Gulin Kiosk

Snacks and cold drinks delivered fast 🥤

This product offering is in German. Would you like to view a machine translation in another language?

All items

    • Sold out
    €2.49

    Volvic Naturelle, 1,5 l

    1.5 l€1.66/l
  • €2.50

    Harz Quell Naturelle, 1,5 l

    1.5 l€1.67/l
  • €1.50

    Volvic naturelle, ohne Kohlensäure, 500 ml

    500 ml€3.00/l
  • €2.50

    Harzquell classic, 1,5 l

    1.5 l€1.67/l
    Excl. €0.25 deposit (EINWEG)
  • €1.50

    Trendic medium, 500 ml

    500 ml€3.00/l
    Excl. €0.25 deposit (EINWEG)
  • €1.50

    Trendic naturell, 500 ml

    500 ml€3.00/l
    Excl. €0.25 deposit (EINWEG)

Snacks and cold drinks delivered fast Company: Gulin Kiosk Address: Hagenring 4, 38106, Braunschweig, DEU Representative: Aagid Gulin Trade register number: - E-Mail: support@wolt.com

See similar stores

Address

Hagenring 4

38106 Brunswick

See map

Delivery times

Monday10:00–23:00
Tuesday10:00–23:00
Wednesday10:00–23:00
Thursday10:00–23:00
Friday10:00–23:00
SaturdayClosed
Sunday10:00–23:00

More information

Prices include VAT (excluding additional shipping costs that may apply).