Δημοφιλή
Γλυκοί Λουκουμάδες Κλασικοί
10 Τεμάχια
4,50 €
Γλυκοί Λουκουμάδες Γεμιστοί
10 Τεμάχια
5,50 €
Λουκουμάδες Γεμιστοί με Μυζήθρα, Μέλι και Σουσάμι
8 Τεμάχια
6,00 €
Γλυκοί Λουκουμάδες με Ferrero
10 Τεμάχια
6,00 €
Φρέσκος Χυμός Πορτοκάλι
4,00 €
Σπιτική Λεμονάδα Lemonodasos
Επίλεξε τη γεύση σπιτικής λεμονάδας που επιθυμείς
4,00 €
Λουκουμάδες Γεμιστοί με Μυζήθρα, Μέλι και Σουσάμι
8 Τεμάχια
6,00 €
Λουκουμάδες Γεμιστοί με Μυζήθρα και Μαρμελάδα Ντομάτας
8 Τεμάχια
6,00 €
Λουκουμάδες Γεμιστοί με Μυζήθρα και Επικάλυψη Πιπερόμελο
8 Τεμάχια
7,00 €
Γλυκοί Λουκουμάδες Κλασικοί
10 Τεμάχια
4,50 €
Γλυκοί Λουκουμάδες Γεμιστοί
10 Τεμάχια
5,50 €
Γλυκοί Λουκουμάδες με Ferrero
10 Τεμάχια
6,00 €
Λουκουμάδες Με Σοκολάτα Dubai
10 Τεμάχια
8,00 €
SANDWICHES
Τοστ
Με τα υλικά της επιλογής σου
3,50 €
Espresso
1,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Cappuccino
2,10 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Freddo Espresso
2,10 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Freddo Cappuccino
2,10 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Americano
2,10 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Latte
2,10 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Frappe
Κρύος καφές
2,10 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Nes
Ζεστός καφές
2,10 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Φίλτρου
2,10 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Ελληνικός
1,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Ελληνικός με Γεύση Μαστίχα
2,10 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Ελληνικός με Γεύση Τσουρέκι
2,10 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σοκολάτα
Ζεστό ρόφημα. Επίλεξε τη γεύση σοκολάτας που επιθυμείς
2,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Λευκή Σοκολάτα
Ζεστό ρόφημα
2,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Τσάι
Ζεστό ρόφημα. Επίλεξε τη γεύση τσάι που επιθυμείς
2,60 €Περιλαμβάνεται 0,10 € περιβαλλοντικό τέλος
Σπιτική Λεμονάδα Lemonodasos
Επίλεξε τη γεύση σπιτικής λεμονάδας που επιθυμείς
4,00 €
Φρέσκος Χυμός Πορτοκάλι
4,00 €
Amita Motion 0.33 l
2,00 €
Amita Βύσσινο 0.25 l
Εμείς στην Amita παρασκευάζουμε και συσκευάζουμε τους χυμούς μας με τις πιο σύγχρονες μεθόδους για να έχετε στο ποτήρι σας τον καλύτερο συσκευασμένο χυμό. Χρησιμοποιούμε εξαιρετικές ποικιλίες φρούτων, εξασφαλίζοντας έτσι τις υψηλότερες προδιαγραφές ποιότητας και ασφάλειας με χυμούς που έχουν υπέροχη γεύση. Οι χυμοί Amita δεν περιέχουν συντηρητικά και πριν τους ανοίξετε μπορείτε να τους αφήνετε εκτός ψυγείου χωρίς τον κίνδυνο αλλοιώσεων, χάρη στην παστερίωση τους και στην ασηπτική συσκευασία TETRA PAK. Πλέον κυκλοφορούν και με μη αποσπώμενο καπάκι συμβάλλοντας στον περιορισμό των απορριμμάτων με την ανακύκλωση ολόκληρης της συσκευασίας.
2,00 €(250 ml, 8,00 €/l)
Coca-Cola 0.33 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
2,00 €(330 ml, 6,06 €/l)
Coca-Cola Zero 0.33 l
2,00 €
Fanta Κόκκινη 0.33 l
2,00 €
Fanta Λεμόνι 0.33 l
2,00 €
Sprite 0.33 l
2,00 €
Schweppes Soda 0.33 l
Το πρώτο ανθρακούχο αναψυκτικό στον κόσμο, διατηρεί μέχρι και σήμερα την αυθεντική συνταγή του Jacob Schweppes από το 1783.
2,00 €(330 ml, 6,06 €/l)
Fuze Ice Tea Ροδάκινο-Ιβίσκος 0.5 l
Το FUZETEA Black Tea Peach Hibiscus είναι ένα μοναδικό, δροσιστικό ρόφημα με χαμηλές θερμίδες* που συνδυάζει μαύρο τσάι, ροδάκινο και ιβίσκο.
2,50 €(500 ml, 5,00 €/l)
Fuze Ice Tea Λεμόνι-Λουίζα 0.5 l
2,50 €
ΑΥΡΑ Ανθρακούχο Νερό 0.33 l
1,50 €
Αύρα Φυσικό Μεταλλικό Νερό 0.5 l
0,50 €
Άλφα 0.33 l
3,00 €(5%vol)