Δημοφιλή
Κοντοσούβλι Χοιρινό Σε Πίτα
Πίτα κοντοσούβλι χοιρινό με τα υλικά της επιλογής σου
4,50 €
Γύρος Χοιρινός Σε Πίτα
Πίτα γύρος χοιρινός με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €
Σκεπαστή Κοντοσούβλι Κοτόπουλο
Σκεπαστή Κοντοσούβλι Κοτόπουλο με τα υλικά της επιλογής σου. συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
10,00 €
Σκεπαστή Γύρος Χοιρινός
Σκεπαστή Γύρος Χοιρινός με τα υλικά της επιλογής σου. συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
9,50 €
Καλαμάκι Χοιρινό Σε Πίτα
Πίτα καλαμάκι χοιρινό με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €
Box Κοντοσούβλι Χοιρινό
Με ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και σως φέτας
8,90 €
Σαλάτα Πράσινη
Με κρεμμύδι φρέσκο, αγγούρι και άνηθο
4,40 €
Γύρος Χοιρινός Μερίδα
Συνοδεύεται από ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι
13,50 €
Μπριζολάκια Μερίδα
Συνοδεύεται από ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι
14,00 €
Box Καίσαρα
Με κοτομπουκιές, gouda τριμμένο και σως caesar's
8,90 €
Κεμπάπ Σε Πίτα
Πίτα κεμπάπ με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €
Καλαμάκι Χοιρινό Μερίδα
4 τεμάχια. συνοδεύεται από ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι
13,50 €
2 Τυλιχτά, 1 Μερίδα Πατάτες Τηγανητές και 2 Αναψυκτικά 0.33 l Της Επιλογής Σου
Περιλαμβάνει 2 τυλιχτά της επιλογής σου, 1 μερίδα πατάτες τηγανητές και 2 αναψυκτικά 330ml της επιλογής σου
14,90 €
1 Τυλιχτό, 1 Μερίδα Πατάτες Τηγανητές και 1 Αναψυκτικό 0.33 l Της Επιλογής Σου
Περιλαμβάνει 1 τυλιχτό της επιλογής σου, 1 μερίδα πατάτες τηγανητές και 1 αναψυκτικό 330ml της επιλογής σου
8,90 €
Pizza Γύρος Χοιρινός
Με σάλτσα ντομάτας, γύρο χοιρινό, gouda, ντομάτα και πράσινη πιπεριά
14,00 €
Πατάτες Τηγανητές
3,80 €
Πατάτες Τηγανητές με Σως Φέτας
5,50 €
Πατάτες Τηγανητές με Σως Μουστάρδας
4,50 €
Πατάτες Τηγανητές με Σως και Gouda
Με σως μουστάρδας και τριμμένο gouda
5,50 €
Φέτα
Με ελαιόλαδο και ρίγανη
4,40 €
Πίτα Παραδοσιακή
Παραδοσιακή πίτα για κάθε γεύμα
0,70 €
Ψωμί
Μερίδα
0,70 €
Σως Μουστάρδας
1,50 €
Τζατζίκι
1,50 €
Σως Φέτας
1,50 €
Χωριάτικη Σαλάτα
Σαλάτα με ντομάτα, αγγούρι, κρεμμύδι, πιπεριά, ελιές, φέτα και ελαιόλαδο
7,90 €
Caesar'S Σαλάτα
Σαλάτα με καλαμάκι κοτόπουλο, gouda, μαρούλι, ντομάτα, αγγούρι, κρουτόν και σως καίσαρα
8,50 €
Σαλάτα Πράσινη
Με κρεμμύδι φρέσκο, αγγούρι και άνηθο
4,40 €
Αγγουροντομάτα
Σαλάτα με αγγούρι, ντομάτα και ελαιόλαδο
4,40 €
Λάχανο και Καρότο
Σαλάτα με λάχανο, καρότο, λεμόνι και ελαιόλαδο
4,50 €
Καλαμάκι Κοτόπουλο
Συνοδεύεται από ψωμί ή πίτα και λεμόνι
2,70 €
Καλαμάκι Χοιρινό
Συνοδεύεται από ψωμί ή πίτα και λεμόνι
2,70 €
Λουκάνικο Χωριάτικο
Συνοδεύεται από ψωμί ή πίτα και λεμόνι
2,70 €
Κεμπάπ
Συνοδεύεται από ψωμί ή πίτα και λεμόνι
2,70 €
Γύρος Χοιρινός Σε Πίτα
Πίτα γύρος χοιρινός με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €
Κοντοσούβλι Χοιρινό Σε Πίτα
Πίτα κοντοσούβλι χοιρινό με τα υλικά της επιλογής σου
4,50 €
Καλαμάκι Χοιρινό Σε Πίτα
Πίτα καλαμάκι χοιρινό με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €
Κεμπάπ Σε Πίτα
Πίτα κεμπάπ με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €
Λουκάνικο Χωριάτικο Σε Πίτα
Πίτα λουκάνικο χωριάτικο με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €
Γύρος Χοιρινός Μερίδα
Συνοδεύεται από ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι
13,50 €
