Δημοφιλή
Mystery Box
Μια έκπληξη από τον φούρνο μας, σε ειδική τιμή! Με 5€ θα λάβεις μια επιλογή από φρέσκα προϊόντα που έχουν περισσέψει μέσα στη μέρα, με συνολική αξία μεγαλύτερη από 5€. Το περιεχόμενο αλλάζει καθημερινά και μπορεί να περιλαμβάνει γλυκά ή αλμυρά αρτοσκευάσματα και άλλα προϊόντα φούρνου. Δεν είναι δυνατό να επιλέξεις συγκεκριμένα είδη, γιατί κάθε κουτί είναι μοναδικό.
5,00 €
Τσουρέκι
5,50 €
Κέικ Βανίλιας
7,00 €
Ψωμάκι Burger XXL
Συδκευασία 6 τεμαχίων.
5,00 €
4 x Soft Cookie Αλατισμένη Καραμέλα
4 soft cookies με αλατισμένη καραμέλα.
4,00 €
Κριτσίνια με Σουσάμι
3,00 €
Πλεξούδα Πορτοκάλι
4,00 €
4 x Soft Cookie Triple Choco
4 Soft cookies χωρίς ζάχαρη.
4,00 €
Μουστοκούλουρα
5,00 €
Ζαχαρωτά XXL
6,00 €
Φόρμα Πολύσπορο
1,70 €
Ψωμάκι Burger XXL
Συδκευασία 6 τεμαχίων.
5,00 €
Τσουρέκι με Μερέντα
1,70 €
Τσουρέκι Ατομικό
1,00 €
Mini Pretzels με Ασπρόμαυρο Σουσάμι
Mini pretzels με ασπρόμαυρο σουσάμι σε συσκευασία 100 γρ.
2,50 €
Mini Pretzels με Τσίλι και Λάιμ
Mini Pretzels με Τσίλι και Λάιμ σε συσκευασία 100 γρ.
2,50 €
Κουλούρι Ολικής Πολύσπορο
1,00 €
Κουλούρι Δίχτυ Σοκολάτας
1,50 €
Μουστοκούλουρα
5,00 €
Τσουρέκι με Μερέντα
1,70 €
Τσουρέκι
5,50 €
DONUTS
Λουκουμάς
2,00 €
Donut Σοκολάτα
Ντόνατ με σοκολάτα και τρούφα.
1,50 €
Donut Bueno
Ντόνατ με Bueno
1,50 €
Donut Σοκολάτα Bueno
1,50 €
Soft Cookie Σοκολάτα
Soft Cookie με τριπλή σοκολάτα και κομμάτια σοκολάτας
1,20 €
4 x Soft Cookie Triple Choco
4 Soft cookies χωρίς ζάχαρη.
4,00 €
Soft Cookie Zero Sugar
Soft Cookie χωρίς ζάχαρη με κακάο και κομμάτια κουβερτούρας
1,20 €
4 x Soft Cookie Zero Sugar
4 soft cookies σοκολάτα.
4,00 €
Soft Cookie Αλατισμένη Καραμέλα
Soft Cookie με κομμάτια καραμέλας
1,20 €
4 x Soft Cookie Αλατισμένη Καραμέλα
4 soft cookies με αλατισμένη καραμέλα.
4,00 €
Cookies με Smarties
Cookies σοκολάτα με Smarties.
5,00 €
CAKES
Muffin Red Velvet
Συσκευασία 2 τεμαχίων με muffins red velvet.
2,20 €
Muffin με Φράουλα
Συσκευασία 2 τεμαχίων με muffin φράουλα.
2,20 €
Muffin με Βανίλια
Συσκευασία 2 τεμαχίων με muffin βανίλιας.
2,20 €
Κέικ με Γέμιση Μήλου
Συσκευασία 2 τεμαχίων με κέικ με γέμιση μήλου.
2,20 €
Muffin Σοκολάτας
Muffin σοκολάτας σε συσκευασία 2 τεμαχίων.
