Δημοφιλή
Juicy Burger
Με μπιφτέκι μοσχαρίσιο, cheddar, μπέικον, ντομάτα, iceberg, κρεμμύδι & χειροποίητη BBQ sauce
12,00 €
Juicy Smash
2 Μπιφτέκια smash, cheddar, iceberg, sweet relish mayo
12,50 €
Caesar's Salad
Μαρούλι, λόλα, iceberg, flakes παρμεζάνας, housemade croutons, ντοματίνια, φρεσκοψημένο φιλέτο κοτόπουλο με bbq sauce και caesar’s sauce
7,55 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Truffle Smash
2 Μπιφτέκια smash, τυρί raclette, διπλό bacon, iceberg, ντομάτα, housemade fried onion strings, black truffle mayo
14,00 €
Bill Murray
Μπιφτέκι μοσχάρι γεμιστό με cheddar, έξτρα φέτα cheddar, iceberg, ντομάτα, housemade fried onion strings, chipotle mayo
13,50 €
Chicken Bacon Salad
Μαρούλι, λόλα, ρόκα, bacon, φρεσκοψημένο φιλέτο κοτόπουλο, παρμεζάνα, ντοματίνια, housemade croutons, sauce μέλι-μουστάρδα
7,55 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Chicken Fingers
Παναρισμένες λωρίδες κοτόπουλου με sweet chilli σως και rosemary mayo
11,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

New Yorker
Μπιφτέκι μοσχάρι γεμιστό με mozzarella, τηγανητό αυγό, έξτρα φέτα mozzarella, bacon, iceberg, ντομάτα, κρεμμύδι, housemade BBQ sauce.
13,00 €
Ari Gold
Μπιφτέκι μοσχάρι, σωταρισμένα μανιτάρια, καραμελωμένα κρεμμύδια, iceberg, ντομάτα, κατσικίσιο τυρί, rosemary mayo
14,00 €
Sweet Gordita
250gr μπιφτέκι μοσχάρι, τυρί raclette, διπλό bacon, avocado, τηγανητό αυγό, chips γλυκοπατάτας, sweetchilli mayo
16,00 €
Kid's Burger with fries
Με brioche (60g) και μπιφτέκι μοσχάρι(90g). Συνοδεύεται με πατάτες τηγανητές
7,50 €

Smashed Bunga
2 Μπιφτέκια smash, παλαιωμένο cheddar, regato, ψητό λευκό κρεμμύδι, jalapenos, sweet pickle relish, bunga mayo
13,00 €
SAUCES
Bbq sauce
1,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος
Rosemary Mayo 100ml
1,25 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Chipotle Mayo 100ml
1,25 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Sriracha Mayo 100ml
1,25 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Sweet Chilli Mayo (Gordita) 100ml
1,25 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Honey Mustard 100ml
1,25 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Caesar's Sauce 100ml
1,25 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Lime Mayo 100ml
1,25 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Sweet Chilli 100ml
1,25 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Jalapenos Mayo 100ml
1,25 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Truffle mayo 100ml
2,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος
Cheddar sauce
2,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος
KID'S
KIDS MENU
Kid's Burger with fries
Με brioche (60g) και μπιφτέκι μοσχάρι(90g). Συνοδεύεται με πατάτες τηγανητές
7,50 €

Kid's Chicken Fingers with fries
Παναρισμένες λωρίδες κοτόπουλου (6τεμ). Συνοδεύεται με πατάτες τηγανητές
8,50 €
APPETIZERS
Για το τηγάνισμα χρησιμοποιείται ηλιέλαιο
Chicken Fingers
Παναρισμένες λωρίδες κοτόπουλου με sweet chilli σως και rosemary mayo
11,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Onion Rings
Τηγανητές ροδέλες κρεμμυδιού
8,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Mac and Cheese Sticks
Κροκέτες mac και cheese με bacon,cheddar sauce, jalapenos mayo
11,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Sweet Corn Sticks
Καλαμπόκι ψητό (βούτυρο, χονδρό αλάτι)
8,00 €

