Multi Markt

-

This product offering is in German. Would you like to view a machine translation in another language?

5+1 Bier Specials

    • 18+
    €13.59€14.50

    Tyskie Gronie 5,5%, 500 ml

    500 ml, 5.2% vol€27.18/l
    • 18+
    €13.49

    Beck's Pils Bier 4,9%, 500 ml

    500 ml, 4.9% vol€26.98/l
    • 18+
    €13.59

    Budweiser Budvar Bier & Cider 5%, 500 ml

    500 ml, 5% vol€27.18/l
    • 18+
    €10.61€10.62

    Berliner Kindl Jubiläums Pilsner 5,1%, 500 ml

    500 ml, 5.1% vol€21.22/l
    • 18+
    €10.61€10.62

    Berliner Pilsner Bier 5%, 500 ml

    500 ml, 5% vol€21.22/l

All the drinks and snacks you need! Seller Company: Multi Markt Address: Wilhelminenhofstraße 54, 12055 Berlin Representative: Mohamad El-Dehaiwe E-Mail: support@wolt.com

Address

Wilhelminenhofstraße 54

12055 Berlin

See map

Delivery times

Monday10:00–24:00
Tuesday10:00–24:00
Wednesday10:00–24:00
Thursday10:00–24:00
Friday10:00–01:00
Saturday10:00–01:00
Sunday10:30–24:00

More information

Prices include VAT (excluding additional shipping costs that may apply).