Δημοφιλή
Γύρος Χοιρινός σε Πίτα
Με τα υλικά της επιλογής σου
4,70 €
Σκεπαστή Γύρος Χοιρινός
Με γύρο χοιρινό, τυρί, ντομάτα και σως cocktail. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
10,50 €
Σκεπαστή Special Γύρος Χοιρινός
Με γύρο χοιρινό, τυρί, ντομάτα και σως cocktail. Συνοδεύεται από πατάτες special
12,50 €
Πατάτες Τηγανητές Special με Γύρο
10,00 €
Καρχαρίας Γύρος Χοιρινός
Με τα υλικά της επιλογής σου
6,50 €
Πατάτες Τηγανητές Special
Με μπέικον mix τυριών και ροζ sauce
7,60 €
Πατάτες Τηγανητές
5,20 €

Μπιφτέκι Χοιρινό σε Πίτα
Με τα υλικά της επιλογής σου
4,70 €
Σαλάτα Ντόναλτ
Με κοτόπουλο, ντομάτα, αγγούρι, καλαμπόκι, μαρούλι, παξιμάδι και σως cocktail
8,50 €
Χοιρινή Ποικιλία
Με 1 μερίδα Πατάτες Τηγανητές, 2 λουκάνικα, χοιρινό μπιφτέκι, ζαμπόν, μπέικον, ντομάτα, κρεμμύδι, γιαούρτι και 1 πίτα
14,00 €
Καλαμάκι Χοιρινό σε Πίτα
Με τα υλικά της επιλογής σου
4,70 €
Γύρο Χοιρινός Μερίδα
Συνοδεύεται από ντομάτα, κρεμμύδι, γιαούρτι και πίτα
12,00 €
Πατάτες Τηγανητές Special με Γύρο
10,00 €
Πατάτες Τηγανητές Special
Με μπέικον mix τυριών και ροζ sauce
7,60 €
Πατάτες Τηγανητές
5,20 €

Πατάτες Τηγανητές με Τυρί
5,70 €

Πατάτες Τηγανητές με Σως
5,70 €

Πατάτες Τηγανητές με Τυρί και Σως
6,20 €

Φέτα Λαδορίγανη
Μερίδα
2,50 €

Ψωμάκι
Μερίδα
0,50 €

Κλασική Πίτα
0,50 €

Πίτα Σικάλεως
0,50 €

Σαλάτα Ντόναλτ
Με κοτόπουλο, ντομάτα, αγγούρι, καλαμπόκι, μαρούλι, παξιμάδι και σως cocktail
8,50 €
Χωριάτικη Σαλάτα
Με φέτα, ντομάτα, αγγούρι, κρεμμύδι, ελιές και παξιμάδι
8,50 €
Ντάκος Μεγάλος
7,00 €
Σαλάτα Μαρούλι
4,50 €

Σαλάτα Ντομάτα και Αγγούρι
5,00 €

Σαλάτα του Σεφ
Με τυρί, ζαμπόν, ντομάτα, αγγούρι, καλαμπόκι, μαρούλι, παξιμάδι και σως cocktail
8,50 €

Τονοσαλάτα
Με τόνο, ντομάτα, αγγούρι, καλαμπόκι, μαρούλι, παξιμάδι και σως cocktail
8,50 €

Τζατζίκι
2,50 €

Τυροκαυτερή
3,00 €

Σως Cocktail
2,50 €

Σως Κίτρινη
2,50 €

Σως BBQ
3,00 €

Καλαμάκι Χοιρινό
Συνοδεύεται από ψημένο ψωμί και πατάτες τηγανητές
2,50 €

Χοιρινό Μπιφτέκι
2,50 €

Μπιφτέκι Κοτόπουλο
2,50 €

Λουκάνικο Χωριάτικο
1,40 €

Λουκάνικο Ευρωπαϊκό
1,40 €

Γύρο Χοιρινός Μερίδα
Συνοδεύεται από ντομάτα, κρεμμύδι, γιαούρτι και πίτα
12,00 €
Καλαμάκια Χοιρινά Μερίδα
4 Τεμάχια. Συνοδεύονται από ντομάτα, κρεμμύδι, γιαούρτι και ψωμί
12,00 €
Χοιρινά Μπιφτέκια Μερίδα
3 Τεμάχια. Συνοδεύονται από ντομάτα, κρεμμύδι, γιαούρτι και πίτα
12,50 €
Μπιφτέκια Κοτόπουλο Μερίδα
4 Τεμάχια. Συνοδεύονται από ντομάτα, κρεμμύδι, γιαούρτι και πίτα
12,50 €
Λουκάνικα Ανάμεικτα Μερίδα
6 Τεμάχια. Συνοδεύονται από ντομάτα, κρεμμύδι, γιαούρτι και πίτα
11,00 €

