Flink

Flink Ringbahnstr.

Groceries delivered in minutes

This product offering is in German. Would you like to view a machine translation in another language?

Deals

€6.25€6.58

Rewe Beste Wahl Respeggt Eier Freilandhaltung 10 Stück x2

20 pcs€0.31/pc
€4.35€4.58

kinder Maxi King 3er 3x25g x2

105 g€41.43/kg
€4.92€5.18

Oatly Haferdrink Barista Edition 1l x2

2 l€2.46/l
€2.45€2.58

Ja! Skyr Natur 500g x2

500 g€4.90/kg
€3.02€3.18

Wiesenhof Geflügel Mortadella 100g x2

100 g€30.20/kg

Most ordered

€1.39

Cherrytomaten 250g

250 g€5.56/kg
€0.99

Gurke 1 Stk.

1 pc€0.99/pc
€2.49

Bananen Chiquita 5 Stk.

5 pcs€0.50/pc
€3.29

Rewe Beste Wahl Respeggt Eier Freilandhaltung Kl. S-L 10 Stück

10 pcs€0.33/pc
€0.39

Banane 1 Stk.

1 pc€0.39/pc

Groceries delivered in minutes Seller: Company: Wolt Enterprises Deutschland GmbH, Address: Stralauer Allee 6, 10245 Berlin, General Manager: Hadi Zaklouta, Trade register number: HRB 217122 B, Register court: Amtsgericht Charlottenburg, E-Mail: support@wolt.com

Address

This is a virtual venue

12099 Berlin

See map

Delivery times

Monday07:00–23:00
Tuesday07:00–23:00
Wednesday07:00–23:00
Thursday07:00–23:00
Friday07:00–23:59
SaturdayClosed
SundayClosed

More information

Prices include VAT (excluding additional shipping costs that may apply).