Δημοφιλή
Κοτόπιτα Ταψιού Special
3,20 €
ΟΛΥΜΠΟΣ Iced Tea Λεμόνι Zero Sugar 0.5 l
3,00 €
Σοκολάτα Λευκή
3,00 €
Cookies με Γέμιση Πραλίνα 120 g
Home by Nature
3,00 €
Φυσικός Χυμός Κόκκινου Μήλου, Πορτοκάλι και Καρότο
4,00 €
Σοκολάτα
3,00 €
Smoothie Μπανάνα, Μέλι, Αμύγδαλα και Γάλα
4,00 €
Espresso
2,00 €
Espresso Macchiato
2,00 €
Espresso Americano
2,00 €
Freddo Espresso
2,40 €
Iced Americano
2,00 €
Cappuccino
2,30 €
Cappuccino Latte
2,60 €
Freddo Cappuccino
2,60 €
Iced Latte
2,70 €
Nes
2,20 €
Frappe
2,20 €
Φίλτρου
2,20 €
Ελληνικός
2,00 €
Σοκολάτα
3,00 €
Σοκολάτα Λευκή
3,00 €
Τσάι
2,00 €
Τσάι Παγωμένο
2,40 €
Χαμομήλι
2,00 €
Αρωματικό Αφέψημα με Ιβίσκο και Φρούτα Αποξηραμένα
1,70 €
Τυρόπιτα Κουρού
2,40 €
Λουκανικόπιτα Εκλεκτή
Με μπέικον και κασέρι
2,80 €
Πατσαβουρόπιτα Κρήτης με Σπανάκι, Χόρτα και Φέτα
2,90 €
Κρουασάν Βουτύρου
2,40 €
Κρουασάν Πραλίνας
2,60 €
Μπουγάτσα με Κρέμα
2,70 €
Κοτόπιτα Ταψιού Special
3,20 €
Φλογέρα Philadelphia
2,40 €
Ζαμπονοτυρόπιτα Χειροποίητη
2,80 €
Τυρόπιτα Σφολιάτα
1,90 €
Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι
2,40 €
Φυσικός Χυμός Πράσινου Μήλου, Καρότο και Λεμόνι
4,00 €
Φυσικός Χυμός Κόκκινου Μήλου, Πορτοκάλι και Καρότο
4,00 €
Φτιάξε Τo Δικό Σου Χυμό
4,00 €
SMOOTHIES
Smoothie Μπανάνα, Μέλι, Αμύγδαλα και Γάλα
4,00 €
Φτιάξε Τo Δικό Σου Smoothie
4,50 €
SNACKS
Μπάρα με Ξηρούς Καρπούς, Δημητριακά και Κομματάκια Σοκολάτας
2,00 €
Μπάρα με Ξηρούς Καρπούς, Δημητριακά και Επικάλυψη Σοκολάτας
2,00 €
Κριτσίνια με Καλαμπόκι 90 g
2,50 €
Κριτσίνια Μεσογειακά 90 g
2,50 €
Cookies με Γέμιση Πραλίνα 120 g
Home by Nature
3,00 €
Cookies με Γέμιση Μήλο Κανέλα
Home by Nature
3,00 €
Cookies με Γέμιση Καρύδα και Φρούτα του Δάσους
Home by Nature
3,00 €
Κέικ Βανίλια Σοκολάτα 90 g
Red Almond
2,50 €
Κέικ Καραμέλα 90 g
Red Almond
2,50 €
Κέικ Mini Brownies 90 g
Red Almond
2,50 €
Cookies Red Velvet με Κρέμα Φιστικιού
Home by nature
3,00 €
Μελοκρίτσινα 90 g
2,10 €
Donut με Γέμιση Κρέμα Βανίλια
2,50 €
Amita Φυσικός Χυμός Motion 0.33 l
2,00 €
Amita Φρουτοποτό Βύσσινο 0.25 l
1,90 €
ΟΛΥΜΠΟΣ Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι 0.25 l
2,50 €
ΟΛΥΜΠΟΣ Φυσικός Χυμός 9 Φρούτα 0.25 l
2,50 €
ΟΛΥΜΠΟΣ Φυσικός Χυμός Μήλο Πορτοκάλι Καρότο 0.25 l
2,50 €
ICED TEA
ΟΛΥΜΠΟΣ Iced Tea Λεμόνι Zero Sugar 0.5 l
3,00 €
ΟΛΥΜΠΟΣ Iced Tea Ροδάκινο Zero Sugar 0.5 l
3,00 €
Lipton Ice Tea Λεμόνι 0.33 l
2,00 €
Lipton Ice Tea Ροδάκινο 0.33 l
2,00 €
ENERGY DRINKS
Hell Energy Classic 0.25 l
Γεύση tutti –frutti, καφεϊνούχο , εμπλουτισμένο με βιταμίνες, ανθρακούχο ποτό, χωρίς αλκοόλ. Παστεριωμένο.
1,50 €(250 ml, 6,00 €/l)

