Δημοφιλή
1 Καφές + 1 Tορτίγια Κοτομπουκιές Special
7,00 €
2 Καφέδες + 1 Καφές της Επιλογής σου Δώρο
7,50 €
Τορτίγια Κοτομπουκιές
Με κοτομπουκιές, τυρί, πατατάκια και σως.
4,50 €

Cinnamon Roll Bueno
3,90 €
1 Μπαγκέτα Γαλοπούλα + 1 Καφές
6,00 €
Panthers Sandwich
Με κοτομπουκιές τυρί, ντομάτα, μπέικον, αυγό, πατατάκια, σως ροζ
5,00 €

Pancakes Merenda
3 Τεμάχια. 70g. Με merenda και μπισκότο
6,00 €

1 Sandwich με 5 Υλικά
1 sandwich με 5 υλικά. Επίλεξε τα υλικά που επιθυμείς
5,85 €
Μπαγκέτα Κοτομπουκιές Special
Με κοτομπουκιές, τυρί, αυγό, πατατάκια, μπέικον και ροζ σως.
4,00 €

Sandwitch Koτόπουλο
Με κοτόπουλο, τυρί, πατατάκια, και μαγιονέζα
4,50 €
Γιαούρτι Panthers
Με φυστικοβούτυρο, φράουλα, κομμάτια λευκής σοκολάτας, granola, μέλι
6,00 €

Σαλάτα Caesar's
Με κοτόπουλο , μαρούλι, μπέικον, κρουτόν, καλαμπόκι, τριμμένη παρμεζάνα, σως caesars
7,90 €

OFFERS
1 Sandwich με 5 Υλικά
1 sandwich με 5 υλικά. Επίλεξε τα υλικά που επιθυμείς
5,85 €
1 Μπαγκέτα Γαλοπούλα + 1 Καφές
6,00 €
1 Καφές + 1 Tορτίγια Κοτομπουκιές Special
7,00 €
2 Καφέδες + 1 Καφές της Επιλογής σου Δώρο
7,50 €
1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Νερό 0.5 l
2,80 €
1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Κουλούρι Θεσσαλονίκης
3,00 €

Κρουασάν + Καφές της επιλογής σου
4,50 €
1 Καφές + 1 Bagel της Επιλογής σου
5,00 €

1 Καφές + 1 Tορτίγια της Επιλογής σου
5,50 €

1 Καφές + 1 Μπαγκέτα της Επιλογής σου
5,50 €

1 Καφές + 1 Brioche Αλμυρό της Επιλογής σου
6,50 €

1 Καφές + 1 Σάντουτιτς Γίγας της Επιλογής σου
6,00 €

1 Καφές + 1 Club Sandwich της Επιλογής σου
6,50 €

1 Καφές της Επιλογής σου + 1 Γλυκό Pancake της Επιλογής σου
7,00 €

1 Καφές της Επιλογής σου + Pancakes Αλμυρά
8,00 €

NEW ENTRIES
Mperdeway Cocktail
Η Αλατισμένη καραμέλα παντρεύεται με τις εξωτικές νότες του μάνγκο σε ένα μοναδικό signature cocktail με Ρούμι.
6,00 €
Mojito
Μαύρη ζάχαρη, φρέσκος δυόσμος, lime και ρούμι.
6,00 €
Paloma
Salty διάθεση, Tequila έκρηξη από εσπεριδοειδή με grapefruit soda, αλάτι και lime.
6,00 €
Panthers Signature
Ένα παιχνιδιάρικο, φρουτώδες cocktail που ξυπνά τις πιο γλυκές παιδικές αναμνήσεις! Η νοσταλγική γεύση της τσιχλόφουσκας συναντά τη ζουμερή φράουλα, το δροσερό μήλο και τη βότκα, δημιουργώντας έναν απολαυστικό συνδυασμό.
6,00 €
Cinnamon Roll Bueno
3,90 €
Cinnamon Roll Lotus
3,90 €
Blueberry Choco Granola Bowl
Ζουμερά blueberries, γκρανόλα, νότες μαύρης σοκολάτας και μέλι
5,90 €
Green Apple Basil Smash
Τζιν με νότες πράσινου μήλου, φρέσκο βασιλικό και δροσερή, αρωματική επίγευση.
6,00 €
Brookie Ice Cream Sandwich
Δύο λαχταριστά brookies αγκαλιάζουν κρεμώδες παγωτό βανίλια, δημιουργώντας το απόλυτο dessert sandwich.
10,00 €
PANCAKES
Pancakes Αλμυρά
3 Τεμάχια. 70g. Με τυρί, μπέικον, γαλοπούλα, αυγό τηγανητό, ντομάτα, μαρούλι και μαγιονέζα
7,00 €
Pancakes Bueno
3 Τεμάχια. 70g. Με bueno και μπισκότο
6,00 €
Pancakes Merenda
3 Τεμάχια. 70g. Με merenda και μπισκότο
6,00 €

