This menu is in Bulgarian. Would you like to view a machine translation in another language?
Most ordered
Телешки бургер
телешко кюфте, бриош хлебче, разтопен ирландски чедър, яйце, бекон, кисели краставици, хрупкав лук, меден сос с горчица, Хап сос
€8.43
Тортила с хрупкаво пиле
тортила питка, хрупкаво пиле, айсберг, домат, зелена чушка, кашкавал, Чедър сирене, снак сос, пържени картофи
€7.15
Coca-Cola Original Taste 330мл
Coca-Cola ORIGINAL TASTE, вкусна и освежаваща газирана напитка с отличен вкус, създадена през 1886 г. Кока Кола - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.
€1.28(330 ml, €3.88/l)
Тортила с дърпано свинско
тортила питка, бавно печено свинско, айсберг, домат, чушка, кашкавал, Чедър сирене, снак сос, барбекю, пържени картофки
€7.15
Девин Изворна вода 1.5l
DEVIN Изворна вода се добива от 1338 м надморска височина в Родопите. Тя е с изключително ниски нива на минерализация, което я прави подходяща за употреба от хора на всички възрасти, навсякъде и по всяко време. Препоръчва се от Българската педиатрична асоциация като подходяща за консумация от всички възрасти, включително и малки деца. Натуралното pH на DEVIN Изворна вода и ниската минерализация помагат на тялото да се освободи от токсините, причинени от ежедневния стрес.
€1.02(1.5 l, €0.68/l)
Пилешки бургери 2бр с подарък Хайнекен
330мл
€17.38
Салата "Цезар "
с хрупкаво пиле
€5.62
Tapaтор
€2.04
Принцеса с шунка и кашкавал
€3.57
Принцеса с кайма и кашкавал
€3.57
Тортила с дърпано свинско
тортила питка, бавно печено свинско, айсберг, домат, чушка, кашкавал, Чедър сирене, снак сос, барбекю, пържени картофки
€7.15
Тортила с хрупкаво пиле
тортила питка, хрупкаво пиле, айсберг, домат, зелена чушка, кашкавал, Чедър сирене, снак сос, пържени картофи
€7.15
Чабата тост с пиле
хрупкава чабата, пилешко печено филе, кашкавал, ирландски чедър, айсберг, домат, краставички, Хап сос
€5.62
Бургер със свинско дърпано
бавно печено свинско, бриош хлебче, ирландски чедър, айсберг,домат,хрупкав лук, барбекю сос, Хап сос
€8.43
Бургер с пиле
пилешко печено филе, бриош хлебче, ирландски чедър, айсберг, домат снак сос
€8.43
Телешки бургер
телешко кюфте, бриош хлебче, разтопен ирландски чедър, яйце, бекон, кисели краставици, хрупкав лук, меден сос с горчица, Хап сос
€8.43
Айрян Балкан
500мл
€1.53
Айрян Балкан
330мл
€1.28
Девин Изворна 0.500ml
DEVIN Изворна вода се добива от 1338 м надморска височина в Родопите. Тя е с изключително ниски нива на минерализация, което я прави подходяща за употреба от хора на всички възрасти, навсякъде и по всяко време. Препоръчва се от Българската педиатрична асоциация като подходяща за консумация от всички възрасти, включително и малки деца. Натуралното pH на DEVIN Изворна вода и ниската минерализация помагат на тялото да се освободи от токсините, причинени от ежедневния стрес.
€0.77(500 ml, €1.54/l)
Девин Изворна вода 1.5l
DEVIN Изворна вода се добива от 1338 м надморска височина в Родопите. Тя е с изключително ниски нива на минерализация, което я прави подходяща за употреба от хора на всички възрасти, навсякъде и по всяко време. Препоръчва се от Българската педиатрична асоциация като подходяща за консумация от всички възрасти, включително и малки деца. Натуралното pH на DEVIN Изворна вода и ниската минерализация помагат на тялото да се освободи от токсините, причинени от ежедневния стрес.
€1.02(1.5 l, €0.68/l)
Хайнекен стъкло
€1.53(5% vol)
Корона
€2.05(5% vol)
Пиринско Светло кен
Свежа и пивка бира с балансиран горчив вкус и хмелов аромат.
€1.53(500 ml, 4.4% vol, €3.06/l)
Стела Артоа
€2.05(5% vol)
Хайнекен 0.0% 0.500ml
Нашите майстори пивовари започнаха от нулата и прекараха години в проучване, варене и дегустация, преди да създадат рецепта, характерна със своите освежаващи плодови нотки и мека малцова основа - в перфектен баланс. Вкус, който заслужава етикета на Heineken. Разбира се, с безкомпромисните характеристики на Heineken от 1873 г.: направена от най-добрите съставки и уникалната мая тип - A на Heineken. Не беше лесно, но не се оказа и невъзможно.
€1.79(500 ml, €3.58/l)
Coca-Cola Original Taste 330мл
Coca-Cola ORIGINAL TASTE, вкусна и освежаваща газирана напитка с отличен вкус, създадена през 1886 г. Кока Кола - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.
€1.28(330 ml, €3.88/l)
Coca-Cola Original Taste 500мл
Coca-Cola Original Taste, вкусна и освежаваща газинрана напитка с отличн вкус, създадена през 1886 г. Coca-Cola - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.
€1.53(500 ml, €3.06/l)
Coca-Cola Без Захар 500мл
Coca‑Cola Без Захар е за всички, които обичат вкуса на Coca‑Cola, но търсят напитка без калории. Coca‑Cola Без Захар е за любопитните и нетрадиционните, тези, които не се страхуват да откриват нови хоризонти и нови вкусове.
€1.53(500 ml, €3.06/l)
Fanta Портокал 500мл
Fanta утолява жаждата и освежава – тя е винаги и навсякъде до теб, когато заслужаваш или искаш да си подариш награда.
€1.53(500 ml, €3.06/l)
Sprite 500мл
Ежедневието е по-напрегнато от всякога. SPRITE ти помага да запазиш хладнокръвие всеки път, когато стане напечено.
€1.53(500 ml, €3.06/l)