Nutella Shop | Sofia

Happiness is a warm crêpe with Nutella.

This menu is in Bulgarian. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Палачинка Нутела, банан и ягоди

300г

€7.30

Микс от плодове с Нутела

ягоди, банан, киви и портокал 250г

€7.30

Палачинка Нутела и бисквити Орео

190г

€6.30

Минерална вода Банкя 500мл

Впуснете се в промените на живота с Банкя – натурална минерална вода с ниска минерализация, подходяща за ежедневна консумация. БАНКЯ. Извор на живот. Всеки ден.

€1.68(500 ml, €3.36/l)

Ягоди с Нутела

250г

€6.90

N1. Палачинка Нутела, банан и орео

4 броя сладки американски палачинки, обилно поляти с Nutella, аранжирани с резенчета банан и покрити с бисквити Oreo 290г

€8.43

Йогурт с чия, Нутела и банан

250г

€4.60

Йогурт с чия, Нутела и ягоди

250г

€4.60

Йогурт с чия, Нутела и шамфъстък

йогурт с чия, Нутела и шамфъстък 230г

€4.90

Ягоди и киви с Нутела

250г

€6.90

N2. Палачинка Нутела, сметана и орео

4 броя сладки американски палачинки, обилно поляти с Nutella и покрити с бита сметана и натрошени бисквити Oreo 280г

€8.43

N1. Палачинка Нутела, банан и орео

4 броя сладки американски палачинки, обилно поляти с Nutella, аранжирани с резенчета банан и покрити с бисквити Oreo 290г

€8.43

N2. Палачинка Нутела, сметана и орео

4 броя сладки американски палачинки, обилно поляти с Nutella и покрити с бита сметана и натрошени бисквити Oreo 280г

€8.43

N3. Палачинка с луканка, топено сирене и сирене Чедър

солена палачинка с луканка на слайс, топено сирене и сирене чедър

€6.90

Йогурт с чия, Нутела и шамфъстък

йогурт с чия, Нутела и шамфъстък 230г

€4.90

Йогурт с чия, Нутела и банан

250г

€4.60

Йогурт с чия, Нутела и ягоди

250г

€4.60

Йогурт с чия, Нутела и киви

250г

€4.60

Йогурт с чия, Нутела и портокал

250г

€4.60

Микс от плодове с Нутела

ягоди, банан, киви и портокал 250г

€7.30

Popular

Ягоди с Нутела

250г

€6.90

Popular

Ягоди и киви с Нутела

250г

€6.90

Банан, ягоди и сметана с Нутела

250г

€6.90

Ягоди и банан с Нутела

250г

€6.90

Палачинка Нутела на Мах

двойно нутела, банан, ягоди и киви 350г

€9.30

Палачинка Нутела, банан и ягоди

300г

€7.30

Popular

Палачинка Нутела, ягоди и сметана

240г

€7.10

Палачинка Нутела и бисквити Орео

190г

€6.30

Popular

Coca-Cola Original Taste 500мл

Coca-Cola Original Taste, вкусна и освежаваща газинрана напитка с отличн вкус, създадена през 1886 г. Coca-Cola - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.

€2.19(500 ml, €4.38/l)

Fanta Портокал 500мл

Fanta утолява жаждата и освежава – тя е винаги и навсякъде до теб, когато заслужаваш или искаш да си подариш награда.

€2.19(500 ml, €4.38/l)

Студен чай Fuzetea Праскова и хибискус 500мл

FUZETEA черен чай праскова и хибискус е уникална, освежаваща напитка чай с малко калории*, която представлява фюжън от черен чай, праскова и хибискус.

€2.19(500 ml, €4.38/l)

Fuzetea Iced Tea Forest Fruit 500мл

FUZETEA черен чай горски плодове е уникална, освежаваща напитка чай с малко калории*, която представлява фюжън от черен чай и горски плодове.

€2.19(500 ml, €4.38/l)

Coca-Cola Original Taste 330мл

Coca-Cola ORIGINAL TASTE, вкусна и освежаваща газирана напитка с отличен вкус, създадена през 1886 г. Кока Кола - Щастие в бутилка; създадена за споделяне.

€1.94(330 ml, €5.88/l)

Fanta Портокал 330мл

Fanta утолява жаждата и освежава – тя е винаги и навсякъде до теб, когато заслужаваш или искаш да си подариш награда.

€1.94(330 ml, €5.88/l)

Минерална вода Банкя 500мл

Впуснете се в промените на живота с Банкя – натурална минерална вода с ниска минерализация, подходяща за ежедневна консумация. БАНКЯ. Извор на живот. Всеки ден.

€1.68(500 ml, €3.36/l)

Popular

Happiness is a warm crêpe with Nutella.

Address

This is a virtual venue

1000 Sofia

See map

Delivery times

Monday09:00–23:45
Tuesday09:00–23:45
Wednesday09:00–23:45
Thursday09:00–23:45
Friday09:00–23:45
Saturday09:00–23:45
Sunday09:00–23:45