Hell Energy Drink 0.5 l
2,50 €

Monster Energy Green 0.5 l
Αρπάξτε ένα κουτάκι και χαθείτε στη γεύση του πιο άγριου ενεργειακού ποτού στον πλανήτη, του Monster Energy. Κατεβήκαμε στο εργαστήριο και δημιουργήσαμε διπλάσια δόση από το εκρηκτικό μας ενεργειακό ποτό.Μιλάμε για τη διπλάσια ποσότητα ενέργειας α π᾽ ότι ένα Monster Energy 250ml. Tο Monster είναι γροθιά ενέργειας, αλλά με μια απολαυστική γεύση που θέλεις να το πιεις με τη μια.
2,50 €(500 ml, 5,00 €/l)
Red Bull 0.25 l
ΤΟ RED BULL ΔΙΝΕΙ ΦΤΕΡΑ Είτε πρόκειται για πάρτυ, συναντήσεις με φίλους, gaming, διάβασμα ή δουλειά, το Red Bull Energy Drink είναι η ιδανική επιλογή για αυτές τις στιγμές και πολλές άλλες. Η ειδική φόρμουλα του Red Bull Energy Drink περιέχει συστατικά υψηλής ποιότητας: Καφεΐνη, Ταυρίνη, Βιταμίνες Ομάδας Β, Σάκχαρα, Αλπικό Νερό. Τα κουτάκια Red Bull είναι κατασκευασμένα από 100% ανακυκλώσιμο αλουμίνιο. Αναζωογονεί σώμα και πνεύμα.®
2,40 €(250 ml, 9,60 €/l)

Red Bull 0.335 l
2,60 €

Monster Monarch 0.5 l
2,50 €
Monster Juiced Mango Loco 0.5 l
2,50 €
Coca-Cola 0.33 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
1,60 €(330 ml, 4,85 €/l)

Coca-Cola Zero 0.33 l
1,60 €

Fanta Κόκκινη 0.33 l
1,60 €

Fanta Μπλε 0.33 l
1,60 €

Λουξ Λεμονάδα 0.33 l
1,50 €

Λουξ Πορτοκαλάδα 0.33 l
1,50 €

Λουξ Πορτοκαλάδα Χωρίς Ανθρακικό 0.33 l
1,50 €

Λουξ Βυσσινάδα 0.33 l
1,50 €

Schweppes Soda Water 0.33 l
Το πρώτο ανθρακούχο αναψυκτικό στον κόσμο, διατηρεί μέχρι και σήμερα την αυθεντική συνταγή του Jacob Schweppes από το 1783.
1,50 €(330 ml, 4,55 €/l)

Νερό 0.5 l
0,50 €

Νερό 1.5 L
1,00 €

Άλφα 0.33 l
2,00 €(5%vol)

Fix 0.33 l
2,00 €(5%vol)

Kaiser 0.5 l
2,70 €(5%vol)

Άλφα Μπύρα Lager Κουτί, 500 ml
Δροσερή, ελαφριά, ξεδιψαστική, πίνεται εύκολα και διαθέτει πλούσιο αφρό. Έχει απαλό άρωμα βύνης και μαγιάς. Η ΑΛΦΑ είναι μία από τις παλαιότερες μάρκες μπύρας στην Ελλάδα. Κυκλοφόρησε το 1961 και υπήρξε η πρώτη μπύρα ευρείας κυκλοφορίας που είχε ελληνικό όνομα
2,50 €(500 ml, 5%vol, 5,00 €/l)

Fix 0.5 l
Η ελληνική lager μπύρα με την πιο μακρόχρονη ιστορία και την πλουσιότερη κληρονομιά, από το 1864, άρρηκτα συνδεδεμένη με σταθερές διαχρονικές αξίες και αναγνωρισμένη διεθνώς με 38 χρυσά μετάλλια και βραβεία. Η FIX Hellas συνδυάζει την υψηλή ποιότητα και αξιοπιστία ενός ιστορικού brand, αποτελώντας μία από τις πρώτες επιλογές των καταναλωτών, όχι μόνο στην Ελλάδα αλλά και σε πολλές χώρες του εξωτερικού, στις οποίες εξάγεται.
2,50 €(500 ml, 5%vol, 5,00 €/l)

Corona 0.33 l
3,50 €(5%vol)

Amstel 0.33 l
2,00 €
Amstel Κουτί 0.50 l
2,50 €