Burgerman

Honest burgers🍔

This menu is in Czech. Would you like to view a machine translation in another language?

Most ordered

Classic

150g čerstvě mleté hovězí, čedar, ledový salát, cibule, rajče, naše nakládaná okurka, secret sauce, sezamová bulka s mákem

CZK 299.00

Not available

Hranolky na hovězím loji

Extra křupavé, výraznější a plné poctivé hovězí chuti. Zlatavé, voňavé a s pořádným charakterem.

CZK 98.00(220 g, CZK 445.45/kg)

Not available

Onion

150g čerstvě mleté hovězí, čedar, karamelizovaná cibulka, demi-glace majonéza, sezamová bulka s mákem

CZK 309.00

Not available

Bacon

150g čerstvě mleté hovězí, čedar, slaninový jam s karamelizovanou cibulí, čerstvá cibule, rajče, rukola, slaninová majonéza, sezamová bulka s mákem

CZK 325.00

Not available

Spicy 2.0

150g čerstvě mleté hovězí, čedar, jalapeňo jelly, sýrová omáčka, lehce pikantní majonéza, sezamová bulka s mákem

CZK 299.00

Not available

Coleslaw s limetou & koriandrem

Křupavý coleslaw plný svěží chuti. Jemně nasládlý, příjemně kyselý a osvěžený limetou, s výrazným koriandrem a krémovou majonézou. Lehký, šťavnatý a dokonale vyvážený.

CZK 98.00(120 g, CZK 816.67/kg)

Not available

Mio Mio Cola 0,5l

CZK 99.00(500 ml, CZK 198.00/l)

Not available

Hranolky na rostlinném oleji

Zlatavé, křupavé na povrchu a krásně nadýchané uvnitř. Čistá chuť brambor, která nechá vyniknout každý detail.

CZK 98.00(220 g, CZK 445.45/kg)

Not available

Lanýžová Majonéza

Krémová majonéza s výraznou lanýžovou chutí, jemně doplněná dijonskou hořčicí a citronem. Intenzivní, zemitá a dokonale návyková.

CZK 79.00

Not available

Pulled

140g trhané hovězí pečené v Coca-Cole, čedar, provolone chips, ledový salát, petrželová majonéza, sezamová bulka s mákem

CZK 299.00

Not available

Mio Mio Cola Zero 0,5l

CZK 99.00(500 ml, CZK 198.00/l)

Not available

Tasty Special

150 g čerstvě mleté hovězí, čedar, kousky pečené slaniny, ledový salát, čerstvá cibule, rajče, tasty omáčka, sezamová bulka s mákem

CZK 339.00

Not available

Burgery

Všechny burgery grilujeme na Medium, pokud si nepřejete jinak

Classic

150g čerstvě mleté hovězí, čedar, ledový salát, cibule, rajče, naše nakládaná okurka, secret sauce, sezamová bulka s mákem

CZK 299.00

Popular
Not available

Onion

150g čerstvě mleté hovězí, čedar, karamelizovaná cibulka, demi-glace majonéza, sezamová bulka s mákem

CZK 309.00

Popular
Not available

Tasty Special

150 g čerstvě mleté hovězí, čedar, kousky pečené slaniny, ledový salát, čerstvá cibule, rajče, tasty omáčka, sezamová bulka s mákem

CZK 339.00

Not available

Spicy 2.0

150g čerstvě mleté hovězí, čedar, jalapeňo jelly, sýrová omáčka, lehce pikantní majonéza, sezamová bulka s mákem

CZK 299.00

Popular
Not available

Bacon

150g čerstvě mleté hovězí, čedar, slaninový jam s karamelizovanou cibulí, čerstvá cibule, rajče, rukola, slaninová majonéza, sezamová bulka s mákem

CZK 325.00

Popular
Not available

Pulled

140g trhané hovězí pečené v Coca-Cole, čedar, provolone chips, ledový salát, petrželová majonéza, sezamová bulka s mákem

CZK 299.00

Not available

Vege Burgery

Vege placky od Redefine Meat

Vege Classic

140g vege placka, čedar, ledový salát, cibule, rajče, naše nakládaná okurka, secret sauce, sezamová bulka s mákem

CZK 344.00

Not available

Vege Onion

140g vege placka, čedar, karamelizovaná cibulka, demi-glace majonéza, sezamová bulka s mákem