Καλαμάκι Χοιρινό Μερίδα
4 τεμάχια. συνοδεύεται από ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι
13,50 €
Καλαμάκι Κοτόπουλο Μερίδα
4 τεμάχια. συνοδεύεται από ντομάτα, πατάτες τηγανητές και σως μουστάρδας
13,50 €
Κοντοσούβλι Χοιρινό Μερίδα
Συνοδεύεται από ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι
14,00 €
Λουκάνικο Χωριάτικο Μερίδα
3 τεμάχια. συνοδεύεται από ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι
13,50 €
Κεμπάπ Μερίδα
4 τεμάχια. συνοδεύεται από ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι
13,50 €
Μπιφτέκι Μοσχαρίσιο Μερίδα
2 τεμάχια 200 g. συνοδεύεται από ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι
13,50 €
Κοντοσούβλι Κοτόπουλο Μερίδα
Συνοδεύεται από ντομάτα, πατάτες τηγανητές και σως μουστάρδας
14,00 €
Μπριζολάκια Μερίδα
Συνοδεύεται από ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και τζατζίκι
14,00 €
Πανσετάκια Μερίδα
Συνοδεύεται από ντομάτα, τζατζίκι και πατάτες τηγανητές
14,00 €
Καλαμάκι Ανάμεικτο Μερίδα
Με 2 τεμάχια καλαμάκι χοιρινό και 2 τεμάχια καλαμάκι κοτόπουλο. συνοδεύεται από ντομάτα, πατάτες τηγανητές και σως μουστάρδας
13,50 €
Σκεπαστή Γύρος Χοιρινός
Σκεπαστή Γύρος Χοιρινός με τα υλικά της επιλογής σου. συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
9,50 €
Σκεπαστή Κοντοσούβλι Κοτόπουλο
Σκεπαστή Κοντοσούβλι Κοτόπουλο με τα υλικά της επιλογής σου. συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
10,00 €
Σκεπαστή Κοντοσούβλι Χοιρινό
Σκεπαστή Κοντοσούβλι Χοιρινό με τα υλικά της επιλογής σου. συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
10,00 €
BOXES
Box Κοντοσούβλι Χοιρινό
Με ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και σως φέτας
8,90 €
Box Κοντοσούβλι Κοτόπουλο
Με ντομάτα, πατάτες τηγανητές και σως μουστάρδας
8,90 €
Box Καίσαρα
Με κοτομπουκιές, gouda τριμμένο και σως caesar's
8,90 €
Κοτόπουλο Σχάρας
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί κατά το ζύγισμα
6,50 €
Κοντοσούβλι Χοιρινό
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί κατά το ζύγισμα
14,50 €
Κοντοσούβλι Κοτόπουλο
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί κατά το ζύγισμα
14,50 €
Πανακότα Κοτόπουλο
Χωρίς κόκκαλο. η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί κατά το ζύγισμα
16,00 €
Ποικιλία 2 Ατόμων
Με 200 g γύρο χοιρινό, 1 καλαμάκι χοιρινό, 1 καλαμάκι κοτόπουλο, 1 κεμπάπ, 1 λουκάνικο χωριάτικο, κοντοσούβλι χοιρινό και κοντοσούβλι κοτόπουλο. συνοδεύεται από τζατζίκι και σως μουστάρδας
22,00 €
Ποικιλία 4 Ατόμων
Με 400 g γύρο χοιρινό, 2 καλαμάκια χοιρινά, 2 καλαμάκια κοτόπουλο, 2 κεμπάπ, 2 λουκάνικα χωριάτικα, κοντοσούβλι χοιρινό και κοντοσούβλι κοτόπουλο. συνοδεύεται από τζατζίκι και σως μουστάρδας
38,00 €
Coca-Cola 330ml
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
2,10 €(330 ml, 6,36 €/l)
Coca-Cola Zero 330 ml
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
2,10 €(330 ml, 6,36 €/l)
Coca-Cola Light 330ml
Η Coca Cola διευρύνοντας το χαρτοφυλάκιο της με μία σειρά από light προϊόντα (Coca Cola Zero, Coca Cola χωρίς καφεΐνη & Coca Cola Light) και με την τελευταία προσθήκη της Coca Cola Stevia με γλυκαντικό από το φυτό Στέβια, κατάφερε να δημιουργήσει μια ολόκληρη νέα κατηγορία και ένανέο τρόπο ζωής? ιδανική πρόταση για όσους θέλουν να συνδυάσουν την αυθεντική γεύση Coca Colaμε τη δροσιστική απόλαυση χωρίς θερμίδες!
