Ginger Sushi Bar

Eating can be a pleasure – without harming your well-being!

This menu is in Bulgarian. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Уасаби

15г

€0.86

Сьомга сет

(22бр.-520г) 6бр. Футомаки сьомга, краставица, ориз, нори, 5бр. Урамаки сьомга, авокадо, филаделфия, ориз, нори, 5бр. Урамаки пърлена сьомга, манго, авокадо, филаделфия, ориз, нори, 4бр. Хосомаки сьомга, ориз, нори, 2бр. Нигири сьомга

€22.49

Филаделфия сет

(25бр.-600г) 5бр. Урамаки сьомга, 5бр. Урамаки краб, 5бр. Урамаки яп. омлет Тамаго, авокадо, филаделфия, юкари, ориз, нори, 5бр. Урамаки пушена сьомга, 5бр. Урамаки тон, манго, филаделфия, сусам, ориз, нори

€24.18

Соев сос

50мл

€0.86

Едамаме

100г млади Соеви Зърна, Морска Сол

€3.11

Нигири сет

(7бр.-280г) 1бр. нигири сьомга, 1бр. нигири пърлена сьомга, 1бр. нигири пушена сьомга, 1бр. нигири унаги, 1бр. нигири скарида, 1бр. нигири тон, 1бр. нигири омлет Тамаго

€11.81

Джинджифил

15г

€0.86

Оушън сет

(24бр.-600г) 6бр. Футомаки сьомга, уакаме, филаделфия, ориз, нори, 5бр. Урамаки тон, 5бр. Урамаки розова херинга, авокадо, японска майонеза, юкари, ориз, нори, 4бр. Хосомаки пушена сьомга, японска майонеза, ориз, нори, 2бр. Нигири сьомга, 2бр. Нигири скарида Еби

€24.74

Гома уакаме

100г зелени Японски Водорасли

€4.24

Нигири пърлена сьомга

(2бр.-80г) пърлена сьомга, ориз, стриден сос

€3.68

Урамаки краб

(5бр.-120г) краб, авокадо, тобико, ориз, нори

€4.80

Гункан краб

(2бр.-80г) смес Краб, ориз, нори

€3.93

Филаделфия сет

(25бр.-600г) 5бр. Урамаки сьомга, 5бр. Урамаки краб, 5бр. Урамаки яп. омлет Тамаго, авокадо, филаделфия, юкари, ориз, нори, 5бр. Урамаки пушена сьомга, 5бр. Урамаки тон, манго, филаделфия, сусам, ориз, нори

€24.18

Popular

Сьомга сет

(22бр.-520г) 6бр. Футомаки сьомга, краставица, ориз, нори, 5бр. Урамаки сьомга, авокадо, филаделфия, ориз, нори, 5бр. Урамаки пърлена сьомга, манго, авокадо, филаделфия, ориз, нори, 4бр. Хосомаки сьомга, ориз, нори, 2бр. Нигири сьомга

€22.49

Popular

Туна сет

(21бр.-460г) 6бр. Футомаки тон, манго, филаделфия, ориз, нори, 5бр. Урамаки тон, краставица, филаделфия, сусам, ориз, нори, 8бр. Хосомаки пикантен тон, ориз, нори, 2бр. Нигири тон

€21.37

Хосомаки сет

(40бр.-520г) 8бр. Хосомаки сьомга, ориз, нори, 8бр. Хосомаки пушена сьомга, ориз, нори, 8бр. Хосомаки краставица, филаделфия, ориз, нори, 8бр. Хосомаки авокадо, сусам, ориз, нори, 8бр. Хосомаки розова херинга, японска майонеза, ориз, нори

€20.24

Веган сет

(22бр.-430г) 6бр. Футомаки ряпа Дайкон, краставица, авокадо, сусам, ориз, нори, 8бр. Хосомаки краставица, ориз, нори, 8бр. Хосомаки авокадо, сусам, ориз, нори, 50г салата Уакаме

€11.81

Веге сет

(27бр.-500г) 6бр. Футомаки ряпа Дайкон, краставица, авокадо, сусам, ориз, нори, 5бр. Урамаки омлет Тамаго, авокадо, Филаделфия, нори, ориз, юкари, 8бр. Хосомаки краставица, Филаделфия, ориз, нори, 8бр. Хосомаки авокадо, Филаделфия, сусам, ориз, нори

€16.31

Нигири сет

(7бр.-280г) 1бр. нигири сьомга, 1бр. нигири пърлена сьомга, 1бр. нигири пушена сьомга, 1бр. нигири унаги, 1бр. нигири скарида, 1бр. нигири тон, 1бр. нигири омлет Тамаго

€11.81

Хосомаки сет мини

(20бр.-300г) 4бр. хосомаки сьомга, ориз, нори, 4бр. хосомаки краставица, филаделфия, ориз, нори, 4бр. хосомаки тон, ориз, нори, 4бр. хосомаки авокадо, филаделфия, ориз, нори, 4бр. хосомаки розова херинга, японска майонеза, ориз, нори