Mexican Corn
Καλαμπόκι με sriracha chilli σως και παρμεζάνα
10,00 €

Sticky Buns
Brioche bun γεμιστό με pulled pork, onion strings, πίκλα κρεμμύδι, chives chilli, smoked paprika mayo
12,00 €

Chicken Tenders
Παναρισμένα φιλετάκια μπούτι κοτόπουλου. Συνοδεύονται με hot honey, sweet sriracha, chipotle mayo
10,50 €

Pulled Pork Fries
Pulled pork, cheddar sauce, πίκλα κρεμμύδι, πίκλα αγγούρι, sour cream
11,50 €
Garlic Baguette
Τραγανή μπαγκέτα, σκορδοβούτυρο, λιωμένο τυρί regato, chives chilli, sweet sriracha
9,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Spicy Nachos
Nachos, mexican salsa, cheddar, jalapenos
9,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Nachos-Guacamole
Nachos, cheddar, guacamole, sour cream και pico de gallo
9,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Mexican Sweet Fries 🌶️
Τηγανητές γλυκοπατάτες, φέτα, πίκλες, mexican sauce, sriracha mayo
10,50 €
FRIES
Για το τηγάνισμα χρησιμοποιείται ηλιέλαιο, οι πατάτες είναι κατεψυγμένες McCain
French Fries McCain
Πατάτες τηγανητές
4,55 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Baked Potato
Ψητή πατάτα
4,55 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Sweet Potato Fries McCain
Τηγανητές γλυκοπατάτες
7,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

C.B.P Fries
Πατάτες τηγανητές με τριμμένη παρμεζάνα, μπέικον και caesar's σως
8,55 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Cheddar Bacon Fries
Τηγανητές πατάτες με cheddar και μπέικον
8,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Disco Fries
Τηγανητές πατάτες με ψιλοκομμένες ντομάτες, κρεμμύδια, πίκλες, jalapenos και chipotle aioli mayo
8,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

G.B.P. Fries
Πατάτες τηγανητές με τριμμένη παρμεζάνα, sweet chili mayo & bacon
8,55 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

SALADS
Επίλεξε το μέγεθος που θέλεις / Το dressing παραδίδεται ξεχωριστά
Juicy's Salad
Λόλα, σπανάκι, ρόκα, flank steak fillet, σουσάμι, ντοματίνια, sauce μέλι-balsamico
7,55 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Caesar's Salad
Μαρούλι, λόλα, iceberg, flakes παρμεζάνας, housemade croutons, ντοματίνια, φρεσκοψημένο φιλέτο κοτόπουλο με bbq sauce και caesar’s sauce
7,55 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Chicken Bacon Salad
Μαρούλι, λόλα, ρόκα, bacon, φρεσκοψημένο φιλέτο κοτόπουλο, παρμεζάνα, ντοματίνια, housemade croutons, sauce μέλι-μουστάρδα
7,55 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Blue Mushroom Salad
Μαρούλι, λόλα, σπανάκι, μανιτάρια, blue cheese, dressing μέλι-balsamico (Εναλλακτικά σερβίρεται με flakes παρμεζάνας)
7,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Guacamole Green Salad
Με baby σπανάκι, γαλλικό μαρούλι, avocado, ντοματίνια, φλoύδες παρμεζάνας, καλαμπόκι, χειροποίητα croutons, αγγούρι, κρεμμύδι και vinaigrette από lime-κόλιανδρο-jalapeños
14,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Coleslaw
Λάχανο, καρότο, μαγιονέζα, dijon mustard, chives chilli
6,00 €

