Δημοφιλή
1 Freddo Espresso + 1 Γιαούρτι
5,50 €
Γιαούρτι με 5 Υλικά
3,20 €
Γρανίτα Λεμόνι Φράουλα
3,50 €
Κέικ Καρότου Vegan
Με βουτυρόκρεμα βανίλιας για vegan
3,00 €
Βανίλια και Φράουλα
4,00 €
Smoothie Tropical Sunset
Με ανανά, passion fruit και μάνγκο
4,20 €

Smoothie Caribbean Dream
Με φράουλα, ανανά και καρύδα
4,20 €

Smoothie Strawberry Fantasy
Με φράουλα και μπανάνα
4,20 €

Smoothie Sunrise Energy
Με βρώμη χωρίς γλουτένη, μπανάνα, κακάο, φράουλα, μύρτιλο, βανίλια και μέλι
4,20 €

Ρόφημα Πρωτεΐνης
Με φυτική πρωτεΐνη αρακά, ενισχυμένη με superfoods και βότανα.
4,20 €

Σπιτική Λεμονάδα
Με δυόσμο, σόδα και λεμόνι
3,00 €
Γρανίτα Κεράσι
3,50 €
OFFERS
2 Γρανίτες -15%
7,00 €
1 Freddo Espresso + 1 Γιαούρτι
5,50 €
KAΦΕΔΕΣ
Espresso
2,20 €

Espresso Macchiato
2,20 €

Espresso Ristretto
2,20 €

Espresso Lungo
2,20 €

Freddo Espresso
Απόλαυσε έναν δροσερό και αναζωογονητικό freddo espresso, ιδανικό για τις ζεστές μέρες. Ο τέλειος συνδυασμός πλούσιου καφέ και πάγου θα σου προσφέρει την ενέργεια που χρειάζεσαι για να συνεχίσεις την ημέρα.
2,20 €

Cappuccino
Ο πιο δημοφιλής καφές έχει απόλυτη ισορροπία σε καφέ και γάλα και εδώ που τα λέμε, μας βοηθάει και εμάς να ισορροπήσουμε με κάθε γουλιά του.
2,40 €

Freddo Cappuccino
Παγωμένος espresso me κρύο αφρόγαλα. Η Ευρωπαϊκή εκδοχή του κρύου καφέ, που σε δροσίζει και σε ξυπνάει με κάθε γουλιά.
2,40 €

Latte Macchiato
Macchiato στα ιταλικά σημαίνει « σημαδεμένος» και κάτι μας λέει ότι αυτός ο espresso με λίγο γάλα, θα σε σημαδέψει!
2,40 €

Espresso Americano
2,20 €

Frappe
Ελληνικής καταγωγής, παγκόσμιας αναγνώρισης! Ο Frappe σημαίνει χαλαρότητα, σημαίνει καλοκαίρι, σημαίνει να ξέρεις να απολαμβάνεις.
2,10 €

Nes
1,90 €

Φίλτρου
2,50 €

Ελληνικός
1,70 €

Σοκολάτα
2,50 €

Σοκολάτα Λευκή
2,60 €

Σοκολάτα Viennois
2,80 €

Freddoccino
3,20 €

Mochaccino
3,20 €

Ρόφημα Πρωτεΐνης
Με φυτική πρωτεΐνη αρακά, ενισχυμένη με superfoods και βότανα.
4,20 €

Ρόφημα Πρωτεΐνης Boost
Με φυτική πρωτεΐνη αρακά, ενισχυμένη με superfoods και βότανα.
5,20 €

Σοκολάτα Lovit Κλασσική
2,70 €
Σοκολάτα Lovit Caramel Toffee
2,80 €
Σοκολάτα Lovit Λευκή Βουτύρου
2,80 €
Σοκολάτα Bueno
Απο τραγανή βάση σοκολάτας γάλακτος με καρδιά απο κρέμα φουντουκιού
2,80 €
Σπιτική Λεμονάδα
Με δυόσμο, σόδα και λεμόνι
3,00 €
Σοκολάτα Γάλακτος Lovit Newtellicious
Με σοκολάτα και φουντούκι
2,80 €
Bubble Tea Πράσινο Μήλο
Αρωματικό τσάι του βουνού με μέλι, δροσερό πράσινο μήλο και πέρλες boba
2,80 €
Matcha Latte Shizuoka
Αρωματικό ιαπωνικό matcha από Shizuoka, συνδυασμένο με γάλα για βελούδινη υφή. Απόλαυσέ το ζεστό ή κρύο, ως μια ξεχωριστή επιλογή πέρα από τον καφέ.
3,20 €
SMOOTHIES
Smoothie Sunrise Energy
Με βρώμη χωρίς γλουτένη, μπανάνα, κακάο, φράουλα, μύρτιλο, βανίλια και μέλι
4,20 €

