Δημοφιλή
Κρέπα Chicken Nuggets
Με gouda τριμμένο, κοτομπουκιές, πατάτες τηγανητές και κίτρινη sauce
8,50 €

Cheese Lover Burger
Με μπιφτέκι μοσχαρίσιο, cheddar, ντομάτα, ketchup και μαγιονέζα, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
6,60 €

Club Sandwich a Chicken in the Club
Με κοτόπουλο φιλέτο ψητό, edam, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι και μαγιονέζα, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
8,90 €

Κοτομπουκιές Μερίδα
10 τεμ. σερβίρεται με λάχανο και καρότο με βαλσάμικο και λάδι, πατάτες τηγανητές και σως
8,90 €

Club Sandwich the Original Taste Ζαμπόν
Με ζαμπόν, edam, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι και μαγιονέζα, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
8,00 €

Classic Type Burger
Με μπιφτέκι μοσχαρίσιο, cheddar, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι, καραμελωμένα κρεμμύδια, μαγιονέζα, ketchup και bbq sauce, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
8,60 €

Club Sandwich the Original Taste Γαλοπούλα
Με γαλοπούλα, edam, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι και μαγιονέζα, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
8,00 €

Κρέπα Crazy Love
Με πραλίνα Bueno, πουράκια Caprice και μπισκότο Oreo
6,50 €

Coca-Cola Zero 1.5 L
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
3,70 €(1,5 l, 2,47 €/l)
Πατάτες Τηγανητές Wedges Μερίδα
5,50 €

Chicken Lover Burger
Με κοτόπουλο φιλέτο ψητό, cheddar, ντομάτα, μαρούλι, ροδέλες πιπεριάς, καραμελωμένα κρεμμύδια και κίτρινη sauce, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
8,60 €

Πατάτες Τηγανητές Μερίδα
4,50 €

Μπιφτέκι Λαχανικών Μερίδα
2 Τεμάχια. Συνοδεύεται από πατάτες wedges και γλυκόξινη σως
7,00 €
Κρέπα Chicken Nuggets
Με gouda τριμμένο, κοτομπουκιές, πατάτες τηγανητές και κίτρινη sauce
8,50 €

Κρέπα You Have the Look
Με gouda light τριμμένο, γαλοπούλα, μανιτάρια φρέσκα, ντομάτα και philadelphia
9,30 €

Κρέπα Meat Me Boxeat
Με gouda τριμμένο, σαλάμι αέρος, μπέικον, ντομάτα, πατάτες τηγανητές και ροζ sauce
9,50 €

Κρέπα Stay Strong
Με gouda τριμμένο, μπιφτέκι μοσχαρίσιο, μπέικον, ντομάτα, πατάτες τηγανητές και κρέμα γάλακτος
9,90 €

Κρέπα My Salty Boxeat
Κρέπα πάνω σε αυγό τηγανητό με gouda τριμμένο, κοτόπουλο ψίχα, μπέικον, καραμελωμένα κρεμμύδια, ντομάτα και Boxeat sauce
9,90 €

You are Hot
Με gouda τριμμένο, σαλάμι, μανιτάρια φρέσκα, chips, τυροκαυτερή, sweet chilli sauce
9,70 €
Vegetarian
Με gouda τριμμένο, μανιταρια φρέσκα, καλαμπόκι, πιπερια, ελιές, ντομάτα, sweet chilli sauce
9,40 €
Κρέπα My Sweety Boxeat
Με σοκολάτα υγείας Ίον, μπισκότο Digestive, μπανάνα φρούτο, ζάχαρη άχνη και κανέλα
6,80 €

Κρέπα Crazy Love
Με πραλίνα Bueno, πουράκια Caprice και μπισκότο Oreo
6,50 €

Κρέπα Honeybee
Με μέλι, μπανάνα φρούτο, καρύδια και κανέλα
6,30 €

Κρέπα Crispy Inside
Με σοκολάτα γάλακτος Ίον, twix και σοκοφρέτα Amaretti
7,30 €

Κρέπα Double Trouble
Με σοκολάτα γάλακτος Ίον, σοκολάτα λευκή, μπισκότο πτι-μπερ και lila pause
7,70 €

MY CREPA
Φτιάξε τη Δική σου Αλμυρή Κρέπα
Δημιούργησε τη δική σου αλμυρή κρέπα με τα αγαπημένα σου υλικά, η τελική τιμή θα καθοριστεί βάσει των επιλογών σου
2,50 €
Φτιάξε τη Δική σου Γλυκιά Κρέπα
Δημιούργησε τη δική σου γλυκιά κρέπα με τα αγαπημένα σου υλικά, η τελική τιμή θα καθοριστεί βάσει των επιλογών σου
2,50 €
MY SANDWICH
Φτιάξε το Δικό σου Sandwich
Δημιούργησε τo δικό σου sandwich με τα αγαπημένα σου υλικά, η τελική τιμή θα καθοριστεί βάσει των επιλογών σου
1,90 €

Τοστ Γαλοπούλα και Εdam
1,90 €

Τοστ Ζαμπόν και Εdam
1,90 €

CLUB SANDWICHES
Club Sandwich the Original Taste Ζαμπόν
Με ζαμπόν, edam, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι και μαγιονέζα, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
8,00 €

Club Sandwich the Original Taste Γαλοπούλα
Με γαλοπούλα, edam, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι και μαγιονέζα, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
8,00 €

