Δημοφιλή
Σκεπαστή Γύρος Χοιρινός
Σκεπαστή γύρος χοιρινός με τα υλικά της επιλογής σου
8,50 €

Γύρος Χοιρινός Μερίδα
300 g σερβίρεται με ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και σως μουστάρδας
9,50 €

Γύρος Χοιρινός σε Sandwich
Σάντουιτς γύρος χοιρινός με τα υλικά της επιλογής σου
4,50 €
Γύρος Χοιρινός σε Πίτα
Πίτα γύρος χοιρινός με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €

Πατάτες Τηγανητές
3,00 €

Τζατζίκι
Μερίδα
2,00 €

Τυροκαυτερή
Μερίδα
2,00 €

Σως Μουστάρδας
Μερίδα
2,00 €

Ουγγαρέζα
Μερίδα
2,00 €
Πίτα Παραδοσιακή
0,50 €

Χωριάτικη
Σαλάτα με ντομάτα, κρεμμύδι, πιπεριές, φέτα, ελιές, ελαιόλαδο και ρίγανη
6,50 €

Καίσαρα
Σαλάτα με μαρούλι, λάχανο, κοτόπουλο, κρουτόν, βαλσάμικο και σως καίσαρα
6,50 €

Ντομάτα και Κρεμμύδι
Σαλάτα με ντομάτα, κρεμμύδι, ελαιόλαδο και ρίγανη
3,50 €
Γύρος Χοιρινός Μερίδα
300 g σερβίρεται με ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και σως μουστάρδας
9,50 €

Σουβλάκι Κοτόπουλο Μερίδα
3 τεμ. σερβίρεται με ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και σως μουστάρδας
9,50 €

Λουκάνικο Χωριάτικο Μερίδα
3 τεμ. σερβίρεται με ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και σως μουστάρδας
9,50 €

Μπιφτέκι Μερίδα
2 τεμ. σερβίρεται με ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και σως μουστάρδας
9,50 €

Σουβλάκι Χοιρινό Μερίδα
3 τεμ. σερβίρεται με ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και σως μουστάρδας
9,50 €

Κοτόπουλο Σούβλας Μερίδα
300 g σερβίρεται με ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και σως μουστάρδας
9,50 €
Κοτόπουλο Φιλέτο Μερίδα
Σερβίρεται με ντομάτα, κρεμμύδι, πατάτες τηγανητές και σως μουστάρδας
9,50 €
Τα κρέατα είναι Ελληνικής προέλευσης
Γύρος Χοιρινός σε Πίτα
Πίτα γύρος χοιρινός με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €

Σουβλάκι Χοιρινό σε Πίτα
Πίτα σουβλάκι χοιρινό με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €

Σουβλάκι Κοτόπουλο σε Πίτα
Πίτα σουβλάκι κοτόπουλο με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €

Λουκάνικο Χωριάτικο σε Πίτα
Πίτα λουκάνικο χωριάτικο με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €

Μπιφτέκι σε Πίτα
Πίτα μπιφτέκι από ανάμεικτο ( μοσχαρίσιο και χοιρινό ) κιμά με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €
Πατατόπιτα
Πίτα χωρίς κρέας με τα υλικά της επιλογής σου
4,20 €
SANDWICHES
Μπιφτέκι σε Sandwich
Σάντουιτς μπιφτέκι από ανάμεικτο ( μοσχαρίσιο και χοιρινό ) κιμά με τα υλικά της επιλογής σου
4,50 €

Γύρος Χοιρινός σε Sandwich
Σάντουιτς γύρος χοιρινός με τα υλικά της επιλογής σου
4,50 €
Σουβλάκι Χοιρινό σε Sandwich
Σάντουιτς σουβλάκι χοιρινό με τα υλικά της επιλογής σου
4,50 €
Σουβλάκι Κοτόπουλο σε Sandwich
Σάντουιτς σουβλάκι κοτόπουλο με τα υλικά της επιλογής σου
4,50 €
Λουκάνικο Χωριάτικο σε Sandwich
Σάντουιτς λουκάνικο χωριάτικο με τα υλικά της επιλογής σου
4,50 €
BURGERS
Hamburger
Με μπιφτέκι από ανάμεικτο (μοσχαρίσιο και χοιρινό) κιμά, ντομάτα, μαρούλι, gouda, ζαμπόν, ketchup, μουστάρδα και σως μουστάρδας, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
5,50 €

ΤΟΣΤ - CLUB SANDWICH
Club Sandwich Ζαμπόν
Με ζαμπόν, gouda, ντομάτα, μαρούλι και μαγιονέζα, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές
5,50 €

Τοστ Zαμπόν και Gouda
2,00 €

Κοτόπουλο Ψητό σε Τορτίγια
Τορτίγια ψητό κοτόπουλο με τα υλικά της επιλογής σου
4,80 €