Smoothie Strawberry Fantasy
Με φράουλα και μπανάνα
4,20 €

Smoothie Caribbean Dream
Με φράουλα, ανανά και καρύδα
4,20 €

Smoothie Tropical Sunset
Με ανανά, passion fruit και μάνγκο
4,20 €

Smoothie Matcha Harmony
Smoothie με matcha, μάνγκο, αβοκάντο, ακτινίδιο και γιαούρτι καρύδας. Πλούσια, φρουτένια επιλογή με πράσινη γεύση και βελούδινη υφή
4,20 €
Τσάι Kόκκινη Πλατεία
Με μήλο, ιβίσκος, cranberry, ζάχαρη, ηλιέλαιο και φυσικό άρωμα από κόκκινα φρούτα
2,10 €

Πράσινο Τσάι
Βιολογικής καλλιέργειας
2,10 €

Μαύρο Τσάι
Βιολογικής καλλιέργειας
2,10 €

Χαμομήλι
2,10 €

Τσάι του Βουνού
2,10 €

Μαύρο Τσάι Tea Odyssey Skylla
2,10 €

Πράσινο Τσάι Tea Odyssey Charybdis
Βιολογικής καλλιέργειας
2,10 €

Βιολογικό Χαμομήλι Tea Odyssey Penelope
2,10 €

Τσάι Ιβίσκου με Τροπικά Φρούτα Tea Odyssey Sirens
2,10 €

ΚΡΥΟ TEA
Όλυμπος Ice Tea Green Λεμόνι Zero
Παγωμένο πράσινο τσάι με λεμόνι, χωρίς ζάχαρη. Ελαφριά και δροσιστική γεύση.
2,20 €
Όλυμπος Ice Tea Black Ροδάκινο Zero
Παγωμένο μαύρο τσάι με ροδάκινο, χωρίς ζάχαρη. Απαλή και δροσερή γεύση.
2,20 €
Όλυμπος Ice Tea Green Φράουλα Zero
Παγωμένο πράσινο τσάι με φράουλα, χωρίς ζάχαρη. Φρουτώδης και δροσιστική γεύση
2,20 €
Κουλούρι Θεσσαλονίκης
1,00 €

Κουλούρι Philadelphia
1,70 €
Κουλούρι με Kασέρι και Γαλοπούλα
1,90 €
Κριτσίνι Πολύσπορο
2,80 €
ΓΛΥΚΑ SNACKS
Κέικ Καρότου Vegan
Με βουτυρόκρεμα βανίλιας για vegan
3,00 €
Brownie Cake Vegan
Με βουτυρόκρεμα σοκολάτας για vegan
3,00 €
Apple Crumble Pie
Τάρτα βουτύρου γεμισμένη με κρέμα βανίλιας και μήλα με καρύδια και κανέλα, επικάλυψη με crumble μπισκότου και άχνη
2,90 €
Walnut Brownie με Καρύδια και Κομμάτια Σοκολάτας
3,10 €
Μπισκότα Μηλοπιτάκι
2,80 €
Μπισκότα με Κομμάτια Σοκολάτας
2,80 €
Μπισκότα Ινδικής Καρύδας με Γέμιση Κακάο
2,80 €
Μπισκότο Βατομουροπιτάκι
2,80 €
Μπισκότο Βατομουροπιτάκι
2,80 €
Μπισκότα Βανίλιας με Γέμιση Κακάο
2,80 €
Μπισκότα Αμυγδάλου
2,80 €
Μπάρα Πρωτεΐνης Σοκολάτα
2,40 €

