OFFERS
1 Κρέπα Αλμυρή της Επιλογής σου + 1 Coca Cola 0.33 l
7,60 €

1 Κρέπα Γλυκιά της Επιλογής σου + 1 Coca Cola 0.33 l
6,10 €

Βάφλα Μέλι και Καρύδι
7,60 €
Espresso
1,80 €

Espresso Macchiato
1,90 €

Freddo Espresso
2,40 €

Cappuccino
2,50 €

Cappuccino Latte
2,80 €

Freddo Cappuccino
3,00 €

Freddo Cappuccino με Σαντιγύ
3,00 €

Nes
2,40 €

Frappe
2,40 €

Frappe Baileys
2,90 €

Frappe με Παγωτό
2,50 €

Φίλτρου
2,40 €

Ελληνικός
1,90 €

Σοκολάτα
3,00 €

Σοκολάτα Λευκή
3,00 €

Σοκολάτα Viennois
3,40 €

Τσάι
2,50 €

Γρανίτα
Επίλεξε τη γεύση που επιθυμείς
3,50 €

MILKSHAKES
Milkshake
Επίλεξε τη γεύση που επιθυμείς
5,50 €

Milkshake ανάμεικτο
Με 2 γεύσεις της αρεσκείας σας
5,50 €

Φυσικός Xυμός Πορτοκάλι
0.33 l
3,50 €

Φυσικός Χυμός Μπανάνα
0.33 l
3,50 €

Φυσικός Xυμός Πορτοκάλι και Μπανάνα
0.33 l
4,10 €

Φυσικός Xυμός Ανάμεικτος
0.33 l
4,50 €

Φυσικός Xυμός Mήλο
0.33 l
3,50 €

Φυσικός Χυμός Μπανάνα Power
Mε μπανάνα, γάλα και μέλι
4,30 €

Σπιτική Λεμονάδα
Επίλεξε το είδος που επιθυμείς
4,30 €

Σουφλέ Σοκολάτα
5,80 €
Brownies με Καρύδι
5,80 €
Μηλόπιτα
5,80 €
Κυπελάκι με 1 Μπάλα Παγωτό
2,70 €

Κυπελάκι με 2 Μπάλες Παγωτό
5,40 €
Κυπελάκι με 3 Μπάλες Παγωτό
8,10 €
Παγωτό 500gr
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί κατά το ζύγισμα
12,00 €

Παγωτό 1kg
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί κατά το ζύγισμα
24,00 €

SMOOTHIES
Strawberry Split
Φράουλα, μπανάνα & κεράσι
5,20 €
Pineapple Sunrise
Παπαγια, Μάνγκο, Ανανάς & χυμός Λεμόνι
5,20 €
Rasberry Passion
Σμέουρα, Μυρτιλο, Ανανάς & Ακτινίδιο
5,20 €
Kiwi Cooler
Πεπόνι, Μάνγκο, Ανανάς & Ακτινίδιο
5,20 €
Tropi Colada
Μπανάνα, Καρύδια & Ανανάς
5,20 €
Coca-Cola 0.33 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
1,70 €(330 ml, 5,15 €/l)

Coca-Cola Light 0.33 l
Η Coca-Cola Light είναι ένα νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό χωρίς ζάχαρη και θερμίδες με υπέροχη γεύση και μόλις 1 θερμίδα ανά 330 ml. Εμβληματικό και πιο δροσιστικό αναψυκτικό Η Coca-Cola Light είναι ένα νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό χωρίς ζάχαρη και θερμίδες με υπέροχη γεύση και μόλις 1 θερμίδα ανά 330 ml. Εμβληματικό και πιο δροσιστικό αναψυκτικό
1,70 €(330 ml, 5,15 €/l)

Coca-Cola Zero 0.33 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
1,70 €(330 ml, 5,15 €/l)

Sprite 0.33 l
Ζωντάνεψε τον αληθινό σου εαυτό με τη Sprite: ένα δροσιστικό αναψυκτικό με κρυστάλλινη γεύση λεμόνι και λάιμ για όσους ζουν έντονα. 100% φυσικά αρώματα.
1,70 €(330 ml, 5,15 €/l)

