DeshiGo

Asian grocery store stocking products from various Asian food traditions.

All items

Lange haltbar, schnell serviert 🥫🍲 Für spontane Mahlzeiten, Suppen & Vorratsliebe.

  • €5.39

    TRS knusprig, gebratene Zwiebeln, 400 g

    400 g€13.48/kg
  • €4.99

    Lao Gan Ma Chililes in Öl 210g

    210 g€23.76/kg
  • €4.79

    Spreewald Feldmann Knobi's, 0,67 kg

    360 g€13.31/kg
  • €7.49

    Shan Garlic Pickle, 1 kg

    1 kg€7.49/kg
  • €7.49

    Shan Mango Pickle, 1 kg

    1 kg€7.49/kg
  • €7.49

    Shan Mixed Pickle, 1 kg

    1 kg€7.49/kg
  • €7.49

    Shan Special Mango Pickle, 1 kg

    1 kg€7.49/kg
  • €4.79

    Ruchi Olive Pickle, 400 g

    400 g€11.98/kg
  • €4.79

    Ruchi Mixed Pickle, 400 g

    400 g€11.98/kg
  • €4.79

    Ruchi Mango Pickle, 400 g

    400 g€11.98/kg
  • €4.79

    Ruchi Garlic Pickle, 400 g

    400 g€11.98/kg
  • €0.99

    Pran Boroi Chutney, 20 g

    20 g€49.50/kg
  • €0.99

    Pran Tatul Chutney, 20 g

    20 g€49.50/kg
  • €4.99

    Asiana Concentrate Cooking Tamarind, 454 g

    454 g€10.99/kg
  • €6.99

    Maggi 2-Minuten Noodles Masala, 8 x 70 g

    560 g€12.48/kg
  • €4.49

    Namdong K-Noodles Chicken Jjigae Flavour, 120 g

    120 g€37.42/kg
  • €2.69

    Bonduelle Kidney Bohnen Reich an Protein, 400 g

    400 g€6.73/kg
  • €3.59

    Bonduelle Texas Bohnen, 400 g

    400 g€8.98/kg
  • €2.99

    Lipperland Grünkohl, gehackt, 0,53 kg

    800 g€3.74/kg
  • €2.39

    Bonduelle Goldmais, 285 g

    285 g€8.39/kg
  • €4.79

    Ruchi Satkara Pickle, 400 g

    400 g€11.98/kg
  • €4.79

    Pran Naga Pickle, 400 g

    400 g€11.98/kg
  • €1.79

    Aro Cannellini-Bohnen, 400 g

    400 g€4.48/kg
  • €2.69

    Lutéce Champignon 1.Wahl ganze Köpfe Mini, 425 ml

    425 ml€6.33/l
  • €7.19

    Iliada Grüne Oliven mit Mandeln gefüllt, 370 g

    370 g€19.43/kg
  • €2.39

    Aro Erbsen & Karotten Gemüse, 265 g

    265 g€9.02/kg
  • €4.99

    Asiana Koncentrat Tamarind, 454 g

    454 g€10.99/kg
  • €2.39

    Oro di Parma Tomaten Stückig mit Kräutern, 400 g

    400 g€5.98/kg
  • €2.99

    Pomito Passierte Tomaten, 500 g

    500 g€5.98/kg
  • €4.79

    Pran Mango Pickle, 400 g

    400 g€11.98/kg

DeshiGo offers a selection of Asian groceries and ingredients from various countries including spices, sauces, and pantry staples.

See similar stores

Address

Bernauer Straße 28

10115 Berlin

See map

Delivery times

Monday10:15–22:00
Tuesday10:15–22:00
Wednesday10:15–22:00
Thursday10:15–22:00
Friday10:15–13:15, 14:15–22:00
SaturdayClosed
SundayClosed

More information

Prices include VAT (excluding additional shipping costs that may apply).