Club Sandwich a Chicken in the Club
Με κοτόπουλο φιλέτο ψητό, edam, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι και μαγιονέζα, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
8,90 €

BURGERS
Cheese Lover Burger
Με μπιφτέκι μοσχαρίσιο, cheddar, ντομάτα, ketchup και μαγιονέζα, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
6,60 €

Classic Type Burger
Με μπιφτέκι μοσχαρίσιο, cheddar, μπέικον, ντομάτα, μαρούλι, καραμελωμένα κρεμμύδια, μαγιονέζα, ketchup και bbq sauce, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
8,60 €

Chicken Lover Burger
Με κοτόπουλο φιλέτο ψητό, cheddar, ντομάτα, μαρούλι, ροδέλες πιπεριάς, καραμελωμένα κρεμμύδια και κίτρινη sauce, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
8,60 €

Vegetarian Burger
Με μπιφτέκι λαχανικών, edam, κρεμμύδι πανέ, πατέ ελιάς, ντομάτα, πιπεριά, μαρούλι και μαγιονέζα, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
9,40 €
Nuggets Lover
Με κοτομπουκιές, cheddar, ντοματα, κιτρινη sause
6,60 €
Caesar`s
Σαλάτα με κοτόπουλο ψητό, iceberg, καλαμπόκι, παρμεζάνα, κρουτόν και σως Caesar`s
7,50 €

Κοτομπουκιές Μερίδα
10 τεμ. σερβίρεται με λάχανο και καρότο με βαλσάμικο και λάδι, πατάτες τηγανητές και σως
8,90 €

Μπιφτέκι Μοσχαρίσιο Μερίδα
2 τεμ. σερβίρεται με λάχανο και καρότο με βαλσάμικο και λάδι, πατάτες τηγανητές και σως
8,90 €

Κοτόπουλο Φιλέτο Μερίδα
2 τεμ. σερβίρεται με λάχανο και καρότο με βαλσάμικο και λάδι, πατάτες τηγανητές και σως
8,90 €

Πατάτες Τηγανητές Wedges Μερίδα
5,50 €

Πατάτες Τηγανητές Μερίδα
4,50 €

SAUSES
Dip Κίτρινη Σως
1,00 €
Dip Ροζ Σως
1,00 €
Dip Μαγιονέζα
1,00 €
Dip BBQ
1,00 €
Dip Τυροσαλάτα
1,00 €
Dip Τυροκαυτερή
1,00 €
Coca-Cola 0.33 l
1,90 €

Coca-Cola Zero 0.33 l
1,90 €

Coca-Cola Zero Λεμόνι 0.33 l
Η Coca-Cola Zero Λεμόνι είναι ένας δροσιστικά απαλός συνδυασμός του θρυλικού ανθρακούχου αναψυκτικού Coca-Cola με ζωηρή φρουτένια γεύση λεμόνι, χωρίς καθόλου ζάχαρη
1,90 €(330 ml, 5,76 €/l)

Fanta Κόκκινη 0.33 l
1,90 €

Fanta Μπλε 0.33 l
1,90 €

Fanta Λεμόνι 0.33 l
Fanta Λεμονάδα: δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με ζωηρές νότες από λεμόνι. Ζωηρόχρωμο και γευστικό, με παιχνιδιάρικες φυσαλίδες.
1,90 €(330 ml, 5,76 €/l)

Sprite 0.33 l
Ζωντάνεψε τον αληθινό σου εαυτό με τη Sprite: ένα δροσιστικό αναψυκτικό με κρυστάλλινη γεύση λεμόνι και λάιμ για όσους ζουν έντονα. 100% φυσικά αρώματα.
1,90 €(330 ml, 5,76 €/l)
Schweppes Soda Water 0.33 l
Το πρώτο ανθρακούχο αναψυκτικό στον κόσμο, διατηρεί μέχρι και σήμερα την αυθεντική συνταγή του Jacob Schweppes από το 1783.
1,90 €(330 ml, 5,76 €/l)

Schweppes Orangeade 0.33 l
1,90 €

Schweppes Σόδα Λεμόνι 0.33 l
1,90 €

Schweppes Pink Grapefruit 0.33 l
Ήρθε για να δώσει χρώμα σε κάθε σου στιγμή. Το νέο ανθρακούχο αναψυκτικό της Schweppes με γεύση ροζ γκρέιπφρουτ και μέντα.
1,90 €(330 ml, 5,76 €/l)

Χυμός Amita Motion 0.33 l
1,90 €
Coca-Cola 0.5 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
2,30 €(500 ml, 4,60 €/l)

Coca-Cola Zero 0.5 l
2,30 €

Fanta Πορτοκάλι 0.5 l
2,30 €

Fanta Λεμόνι 0.5 l
2,30 €

Sprite 0.5 l
2,30 €
Coca-Cola 1,5 l
3,70 €
Ανθρακούχο Νερό Αύρα 0.33 l
1,90 €
Φυσικό Μεταλλικό Νερό Αύρα 0.5 l
0,50 €
Coca-Cola 1.5 l
3,70 €
Coca-Cola Zero 1.5 L
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
3,70 €(1,5 l, 2,47 €/l)
ΜΠΥΡΕΣ - ΠΟΤΑ
Άλφα 0.33 l
2,30 €(5%vol)

Μάμος 0.33 l
2,30 €(5%vol)