Πατατόγυρος Χοιρινός Μερίδα
Συνοδεύεται από ντομάτα, κρεμμύδι, γιαούρτι και πίτα
16,00 €

Κεμπάπ Θαλασσινών
4 Τεμάχια. Με πατάτες και μαγιονέζα νηστίσιμη
14,00 €
Μπριζόλα Σταβλισια χοιρινή
Συνοδεύονται από πατάτες τηγανιτές
17,00 €
Μερίδα Πανσετακια
4τεμάχια.Συνοδεύονται από πατάτες τηγανιτές
11,50 €
Σκεπαστή Γύρος Χοιρινός
Με γύρο χοιρινό, τυρί, ντομάτα και σως cocktail. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
10,50 €
Σκεπαστή Special Γύρος Χοιρινός
Με γύρο χοιρινό, τυρί, ντομάτα και σως cocktail. Συνοδεύεται από πατάτες special
12,50 €
Γύρος Χοιρινός σε Πίτα
Με τα υλικά της επιλογής σου
4,70 €
Μπιφτέκι Χοιρινό σε Πίτα
Με τα υλικά της επιλογής σου
4,70 €
Μπιφτέκι Κοτόπουλο σε Πίτα
Με τα υλικά της επιλογής σου
4,70 €
Καλαμάκι Χοιρινό σε Πίτα
Με τα υλικά της επιλογής σου
4,70 €
Λουκάνικο σε Πίτα
Με τα υλικά της επιλογής σου
4,70 €

Γύρος Χοιρινός σε Ανοιχτή Πίτα
Με τα υλικά της επιλογής σου
7,40 €

Γύρος Κοτόπουλο σε Ανοιχτή Πίτα
Με τα υλικά της επιλογής σου
7,40 €

Καρχαρίας Γύρος Χοιρινός
Με τα υλικά της επιλογής σου
6,50 €
Hot Dog
Με ευρωπαϊκό λουκάνικο, πατάτες τηγανητές, μαρούλι, κέτσαπ και μουστάρδα
5,50 €

Σάντουιτς
Με ζαμπόν, τυρί, ντομάτα και μαγιονέζα
4,00 €

Καρχαρίας Μπιφτέκι Χοιρινό
Με τα υλικά της επιλογής σου
6,50 €

Καρχαρίας Μπιφτέκι Κοτόπουλο
Με τα υλικά της επιλογής σου
6,50 €
Καρχαρίας Λουκάνικο
Με τα υλικά της επιλογής σου
6,50 €
BURGERS
Cheeseburger
7,50 €
Chicken Burger
7,50 €
Donald Burger
12,00 €
Donald Chicken Burger
12,00 €
Χοιρινή Ποικιλία
Με 1 μερίδα Πατάτες Τηγανητές, 2 λουκάνικα, χοιρινό μπιφτέκι, ζαμπόν, μπέικον, ντομάτα, κρεμμύδι, γιαούρτι και 1 πίτα
14,00 €
Ποικιλία Ντόναλτ Χοιρινό
Με 1 μερίδα Πατάτες Τηγανητές Special, 2 λουκάνικα, χοιρινό μπιφτέκι, ζαμπόν, μπέικον, ντομάτα, κρεμμύδι, γιαούρτι και 1 πίτα
19,00 €

Ροδέλες Κρεμμυδιών Μερίδα
8 Τεμάχια. Συνοδεύονται από dip σως
6,00 €
Μπιφτέκι Λαχανικών Μερίδα
Συνοδεύεται από ντομάτα, κρεμμύδι, γιαούρτι και πίτα
10,50 €

Μπιφτέκι Λαχανικών σε Πίτα
Με τα υλικά της επιλογής σου
4,70 €
Ροδέλες Καλαμαριών σε Πίτα
Με τα υλικά της επιλογής σου
4,70 €

Ροδέλες Κρεμμυδιών σε Πίτα
Με τα υλικά της επιλογής σου
4,70 €

Νηστίσιμο Box
Με πατάτες τηγανητές, 8 nuggets γαρίδας και μαγιονέζα νηστίσιμη
9,20 €
Pepsi 0.33 l
Η Pepsi είναι το αναψυκτικό που σε κάνει να ξεχωρίζεις, να σπας το κατεστημένο και να τολμάς το παραπάνω στην ζωή σου Key Words: Αναψυκτικό, Αναψυκτικο, Αναψ, Αναψυκτ, Αναψυκτι, Αναψυκτικ, Ανα, Αναψυ, Αναψυκ, Κολα, Αναψυκτικά, Αναψυκτικα, Πεπσι
2,50 €(330 ml, 7,58 €/l)