2,20 €
Κέικ Βανίλιας
7,00 €
Κέικ Σοκολάτας
7,00 €
ΚΡΙΤΣΙΝΙΑ - ΜΠΑΡΕΣ
Κριτσίνια με Σουσάμι
3,00 €
Κριτσίνια Πολύσπορα
3,50 €
Μπάρα Δημητριακών
Με βρώμη, κράνμπερι και σπόρους
1,30 €
Πλεξούδα Πορτοκάλι
4,00 €
Πλεξούδα Βανίλιας
4,00 €
Ζαχαρωτά XXL
6,00 €
Corny 30% Protein Vanilla 50 g
2,50 €
Corny 30% Protein Μπάρα Μπισκότο 50 g
2,50 €
Corny 30% Protein Μπάρα Coconut 50 g
2,50 €
Corny 30% Protein Salted Caramel 50 g
2,50 €
Corny 30% Protein Chocolate 50 g
2,50 €
MYSTERY BOX
Mystery Box
Μια έκπληξη από τον φούρνο μας, σε ειδική τιμή! Με 5€ θα λάβεις μια επιλογή από φρέσκα προϊόντα που έχουν περισσέψει μέσα στη μέρα, με συνολική αξία μεγαλύτερη από 5€. Το περιεχόμενο αλλάζει καθημερινά και μπορεί να περιλαμβάνει γλυκά ή αλμυρά αρτοσκευάσματα και άλλα προϊόντα φούρνου. Δεν είναι δυνατό να επιλέξεις συγκεκριμένα είδη, γιατί κάθε κουτί είναι μοναδικό.
5,00 €
Lavazza Espresso 250ml
100% Arabica espresso και γάλα, σε συσκευασία 250 ml.
2,50 €
Lavazza Cappuccino 250ml
100% Arabica cappuccino, σε συσκευασία 250 ml.
2,50 €
Lavazza Caffe Latte 250ml
100% Arabica Caffe Latte, σε συσκευασία 250 ml.
2,50 €
Fanta Πορτοκαλάδα 330ml
Fanta Πορτοκαλάδα: το εμβληματικό, γευστικό ανθρακούχο αναψυκτικό από χυμό φρούτων. Ιδανικό για σνακ και σχεδιασμένο για να δώσει χρώμα στη ζωή σου
1,70 €(330 ml, 5,15 €/l)
Fanta Λεμονάδα 330ml
Fanta Λεμονάδα: δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με ζωηρές νότες από λεμόνι. Ζωηρόχρωμο και γευστικό, με παιχνιδιάρικες φυσαλίδες.
1,70 €(330 ml, 5,15 €/l)
Coca-Cola 330 ml
Tο πιο διάσημο προϊόν και αναγνωρίσιμο εμπορικό σήμα στον κόσμο παραμένει η πιο δροσερή και αγαπημένη απόλαυση, για περισσότερα από 120 χρόνια, με δισεκατομμύρια φανατικούς φίλους όλων των ηλικιών, σε περισσότερες από 200 χώρες. Μια μοναδική γεύση χωρίς προσθήκη συντηρητικών, χωρίς τεχνητά αρώματα από το 1886.
1,70 €(330 ml, 5,15 €/l)
Coca-Cola Zero 330 ml
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
1,70 €(330 ml, 5,15 €/l)
Sprite 330ml
Ζωντάνεψε τον αληθινό σου εαυτό με τη Sprite: ένα δροσιστικό αναψυκτικό με κρυστάλλινη γεύση λεμόνι και λάιμ για όσους ζουν έντονα. 100% φυσικά αρώματα.
1,70 €(330 ml, 5,15 €/l)
Νερό 0.5 l
Φυσικό μεταλλικό νερό
0,50 €(500 ml, 1,00 €/l)
MILKO Γάλα Σοκολατούχο 250 ml
Το MILKO είναι ένα προϊόν πλούσιο σε γεύση και υψηλής διατροφικής αξίας, καθώς περιέχει πρωτεΐνες, υδατάνθρακες, βιταμίνες και μέταλλα αλλά και 0% λιπαρά (από άπαχο γάλα). Υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνες - 0% λιπαρά - Χωρίς συντηρητικά - Χωρίς γλουτένη - Φυσική πηγή βιταμίνης Β2, ασβεστίου & φωσφόρου.
1,80 €(250 ml, 7,20 €/l)
Milko Γάλα Κακάο 500ml. (Διάφορα Σχέδια)
Το αγαπημένο σοκολατούχο γάλα μικρών και μεγάλων με ακαταμάχητη και διαχρονική σοκολατένια γεύση. (Η φωτογραφία είναι ενδεικτική. Τυχαία επιλογή σχεδίων ανάλογα με τη διαθεσιμότητα του καταστήματος).
2,70 €(500 ml, 5,40 €/l)
Ροδοπάκι Γάλα με Κακάο 250 ml
1,70 €(1 τμχ, 1,70 €/τμχ.)