CZK 344.00

Not available

Vege Spicy 2.0

140g vege placky, čedar, jalapeňo jelly, sýrová omáčka, lehce pikantní majonéza, sezamová bulka s mákem

CZK 344.00

Not available

Vege Tasty Special

140 g vege placka, čedar, ledový salát, čerstvá cibule, rajče, tasty omáčka, sezamová bulka s mákem

CZK 378.00

Not available

Přílohy

Coleslaw s limetou & koriandrem

Křupavý coleslaw plný svěží chuti. Jemně nasládlý, příjemně kyselý a osvěžený limetou, s výrazným koriandrem a krémovou majonézou. Lehký, šťavnatý a dokonale vyvážený.

CZK 98.00(120 g, CZK 816.67/kg)

Not available

Hranolky na hovězím loji

Extra křupavé, výraznější a plné poctivé hovězí chuti. Zlatavé, voňavé a s pořádným charakterem.

CZK 98.00(220 g, CZK 445.45/kg)

Popular
Not available

Hranolky na rostlinném oleji

Zlatavé, křupavé na povrchu a krásně nadýchané uvnitř. Čistá chuť brambor, která nechá vyniknout každý detail.

CZK 98.00(220 g, CZK 445.45/kg)

Not available

Omáčky

Majonéza z pečených paprik (speciál)

Krémová majonéza z pečených paprik s výrazným česnekem a lehkou pikantností feferonky. Sladká, kouřová a návyková.

CZK 67.00

Not available

Domácí majonéza

Poctivá domácí majonéza - krémová, jemná a krásně vyvážená.

CZK 57.00

Not available

Česneková majonéza

Krémová domácí majonéza s pořádnou dávkou čerstvého česneku. Výrazná, voňavá a příjemně pikantní.

CZK 59.00

Not available

Petrželková Majonéza

Krémová majonéza plná svěží petrželové chuti, doplněná výrazným česnekem a osvěžená citronem. Svěží, bylinková a krásně výrazná.

CZK 67.00

Not available

Lehce pikantní majonéza

Krémová majonéza s pořádným řízem. Jemná pálivost, lehce nasládlá chuť a příjemně pikantní závěr.

CZK 67.00

Not available

Slaninová majonéza

Krémová majonéza s pořádnou dávkou slaniny. Výrazná, plná a krásně kouřová chuť, kterou si zamilujete na první sousto.

CZK 77.00

Not available

Lanýžová Majonéza

Krémová majonéza s výraznou lanýžovou chutí, jemně doplněná dijonskou hořčicí a citronem. Intenzivní, zemitá a dokonale návyková.

CZK 79.00

Not available

Tasty omáčka

Krémová, lehce nasládlá a výrazně kouřová. Uzená paprika, jemná pikantnost, nádech karamelu a příjemně slaný umami finiš. Chuťově plná a návyková.

CZK 69.00

Not available

Sýrová Omáčka

Smetanově krémová sýrová omáčka s pořádnou dávkou cheddaru a výrazným taleggiem. Bohatá, plná a krásně sýrová chuť, kterou podtrhuje lehká kouřovost uzené papriky a jemná pálivost srirachy.

CZK 77.00

Not available

Kečup

Klasický Heinz kečup - výrazná rajčatová chuť, příjemná sladkost a jemná kyselost. Prostě poctivá klasika, která funguje ke všemu.

CZK 39.00

Not available

Nealko nápoje

Mio Mio Cola 0,5l

CZK 99.00(500 ml, CZK 198.00/l)

Not available

Mio Mio Cola Zero 0,5l

CZK 99.00(500 ml, CZK 198.00/l)

Not available

Krystus Nealko IPA Clock 0,5l Can

CZK 129.00(500 ml, CZK 258.00/l)

Not available

Alko nápoje

APA 12° Clock 0,5l Can

CZK 129.00(500 ml, CZK 258.00/l)

Not available

Johannes Cyder Kir Breton 0,33l

CZK 129.00(330 ml, CZK 390.91/l)

Not available

The deliciousness of burger jumping into your mouth

See similar venues

Address

M. Horákové 63 Letná

170 00 Prague

See map

Delivery times

Monday11:30–21:45
Tuesday11:30–21:45
Wednesday11:30–21:45
Thursday11:30–21:45
Friday11:30–21:45
Saturday11:30–21:45
Sunday11:30–20:45