Pepsi Max 0.33 l
2,50 €

Pepsi Lime 0.33 l
Αεριούχο αναψυκτικό με άρωμα Cola και μοσχολέμονου, με γλυκαντικά. Χωρίς ζάχαρη Key Words: Αναψυκτικό, Αναψυκτικο, Αναψ, Αναψυκτ, Αναψυκτι, Αναψυκτικ, Ανα, Αναψυ, Αναψυκ, Κολα, Αναψυκτικά, Αναψυκτικα, Πεπσι, Λάιμ, Λαιμ
2,50 €(330 ml, 7,58 €/l)

Pepsi Twist 0.33 l
2,50 €

Ηβη Πορτοκαλάδα Κόκκινη 0.33 l
2,50 €

Ηβη Πορτοκαλάδα Μπλε 0.33 l
2,50 €

Ηβη Λεμόνι 0.33 l
2,50 €

7up 0.33 l
2,50 €

Tuborg Σόδα 0.33 l
2,00 €

Pepsi 0.5 l
3,50 €

Pepsi Max 0.5 l
Μέσα στην Pepsi Max κρύβεται η maximum γεύση. Διάλεξε την αγαπημένη σου ανάμεσα στα διαφορετικά μεγέθη. key words: ΑΝΑΨΥΧΤΙΚΟ, ΑΝΑΨΥΧΤΙΚΑ, PEPSI MAX, PEPSI, PEPSI COLA, COLA, ΚΟΛΑ, ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΟ, ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ,
3,50 €(1 τμχ, 3,50 €/τμχ.)

Pepsi 1.5 l
4,50 €

Pepsi Max 1.5 l
4,50 €

Γεράνι Γκαζόζα 1.5 l
3,20 €

Εμφιαλωμένο Νερό 0.75 l
0,70 €

Ανθρακούχο Νερό
1,80 €
Άλφα 0.33 l
2,60 €(5%vol)

Άλφα 0.5 l
4,50 €(5%vol)

Mamos 0.5 l
Η ΜΑΜΟΣ είναι μια ελληνική μπίρα υψηλής ποιότητας, τύπου Pilsner, και παράγεται από εκλεκτές πρώτες ύλες με αναλλοίωτη την αυθεντική συνταγή του πρώτου Έλληνα διπλωματούχου ζυθοποιού, Πέτρου Μάμου, από το 1876. Χαρακτηρίζεται από τη μεστή γεύση της, τον πλούσιο αφρό της καθώς και το ιδιαίτερο άρωμα λυκίσκου. Περιεκτικότητα σε αλκοόλ: 5%
4,50 €(500 ml, 9,00 €/l)
Άλφα Άνευ 0.33 l
2,60 €
Amstel 0.33 l
2,60 €(330 ml, 5%vol, 7,88 €/l)
Heineken 0.5 l
Ανοιχτόχρωμη ξανθιά Lager. Είναι η μπίρα με την πιο διεθνή παρουσία, καθώς διατίθεται σε περισσότερες από 200 χώρες στον κόσμο. Η μοναδικότητά της οφείλεται στη μέθοδο καλλιέργειας μιας ειδικής μαγιάς που την κάνει ξεχωριστή σε άρωμα και γεύση. Γεύση/άρωμα: Έχει γεμάτη γεύση και διακριτικό άρωμα λυκίσκου και βύνης. Εμφάνιση: Ξανθό χρώμα Key Words: Μπύρες, Μπυρες, Μπύρα, Μπυρα, Μπιρα, Μπίρα, Μπυρ, Μπυ, Μπιρ, Μπι, Beer, Bee, Be, Ποτό, Ποτο, Ποτά, Ποτα, Ποτ, Πο, Alcohol, Alcoho, Alcoh, Alco, Heineken, Heineke, Heinek, Heine, Hein, Χάινεκεν, Χαινεκεν, Χαινεκ, Χαιν, Χαι, Lager, Lage, Lag, Lager, Λάγκερ, Λαγκερ, Λαγκε, Λαγκ
4,80 €(1 τμχ, 5%vol, 4,80 €/τμχ.)
Amstel Radler 0.5 l
4,80 €(5%vol)
Λευκό Κρασί 1l
10,00 €(12%vol)

Κόκκινο Κρασί 1l
10,00 €(12%vol)

Ρετσίνα Χανίων 0.5 l
5,00 €(12%vol)