Fanta Μπλε 0.33 l
1,70 €

Fanta Κόκκινη 0.33 l
1,70 €

Schweppes Soda Water 0.33 l
1,70 €

Coca-Cola 0.5 l
1,90 €

Coca-Cola Light 0.5 l
1,90 €

Coca-Cola Zero 0.5 l
1,90 €

Red Bull 0.25 l
3,50 €

Σουρωτή 0.25 l
1,50 €

Perrier 0.33 l
2,50 €

Arizona Black Tea με Λεμόνι 0.45 l
Το θεραπευτικό μαύρο τσάι έχει αντιοξειδωτικές, αποτοξινωτικές και χαλαρωτικές ιδιότητες καθώς και φυσικά συστατικά που ενισχύουν το ανοσοποιητικό σύστημα. Απολαύστε μαύρο τσάι με λεμόνι, ένα εύγευστο, τονωτικό και ωφέλιμο ρόφημα. Το τσάι είναι εξαιρετικά δημοφιλές γιατί είναι αναζωογονητικό και ευεργετικό για την υγεία.Τα φυσικά συστατικά που περιέχει βοηθούν τον οργανισμό να αποκτήσει μια γερή και ισχυρή άμυνα. Είναι το ρόφημα από την Άπω Ανατολή που οι άνθρωποι απολαμβάνουν από την αρχαιότητα. Για την παρασκευή του AriZona χρησιμοποιούνται 100% αγνά υλικά χωρίς συντηρητικά, τεχνητές γεύσεις και χρωστικές ουσίες. Key Words: Arizon, Arizo, Ariz, Ari, Αριζονα, Αριζόνα, Αριζον, Αριζόν, Αριζο, Αριζό, Αριζ, Αρι, Τσάι, Τσαι, Τσα, Μαύρο, Μαυρο, Μαυρ, Λεμονι, Λεμόν, Λεμον, Λεμο, Λεμό
4,50 €(450 ml, 10,00 €/l)

Arizona Ice Tea Ροδάκινο 0.45 l
Μαύρο τσάι με ροδάκινο. Το μαύρο τσάι έχει αντιοξειδωτικές, αποτοξινωτικές και χαλαρωτικές ιδιότητες καθώς και φυσικά συστατικά που ενισχύουν το ανοσοποιητικό σύστημα. Απολαύστε μαύρο τσάι με ροδάκινο, ιδανικό για χαλάρωση, αποτελεί ένα εύγευστο και ωφέλιμο ρόφημα με πλούσιο άρωμα. Το τσάι είναι εξαιρετικά δημοφιλές γιατί είναι αναζωογονητικό και ευεργετικό για την υγεία.Τα φυσικά συστατικά που περιέχει βοηθούν τον οργανισμό να αποκτήσει μια γερή και ισχυρή άμυνα. Είναι το ρόφημα από την Άπω Ανατολή που οι άνθρωποι απολαμβάνουν από την αρχαιότητα. Για την παρασκευή του AriZona χρησιμοποιούνται 100% αγνά υλικά χωρίς συντηρητικά, τεχνητές γεύσεις και χρωστικές ουσίες. Παρασκευάζεται με πρώτες ύλες από επιλεγμένες φυτείες και παραγωγούς τσαγιού. Οπως επίσης και τα συμπληρωματικά προιόντα, τζίνσενγκ, ρόδι, μύρτιλλο των οποίων οι θεραπευτικές ιδιότητες τα κατατάσσουν και αυτά στα σημαντικότερα φυσικά βοηθήματα για την τόνωση του ανθρώπινου οργανισμού.
4,50 €(450 ml, 10,00 €/l)

Arizona Ice Tea Ρόδι 0.45 l
4,50 €

Νερό 0.5 l
0,50 €

Νερό 1 l
1,00 €

Amstel 0.5 l
3,30 €(5%vol)

Heineken 0.5 l
3,30 €(5%vol)

Mamos 0.5 l
3,30 €(5%vol)

Άλφα 0.5 l
3,30 €(5%vol)

Fix 0.5 l
3,30 €(5%vol)

Fischer 0.5 l
3,50 €(5%vol)

Kaiser 0.5 l
3,50 €(5%vol)

Corona 0.355 l
4,20 €(5%vol)

Κρασί Αμπελήσιους Λευκό 0.5 l
5,50 €(5%vol)

Κρασί Αμπελήσιους Κόκκινο 0.5 l
5,50 €(5%vol)

Κρασί Αμπελήσιους Ροζέ 0.5 l
5,50 €(5%vol)

COCKTAILS
COCKTAILS
Negroni
Απεριτίφ τύπου Campari, gin και γλυκό κόκκινο vermouth
8,00 €(15%vol)

Mai Tai
Λευκό και μαύρο ρούμι, triple sec, amaretto, χυμός λεμόνι και πορτοκάλι 6,80€
10,00 €(15%vol)

Daiquiri Strawberry
Rum Blanco, fresh lime juice, strawberry puree
8,00 €
Porn Star Martini
Vodka Vanilla, fresh lime juice, passion fruit puree
8,00 €
Margarita Perfect
Tequila Blanco, fresh lime juice, orange liqueur
8,00 €