€10.68

Урамаки сет

(15бр.-360г) 5бр. урамаки пърлена сьомга, манго, авокадо, филаделфия, ориз, нори, 5бр. урамаки пушена сьомга, авокадо, филаделфия, сусам, ориз, нори, 5бр. урамаки розова херинга, авокадо, японска майонеза, тобико, ориз, нори

€15.74

Футомаки сет

(18бр.-420г) 6бр. Футомаки сьомга, краставица, филаделфия, ориз, нори, 6бр. Футомаки тон, манго, филаделфия, ориз, нори, 6бр. Футомаки скарида панко, авокадо, яп. майонеза, ориз, нори

€17.99

Оушън сет

(24бр.-600г) 6бр. Футомаки сьомга, уакаме, филаделфия, ориз, нори, 5бр. Урамаки тон, 5бр. Урамаки розова херинга, авокадо, японска майонеза, юкари, ориз, нори, 4бр. Хосомаки пушена сьомга, японска майонеза, ориз, нори, 2бр. Нигири сьомга, 2бр. Нигири скарида Еби

€24.74

Сет с пушена сьомга

(21бр.-460г) 6бр. Футомаки пушена сьомга, краставица, филаделфия, ориз, нори, 5бр. Урамаки пушена сьомга, авокадо, филаделфия, тобико, ориз, нори, 8бр. Хосомаки пушена сьомга, японска майонеза, ориз, нори, 2бр. Нигири пушена сьомга

€18.55

Гункан сет

(5бр.-150г) 1бр. червен хайвер от сьомга, ориз, нори, 1бр. унаги змиорка, ориз, нори, 1бр. смес Краб, ориз, нори, 1бр. пикантен тон, ориз, нори, 1бр. пикантна сьомга, ориз, нори

€12.37

Инари сет

(5бр.-250г) (1бр.) Инари пърлена сьомга, (1бр.) Инари скарида, (1бр.) Инари Тамаго, (1бр.) Инари Уакаме, (1бр.) Инари Унаги

€12.37

Футомаки сьомга

(6бр.-140г) сьомга, краставица, Филаделфия, ориз, нори

€6.18

Футомаки пушена сьомга

(6бр.-140г) пушена сьомга, краставица, филаделфия, ориз, нори

€6.18

Футомаки тон

(6бр.-140г) тон, манго, филаделфия, ориз, нори

€6.74

Футомаки пикантен тон

(6бр.-140г) пикантен тон, авокадо, ориз, нори

€7.31

Футомаки скарида

(6бр.-140г) скарида Еби, авокадо, краставица, ориз, нори

€6.74

Футомаки ряпа

(6бр.-140г) ряпа Дайкон, краставица, морков, авокадо, сусам, ориз, нори

€5.06

Урамаки сьомга

(5бр.-120г) сьомга, краставица, филаделфия, ориз, нори

€5.62

Урамаки пърлена сьомга

(5бр.-120г) пърлена сьомга, манго, авокадо, филаделфия, ориз, нори

€6.49

Урамаки пушена сьомга

(5бр.-120г) пушена сьомга, авокадо, филаделфия, сусам, ориз, нори

€5.62

Урамаки пикантна сьомга

(5бр.-120г) пикантна сьомга, сьомга, авокадо, ориз, нори

€8.43

Урамаки сурими

(5бр.-120г) сурими, авокадо, краставица, филаделфия, сусам, ориз, нори

€4.80

Урамаки краб

(5бр.-120г) краб, авокадо, тобико, ориз, нори

€4.80

Урамаки омлет Тамаго

(5бр.-120г) Урамаки омлет Тамаго, авокадо, филаделфия, юкари, ориз, нори.

