Δημοφιλή
Λάχανο και Καρότο Ατομική
3,00 €

Πατάτες Τηγανητές
4,00 €

Ρύζι
3,50 €
Πατάτες Τηγανητές
4,00 €

Πατάτες Φούρνου
4,00 €

Ρύζι
3,50 €
Σπαγγέτι
4,00 €
Φέτα
4,00 €

Γραβιέρα
5,00 €
Άρτος
0,30 €
Χωριάτικη Ατομική
Σαλάτα με ντομάτα, αγγούρι, πιπεριά και φέτα
4,00 €

Μαρούλι Ατομική
3,00 €

Λάχανο και Καρότο Ατομική
3,00 €

Ντοματοσαλάτα
4,50 €
Λάχανο και Καρότο
3,50 €

Μαρούλι
3,50 €

Χωριάτικη
Σαλάτα με ντομάτα, αγγούρι, πιπεριά και φέτα
6,80 €

Αχίλλειον
Σαλάτα με μαρούλι, ρόκα, ψιλοκομμένη ντομάτα και αγγούρι, ελιές, κάππαρη, μαϊντανό, πιπεριά, κρουτόν, ανθότυρο και σάλτσα βινεγκρέτ
6,80 €
Coca-Cola 0.33 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
3,00 €(330 ml, 9,09 €/l)

Coca-Cola Light 0.33 l
Η Coca-Cola Light είναι ένα νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό χωρίς ζάχαρη και θερμίδες με υπέροχη γεύση και μόλις 1 θερμίδα ανά 330 ml. Εμβληματικό και πιο δροσιστικό αναψυκτικό Η Coca-Cola Light είναι ένα νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό χωρίς ζάχαρη και θερμίδες με υπέροχη γεύση και μόλις 1 θερμίδα ανά 330 ml. Εμβληματικό και πιο δροσιστικό αναψυκτικό
3,00 €(330 ml, 9,09 €/l)

Coca-Cola Zero 0.33 l
3,00 €

Sprite 0.33 l
3,00 €
Λουξ Πορτοκαλάδα 0.33 l
3,00 €

Λουξ Λεμονάδα 0.33 l
3,00 €

Σόδα 0.33 l
3,00 €

Coca-Cola 0.5 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
3,50 €(500 ml, 7,00 €/l)

Coca-Cola Zero 0.5 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
3,50 €(500 ml, 7,00 €/l)

Coca-Cola 1 l
4,00 €

Coca-Cola 1.5 l
4,50 €

Νερό 0.5 l
0,50 €

Νερό 1 l
1,00 €

Amstel 0.33 l
2,00 €(5%vol)

Heineken 0.33 l
2,00 €(5%vol)

Kaiser 0.5 l
3,00 €(5%vol)

Μάμος 0.5 l
2,50 €(5%vol)