Χειροποίητα
Σουβλάκι Χοιρινό
Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές και ψωμί
2,50 €

Μπιφτέκι
Από ανάμεικτο (μοσχαρίσιο και χοιρινό) κιμά, σερβίρεται με πατάτες τηγανητές και ψωμί
2,50 €

Σουβλάκι Κοτόπουλο
Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές και ψωμί
2,50 €

Λουκάνικο Χωριάτικο
Συνοδεύεται από πατάτες τηγανητές και ψωμί
2,50 €

Σκεπαστή Γύρος Χοιρινός
Σκεπαστή γύρος χοιρινός με τα υλικά της επιλογής σου
8,50 €

Κοτόπουλο Σούβλας το Κιλό
Η τελική τιμή του προϊόντος θα διαμορφωθεί κατά το ζύγισμα
13,00 €

Coca-Cola 0.33 l
2,00 €

Coca-Cola Light 0.33 l
Η Coca-Cola Light είναι ένα νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό χωρίς ζάχαρη και θερμίδες με υπέροχη γεύση και μόλις 1 θερμίδα ανά 330 ml. Εμβληματικό και πιο δροσιστικό αναψυκτικό Η Coca-Cola Light είναι ένα νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό χωρίς ζάχαρη και θερμίδες με υπέροχη γεύση και μόλις 1 θερμίδα ανά 330 ml. Εμβληματικό και πιο δροσιστικό αναψυκτικό
2,00 €(330 ml, 6,06 €/l)

Coca-Cola Zero 0.33 l
2,00 €

Fanta Πορτοκάλι 0.33 l
2,00 €
Έψα Πορτοκαλάδα χωρίς Ανθρακικό 0.33 l
2,00 €

Έψα Λεμονάδα 0.33 l
2,00 €

Sprite 0.33 l
Ζωντάνεψε τον αληθινό σου εαυτό με τη Sprite: ένα δροσιστικό αναψυκτικό με κρυστάλλινη γεύση λεμόνι και λάιμ για όσους ζουν έντονα. 100% φυσικά αρώματα.
2,00 €(330 ml, 6,06 €/l)

Coca-Cola 0.5 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
2,50 €(500 ml, 5,00 €/l)

Νερό 0,5 l
0,50 €

Νερό 1,5 l
1,00 €

ΜΠΥΡΕΣ - ΠΟΤΑ
Amstel 0,33 l
Όταν λέμε μπύρα, εννοούμε ΑΜΣΤΕΛ. Διαχρονική Lager μπύρα, η ΑΜΣΤΕΛ συνοδεύει τις αυθεντικές ελληνικές μας στιγμές πάνω από 50 χρόνια. Παράγεται από 100% Ελληνικό κριθάρι από 2.500 Έλληνες παραγωγούς. Έχει γεμάτη και πλούσια γεύση, χάρη στο χαρακτηριστικό άρωμα λυκίσκου και μαγιάς. Το χρυσό της χρώμα είναι αποτέλεσμα συνδυασμού ανοιχτόχρωμης και σκουρόχρωμης βύνης. Η θέση της, πάντα δίπλα στο πιάτο σου Key Words: Μπύρες, Μπυρες, Μπύρα, Μπυρα, Μπιρα, Μπίρα, Μπυρ, Μπυ, Μπιρ, Μπι, Beer, Bee, Be, Ποτό, Ποτο, Ποτά, Ποτα, Ποτ, Πο, Alcohol, Alcoho, Alcoh, Alco, Amstel, Amste, Amst, Ams, Άμστελ, Αμστελ, Αμστε, Αμστ, Αμσ, Lager, Lage, Lag, Lager, Λάγκερ, Λαγκερ, Λαγκε, Λαγκ
2,50 €(330 ml, 5%vol, 7,58 €/l)

Fix 0,33 l
Η ελληνική premium lager μπύρα με την πιο μακρόχρονη ιστορία και την πλουσιότερη κληρονομιά, από το 1864, άρρηκτα συνδεδεμένη με σταθερές διαχρονικές αξίες και αναγνωρισμένη διεθνώς με 38 χρυσά μετάλλια και βραβεία Key Words: Μπύρες, Μπυρες, Μπύρα, Μπυρα, Μπιρα, Μπίρα, Μπυρ, Μπυ, Μπιρ, Μπι, Beer, Bee, Be, Ποτό, Ποτο, Ποτά, Ποτα, Ποτ, Πο, Alcohol, Alcoho, Alcoh, Alco, Fix, Fi, Φιξ, Φι, Lager, Lage, Lag, Lager, Λάγκερ, Λαγκερ, Λαγκε, Λαγκ
2,50 €(330 ml, 5%vol, 7,58 €/l)

Amstel 0,5 l
3,50 €(5%vol)

Λευκό Κρασί Αρέτο Τυρνάβου 0,5 l
4,00 €(5%vol)