Pancakes Φυστικοβούτυρο
3 Τεμάχια. 70g. Με φυστικοβούτυρο, μπανάνα, μέλι, κανέλα
6,00 €

Espresso
2,00 €

Espresso Americano
2,50 €

Espresso Lungo
2,50 €

Espresso Machiatto
2,50 €

Freddo Espresso
2,50 €

Freddo Espresso Τετραπλός
3,50 €

Freddo Cappuccino
2,50 €

Freddo Cappuccino Τετραπλός
3,50 €

Cappuccino
2,40 €

Cappuccino Τετραπλός
3,50 €

Cappuccino Latte
2,50 €

Iced Latte
2,50 €

Nes Cafe
2,00 €

Γαλλικός
2,50 €

Ελληνικός
2,40 €

Frappe
2,00 €

Σοκολάτα Bueno, Μπισκότο
2,50 €

Σοκολάτα Κλασική
2,00 €

Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι
3,00 €

Τσάι Ζεστό Μαύρο English Breakfast
Μαύρο τσάι Assam, μαύρο τσάι Ceyton
2,50 €

Τσάι Ζεστό Πράσινο Matcha Mix
Τσάι mate, τσουκνίδα, πράσινο τσάι, λεμονόχορτο, τσάι matcha
2,50 €

Τσάι Ζεστό Βοτάνων 9η Συμφωνία
Μάραθος, χαμομήλι, τσουκνίδα, μήλο, ginger, γαρύφαλλο, πορτοκάλι, κανέλα
2,50 €

Τσάι Ζεστό Χαμομήλι White Life
2,50 €

ΓΛΥΚΑ BRIOCHE
Brioche Merenda, Μπισκότο
4,00 €

Brioche Bueno - Μπισκότο
4,00 €

Brioche Merenda - Bueno
4,00 €

Brioche Merenda , Bueno, Μπισκότο
4,50 €

Brioche Φυστικοβούτυρο,Μπανάνα, Μέλι, Κομμάτια Μαύρης Σοκολάτας
4,50 €
ΑΛΜΥΡΑ BRIOCHE
Brioche Κοτομπουκιά, Τυρί, Ντομάτα, Ροζ Σως
4,50 €
Brioche Κοτόπουλο, Τυρί, Ντομάτα, Μαγιονέζα
4,50 €
Brioche Μπέικον, Τυρί, Αυγό, Πατατάκια, Ροζ Σως
4,50 €

ΚΡΟΥΑΣΑΝ-ΚΟΥΛΟΥΡΙ ΑΛΜΥΡΟ
Κρουασάν Κοτομπουκιές
Με κοτομπουκιές, τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μαγιονέζα
4,50 €

Κουλούρι Θεσσαλονίκης
1,00 €

Κρουασάν Caesars
Με κοτόπουλο ή κοτομπουκιές, παρμεζάνα τριμμένη, ντομάτα, καλαμπόκι, μαρούλι, σως caesar
4,50 €

Κρουασάν Γαλοπούλα
Με γαλοπούλα, τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μαγιονέζα
3,50 €

Κρουασάν Κοτόπουλο
Με κοτόπουλο, τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μαγιονέζα
4,50 €

ΚΡΟΥΑΣΑΝ-ΚΟΥΛΟΥΡΙ ΓΛΥΚΟ
Κρουασάν Βουτύρου με Bueno
3,00 €

Κρουασάν Βουτύρου με Μερέντα
3,00 €

Κρουασάν Βουτύρου με Μερέντα και Bueno
3,50 €

Κρουασάν με Φυστικοβούτυρο, Μέλι, Μπανάνα, Κομματάκια Μαύρης Σοκολάτας
4,50 €

Κρουασάν Μπουκίτσες με Σοκολάτα - Μπισκότο
5,00 €
SANDWICHES
Panthers Sandwich
Με κοτομπουκιές τυρί, ντομάτα, μπέικον, αυγό, πατατάκια, σως ροζ
5,00 €

