Δημοφιλή
Πίτα Γύρος Χοιρινός
3,80 €
Πίτα Γύρος Κοτόπουλο
3,80 €
Καλαμάκι Κοτόπουλο
Συνοδεύεται με πατάτες
3,00 €
Καλαμάκι Χοιρινό
Συνοδεύεται με πατάτες
3,00 €
Πίτα Καλαμάκι Κοτόπουλο
4,00 €
Πίτα Καλαμάκι Χοιρινό
3,80 €
Πατάτες Τηγανητές
Φρέσκιες
4,00 €
Πίτα Μπιφτέκι Μοσχαρίσιο
4,00 €
Σαλάτα Του Καίσαρα
8,00 €
Γύρος Κοτόπουλο Μερίδα
Χειροποίητος. Συνοδεύεται με πατάτες, σαλάτα και sauce της επιλογής σου
10,00 €
Κοτομπουκιές με Πατάτες Τηγανητές και Sauce Μουστάρδας
8,50 €
Coca-Cola Zero 0.5 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
3,00 €(500 ml, 6,00 €/l)
Σκορδόψωμο
3,00 €
Μπρουσκέτα
5,00 €
Ζυμαράκι
0,80 €
Ψωμί
0,80 €
Ζυμαράκι Καλαμπόκι
0,80 €
Τυροκαυτερή
Χειροποίητη
4,00 €
Τζατζίκι
Χειροποίητο
4,00 €
Χαλούμι Ψητό
7,00 €
Φέτα Ψητή
6,50 €
Φέτα Λαδορίγανη
3,50 €
Τυροπιτάκια
4 Τεμάχια
6,00 €
Σπανακοπιτάκια
4 Τεμάχια
6,00 €
Πατάτες Τηγανητές
Φρέσκιες
4,00 €
Mozzarella Sticks
6 τεμάχια. Συνοδεύεται με sauce της αρεσκείας σου
6,00 €
Κοτομπουκιές με Πατάτες Τηγανητές και Sauce Μουστάρδας
8,50 €
Πατάτες Τηγανητές με Κόκκινη Σάλτσα και Κεφαλοτύρι
Φρέσκιες
6,50 €
Πατάτες Τηγανητές με Cheddar και Μπέικον
Φρέσκιες
6,50 €
Σαγανάκι
6,50 €
Onion Rings
10 τεμάχια. Συνοδεύεται με sauce της αρεσκείας σου
5,00 €
Φέτα Μέλι και Σουσάμι
4,50 €
Πατάτες Τηγανητές με Κεφαλοτύρι και Μπέικον
Φρέσκιες
8,00 €
Καλαμάκι Χοιρινό Μερίδα
Συνοδεύεται με πατάτες, σαλάτα και sauce της επιλογής σου
10,00 €
Καλαμάκι Κοτόπουλο Μερίδα
Συνοδεύεται με πατάτες, σαλάτα και sauce της επιλογής σου
10,00 €
Μπιφτέκι Μοσχαρίσιο Μερίδα
2 τεμάχια. Συνοδεύεται με πατάτες, σαλάτα και sauce της επιλογής σου
12,00 €
Μπιφτέκι Κοτόπουλο Μερίδα
2 τεμάχια. Συνοδεύεται με πατάτες, σαλάτα και sauce της επιλογής σου
12,00 €
Κεμπάπ Μερίδα
2 τεμάχια. Συνοδεύεται με πατάτες, σαλάτα και sauce της επιλογής σου
12,00 €
Γύρος Χοιρινός Μερίδα
Χειροποίητος. Συνοδεύεται με πατάτες, σαλάτα και sauce της επιλογής σου
10,00 €
Γύρος Κοτόπουλο Μερίδα
Χειροποίητος. Συνοδεύεται με πατάτες, σαλάτα και sauce της επιλογής σου
10,00 €
Λουκάνικο Χωριάτικο
Συνοδεύεται με πατάτες, σαλάτα και sauce της επιλογής σου
10,00 €
Πανσέτα Χοιρινή
Συνοδεύεται με πατάτες, σαλάτα και sauce της επιλογής σου
10,00 €
Κοτόπουλο Σχάρας Μισό
Συνοδεύεται με πατάτες, σαλάτα και sauce της επιλογής σου
8,00 €
ΜY SANDWICH
Φτιάξε το Δικό Σου Sandwich
Mε υλικά της επιλογής σου
1,70 €
SANDWICHES
Gyros Storm Sandwich
Με γύρο χοιρινό, cheddar, καραμελωμένο κρεμμύδι και πατάτες τηγανητές