Μπάρα Πρωτεΐνης Βανίλια
2,40 €

Μπάρα Πρωτεΐνης Φράουλα
2,40 €

Μπάρα Πρωτεΐνης Καραμέλα
2,40 €

Μπάρα Σοκολάτα Βitter Χειροποίητη
Με σοκολάτα bitter, ταχίνι, βρώμη, φυστίκι ανάλατο και cranberry
2,90 €
Μπάρα Σοκολάτα Λευκή Χειροποίητη
Με σοκολάτα λευκή, βρώμη, πόμελο, μαύρη σταφίδα, ηλιόσπορο και κολοκυθόσπορο
2,90 €
Μπάρα Βρώμης με Μέλι, Φράουλα, Φουντούκι και Σταγόνες Λευκής Σοκολάτας
60 g. Χωρίς συντηρητικά
2,90 €
Μπάρα Βρώμης με Μέλι, Φυστικοβούτυρο, Μπανάνα και Επικάλυψη Σοκολάτας
60 g. Χωρίς συντηρητικά
2,90 €
Μπάρα Βρώμης Choco Crunch με Μέλι, Σοκολάτα και Φυστικοβούτυρο
60 g. Χωρίς συντηρητικά
2,90 €
Μπάρα Μελιού και Βρώμης με Ταχίνι
Μπάρα με μέλι, βρώμη, ταχίνι και δημητριακά. Χωρίς ζάχαρη, συντηρητικά και τεχνητά αρώματα
2,90 €
Corny Big Protein Κακάο 50 g
Μπάρα δημητριακών με 13γρ πρωτεΐνη, χωρίς ζάχαρη.
2,70 €
Corny Big Protein Κακάο 25 g
Μπάρα δημητριακών με 6.5 γρ πρωτεΐνη, χωρίς ζάχαρη.
1,50 €
Corny Big Μπανάνα και Βανίλια 25 g
Μπάρα δημητριακών με 6.5 γρ πρωτεΐνη, χωρίς ζάχαρη.
1,50 €
MUFFINS
Muffin Red Velvet
2,50 €
Muffin Φυστίκι και Κολοκυθόσπορος
2,50 €
Muffin Μύρτιλο
2,50 €
Muffin Σοκολάτα
2,50 €
Muffin Μήλο και Κανέλα
2,50 €
ΓIAOYΡTIA
Γιαούρτι
1,70 €
Γιαούρτι με 1 Υλικό
2,20 €
Γιαούρτι με 2 Υλικά
2,20 €
Γιαούρτι με 3 Υλικά
2,70 €
Γιαούρτι με 4 Υλικά
2,70 €
Γιαούρτι με 5 Υλικά
3,20 €
Στραγγιστό Γιαούρτι 2% με Βρώμη, Ταχίνι, Ξηρούς Καρπούς και Μέλι
2,70 €
Στραγγιστό Γιαούρτι 2% με Πραλίνα Bueno και Δημητριακά Ολικής Άλεσης
2,70 €
Στραγγιστό Γιαούρτι 2% με Πραλίνα Φουντουκιού και Δημητριακά Ολικής Άλεσης
2,70 €
Στραγγιστό Γιαούρτι 2% με Βρώμη, Μέλι και Σταγόνες Σοκολάτας
2,70 €
Στραγγιστό Γιαούρτι 2% με Ξηρούς Καρπούς, Μελι και Κανέλα
2,70 €
Στραγγιστό Γιαούρτι 2% με Βρώμη, Cranberries και Σταφίδα
2,70 €
Στραγγιστό Γιαούρτι 2% με Βρώμη, Μήλο, Αχλάδι και Μπανάνα
2,70 €
Σαλάτα Caesar’s
Πράσινη σαλάτα με μαρούλι κοτόπουλο, flakes παρμεζάνας, κρουτόν και Caesar’s σως
5,00 €
VEGAN SNACKS
Κέικ Καρότου
Με βουτυρόκρεμα βανίλιας για vegan
3,00 €
Brownie Cake Vegan
Με βουτυρόκρεμα σοκολάτας για vegan
3,00 €
MILKSHAKES
Milkshake Λεμόνι - Φράουλα
Milkshake ή αλλιώς "παγωτό να το πεις στο ποτήρι". Το συνώνυμο καλοκαιριού έρχεται στην πόρτα σου και μαζί φέρνει λίγη από την ανεμελιά των διακοπών!
4,00 €
Milkshake Λεμόνι
4,00 €
Milkshake Ροδάκινο
4,00 €
Milkshake Κεράσι
4,00 €
Mlikshake Λεμόνι Χωρίς Ζάχαρη
4,50 €
Mlikshake Pink Lemonade Χωρίς Ζάχαρη
4,50 €
Milkshake Σοκολάτα-Φράουλα
4,00 €
VEGAN ΡΟΦΗΜΑΤΑ
Σοκολάτα Lovit Κλασσική
3,10 €
Milkshake Κεράσι
4,40 €
Milkshake Λεμόνι
4,40 €
Milkshake Λεμόνι - Φράουλα
4,40 €
Milkshake Ροδάκινο
4,40 €
Smoothie Sunrise Energy Vegan
Με βρώμη χωρίς γλουτένη, μπανάνα, κακάο, φραουλα, μύρτιλο, βανίλια και μέλι
4,20 €
Smoothie Strawberry Fantasy Vegan
Με φράουλα και μπανάνα
4,20 €

