Tapas Shop

A little something for everyone

This product offering is in Bulgarian. Would you like to view a machine translation in another language?

Алкохолни напитки

    • 18+
    €2.30

    Каменица Светло 2л Рет 011976

    5% vol
    • 18+
    €1.18

    Бира Каменица Кен

    • 18+
    €1.68

    Пиринско Светло бутилка

    500 ml, 4.4% vol€3.36/l
    • 18+
    €2.25

    Бира Пиринско

    • 18+
    €1.18

    Пиринско Светло кен

    500 ml, 4.4% vol€2.36/l
    • 18+
    €1.25

    Шуменско Светло кен

    500 ml, 4.3% vol€2.50/l

A little something for everyone

Address

ж.к. Чародейка - юг, 7019 Ruse

7000 Ruse

See map

Delivery times

Monday11:00–21:30
Tuesday11:00–21:30
Wednesday11:00–21:30
Thursday11:00–21:30
Friday11:00–21:30
Saturday11:00–21:30
SundayClosed