BURGERS
Τα μοσχαρίσια μπιφτέκια ψήνονται medium well. Τα μπιφτέκια ζυμώνονται καθημερινά με φρέσκα υλικά. Τα brioche είναι ολόφρεσκα ημέρας .Οι τηγανητές πατάτες(και οι γλυκοπατάτες) είναι κατεψυγμένες ΜcCain.
Juicy Burger
Με μπιφτέκι μοσχαρίσιο, cheddar, μπέικον, ντομάτα, iceberg, κρεμμύδι & χειροποίητη BBQ sauce
12,00 €
Juicy Smash
2 Μπιφτέκια smash, cheddar, iceberg, sweet relish mayo
12,50 €
Miss Lily
Μπιφτέκι μοσχάρι τυλιγμένο με bacon, cheddar, mozzarella, iceberg, ντομάτα, sriracha mayo
12,50 €
Truffle Smash
2 Μπιφτέκια smash, τυρί raclette, διπλό bacon, iceberg, ντομάτα, housemade fried onion strings, black truffle mayo
14,00 €
Ari Gold
Μπιφτέκι μοσχάρι, σωταρισμένα μανιτάρια, καραμελωμένα κρεμμύδια, iceberg, ντομάτα, κατσικίσιο τυρί, rosemary mayo
14,00 €
Sweet Gordita
250gr μπιφτέκι μοσχάρι, τυρί raclette, διπλό bacon, avocado, τηγανητό αυγό, chips γλυκοπατάτας, sweetchilli mayo
16,00 €
Matty's
Burned mayo bun, 2 μπιφτέκια smash, cheddar, καπνιστή πανσέτα, iceberg, housemade πίκλες, κρεμμύδι, bunga mayo, kimchi ketchup
13,50 €
New Yorker
Μπιφτέκι μοσχάρι γεμιστό με mozzarella, τηγανητό αυγό, έξτρα φέτα mozzarella, bacon, iceberg, ντομάτα, κρεμμύδι, housemade BBQ sauce.
13,00 €
Bill Murray
Μπιφτέκι μοσχάρι γεμιστό με cheddar, έξτρα φέτα cheddar, iceberg, ντομάτα, housemade fried onion strings, chipotle mayo
13,50 €
The Billion
Μπιφτέκι μοσχάρι, ψωμάκι με σκορδοβούτυρο, λιωμένο τυρί regato, διπλό bacon, iceberg, ντομάτα, caesar’s sauce
13,50 €
Smashed Bunga
2 Μπιφτέκια smash, παλαιωμένο cheddar, regato, ψητό λευκό κρεμμύδι, jalapenos, sweet pickle relish, bunga mayo
13,00 €
Chicago
Μπιφτέκι μοσχάρι, γραβιέρα, καραμελωμένα κρεμμύδια, iceberg, ντομάτα, rosemary mayo
12,50 €
Coachella
Τηγανητό φιλέτο κοτόπουλο παναρισμένο με panko, καπνιστό provolone, καπνιστή πανσέτα, iceberg, ντομάτα, housemade fried potato chips, secret sauce
13,50 €
Truffalo Fried Chicken
Τηγανητό φιλέτο κοτόπουλο παναρισμένο με panko, παλαιωμένο cheddar, iceberg, ντομάτα, hot honey, truffle mayo
14,00 €
Chicken Hallooney
Φιλέτο κοτόπουλο τυλιγμένο με bacon, τυρί χαλούμι, iceberg, ντομάτα, κρεμμύδι, sauce μέλι-μουστάρδα
13,00 €
Nasty Chicken
Τηγανητό φιλέτο κοτόπουλου παναρισμένο με panko, chipotle mayo, πίκλες, spicy coleslaw
12,50 €
Insider
Χοιρινή μπριζόλα παναρισμένη με panko γεμιστή με mozzarella- cheddar-bacon, καπνιστή πανσέτα, housemade fried potato chips, iceberg, ντομάτα, καπνιστό provolone, ψωμάκι με σκορδοβούτυρο, λιωμένο τυρί regato, chipotle mayo
16,50 €