Panini Caesars 130g
4,50 €

Panini Κοτομπουκιές
Με κοτομπουκιές, τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μαγιονέζα
4,50 €

Panini Κοτόπουλο 130g
Με κοτόπουλο, τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μαγιονέζα
4,50 €

Panini Κοτόπουλο και Μέλι Μουστάρδα
Με κοτόπουλο, τυρί, καλαμπόκι, αυγό και σως μέλι, μουστάρδα
4,50 €

Panini Ομελέτα 130g
Με ομελέτα, μπέικον, ντομάτα, ροζ σως
4,50 €

Panini Γαλοπούλα 130g
Με γαλοπούλα, τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μαγιονέζα
4,00 €

Panini Κοτομπουκιές Special
Με κοτομπουκιές, τυρί, αυγό, πατατάκια, μπέικον και ροζ σως.
4,50 €

Panini Κοτόπουλο και Philadelphia
Με κοτόπουλο, τυρί philadelphia, καλαμπόκι και πατατάκια.
4,50 €

Panini Μπιφτέκι
Με μπιφτέκι, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι και ροζ σως.
4,50 €

Sandwitch Koτόπουλο
Με κοτόπουλο, τυρί, πατατάκια, και μαγιονέζα
4,50 €
Τοστ Γαλοπούλα - Τυρί
2,50 €

Μπαγκέτα Γαλοπούλα
Με γαλοπούλα, τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μαγιονέζα
3,50 €

Μπαγκέτα Caesars
Με κοτόπουλο ή κοτομπουκιές, παρμεζάνα τριμμένη, ντομάτα, καλαμπόκι, μαρούλι, σως caesar
4,00 €

Μπαγκέτα Κοτομπουκιές
Με κοτομπουκιές, τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μαγιονέζα
4,00 €

Μπαγκέτα Κοτόπουλο
Με κοτόπουλο, τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μαγιονέζα
4,00 €

Μπαγκέτα Κοτόπουλο και Μέλι - Μουστάρδα
Με κοτόπουλο, τυρί, καλαμπόκι, αυγό και σως μέλι - μουστάρδα.
4,00 €

Μπαγκέτα Ομελέτα
Με ομελέτα, μπέικον, ντομάτα, ροζ σως
4,00 €

Μπαγκέτα Κοτομπουκιές Special
Με κοτομπουκιές, τυρί, αυγό, πατατάκια, μπέικον και ροζ σως.
4,00 €

Μπαγκέτα Κοτόπουλο και Philadelphia
Με κοτόπουλο, τυρί philadelphia, καλαμπόκι και πατατάκια.
4,00 €

Μπαγκέτα Μπιφτέκι
Με μπιφτέκι, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι και ροζ σως.
4,00 €

Τορτίγια Κοτομπουκιές
Με κοτομπουκιές, τυρί, πατατάκια και σως.
4,50 €

Τορτίγια Κοτόπουλο και Philadelphia
Με κοτόπουλο, τυρί philadelphia, καλαμπόκι και πατατάκια.
4,90 €

Τορτίγια Caesars 30cm
Με κοτόπουλο ή κοτομπουκιές, παρμεζάνα τριμμένη, ντομάτα, καλαμπόκι, μαρούλι, σως caesar
4,50 €

Τορτίγια Κοτομπουκιές 30cm
Με κοτομπουκιές, τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μαγιονέζα
4,50 €

Τορτίγια Κοτόπουλο
Με κοτόπουλο, τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μαγιονέζα
4,50 €

Τορτίγια Μπιφτέκι
Με μπιφτέκι, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι και ροζ σως.
4,50 €

Τορτίγια Γαλοπούλα
Με γαλοπούλα, τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μαγιονέζα
4,00 €

Τορτίγια Κοτόπουλο με Μέλι - Μουστάρδα
Τορτίγια κλασσική με κοτόπουλο, τυρί, καλαμπόκι, αυγό και σως μέλι - μουστάρδα.
4,50 €

Τορτίγια Κοτομπουκιές Supreme
Με κοτομπουκιές, τυρί, πατατάκια και μαγιονέζα
4,50 €

MY SANDWICH
Φτιάξε το Δικό σου Sandwich
Δημιούργησε το δικό σου sandwich με τα αγαπημένα σου υλικά
1,00 €