2,10 €(330 ml, 6,36 €/l)
Fanta Πορτοκαλάδα 330 ml
Εκρηκτική γεύση πορτοκαλιού, γεμάτη φρεσκάδα και χαρά! Δροσιά και απόλαυση σε κάθε γουλιά!
2,10 €(1 τμχ, 2,10 €/τμχ.)
Fanta Πορτοκαλάδα Μπλε 330ml
Fanta Πορτοκαλάδα Μπλε: ένα γευστικό μη ανθρακούχο αναψυκτικό από χυμό φρούτων. Ιδανικό για σνακ και σχεδιασμένο για να δώσει χρώμα στη ζωή σου
2,10 €(330 ml, 6,36 €/l)
Sprite 330ml
Ζωντάνεψε τον αληθινό σου εαυτό με τη Sprite: ένα δροσιστικό αναψυκτικό με κρυστάλλινη γεύση λεμόνι και λάιμ για όσους ζουν έντονα. 100% φυσικά αρώματα.
2,10 €(330 ml, 6,36 €/l)
Schweppes Soda Water 330ml
Το πρώτο ανθρακούχο αναψυκτικό στον κόσμο, διατηρεί μέχρι και σήμερα την αυθεντική συνταγή του Jacob Schweppes από το 1783.
1,70 €(330 ml, 5,15 €/l)
Coca-Cola 500 ml
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
2,60 €(500 ml, 5,20 €/l)
Coca-Cola Zero 500 ml
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
2,60 €(500 ml, 5,20 €/l)
Coca-Cola 1.5 L
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
3,80 €(1,5 l, 2,53 €/l)
Coca-Cola Zero 1.5 L
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
3,80 €(1,5 l, 2,53 €/l)
Νερό 0.5 l
0,60 €
Νερό 1.5 l
1,20 €
ΜΠΥΡΕΣ - ΠΟΤΑ
Fix 0.33 l
Η ελληνική premium lager μπύρα με την πιο μακρόχρονη ιστορία και την πλουσιότερη κληρονομιά, από το 1864, άρρηκτα συνδεδεμένη με σταθερές διαχρονικές αξίες και αναγνωρισμένη διεθνώς με 38 χρυσά μετάλλια και βραβεία Key Words: Μπύρες, Μπυρες, Μπύρα, Μπυρα, Μπιρα, Μπίρα, Μπυρ, Μπυ, Μπιρ, Μπι, Beer, Bee, Be, Ποτό, Ποτο, Ποτά, Ποτα, Ποτ, Πο, Alcohol, Alcoho, Alcoh, Alco, Fix, Fi, Φιξ, Φι, Lager, Lage, Lag, Lager, Λάγκερ, Λαγκερ, Λαγκε, Λαγκ
2,80 €(330 ml, 5%vol, 8,48 €/l)
Mythos 0.33 l