7,00 €
Pork Stick Street Sandwich
Με σουβλάκι χοιρινό, ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και sauce μουστάρδας
5,70 €
Beef Μelt Sandwich
Με μπιφτέκι μοσχαρίσιο, cheddar λιωμένο, πίκλα, μαρούλι και πατάτες τηγανητές
6,50 €
Pancetta Βomb Sandwich
Με πανσέτα χοιρινή, iceberg, πατάτες τηγανητές, BBQ sauce και μαγιονέζα
5,80 €
Village Sausage Sandwich
Με λουκάνικο χωριάτικο, κρεμμύδι, ντομάτα, φέτα, πατάτες τηγανητές και μουστάρδα
6,50 €
Pork Stripes Sandwich
Με μπριζολάκι χοιρινό, καραμελωμένο κρεμμύδι, λάχανο, καρότο, ketchup και μουστάρδα
6,60 €
Chicken Caesar’s Sandwich
Με κοτόπουλο παναρισμένο, iceberg, μπέικον και sauce μουστάρδας
6,10 €
Healthy Chicken Sandwich
Με κοτόπουλο φιλέτο, iceberg, μανιτάρια και sauce γιαουρτιού
6,20 €
ΜΥ BRIOCHE
Φτιάξε το Δικό Σου Brioche
Mε υλικά της επιλογής σου
2,00 €
BRIOCHE SANDWICHES
Saroco Fried Chicken Brioche
Με κοτόπουλο παναρισμένο, cheddar, coleslaw, καραμελωμένο κρεμμύδι και sweet chili mayo. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
8,10 €
Saroco Spicy Chicken Brioche
Με κοτόπουλο παναρισμένο, διπλό cheddar, μπέικον, iceberg και chili mayo. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
8,70 €
Saroco Gyros Deluxe Brioche
Με γύρο χοιρινό, μπέικον, μαρούλι, καραμελωμένο κρεμμύδι και cheddar sauce. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
7,50 €
Saroco Βeef Brioche
Με μπιφτέκι μοσχαρίσιο, διπλό cheddar, καραμελωμένο κρεμμύδι, πίκλα και sauce με μαγιονέζα & ketchup. Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές
8,70 €
CLUB SANDWICH
Club Sandwich Ζαμπόν
Με ζαμπόν, gouda, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι, και πατάτες
7,00 €
Πίτα Γύρος Χοιρινός
3,80 €
Πίτα Γύρος Κοτόπουλο
3,80 €
Πίτα Μπιφτέκι Μοσχαρίσιο
4,00 €
Πίτα Μπιφτέκι Κοτόπουλο
4,00 €
Πίτα Καλαμάκι Χοιρινό
3,80 €
Πίτα Καλαμάκι Κοτόπουλο
4,00 €
Πίτα Λουκάνικο Χωριάτικο
4,00 €
Πίτα Κεμπάπ
4,00 €
BURGER
Cheeseburger
Με μοσχαρίσιο μπιφτέκι, τσένταρ, σως πίκλας, ντομάτα, μαγιονέζα, κέτσαπ. Συνοδεύεται απο πατάτες τηγανητές και dip κέτσαπ
10,00 €
Sarocco Special Burger
Με μοσχαρίσιο μπιφτέκι, διπλό τσένταρ, καραμελωμένο κρεμμύδι, μπέικον, ice berg, bbq, μαγιονέζα. Συνοδεύεται απο πατάτες τηγανητές και dip κέτσαπ
12,00 €
Crispy Chicken Burger
Με κοτόπουλο παναρισμένο, coleslaw, τσένταρ, sweet chilli mayo. Συνοδεύεται απο πατάτες τηγανητές και dip κέτσαπ
10,00 €
Crispy Chicken Deluxe