BAGEL
Bagel με Philadelphia, Ομελέτα, Μπέικον
4,50 €

Bagel με Philadelphia, Γαλοπούλα
3,00 €

Bagel με Γαλοπούλα, Τυρί, Ντομάτα, Μαρούλι, Μαγιονέζα
4,50 €

Bagel με Τονοσαλάτα, Αγγούρι, Ντομάτα, Μαρούλι
5,00 €

Crunchy 30% High Protein Bar Chocolate Dark 40g
2,20 €

Crunchy 30% High Protein Bar Chocolate Milk 40g
2,20 €

Healthy Homemade Bar Κόκκινη με Φυστικοβούτυρο
Με φυστικοβούτυρο, μέλι, βρώμη, δημητριακά, αμύγδαλο, καρύδι, cranberry, λευκή κουβερτούρα
2,20 €

Healthy Homemade Bar Μαύρη με Πρωτεΐνη
Με φυστικοβούτυρο, χουρμάδες, μέλι, βρώμη, αμύγδαλο, πρωτεΐνη ορου γάλακτους, εσπρέσσο
2,20 €

Healthy Homemade Bar Μπλε με Φυστικοβούτυρο
Με φυστικοβούτυρο, βιολογικό κακάο, μέλι, βρώμη, αμύγδαλο, φουντούκι, πορτοκάλι
2,20 €

Healthy Homemade Bar Πράσινη με Ταχίνι
Με ταχίνι, μέλι, βρώμη, δημητριακά, αμύγδαλο, καρύδι, cranberry
2,50 €

ΓΙΑΟΥΡΤΙ - ΕΠΙΔΟΡΠΙΑ
Γιαούρτι με Φυστικοβούτυρο, Κομμάτια Μαύρης Σοκολάτα, Μέλι, Μπανάνα, Καρύδια
6,00 €

Γιαούρτι με Μέλι , Cranberries , Μπανάνα και Βρώμη
6,00 €

Γιαούρτι Panthers
Με φυστικοβούτυρο, φράουλα, κομμάτια λευκής σοκολάτας, granola, μέλι
6,00 €

Σαλάτα Caesar's
Με κοτόπουλο , μαρούλι, μπέικον, κρουτόν, καλαμπόκι, τριμμένη παρμεζάνα, σως caesars
7,90 €

CLUB SANDWICHES
Classic Club Σάντουιτς
Με γαλοπούλα, τυρί, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι και μαγιονέζα. Συνοδεύεται με πατατάκια
5,50 €

Chicken Club Σάντουιτς
Με κοτόπουλο ή κοτομπουκιές, τυρί, ντομάτα, μαρούλι και μαγιονέζα. Συνοδεύεται με πατατάκια ή πατάτες φούρνου ή σαλάτα
6,00 €

XXL Club Σάντουιτς
6,70 €

Club Κοτομπουκιές
Με ψωμί brioche τετραπλό, τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μπέικον και ροζ σως.
7,50 €

Club Panthers
Με ψωμί brioche τετραπλό, κοτόπουλο, μπέικον, κοτομπουκιά, τυρί, ντομάτα, ροζ σως και μαγιονέζα.
8,00 €

Club Κοτόπουλο
Με ψωμί brioche τετραπλό, τυρί, ντομάτα, μαρούλι, μπέικον και μαγιονέζα
7,50 €

