδες που συνδυάζει πράσινο τσάι και χυμό από φρούτο του πάθους.
2,20 €(500 ml, 4,40 €/l)

Fuze Ice Tea Forest Fruit 0.5 l
2,20 €
Amita Motion 0.33 l
1,70 €
Νερό 0.5 l
0,50 €

Νερό 1.5 l
1,20 €

ENERGY DRINKS
Monster Ultra Red 0.5 l
2,60 €
Monster Pacific Punch 0.5 l
2,60 €
Monster Energy 0.5 l
Αρπάξτε ένα κουτάκι και χαθείτε στη γεύση του πιο άγριου ενεργειακού ποτού στον πλανήτη, του Monster Energy. Κατεβήκαμε στο εργαστήριο και δημιουργήσαμε διπλάσια δόση από το εκρηκτικό μας ενεργειακό ποτό.Μιλάμε για τη διπλάσια ποσότητα ενέργειας α π᾽ ότι ένα Monster Energy 250ml. Tο Monster είναι γροθιά ενέργειας, αλλά με μια απολαυστική γεύση που θέλεις να το πιεις με τη μια.
2,60 €(500 ml, 5,20 €/l)
Red Bull 0.25 l
ΤΟ RED BULL ΔΙΝΕΙ ΦΤΕΡΑ Είτε πρόκειται για πάρτυ, συναντήσεις με φίλους, gaming, διάβασμα ή δουλειά, το Red Bull Energy Drink είναι η ιδανική επιλογή για αυτές τις στιγμές και πολλές άλλες. Η ειδική φόρμουλα του Red Bull Energy Drink περιέχει συστατικά υψηλής ποιότητας: Καφεΐνη, Ταυρίνη, Βιταμίνες Ομάδας Β, Σάκχαρα, Αλπικό Νερό. Τα κουτάκια Red Bull είναι κατασκευασμένα από 100% ανακυκλώσιμο αλουμίνιο. Αναζωογονεί σώμα και πνεύμα.®
2,50 €(250 ml, 10,00 €/l)

Monster Energy Absolutely Zero 0.5 l
2,60 €
Monster Energy Juiced Mango Loco 0.5 l
2,60 €
Monster Energy Pipeline Punch 0.5 l
2,60 €
Monster Κίτρινο - The Doctor 0.5 l
2,60 €
Monster Energy Ultra Blue
2,60 €
Monster Juiced Ripper Κίτρινο
2,60 €
Monster Ripper Κίτρινο
2,60 €
Monster Χρυσό Mule Ginger Brew
2,60 €
Monster Λαχανί Ultra Paradise
2,60 €
Monster Energy Ultra Fiesta Mango
2,60 €
Monster Energy Ultra Watermelon
2,60 €
Monster Energy Zero Sugar Lewis Hamilton Μπλε
2,60 €
Monster Energy Nitro
2,60 €
Monster Energy Monarch
2,60 €
Monster Energy Bad Apple
2,60 €
Monster Energy Rio Punch
2,60 €
Bang Cotton Candy Energy Drink Χωρίς Ζάχαρη 0.5 l
1,50 €
Bang Blue Razz Energy Drink Χωρίς Ζάχαρη 0.5 l
1,50 €
Bang Black Cherry Vanilla Energy Drink Χωρίς Ζάχαρη 0.5 l
1,50 €
Bang Peach Mango Energy Drink Χωρίς Ζάχαρη 0.5 l
1,50 €
Kaiser Pilsner Φιάλη 0.5 l
3,00 €(5%vol)
Άλφα 0.33 l
2,50 €(5%vol)

Amstel 0.33 l
2,50 €(5%vol)

Άλφα Μπύρα Lager Κουτί, 500 ml
Δροσερή, ελαφριά, ξεδιψαστική, πίνεται εύκολα και διαθέτει πλούσιο αφρό. Έχει απαλό άρωμα βύνης και μαγιάς. Η ΑΛΦΑ είναι μία από τις παλαιότερες μάρκες μπύρας στην Ελλάδα. Κυκλοφόρησε το 1961 και υπήρξε η πρώτη μπύρα ευρείας κυκλοφορίας που είχε ελληνικό όνομα
3,00 €(500 ml, 5%vol, 6,00 €/l)

Amstel 0.5 l
3,00 €(5%vol)