Farmer's Market
Vegan. Μπιφτέκι από ρεβίθια, αρακά, παναρισμένο σε panko, lime vegan mayo, baby σπανάκι, ντομάτα, bacon μελιτζάνας και vegan τυρί
13,00 €
Miss Piggy
Pulled pork, cheddar sauce, πίκλα αγγούρι, πίκλα κρεμμύδι, red slaw, sweetchilli mustard
12,50 €
Bacon Jam Cheese
Με διπλό smashed μπιφτέκι μοσχαρίσιο , cheddar, μαρμελάδα μπέικον & μαγιονέζα
13,00 €
Caesar in a Bun
Τηγανητό φιλέτο κοτόπουλο παναρισμένο με panko, παρμεζάνα, bacon, baby gem, caesar sauce, smoked mayo
13,50 €
LARRY BIRD
Τηγανιτό φιλέτο κοτόπουλο παναρισμένο με panko, cheddar, bacon, ντομάτα, κρεμμύδι, πίκλες, sweet chilli mustard.
13,00 €
GRILLED
Με το συνοδευτικό της επιλογής σου
Bifteki Beef
2x180 g. (2X180GR) Μοσχαρίσια μπιφτέκια με χειροποίητη BBQ σως
16,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Beef Stick
400 g. Μοσχάρι γάλακτος, περασμένο σε βέργα με πιπεριές, κρεμμύδια, χειροποίητη BBQ σως
23,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Chicken Stick
400 g. Φιλέτο κοτόπουλου περασμένο σε βέργα με πιπεριές, κρεμμύδια, χειροποίητη BBQ σως
22,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Grilled Chicken
300 g. Φιλέτο κοτόπουλου με χειροποίητη BBQ σως
16,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Pork Chop
400 g. Χοιρινή μπριζόλα με χειροποίητη BBQ σως
17,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Rib Steak
400 g. Μοσχαρίσια σπαλομπριζόλα γάλακτος Ολλανδίας με χειροποίητη BBQ σως
26,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Tri -tip black Angus
Tri-tip black angus USA. Σερβίρεται με onion rings, jalapeños, πίκλες, ψητό καλαμπόκι, sriracha chilli sauce
40,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