Κοτομπουκιές Μερίδα
Συνοδεύεται με πατάτες και σως επιλογής
6,00 €

XYMOI
Αμίτα Motion 0.33 l
Η Amita Motion, είναι ο πρώτος 100% φυσικός χυμός με 9 φρούτα και 7 βιταμίνες, που έχει ξεχωρίσει στην ελληνική αγορά. Έχει καταφέρει να γίνει ο αγαπημένος χυμός των νέων και όχι μόνο, με την άρρηκτη ταύτισή του τόσο με τη φυσική ενέργεια και τη διατροφική αξία όσο και με την έκφραση της Θετικής Ενέργειας που ο καθένας κρύβει μέσα του και μοιράζεται με τους γύρω του. Ένα ποτήρι Amita Motion 200ml καλύπτει το 40% της Συνιστώμενης Ημερήσιας Παροχής στις βιταμίνες, που περιέχει ο χυμός (Βιταμίνη C, βιταμίνη B6, Βιταμίνη Β12, Βιοτίνη, Βιταμίνη Ε, Νιασίνη, Φoλικό οξύ). Πλέον κυκλοφορεί και με μη αποσπώμενο καπάκι συμβάλλοντας στον περιορισμό των απορριμμάτων με την ανακύκλωση ολόκληρης της συσκευασίας.
1,80 €(330 ml, 5,45 €/l)
Coca-Cola 330ml
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
1,50 €(330 ml, 4,55 €/l)
Coca-Cola Zero 330 ml
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
1,50 €(330 ml, 4,55 €/l)
Fanta Πορτοκαλάδα 330 ml
Εκρηκτική γεύση πορτοκαλιού, γεμάτη φρεσκάδα και χαρά! Δροσιά και απόλαυση σε κάθε γουλιά!
1,50 €(1 τμχ, 1,50 €/τμχ.)
Fanta Πορτοκαλάδα Μπλε 330ml
Fanta Πορτοκαλάδα Μπλε: ένα γευστικό μη ανθρακούχο αναψυκτικό από χυμό φρούτων. Ιδανικό για σνακ και σχεδιασμένο για να δώσει χρώμα στη ζωή σου
1,50 €(330 ml, 4,55 €/l)
Sprite 330ml
Ζωντάνεψε τον αληθινό σου εαυτό με τη Sprite: ένα δροσιστικό αναψυκτικό με κρυστάλλινη γεύση λεμόνι και λάιμ για όσους ζουν έντονα. 100% φυσικά αρώματα.
1,50 €(330 ml, 4,55 €/l)
Fuze Tea Λεμόνι και Λουίζα 0.33 l
1,50 €

Fuze Tea Ροδάκινο και Ιβίσκος 0.33 l
1,50 €

Redbull Energy Drink, 250 ml
ΤΟ RED BULL ΔΙΝΕΙ ΦΤΕΡΑ Είτε πρόκειται για πάρτυ, συναντήσεις με φίλους, gaming, διάβασμα ή δουλειά, το Red Bull Energy Drink είναι η ιδανική επιλογή για αυτές τις στιγμές και πολλές άλλες. Η ειδική φόρμουλα του Red Bull Energy Drink περιέχει συστατικά υψηλής ποιότητας: Καφεΐνη, Ταυρίνη, Βιταμίνες Ομάδας Β, Σάκχαρα, Αλπικό Νερό. Τα κουτάκια Red Bull είναι κατασκευασμένα από 100% ανακυκλώσιμο αλουμίνιο. Αναζωογονεί σώμα και πνεύμα.®
2,30 €(250 ml, 9,20 €/l)
Monster Energy Drink Green Κουτί, 500 ml
Αρπάξτε ένα κουτάκι και χαθείτε στη γεύση του πιο άγριου ενεργειακού ποτού στον πλανήτη, του Monster Energy. Κατεβήκαμε στο εργαστήριο και δημιουργήσαμε διπλάσια δόση από το εκρηκτικό μας ενεργειακό ποτό.Μιλάμε για τη διπλάσια ποσότητα ενέργειας α π᾽ ότι ένα Monster Energy 250ml. Tο Monster είναι γροθιά ενέργειας, αλλά με μια απολαυστική γεύση που θέλεις να το πιεις με τη μια.
2,50 €(500 ml, 5,00 €/l)
Monster Energy Drink Ultra Zero Κουτί, 500 ml
Κάποιοι άνθρωποι δεν ικανοποιούνται με τίποτα. Μόλις πάρουν αυτό που νόμιζαν οτι ήθελαν, θέλουν πάντα περισσότερα. Οι οδηγοί των ομάδων μας και τα Monster Girls δε διαφέρουν - μας το έλεγαν με υπονοούμενα τώρα τελευταία. Μας ζητούσαν ένα νέο ποτό Monster. Λίγο λιγότερο γλυκό, με πιο ελαφριά γεύση και μηδέν θερμίδες, αλλά με μια γεμάτη δόση του ενεργειακού μας μείγματος Monster. Χωρίς αμφιβολία. το λευκό είναι το νέο μαύρο. Ορίστε! Monster Energy Ultra. Unleash the Ultra Beast!
1,50 €(500 ml, 3,00 €/l)
Hell Energy Drink Classic Κουτί, 250 ml
Γεύση tutti –frutti, καφεϊνούχο , εμπλουτισμένο με βιταμίνες, ανθρακούχο ποτό, χωρίς αλκοόλ. Παστεριωμένο.
1,50 €(250 ml, 6,00 €/l)
Νερό 0.5 l
0,50 €

Νερό 1.5 l
1,00 €