Smoothie Caribbean Dream Vegan
Με φράουλα, ανανά και καρύδα
4,20 €

Smoothie Tropical Sunset Vegan
Με ανανά, passion fruit και μάνγκο
4,20 €

XYMOI
Amita Βύσσινο 0.33 l
Φρεσκάδα & βιταμίνες με την κλασική γεύση.
1,70 €
Γρανίτα Λεμόνι
3,50 €
Γρανίτα Λεμόνι Φράουλα
3,50 €
Γρανίτα Ροδάκινο
3,50 €
Γρανίτα Κεράσι
3,50 €
GIA...GIAMAS
Κερασάδα με Αμπαρόριζα Gia...giamas 0.33 l
3,00 €

Λεμονάδα Gia...giamas 0.33 l
3,00 €

Ροδακινάδα Gia...giamas 0.33 l
3,00 €

Φράουλα-Λεμόνι Gia...giamas 0.33 l
3,00 €

Πανδαισία 9 Φρούτων Gia...giamas 0.33 l
3,00 €

Λεμονάδα χωρίς Ζάχαρη Gia...giamas 0.33 l
3,50 €
Ροζ Λεμονάδα χωρίς Ζάχαρη Gia...giamas 0.33 l
3,50 €
ANAΨΥΚΤΙΚΑ
Coca-Cola 0.33 l
Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι Coca-Cola Original Taste, νόστιμο και δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με υπέροχη γεύση που δημιουργήθηκε για πρώτη φορά το 1886. Η χαρά εμφιαλωμένη, για να τη μοιράζεσαι
1,70 €(330 ml, 5,15 €/l)

Coca-Cola Ζero 0.33 l
Η Coca-Cola Zero έχει την ίδια θρυλική γεύση Coca-Cola, αλλά με μηδέν ζάχαρη. Ένα δροσιστικά απαλό και νόστιμο ανθρακούχο αναψυκτικό, για να το μοιράζεσαι
1,70 €(330 ml, 5,15 €/l)

Fanta Πορτοκάλι 0.33 l
Fanta Πορτοκαλάδα: το εμβληματικό, γευστικό ανθρακούχο αναψυκτικό από χυμό φρούτων. Ιδανικό για σνακ και σχεδιασμένο για να δώσει χρώμα στη ζωή σου
1,70 €(330 ml, 5,15 €/l)

Fanta Λεμόνι 0.33 l
Fanta Λεμονάδα: δροσιστικό ανθρακούχο αναψυκτικό με ζωηρές νότες από λεμόνι. Ζωηρόχρωμο και γευστικό, με παιχνιδιάρικες φυσαλίδες.
1,70 €(330 ml, 5,15 €/l)

Sprite 0.33 l
1,70 €
Lipton Ice Tea Λεμόνι 0.33 l
2,20 €

Lipton Ice Tea Ροδάκινο 0.33 l
2,20 €

Lipton Ice Tea Green Lemon 0.33 l
2,20 €

Tuvunu 0.33 l
2,20 €
Schweppes Pink Grapefruit 0.33 l
Ήρθε για να δώσει χρώμα σε κάθε σου στιγμή. Το νέο ανθρακούχο αναψυκτικό της Schweppes με γεύση ροζ γκρέιπφρουτ και μέντα.
2,20 €(330 ml, 6,67 €/l)

AQUA Carpatica Raspberry 0.33 l
Ανθρακούχο φυσικό μεταλλικό νερό με χυμό raspberry. Δροσερή, φρουτώδης γεύση.
2,30 €
AQUA Carpatica Peach & Mango 0.33 l
Ανθρακούχο φυσικό μεταλλικό νερό με ροδάκινο και μάνγκο. Γλυκιά, τροπική αίσθηση.
2,30 €
AQUA Carpatica Lime & Mint 0.33 l
Ανθρακούχο φυσικό μεταλλικό νερό με λάιμ και μέντα. Ελαφριά, πολύ δροσιστική γεύση.
2,30 €
Schweppes Soda Lemon 0.33 l
2,20 €
Θεώνη Φυσικό Μεταλλικό Νερό 0.5 l
0,50 €

ENERGY DRINKS
Red Βull 0.253 l
3,20 €

COCKTAILS
Cocktail Pornstar Martini The Locals 0.25 l
Cocktail 7% με βάση την βότκα & γεύση φρούτα του πάθους και λάιμ, χωρίς ζάχαρη
5,00 €
Βανίλια και Φράουλα
4,00 €
Σοκολάτα και Βανίλια με Κομματάκια Σοκολάτας
4,00 €