PEJPR

The only gyros in a city full of kebabs!

This menu is in Czech. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Kuřecí gyros

Námi naložená kuřecí stehna, hranolky, tzatziki, rajčetem, cibulí a pita - 300g

CZK 189.00

PEJPR Combo Pita

Námi naložená kuřecí stehna, pita, tzatziki, cibule, naše majo, hummus, rajče a ledový salát - 450g

CZK 279.00

Hranolky s fetou a PEJPR mayo

Hranolky s naší PEJPR mayo a fetou - 150g

CZK 109.00

Caesar s kuřetem, PEJPR dresingem, slaninou a pitou

Náš dresing, římský salát, slanina, gran moravia, pita

CZK 269.00

Hranolky s fetou a lanýžovou mayo

Hranolky s lanýžovou majonézou a fetou - 150g

CZK 109.00

PEJPR Combo Rýže

Námi naložená kuřecí stehna, rýže, tzatziki, cibule, rajče, ledový salát, naše majo, hummus, sezam a sriracha - 500g

CZK 279.00

PEJPR Combo Hrany

Námi naložená kuřecí stehna, hranolky, tzatziki, cibule, naše majo, hummus, rajče a ledový salát - 500g

CZK 279.00

Příbor

CZK 10.00

Ubrousky

CZK 0.00

🌯 PEJPR MENU

Kuřecí gyros

Námi naložená kuřecí stehna, hranolky, tzatziki, rajčetem, cibulí a pita - 300g

CZK 189.00

Popular

Vege "gyros"

Hlíva ústřičná, žampiony, hranolky, tzatziki, rajče, cibule a pita - 300g

CZK 189.00

PEJPR Combo Pita

Námi naložená kuřecí stehna, pita, tzatziki, cibule, naše majo, hummus, rajče a ledový salát - 450g

CZK 279.00

Popular

PEJPR Combo Hrany

Námi naložená kuřecí stehna, hranolky, tzatziki, cibule, naše majo, hummus, rajče a ledový salát - 500g

CZK 279.00

PEJPR Combo Rýže

Námi naložená kuřecí stehna, rýže, tzatziki, cibule, rajče, ledový salát, naše majo, hummus, sezam a sriracha - 500g

CZK 279.00

PEJPR Combo Vege Hrany

500 g: hlíva, žampiony, hranolky, tzatziki, hummus, cibule, rajče a ledový salát.

CZK 279.00

PEJPR Combo Vege Rýže

500 g: hlíva, žampiony, rýže, tzatziki, hummus, cibule, rajče, ledový salát, sezam a sriracha.

CZK 279.00

Trhané vepřové, hranolky, zelenina, chipotle mayo

Naše trhané maso, hranolky, salát, rajče, cibule, chipotle mayo - 400g

CZK 259.00

Caesar s halloumi, PEJPR dresingem, cherry rajčaty a pita

Náš dresing, římský salát, halloumi, cherry rajčata, gran moravia, pita

CZK 269.00

Caesar s kuřetem, PEJPR dresingem, slaninou a pitou

Náš dresing, římský salát, slanina, gran moravia, pita

CZK 269.00

Popular

Hranolky s fetou a PEJPR mayo

Hranolky s naší PEJPR mayo a fetou - 150g

CZK 109.00

Popular

Hranolky s fetou a lanýžovou mayo

Hranolky s lanýžovou majonézou a fetou - 150g

CZK 109.00

Popular

Hranolky s fetou a sriracha mayo

Hranolky se sriracha a fetou - 150g

CZK 109.00

Pita

Pita chléb.

CZK 45.00

🍋 NÁPOJE

Coca-Cola 330ml

Limonáda s kolovou příchutí.

CZK 59.00(330 ml, CZK 178.79/l)

Coca-Cola Cherry 330ml

Limonáda s kolovo-třešňovou příchutí. ⬩ zákazníci také hledali: cola, coca cola, coke

CZK 69.00(330 ml, CZK 209.09/l)

Targa Maracuja e Mandarino sycená marakujovo-mandarinková limonáda 330ml

Limonáda na počest hrdinů sicilských automobilových závodů. Jsem Targa. Jsem šťáva sluncem a energií nabitých sicilských mandarinek a osvěžující marakuji. Jsem nadšení a odhodlání těch, kteří se stali legendami jedinečného závodu.

CZK 69.00(330 ml, CZK 209.09/l)

Pepsi Max 330ml

CZK 59.00(330 ml, CZK 178.79/l)

We’re not just gyros! Combo meals, pulled pork, fries with feta, Caesar salad, vegetarian options, and vegan-friendly choices!

See similar venues

Address

Na Poříčí 116/5

46001 Liberec

See map

Delivery times

Monday11:00–20:45
Tuesday11:00–20:45
Wednesday11:00–20:45
Thursday11:00–20:45
Friday11:00–22:15
Saturday11:30–22:15
Sunday11:30–20:45