Η αυθεντικά ελληνική Lager μπύρα με πλούσιο αφρό, λαμπερό ξανθό χρώμα, ευδιάκριτα αρώματα και ευχάριστη, δροσιστική γεύση, που αποτελεί εγγύηση απόλαυσης για κάθε στιγμή! Για την υψηλή ποιότητά της έχει βραβευθεί σε διεθνείς διαγωνισμούς: 2001-Interbeer και για 3η φορά στο πλαίσιο των Superior Taste Awads-International Taste & Quality Institute Key Words: Μπύρες, Μπυρες, Μπύρα, Μπυρα, Μπιρα, Μπίρα, Μπυρ, Μπυ, Μπιρ, Μπι, Beer, Bee, Be, Ποτό, Ποτο, Ποτά, Ποτα, Ποτ, Πο, Alcohol, Alcoho, Alcoh, Alco, Mythos, Mytho, Myth, Myt, Μύθος, Μυθος, Μιθος, Μυθ, Lager, Lage, Lag, Lager, Λάγκερ, Λαγκερ, Λαγκε, Λαγκ
2,80 €(330 ml, 5%vol, 8,48 €/l)
Άλφα Μπύρα Lager Κουτί, 330 ml
Δροσερή, ελαφριά, ξεδιψαστική, πίνεται εύκολα και διαθέτει πλούσιο αφρό. Έχει απαλό άρωμα βύνης και μαγιάς και πλούσια, βελούδινη γεύση με νότες φρούτων. Η ΑΛΦΑ είναι μία από τις παλαιότερες μάρκες μπύρας στην Ελλάδα. Κυκλοφόρησε το 1961 και υπήρξε η πρώτη μπύρα ευρείας κυκλοφορίας που είχε ελληνικό όνομα.
2,80 €(330 ml, 5%vol, 8,48 €/l)
Amstel Μπύρα Lager Κουτί, 330 ml
Όταν λέμε μπύρα, εννοούμε ΑΜΣΤΕΛ. Διαχρονική Lager μπύρα, η ΑΜΣΤΕΛ συνοδεύει τις αυθεντικές ελληνικές μας στιγμές πάνω από 50 χρόνια. Παράγεται από 100% Ελληνικό κριθάρι από 2.500 Έλληνες παραγωγούς. Έχει γεμάτη και πλούσια γεύση, χάρη στο χαρακτηριστικό άρωμα λυκίσκου και μαγιάς. Το χρυσό της χρώμα είναι αποτέλεσμα συνδυασμού ανοιχτόχρωμης και σκουρόχρωμης βύνης. Η θέση της, πάντα δίπλα στο πιάτο σου Key Words: Μπύρες, Μπυρες, Μπύρα, Μπυρα, Μπιρα, Μπίρα, Μπυρ, Μπυ, Μπιρ, Μπι, Beer, Bee, Be, Ποτό, Ποτο, Ποτά, Ποτα, Ποτ, Πο, Alcohol, Alcoho, Alcoh, Alco, Amstel, Amste, Amst, Ams, Άμστελ, Αμστελ, Αμστε, Αμστ, Αμσ, Lager, Lage, Lag, Lager, Λάγκερ, Λαγκερ, Λαγκε, Λαγκ
2,80 €(330 ml, 5%vol, 8,48 €/l)
Heineken Μπύρα Lager Κουτί, 330 ml
Ανοιχτόχρωμη ξανθιά Lager. Η Heineken είναι η μπύρα με την πιο διεθνή παρουσία, καθώς διατίθεται σε περισσότερες από 200 χώρες στον κόσμο. Η μοναδικότητά της οφείλεται στη μέθοδο καλλιέργειας μιας ειδικής μαγιάς που την κάνει ξεχωριστή σε άρωμα και γεύση.Έχει γεμάτη γεύση και διακριτικό άρωμα λυκίσκου και βύνης.
