Δημοφιλή
1 Eggies ή Sandwich + 1 Καφές ΔΩΡΟ!
Με 1 Eggies ή Sandwich της επιλογής σου, παίρνεις 1 Καφέ της επιλογής σου ΔΩΡΟ!
10,55 €
Sandwich Προσούτο
Σε Focaccia με ρόκα, ντοματίνια, παρμεζάνα flakes και truffle mayo
8,30 €

Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι
3,50 €

Club Sandwich
Cheddar, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι, κοτόπουλο, μαγιονέζα . Συνοδεύεται από πατάτες
8,80 €
Sandwich Κοτόπουλο
Σε Panini με κοτόπουλο σε κρούστα παρμεζάνας, aioli λιαστής ντομάτας, μπέικον, mozzarella τριμμένη, μαρούλι
7,80 €
Τοστ
Με τυρί, καπνιστή γαλοπούλα
3,50 €

Forest Fruit
Με γάλα αμυγδάλου, μπανάνα, φρούτα του δάσους, καρύδα και granola
6,80 €
Carrot Cake
3,50 €

Croque Madame
Μπεσαμέλ, μπέικον, sauce cheddar και αυγό τηγανητό
8,80 €
Kαγιανάς
Φρέσκια τριμμένη ντομάτα, λουκάνικο χωριάτικο, φέτα και χωριάτικο ψωμί
7,80 €
Porridge
Με νιφάδες βρώμης, γάλα αμύγδαλου, μαρμελάδα φράουλα, φυστικοβούτυρο και σπόρους chia
6,80 €
Αυγοφέτες
Με πραλίνα φουντουκιού, λευκή σοκολάτα, μπισκότο Oreo και φρούτα του δάσους
7,80 €

OFFERS
1 Eggies ή Sandwich + 1 Καφές ΔΩΡΟ!
Με 1 Eggies ή Sandwich της επιλογής σου, παίρνεις 1 Καφέ της επιλογής σου ΔΩΡΟ!
10,55 €
EGGIES
Hash Brown
Χειροποίητες πατάτες, αυγά ποσέ, προσούτο, παρμεζάνα, mayo truffle, hollandaise & λάδι βασιλικού
7,80 €
English Breakfast
Αυγά τηγανητά, ψητή ντομάτα, λουκάνικα cocktail και χωριάτικα, πίκλα κρεμμυδιού, μανιτάρια, chutney bacon, χωριάτικο ψωμί
7,80 €
Special Omelette
Αυγά, cottage, λιαστή ντομάτα, σύγκλινο, τριμμένη γραβιέρα σε χωριάτικο ψωμί
8,30 €
Egg White Omelette
Κολοκυθάκια, ντοματίνια, mousse ξινομυζήθρας σε ψωμί ολικής με mousse αβοκάντο
7,30 €
Kαγιανάς
Φρέσκια τριμμένη ντομάτα, λουκάνικο χωριάτικο, φέτα και χωριάτικο ψωμί
7,80 €
Avocado Bowl
Αυγά ποσέ, crispy προσούτο, mousse αβοκάντο, λάδι chili, χωριάτικο ψωμί
7,80 €
Croque Madame
Μπεσαμέλ, μπέικον, sauce cheddar και αυγό τηγανητό
8,80 €
Scrambled Eggs
Κρουασάν βουτύρου, sauce παρμεζάνας, μανιτάρια, μπέικον
8,80 €
Salty Pancakes
Κρέμα καρμπονάρα, μπέικον, παρμεζάνα, αυγό τηγανητό
9,30 €
Brioche Toast
Κοτόπουλο σε κρούστα παρμεζάνας, αυγό ποσέ, μαρούλι, μαγιονέζα και hollandaise πιπεριάς
9,30 €
Scrambled Eggs Salmon
Κρουασάν βουτύρου, καπνιστός σολομός και sour cream
9,30 €
SANDWICH
Sandwich Προσούτο
Σε Focaccia με ρόκα, ντοματίνια, παρμεζάνα flakes και truffle mayo
8,30 €

Sandwich Μορταδέλα-Φιστίκι
Σε Focaccia με burrata, πέστο φιστικιού, ρόκα και τριμμένο φιστίκι
8,30 €
Sandwich Smoked Salmon
Σε bagel με sour cream, mousse αβοκάντο, αγγούρι, πίκλα κρεμμυδιού
8,30 €
Sandwich Κοτόπουλο
Σε Panini με κοτόπουλο σε κρούστα παρμεζάνας, aioli λιαστής ντομάτας, μπέικον, mozzarella τριμμένη, μαρούλι
7,80 €
SNACK
Carrot Cake
3,50 €

Savory Croissant
Γαλοπούλα, παρμεζάνα, ντομάτα, μαρούλι και μαγιονέζα
6,80 €
Club Sandwich
Cheddar, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι, κοτόπουλο, μαγιονέζα . Συνοδεύεται από πατάτες
8,80 €
Τοστ
Με τυρί, καπνιστή γαλοπούλα
3,50 €