DESSERTS
Brownies
6,05 €Περιλαμβάνεται 0,05 € περιβαλλοντικό τέλος

Algida B&J Cookie Dough 100 ml
✨ Η πιο"Incredible"συνάντηση μανίας για μπισκότο! Ανακάλυψε το Ben & Jerry's Cookie Dough 100ml, το παγωτό που δεν χρειάζεται συστάσεις. Βυθίσου σε βελούδινο παγωτό βανίλια που είναι πλημμυρισμένο με μεγάλα, μαστιχωτά κομμάτια ζύμης μπισκότου (cookie dough) και τραγανές νιφάδες σοκολάτας. Κάθε μπουκιά είναι"Incredible"γιατί συνδυάζει την απαλή κρέμα με την πλούσια, βουτυρένια υφή της ζύμης που όλοι αγαπάμε. Φτιαγμένο με υλικά Fairtrade και αυγά από κότες ελευθέρας βοσκής, είναι η τέλεια ατομική επιλογή για ένα γρήγορο γλυκό διάλειμμα που θα σου φτιάξει τη μέρα! Τι κάνει το Cookie Dough 100ml μοναδικό: The Original Chunks: Τα αυθεντικά κομμάτια ζύμης μπισκότου που έκαναν τη Ben & Jerry's διάσημη. Vanilla Perfection: Κρεμώδης βάση βανίλιας που αναδεικνύει κάθε υλικό. Mini & Practical: Περιλαμβάνει κουταλάκι κάτω από το καπάκι για απόλαυση παντού. Γιατί να το προσθέσεις στο καλάθι: Individual Pleasure: Η ιδανική ποσότητα για ένα ατομικό treat χωρίς υπερβολές. On-the-Go Luxury: Premium παγωτό που μπορείς να απολαύσεις στο δρόμο, στο γραφείο ή στο σινεμά. Guilt-Free Quality: Υλικά υψηλών προδιαγραφών σε μια συσκευασία που ελέγχεις την ποσότητα. 💡 Tip: Άφησε το κυπελάκι 2-3 λεπτά εκτός κατάψυξης. Μόλις η βανίλια μαλακώσει ελαφρά γύρω από τα κομμάτια της ζύμης, η εμπειρία γίνεται πραγματικά"Incredible"! Ben & Jerry's Cookie Dough 100ml, παγωτό με μπισκότο ατομικό, Ben & Jerry's delivery, παγωτό βανίλια μπισκότο.
2,70 €
Algida B&J Chocolate Fudge Brownie 100 ml
✨ Η πιο"Incredible"συνάντηση μανίας για μπισκότο! Ανακάλυψε το Ben & Jerry's Cookie Dough 100ml, το παγωτό που δεν χρειάζεται συστάσεις. Βυθίσου σε βελούδινο παγωτό βανίλια που είναι πλημμυρισμένο με μεγάλα, μαστιχωτά κομμάτια ζύμης μπισκότου (cookie dough) και τραγανές νιφάδες σοκολάτας. Κάθε μπουκιά είναι"Incredible"γιατί συνδυάζει την απαλή κρέμα με την πλούσια, βουτυρένια υφή της ζύμης που όλοι αγαπάμε. Φτιαγμένο με υλικά Fairtrade και αυγά από κότες ελευθέρας βοσκής, είναι η τέλεια ατομική επιλογή για ένα γρήγορο γλυκό διάλειμμα που θα σου φτιάξει τη μέρα! Τι κάνει το Cookie Dough 100ml μοναδικό: The Original Chunks: Τα αυθεντικά κομμάτια ζύμης μπισκότου που έκαναν τη Ben & Jerry's διάσημη. Vanilla Perfection: Κρεμώδης βάση βανίλιας που αναδεικνύει κάθε υλικό. Mini & Practical: Περιλαμβάνει κουταλάκι κάτω από το καπάκι για απόλαυση παντού. Γιατί να το προσθέσεις στο καλάθι: Individual Pleasure: Η ιδανική ποσότητα για ένα ατομικό treat χωρίς υπερβολές. On-the-Go Luxury: Premium παγωτό που μπορείς να απολαύσεις στο δρόμο, στο γραφείο ή στο σινεμά. Guilt-Free Quality: Υλικά υψηλών προδιαγραφών σε μια συσκευασία που ελέγχεις την ποσότητα. 💡 Tip: Άφησε το κυπελάκι 2-3 λεπτά εκτός κατάψυξης. Μόλις η βανίλια μαλακώσει ελαφρά γύρω από τα κομμάτια της ζύμης, η εμπειρία γίνεται πραγματικά"Incredible"! Ben & Jerry's Cookie Dough 100ml, παγωτό με μπισκότο ατομικό, Ben & Jerry's delivery, παγωτό βανίλια μπισκότο.
2,70 €
Algida B&J Strawberry Cheesecake 100 ml