2,80 €(330 ml, 5%vol, 8,48 €/l)
Άλφα Μπύρα Lager Φιάλη, 500 ml
Δροσερή, ελαφριά, ξεδιψαστική, πίνεται εύκολα και διαθέτει πλούσιο αφρό. Έχει απαλό άρωμα βύνης και μαγιάς. Η Άλφα είναι μία από τις παλαιότερες μάρκες μπύρας στην Ελλάδα. Κυκλοφόρησε το 1961 και υπήρξε η πρώτη μπύρα ευρείας κυκλοφορίας που είχε ελληνικό όνομα. Περιεκτικότητα σε αλκοόλη: 5%. key words: ΑΛΦΑ, ΜΠΥΡΕΣ, ΜΠΙΡΕΣ, ΜΠΥΡΑ, ΜΠΙΡΑ, LAGER,
3,60 €(500 ml, 5%vol, 7,20 €/l)
Heineken Μπύρα Lager Φιάλη, 500 ml
Ανοιχτόχρωμη ξανθιά Lager. Η Heineken είναι η μπύρα με την πιο διεθνή παρουσία, καθώς διατίθεται σε περισσότερες από 200 χώρες στον κόσμο. Η μοναδικότητά της οφείλεται στη μέθοδο καλλιέργειας μιας ειδικής μαγιάς που την κάνει ξεχωριστή σε άρωμα και γεύση.Έχει γεμάτη γεύση και διακριτικό άρωμα λυκίσκου και βύνης.
3,60 €(500 ml, 5%vol, 7,20 €/l)
Amstel Φιάλη 0.5 l
Αυθεντική Lager μπίρα, γιατί έτσι μας αρέσει! Παράγεται από 100% Ελληνικό κριθάρι και έχει γεμάτο σώμα και χαρακτηριστική μεστή γεύση, αποτέλεσμα του συνδυασμού ανοιχτόχρωμης και σκουρόχρωμης βύνης κριθαριού. Η θέση της, δίπλα σε όλα αυτά που απολαμβάνoυμε με την ψυχή μας. Περιεκτικότητα σε αλκοόλη: 5%.
3,60 €(500 ml, 5%vol, 7,20 €/l)
Kaiser Φιάλη 0.5 l
Η Kaiser ξεχωρίζει για την υψηλή ποιότητα, το βαθύ χρυσαφί της χρώμα και την πλούσια γεύση της. Περιέχει εκλεκτές ποικιλίες κριθαριού και λυκίσκου που ζυμώνονται και ωριμάζουν αργά στις ιδανικότερες συνθήκες, δίνοντας της με αυτόν τον τρόπο τη ξεχωριστή, αξεπέραστη γεύση της. Περιεκτικότητα σε αλκοόλη: 5,2%vol. *Αποτελεί προϊόν επιστρεφόμενης γυάλινης φιάλης. Οι φιάλες επιστρέφονται μόνο στα φυσικά καταστήματα. Προτιμήστε επιστρεφόμενες γυάλινες φιάλες οι οποίες ξαναγεμίζουν από τον προμηθευτή όταν αδειάσουν ώστε να μην καταλήξουν στα σκουπίδια ή την ανακύκλωση. key words: ΚΑΙΖΕΡ, KAIZER, KAISER, ΜΠΥΡΕΣ, ΜΠΙΡΕΣ, ΜΠΥΡΑ, ΜΠΙΡΑ, PILSNER,
3,80 €(500 ml, 5%vol, 7,60 €/l)
Fix Hellas Μπύρα Lager 0.5 l
Η ελληνική lager μπύρα με την πιο μακρόχρονη ιστορία και την πλουσιότερη κληρονομιά, από το 1864, άρρηκτα συνδεδεμένη με σταθερές διαχρονικές αξίες! Η ΦΙΞ Ελλάς αποτελεί ιδανική επιλογή για κάθε στιγμή της ημέρας και κάθε περίσταση, με την απαλή και γεμάτη γεύση της. Φέροντας ατόφια την ελληνική σφραγίδα και με μια πορεία που ξεπερνά τα 150 χρόνια επώνυμης παρουσίας, η ΦΙΞ Ελλάς συνδυάζει την υψηλή ποιότητα και αξιοπιστία ενός ιστορικού brand, αποτελώντας μία από τις πρώτες επιλογές των καταναλωτών, όχι μόνο στην Ελλάδα αλλά και σε πολλές χώρες του εξωτερικού, στις οποίες εξάγεται. Περιεκτικότητα σε αλκοόλη: 5,0%. key words: FIX, ΜΠΥΡΕΣ, ΜΠΙΡΕΣ, ΜΠΥΡΑ, ΜΠΙΡΑ, LAGER,
3,60 €(500 ml, 5%vol, 7,20 €/l)
Κρασί Κόκκινο 1.5 l
10,00 €
Κρασί Ροζέ 1.5 l
10,00 €
Κρασί Λευκό 1.5 l
10,00 €