€5.36

Урамаки тон

(5бр.-120г) тон, краставица, филаделфия, сусам, ориз, нори

€5.62

Урамаки пикантен тон

(5бр.-120г) тон, авокадо, пикантен тон, ориз, нори, сусам

€8.43

Урамаки розова херинга

(5бр.-120г) маринована розова херинга, авокадо, яп. майонеза, тобико, ориз, нори

€5.36

Урамаки дъга сурими

(5бр.-120г) сурими, авокадо, сьомга, тон, скарида Еби, ориз, нори

€7.87

Урамаки дъга краб

(5бр.-120г) смес Краб, авокадо, сьомга, тон, скарида Еби, ориз, нори

€7.87

Хосомаки краставица

(8бр.-110г) краставица, сусам, ориз, нори

€3.68

Хосомаки краставица и филаделфия

(8бр.-120г) краставица, филаделфия, ориз, нори

€3.93

Хосомаки манго

(8бр.-120г) манго, филаделфия, ориз, нори

€4.24

Хосомаки авокадо

(8бр.-120г) авокадо, филаделфия, ориз, нори

€4.24

Хосомаки сьомга

(8бр.-120г) сьомга, ориз, нори

€5.06

Хосомаки пушена сьомга

(8бр.-120г) пушена сьомга, ориз, нори

€5.06

Хосомаки пикантен тон

(8бр.-120г) тон, ориз, нори

€7.31

Хосомаки розова херинга

(8бр.-120г) розова херинга, японска майонеза, ориз, нори

€4.80

Нигири сьомга

(2бр.-80г) сьомга, ориз

€3.68

Нигири пушена сьомга

(2бр.-80г) пушена сьомга, ориз

€3.68

Нигири пърлена сьомга

(2бр.-80г) пърлена сьомга, ориз, стриден сос

€3.68

Нигири скарида

(2бр.-80г) скарида Еби, ориз

€3.93

Нигири тон

(2бр.-80г) тон, ориз

€3.68

Нигири унаги

(2бр.-80г) унаги змиорка, ориз, нори

€3.93

Нигири омлет тамаго

(2бр.-80г) омлет Тамаг, ориз, нори

€3.37

Гункан червен хайвер от сьомга

(2бр.-80г) червен хайвер от сьомга, ориз, нори

€7.31

Гункан унаги

(2бр.-60г) унаги, ориз, нори

€5.62

Гункан краб

(2бр.-80г) смес Краб, ориз, нори

€3.93

Гункан пикантен тон

(2бр.-80г) пикантен тон, ориз, нори

€5.62

Гункан пикантна сьомга

(2бр.-80г) пикантна сьомга, ориз, нори

€5.62

Инари пърлена сьомга

(2бр.-100г) пържено соево джобче, ориз, пърлена сьомга, сладко чили, сусам

€5.62

Инари скарида

(2бр.-100г) пържено соево джобче, ориз, скарида Еби, сусам, унаги сос

€5.62

Инари тамаго

(2бр./100г) пържено соево джобче, ориз, омлет тамаго, сусам

€4.80

Инари уакаме

(2бр.-100г) пържено Соево Джобче, Ориз, Салата Уакаме, Сусам

€4.80

Инари унаги

(2бр.-100г) пържено соево джобче, ориз, змиорка, сусам, унаги сос

€5.62

Сашими сьомга

80г

€8.43

Сашими тон

80г

€8.43

Сашими сьомга и тон

80г

€8.43

Татаки сьомга

пърлена Сьомга 80г

€8.99

Татаки тон

пърлен Тон 80г

€8.99

Татаки сьомга и тон

80г

€8.99

Гома уакаме

100г зелени Японски Водорасли

€4.24

Едамаме

100г млади Соеви Зърна, Морска Сол

€3.11

Popular

Джинджифил

15г

€0.86

Уасаби

15г

€0.86

Popular

Соев сос

50мл

€0.86

Popular

Сладко чили

50г

€0.86

Японска майонеза

50г

€0.86

Пикантна майонеза

50г

€0.86

Унаги сос

50г

€0.86

Минерална вода Банкя 500мл

500мл

€1.02(500 ml, €2.04/l)

Минерална вода Банкя 1л

Минерална вода Банкя се характеризира с изключителна природна чистота, тъй като се добива от 740 м дълбочина. Поради ниската си минерализация – 387 mg/L е подходяща за ежедневна употреба.

€1.99(1 l, €1.99/l)

Cappy Вишна 250мл

250мл вишна

€1.84

Cappy Портокал 250мл

250мл портокал Нектар

€1.84

Нектар Cappy Праскова 250мл

250мл праскова

€1.84

Нектар Капи Ябълка 250мл

250мл ябълка Нектар

€1.84

Coca-Cola Original Taste 330мл

Coca-Cola ORIGINAL TASTE, вкусна и освежаваща газирана напитка с отличен вкус, създадена през 1886 г. Кока Кола - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.

€1.68(330 ml, €5.09/l)

Coca-Cola Без Захар 330мл

Coca-Cola БЕЗ ЗАХАР има същия легендарен вкус на Coca-Cola, но е без захар. Освежаващо вкусна газирана безалкохолна напитка, създадена за споделяне

€1.68(330 ml, €5.09/l)

Sprite 330мл

Ежедневието е по-напрегнато от всякога. SPRITE ти помага да запазиш хладнокръвие всеки път, когато стане напечено.

€1.68(330 ml, €5.09/l)

Fanta Портокал 330мл

Fanta утолява жаждата и освежава – тя е винаги и навсякъде до теб, когато заслужаваш или искаш да си подариш награда.

€1.68(330 ml, €5.09/l)

Schweppes Битер Лимон 330мл

Емблематичната горчиво-сладка сензация, създадена през 1957 г. Съдържа хинин за тези, които обожават уникалните и изтънчени вкусове. Наслади ѝ се чиста или в коктейл.

€1.68(330 ml, €5.09/l)

Ginger Sushi Bar is located in the heart of Sofia, on a quiet and peaceful street. With us, you’ll find a pleasant and cozy atmosphere where you can enjoy delicious, freshly prepared sushi and a variety of drinks. There’s something for every taste! We love what we do, and that’s why we treat our food with special care! We carefully select clean ingredients and put effort and attention into every dish. Healthy food can be incredibly tasty! Eating can be a pleasure – without harming your well-being!

See similar venues

Address

ul. "General Parensov" 24А

1142 Sofia

See map

Delivery times

Monday11:30–21:30
Tuesday11:30–21:30
Wednesday11:30–21:30
Thursday11:30–21:30
Friday11:30–21:30
Saturday11:30–21:30
Sunday11:30–21:30