✨ Η πιο"Incredible"συνάντηση μανίας για μπισκότο! Ανακάλυψε το Ben & Jerry's Cookie Dough 100ml, το παγωτό που δεν χρειάζεται συστάσεις. Βυθίσου σε βελούδινο παγωτό βανίλια που είναι πλημμυρισμένο με μεγάλα, μαστιχωτά κομμάτια ζύμης μπισκότου (cookie dough) και τραγανές νιφάδες σοκολάτας. Κάθε μπουκιά είναι"Incredible"γιατί συνδυάζει την απαλή κρέμα με την πλούσια, βουτυρένια υφή της ζύμης που όλοι αγαπάμε. Φτιαγμένο με υλικά Fairtrade και αυγά από κότες ελευθέρας βοσκής, είναι η τέλεια ατομική επιλογή για ένα γρήγορο γλυκό διάλειμμα που θα σου φτιάξει τη μέρα! Τι κάνει το Cookie Dough 100ml μοναδικό: The Original Chunks: Τα αυθεντικά κομμάτια ζύμης μπισκότου που έκαναν τη Ben & Jerry's διάσημη. Vanilla Perfection: Κρεμώδης βάση βανίλιας που αναδεικνύει κάθε υλικό. Mini & Practical: Περιλαμβάνει κουταλάκι κάτω από το καπάκι για απόλαυση παντού. Γιατί να το προσθέσεις στο καλάθι: Individual Pleasure: Η ιδανική ποσότητα για ένα ατομικό treat χωρίς υπερβολές. On-the-Go Luxury: Premium παγωτό που μπορείς να απολαύσεις στο δρόμο, στο γραφείο ή στο σινεμά. Guilt-Free Quality: Υλικά υψηλών προδιαγραφών σε μια συσκευασία που ελέγχεις την ποσότητα. 💡 Tip: Άφησε το κυπελάκι 2-3 λεπτά εκτός κατάψυξης. Μόλις η βανίλια μαλακώσει ελαφρά γύρω από τα κομμάτια της ζύμης, η εμπειρία γίνεται πραγματικά"Incredible"! Ben & Jerry's Cookie Dough 100ml, παγωτό με μπισκότο ατομικό, Ben & Jerry's delivery, παγωτό βανίλια μπισκότο.
2,70 €
DRINKS
Coca-Cola 0.33 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
2,50 €(330 ml, 7,58 €/l)
Coca-Cola Light 0.33 l
Η Coca-Cola Light είναι ένα νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό χωρίς ζάχαρη και θερμίδες με υπέροχη γεύση και μόλις 1 θερμίδα ανά 330 ml. Εμβληματικό και πιο δροσιστικό αναψυκτικό Η Coca-Cola Light είναι ένα νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό χωρίς ζάχαρη και θερμίδες με υπέροχη γεύση και μόλις 1 θερμίδα ανά 330 ml. Εμβληματικό και πιο δροσιστικό αναψυκτικό
2,50 €(330 ml, 7,58 €/l)
Coca-Cola Zero 0.33 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
2,50 €(330 ml, 7,58 €/l)
Fanta Πορτοκαλάδα 330ml
Fanta Πορτοκαλάδα: το εμβληματικό, γευστικό ανθρακούχο αναψυκτικό από χυμό φρούτων. Ιδανικό για σνακ και σχεδιασμένο για να δώσει χρώμα στη ζωή σου
2,50 €(330 ml, 7,58 €/l)
Fanta Πορτοκαλάδα Μπλε 330ml
Fanta Πορτοκαλάδα Μπλε: ένα γευστικό μη ανθρακούχο αναψυκτικό από χυμό φρούτων. Ιδανικό για σνακ και σχεδιασμένο για να δώσει χρώμα στη ζωή σου
2,50 €(330 ml, 7,58 €/l)
Sprite 0.33 l
Ζωντάνεψε τον αληθινό σου εαυτό με τη Sprite: ένα δροσιστικό αναψυκτικό με κρυστάλλινη γεύση λεμόνι και λάιμ για όσους ζουν έντονα. 100% φυσικά αρώματα.
2,50 €(330 ml, 7,58 €/l)
Ανθρακούχο Νερό Αύρα 0.33 l
2,00 €

Ξυνό Νερό Φλωρίνης 0.25 l
2,50 €
Νερό 0.5 l
0,50 €
BEERS
Stella Artois Mπύρα Lager Κουτί, 330 ml ❄
Το «Αστέρι» του Leuven (μικρή πόλη του Βελγίου). Δημιουργήθηκε ως μπίρα των Χριστουγέννων και στη συνέχεια η παραγωγή της έγινε ετήσια. Έχει βυνώδη και φρουτώδη γεύση με ελαφριά πικράδα, αρώματα βύνης και λυκίσκου. Η διαδικασία παρασκευής αλλά και η συνταγή της δεν έχει αλλάξει με το πέρασμα των χρόνων.
3,00 €(330 ml, 5%vol, 9,09 €/l)