Με κοτόπουλο παναρισμένο ,λιωμένο τσένταρ, καραμελωμένο κρεμμύδι, μαρούλι, ντομάτα, σως μουστάρδας, μπέικον. Συνοδεύεται απο πατάτες τηγανητές και dip κέτσαπ
12,00 €
Καλαμάκι Χοιρινό
Συνοδεύεται με πατάτες
3,00 €
Καλαμάκι Κοτόπουλο
Συνοδεύεται με πατάτες
3,00 €
Μπιφτέκι Μοσχαρίσιο
Συνοδεύεται με πατάτες
3,50 €
Μπιφτέκι Κοτόπουλο
Συνοδεύεται με πατάτες
3,50 €
Λουκάνικο Χωριάτικο
Συνοδεύεται με πατάτες
3,00 €
Κεμπάπ
Συνοδεύεται με πατάτες
3,50 €
Χωριάτικη
7,00 €
Σαλάτα Του Καίσαρα
8,00 €
Αγγουροντομάτα
5,00 €
Ανάμεικτη Σαλάτα
Με άσπρο λάχανο, κόκκινο λάχανο, μαρούλι και καρότο
6,00 €
Μεσόγειος
Ανάμεικτη σαλάτα με χαλούμι, ντοματίνια, βινεγκρέτ, κρέμα βαλσάμικο
8,00 €
Μαρούλι και Κρεμμύδι
5,00 €
SAUCE/DIPS
Sauce Ροζ
0,50 €
Sauce Κίτρινη
0,50 €
Ketchup
0,50 €
Μουστάρδα
0,50 €
Μαγιονέζα
0,50 €
Bbq
0,50 €
Γιαουρτλού
0,50 €
Sauce Τζατζίκι
0,80 €
Coca-Cola 0.33 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
2,00 €(330 ml, 6,06 €/l)
Coca-Cola Zero 0.33 l
2,00 €
Fanta Κόκκινη 0.33 l
2,00 €
Fanta Λεμόνι 0.33 l
Fanta Λεμονάδα: δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με ζωηρές νότες από λεμόνι. Ζωηρόχρωμο και γευστικό, με παιχνιδιάρικες φυσαλίδες.
2,00 €(330 ml, 6,06 €/l)
Schweppes Soda Water 0.33 l
2,00 €
Sprite 0.33 l
2,00 €
Σουρωτή 0.33 l
1,50 €
Coca-Cola 0.5 l
3,00 €
Coca-Cola Zero 0.5 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
3,00 €(500 ml, 6,00 €/l)
Fanta Κόκκινη 0.5 l
3,00 €
Fanta Λεμόνι 0.5 l
Fanta Λεμονάδα: δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με ζωηρές νότες από λεμόνι. Ζωηρόχρωμο και γευστικό, με παιχνιδιάρικες φυσαλίδες.
3,00 €(500 ml, 6,00 €/l)
Sprite 0.5 l
3,00 €
Σουρωτή 0.5 l
2,50 €
Amita Motion 0.33 l
Η Amita Motion, είναι ο πρώτος 100% φυσικός χυμός με 9 φρούτα και 7 βιταμίνες, που έχει ξεχωρίσει στην ελληνική αγορά. Έχει καταφέρει να γίνει ο αγαπημένος χυμός των νέων και όχι μόνο, με την άρρηκτη ταύτισή του τόσο με τη φυσική ενέργεια και τη διατροφική αξία όσο και με την έκφραση της Θετικής Ενέργειας που ο καθένας κρύβει μέσα του και μοιράζεται με τους γύρω του. Ένα ποτήρι Amita Motion 200ml καλύπτει το 40% της Συνιστώμενης Ημερήσιας Παροχής στις βιταμίνες, που περιέχει ο χυμός (Βιταμίνη C, βιταμίνη B6, Βιταμίνη Β12, Βιοτίνη, Βιταμίνη Ε, Νιασίνη, Φoλικό οξύ). Πλέον κυκλοφορεί και με μη αποσπώμενο καπάκι συμβάλλοντας στον περιορισμό των απορριμμάτων με την ανακύκλωση ολόκληρης της συσκευασίας.
2,00 €(330 ml, 6,06 €/l)
Νερό 0.5 l
0,50 €
Νερό 1 l
1,00 €