Croissant
2,50 €

SALADS
Σαλάτα Κοτόπουλο
Ντοματίνια, καλαμπόκι, πίκλα κρεμμυδιού, μπέικον, mix σαλάτα και σως παρμεζάνας
8,30 €
Σαλάτα Σολομού
Πολύχρωμη κινόα, πλιγούρι, pico de gallo (ντομάτα, αγγούρι, πίκλα κρεμμυδιού) και dressing lime
9,30 €
Σαλάτα Vegan
Πολύχρωμη κινόα, πλιγούρι, pico de gallo, ψητά μανιτάρια και dressing lime
8,30 €
PANCAKES
Pancakes Bueno
Πραλίνα Bueno, πραλίνα φουντουκιού, μπισκότο
7,80 €

Pancakes Black Forest
Πραλίνα φουντουκιού, λευκή σοκολάτα, μπισκότο Oreo, sauce berries, ζάχαρη άχνη
7,80 €

Pancakes Lila Pause
Πραλίνα φουντουκιού, λευκή σοκολάτα, πραλίνα φράουλα, μπισκότο Oreo
7,80 €

Apple Pie Pancake
Sauce γιαουρτιού, μέλι, μαρμελάδα μήλου, καρύδια
7,00 €
Fruit and Honey Mini Pancake
Φρούτα εποχής, μέλι, κανέλα, ξηροί καρποί
7,80 €
Pistachio Pancake
Πραλίνα φιστίκι, λευκή σοκολάτα, τριμμένο φιστίκι
8,30 €
SANDO
Chicken Katsu Sando
Κοτόπουλο με κρουστά παρμεζάνα, μωβ λάχανο, παρμεζάνα, cocktail sauce
9,80 €
Beef Sando
Με μοσχαρίσιο μπιφτέκι, cheddar, bacon, aioli και barbeque
9,80 €
SUPER BOWL
Porridge
Με νιφάδες βρώμης, γάλα αμύγδαλου, μαρμελάδα φράουλα, φυστικοβούτυρο και σπόρους chia
6,80 €
Forest Fruit
Με γάλα αμυγδάλου, μπανάνα, φρούτα του δάσους, καρύδα και granola
6,80 €
SWEET CHOICE
Αυγοφέτες
Με πραλίνα φουντουκιού, λευκή σοκολάτα, μπισκότο Oreo και φρούτα του δάσους
7,80 €

Jenga Churros
Με πραλίνα φουντουκιού και αλμυρή καραμέλα
8,30 €
Peanut Butter Jelly
Αυγόφετα με φυστικοβούτυρο, μαρμελάδα φράουλα και φρούτα του δάσους
8,30 €
Espresso Doppio
2,20 €

Cappuccino
2,20 €

Freddo Espresso
2,20 €

Flat White
2,30 €

Latte
2,30 €

Freddo Flat White
2,30 €

Iced Latte
2,30 €

Freddo Cappuccino
2,20 €

Φίλτρου
2,50 €

Ελληνικός
2,00 €

Σοκολάτα
2,20 €

Τσάι Ζεστό
2,20 €

Τσάι Κρύο
2,20 €

Φυσικός Χυμός Πορτοκάλι
3,50 €

Φυσικός Χυμός Ανάμεικτος
4,00 €

Χυμοί Amita
Σε ποτήρι 0.3 l
2,20 €
Coca-Cola 0.25 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
2,20 €(250 ml, 8,80 €/l)
Coca-Cola Light 0.25 l
Η Coca-Cola Light είναι ένα νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό χωρίς ζάχαρη και θερμίδες με υπέροχη γεύση και μόλις 1 θερμίδα ανά 330 ml. Εμβληματικό και πιο δροσιστικό αναψυκτικό
2,20 €(250 ml, 8,80 €/l)
Coca-Cola Zero 0.25 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
2,20 €(250 ml, 8,80 €/l)
Sprite 0.25 l
Ζωντάνεψε τον αληθινό σου εαυτό με τη Sprite: ένα δροσιστικό αναψυκτικό με κρυστάλλινη γεύση λεμόνι και λάιμ για όσους ζουν έντονα. 100% φυσικά αρώματα.
2,20 €(250 ml, 8,80 €/l)
Fanta Μπλε 0.25 l
2,20 €

Fanta Κόκκινη 0.25 l
2,20 €

Schweppes Soda Water 0.25 l
2,20 €

Schweppes Tonic Water 0.33 l
Η αυθεντική συνταγή Tonic Water, βασισμένη στην αρχική συνταγή του Jakob Schweppe.
2,20 €(1 τμχ, 2,20 €/τμχ.)
3 Cents Grapefruit Soda 0.25 l
5,00 €

Νερό 0.5 l
0,50 €
