Velora

Modern supermarket with fresh groceries and daily household essentials.

This product offering is in German. Would you like to view a machine translation in another language?

Whisky & Bourbon

    • 18+
    €4.59

    Johnnie Walker Red Label Whisky 0,05l

    50 ml, 40% vol€91.80/l
    • 18+
    €5.29

    Jim Beam Bourbon 0,05l

    50 ml, 40% vol€105.80/l
    • 18+
    €45.99

    Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey 0,7l

    700 ml, 40% vol€65.70/l
    • 18+
    €27.99

    Jim Beam White Label 0,7l

    700 ml, 40% vol€39.99/l
  • €4.99

    Jack Daniel's Coca Cola 0,33l

    330 ml€15.12/l
    Excl. €0.25 deposit
    • 18+
    €2.39

    FICKEN Liquors 0,02l

    20 ml, 15% vol€119.50/l
    • 18+
    €27.99

    Johnnie Walker Red Label Old Scotch Whisky 0,7l

    700 ml, 40% vol€39.99/l

Modern supermarket with fresh groceries and daily household essentials.

Address

Mariahilfer Gürtel 6/4/24

1060 Vienna

See map

Delivery times

Monday07:00–23:30
Tuesday07:00–23:30
Wednesday07:00–23:30
Thursday07:00–23:30
Friday07:00–01:00
Saturday07:00–01:00
Sunday07:00–23:30